Νέα

Lost strippers!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 265K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
γι'αυτό χάνουν την ισορροπία με τα μηχανάκια ?

χαχαχαχαχαχαχαχα

πες τους να περάσουν απ'τα Καμίνια...να τους δείξουμε πως πιλοτάρουν....

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

πρέζα ντιλίβερυ......

αααααααααααααααχχαχχααχααχαχαχαχαχαχαχαχα

 

Συνημμένα

  • image (13).jpg
    image (13).jpg
    62 KB · Εμφανίσεις: 18

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
Kαλή Χρονια συμφορουμητες!

Η Ντενιζ απο το Χρυσο Μωρο ακα " τι κωλάρα είναι αυτη!" μηπώς ξέρει καποιος που βρίσκεται?

Τνχ!

Καλές φορτωτικές σε όλους!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.719
Κριτικές
126
Like
7.736
Πόντοι
7.885
Μάγκες,θέλω να ενημερώσω για την επιστροφή του μιλφόνι Στέλλα (στο ΚΟΥΚΛΕΣ) αυτή την φορά με μελαχρινό κοντό (απαράδεκτο) μαλλί,αλλά με την ίδια τακτική να κολλάει σε όλους,να τους χουφτώνει και να τους παρακαλάει να την γαμήσουν :fuck1:Νομίζω ότι τώρα είναι πιο σιχαμένη (και σπαστική) από πριν και μόνο αν έχεις μέεεεερες να γαμήσεις θα μπορούσες να κάνεις κάτι μαζί της :fuck2:Επίσης έχει επιστρέψει και η έξαλλη Ρωσίδα Εύα (αυτή που έκανε το λεσβιακό με τη Κλαούντια) κι αυτή με μελαχρινό κοντό μαλλί,την οποία έχω πετύχει 2-3 φορές αλλά όχι στάνταρ μέρες και ήθελα να τιμήσω μ'ένα πριβέ το οποίο απ'ότι θυμάμαι είναι κι η σπεσιαλιτέ της :tits2:
 

Επισκέπτης
Μάγκες,θέλω να ενημερώσω για την επιστροφή του μιλφόνι Στέλλα (στο ΚΟΥΚΛΕΣ) αυτή την φορά με μελαχρινό κοντό (απαράδεκτο) μαλλί,αλλά με την ίδια τακτική να κολλάει σε όλους,να τους χουφτώνει και να τους παρακαλάει να την γαμήσουν :fuck1:Νομίζω ότι τώρα είναι πιο σιχαμένη (και σπαστική) από πριν και μόνο αν έχεις μέεεεερες να γαμήσεις θα μπορούσες να κάνεις κάτι μαζί της :fuck2:Επίσης έχει επιστρέψει και η έξαλλη Ρωσίδα Εύα (αυτή που έκανε το λεσβιακό με τη Κλαούντια) κι αυτή με μελαχρινό κοντό μαλλί,την οποία έχω πετύχει 2-3 φορές αλλά όχι στάνταρ μέρες και ήθελα να τιμήσω μ'ένα πριβέ το οποίο απ'ότι θυμάμαι είναι κι η σπεσιαλιτέ της :tits2:

ουφφφφφφφφφφ............

κι έλεγα πως θα κοιμηθω σήμερα.....

να'σαι καλά παληκάρι...

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

s1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2008
Μηνύματα
422
Like
0
Πόντοι
1
αυτη η ντιανα απο λολιτα που χαθηκε?ηταν κρητη το καλοκαιρι απο οτι ειχα ακουσει,αλλα δεν βλεπω να εμφανιζεται αθηνα.και ηταν ωραιο μουνι κ εκανε και καλο φραπε
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
αυτη η ντιανα απο λολιτα που χαθηκε?ηταν κρητη το καλοκαιρι απο οτι ειχα ακουσει,αλλα δεν βλεπω να εμφανιζεται αθηνα.και ηταν ωραιο μουνι κ εκανε και καλο φραπε

όντως από φράπα έσκιζε.Ιδιαίτερα στην ανάστροφη!Απορώ τόσο καιρό καμιά καφετέρια δεν ενδιαφέρθηκε να την εντάξει στο δυναμικό της?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.719
Κριτικές
126
Like
7.736
Πόντοι
7.885
ουφφφφφφφφφφ............

κι έλεγα πως θα κοιμηθω σήμερα.....

να'σαι καλά παληκάρι...

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


Παρακαλώ ρε μεγάλε,δεν κάνει τίποτα :sunglasses:Α! και περιμένω κι από σένα κάτι σχετικό για αυτό το thread (αν έχεις κάτι) να σου κάνω κι εγώ τα σχόλιά μου...
 

Επισκέπτης
Παρακαλώ ρε μεγάλε,δεν κάνει τίποτα :sunglasses:Α! και περιμένω κι από σένα κάτι σχετικό για αυτό το thread (αν έχεις κάτι) να σου κάνω κι εγώ τα σχόλιά μου...

20 χρονών...είμαι πολύ μικρός..για να με λες μεγάλο... ;)

Απο μένα θα περιμένεις καιρό...να δεις κατι σχετικό με το θρεντ...όχι γιατί δεν ξέρω...

...αλλά γιατί όσες πουτάνες χάθηκαν,σταμάτησαν κλπ...τις βρίζω επειδή δεν πήραν κ τις καριόλες τις φίλες τους εκεί στα τσακίδια που πήγαν...

γκέγκε ? άντε να δουλέψεις τώρα να πας στις μπαζολαρίες εκεί στα μαύρα σκοτάδια πίσω απ'τις γραμμές...να στανιάρεις...γιατί είναι κ δύσκολη η σημερινή νύχτα με τον πούστη τον μπακαλόγατο..κ τα τσογλάνια που ανέστησαν τους πεθαμένους...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.719
Κριτικές
126
Like
7.736
Πόντοι
7.885
20 χρονών...είμαι πολύ μικρός..για να με λες μεγάλο... ;)

Απο μένα θα περιμένεις καιρό...να δεις κατι σχετικό με το θρεντ...όχι γιατί δεν ξέρω...

...αλλά γιατί όσες πουτάνες χάθηκαν,σταμάτησαν κλπ...τις βρίζω επειδή δεν πήραν κ τις καριόλες τις φίλες τους εκεί στα τσακίδια που πήγαν...

γκέγκε ? άντε να δουλέψεις τώρα να πας στις μπαζολαρίες εκεί στα μαύρα σκοτάδια πίσω απ'τις γραμμές...να στανιάρεις...γιατί είναι κ δύσκολη η σημερινή νύχτα με τον πούστη τον μπακαλόγατο..κ τα τσογλάνια που ανέστησαν τους πεθαμένους...


Φίλε μου σ'ευχαριστώ για τις διευκρινήσεις για να μην υπάρχουν και παρεξηγήσεις.Τώρα όσον αφορά την δουλειά που γράφεις να σ'ενημερώσω ότι είμαι εισοδηματίας και δεν χρειάζεται να κάνω κάτι ιδιαίτερο για να μπορώ να πηγαίνω σε τέτοια μαγαζιά.Τα τελευταία που γράφεις δεν τα πιάνω  αλλά μάλλον δεν κολλάνε με τα υπόλοιπα...
 

Επισκέπτης
Φίλε μου σ'ευχαριστώ για τις διευκρινήσεις για να μην υπάρχουν και παρεξηγήσεις.Τώρα όσον αφορά την δουλειά που γράφεις να σ'ενημερώσω ότι είμαι εισοδηματίας και δεν χρειάζεται να κάνω κάτι ιδιαίτερο για να μπορώ να πηγαίνω σε τέτοια μαγαζιά.Τα τελευταία που γράφεις δεν τα πιάνω  αλλά μάλλον δεν κολλάνε με τα υπόλοιπα...

μαλάκας είσαι...οχι εισοδηματίας...χωρίς πλάκα...

διάβασε τα παλιά σου ποστ...για να καταλάβεις το γιατί...

αν παλι δεν το καταλάβεις...ριξε ενα κουβα νερο στο κεφαλι σου...(ή βαλε το κεφαλι σου στη χεστρα κ τραβα το καζανακι)...ξαναδιαβασε τα παλια σου ποστ...κ ξαναελα...

ΕΠΟΜΕΝΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

**********ΔΕΝ ΓΑΜΑΩ ΣΤΡΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
μαλάκας είσαι...οχι εισοδηματίας...χωρίς πλάκα...

διάβασε τα παλιά σου ποστ...για να καταλάβεις το γιατί...

αν παλι δεν το καταλάβεις...ριξε ενα κουβα νερο στο κεφαλι σου...(ή βαλε το κεφαλι σου στη χεστρα κ τραβα το καζανακι)...ξαναδιαβασε τα παλια σου ποστ...κ ξαναελα...

ΕΠΟΜΕΝΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

**********ΔΕΝ ΓΑΜΑΩ ΣΤΡΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

:2funny:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.719
Κριτικές
126
Like
7.736
Πόντοι
7.885
μαλάκας είσαι...οχι εισοδηματίας...χωρίς πλάκα...

διάβασε τα παλιά σου ποστ...για να καταλάβεις το γιατί...

αν παλι δεν το καταλάβεις...ριξε ενα κουβα νερο στο κεφαλι σου...(ή βαλε το κεφαλι σου στη χεστρα κ τραβα το καζανακι)...ξαναδιαβασε τα παλια σου ποστ...κ ξαναελα...

ΕΠΟΜΕΝΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

**********ΔΕΝ ΓΑΜΑΩ ΣΤΡΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ



Mcβλάκα,όταν προσγειωθείς και ξυπνήσεις έλα να ξαναμιλήσουμε.ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ρε ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.719
Κριτικές
126
Like
7.736
Πόντοι
7.885
ΔΕΝ ΓΑΜΑΩ ΣΤΡΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Τι έγινε ρε χάλασε το πληκτρολόγιο και κάνεις μόνο κόπι πέιστ???Αφού δεν το 'χεις,τι το κουράζεις το ζήτημα???Ασχολήσου με το facebook είναι πιο απλό :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom