Νέα

Λίβανος-Βηρυτός 2021, ταξίδι ζωής σε χώρα με πόλεμο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 140
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.666
Κριτικές
183
Like
43.731
Πόντοι
21.896
Να τα βλεπουν αυτα καποιοι που θεωρουν οτι τους κλεβουν την ζωη τους αν τους αναγκασουν να στειλουν ενα sms για να βγουν απο το σπιτι, αν δεν τους αφησουν να μπουν στον δακτυλιο με αυτοκινητο Euro6 ή αν τους απαγορεψουν την κυκλοφορια στον Κηφισο 1 με 6 τα χαραματα
Οι πλούσιοι δεν καταλαβαίνουν κ πολλά διότι ζουμ στη ζουνιεχ σσ βόρεια Βηρυτού
Αυτό να το λες όταν κάποτε μού έλεγες τι το ωραίο βρίσκω κ πήγα σε όλες τις νυν κομμουνιστικές χώρες........διότι έτσι εκτιμάει πιο πολύ τη δημοκρατία που έστω κ Κούτση την έχουμε

Ακόμα κ το.....( Μητσοτάκης γαμιεσαι )είναι πολυτέλεια για κάποιες χώρες πχ Μυανμάρ Κούβα Λάος.............
Άλλοι δεν μπορούν να διανοηθούν να βρισουν πολιτικό

Βέβαια για να αποκτήσουμε αυτά θέλει συνέχει αγώνα επί αιώνας κ ιδιαίτερα από το δυτικό κόσμο που φτιάξαμε κ ανήκουμε
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.666
Κριτικές
183
Like
43.731
Πόντοι
21.896
Ετυχε πριν απο 20 χρονια ( γυμνασιόπαις ο υπογράφων τοτε ) να εχω συμμαθητρια απο τον Λιβανο...
Ωραιο καβλακι,Φατίμα την ελεγαν...
Το περίεργο είναι ότι πολλοί Λιβανέζοι με μουσουλμάνος ονόματα είναι χριστιανοί κ δεν τα αλλάζουν
Ακόμα κ στην Ελλάδα υπάρχει Άγιος Αχμέντ

 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.666
Κριτικές
183
Like
43.731
Πόντοι
21.896

1750 λίρες το ευρώ επίσημα
25000 στη μαύρη αγορα :confused:
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096

1750 λίρες το ευρώ επίσημα
25000 στη μαύρη αγορα :confused:

άστα Βολκάνο, γύρισα χθες από την Βηρυτό που ήμουν σε διήμερο επαγγελματικό ταξίδι.

Ένα θετικό : άλλαξα ξενοδοχείο κι έμεινα σε μια γειτονιά που δεν είχα ξαναμείνει που λέγεται BADARO κοντά στο κέντρο της πόλης. Πολύ όμορφη γειτονιά γεμάτη μπαράκια, καφέ και μπιστρό και μοδάτη νεολαία. Το φαγητό παραμένει εξαιρετικό σε όλη σχεδόν την πόλη.

Εδώ τελειώνουν τα θετικά. Δυστυχώς δεν πάει καλά το πράγμα στον Λίβανο. Φτώχια, μιζέρια, κοινωνικό χάσμα εμφανές πλέον και δια γυμνού οφθαλμού. Οι νέοι θέλουν όλοι να φύγουν, με ρώταγαν πως μπορούν να έρθουν στην Ελλάδα. Η διοίκηση έχει διαλυθεί, δεν έχει ο δήμος χρήματα να φωτοδοτήσει ούτε τους κεντρικούς δρόμους, όλοι χρησιμοποιούν γεννήτριες που λόγω κόστους τις δουλεύουν μόνον κάποιες ώρες της ημέρας ! Ακόμα και στην Κορνίς, ακόμα και στην (υποτιθέμενη) κοσμοπολίτικη μαρίνα της πόλης που πλέον είναι άδεια από σκάφη. Αν τους πεις να πληρώσεις με ευρώ ή με δολάρια, όλοι σου φιλάνε τα χέρια.
Ο απλός κόσμος εξοργισμένος. Οι πολιτικοί τους κοιτάζουν μόνον τις καρέκλες, έχουν δε έναν γέρο Πρόεδρο 90 περίπου ετών που πάει σε επίσημες συναντήσεις και ......... τον παίρνει ο ύπνος. Οι χριστιανοί πολιτικοί μαλώνουν μεταξύ τους και οι μουσουλμάνοι της Χεζμπολά κάνουν αγώνα να γαμηθεί η χώρα και να παραμείνει φτωχή κι αναξιοποίητη για να μπορούν να κάνουν οι ίδιοι το παιχνίδι τους.

Γυρίζεις στην Ελλάδα κι αισθάνεσαι προνομιούχος. Κυριολεκτικά και χωρίς καμία απολύτως πλάκα.
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Στενάχωρα όλα αυτά, αλλά μήπως το κάνει καλό πεδίο αυτή τη στιγμή για καμάκι;
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096
Στενάχωρα όλα αυτά, αλλά μήπως το κάνει καλό πεδίο αυτή τη στιγμή για καμάκι;

με τίποτα αδελ΄φέ.
Ο λαός τους είναι σε κατάθλιψη. Ξέχνα το καμάκι.
Οι ντόπιοι φίλοι με προειδοποίησαν ότι οι ταξιτζήδες, οι πουτάνες και οι λοιποί νταραβεριτζήδες επιβιώνουν κλέβοντας τους τουρίστες. Φίλος μου πλήρωσε 50 ευρώ για να πάει από την Χάμρα στην Μπαντάρο και μετά έμαθε ότι το κανονικό κόμιστρο είναι 2 - 3 ευρώ.
Ο Λίβανος αυτήν την στιγμή ΔΕΝ είναι για τουρισμό, ούτε για κόλπα.

Κάθε μέρα βρίζονται στα κανάλια γιατί ο εισαγγελέας που ανέλαβε την έρευνα για την φονική έκρηξη που τσάκισε οικονομία και κοινωνία έχει βρει σοβαρές ενδείξεις ότι πίσω από όλα αυτά κρύβεται η Χεζμπολλά και αυτοί από την πλευρά τους προσπαθούν να τον υπονομεύσουν για να μην βγουν τα άπλυτά τους στην φόρα.

Ο φανατισμός και η φτώχια φτιάχνουν ένα εκρηκτικό μίγμα και οι προοπτικές είναι δυστυχώς σκοτεινές. Δυστυχώς
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.666
Κριτικές
183
Like
43.731
Πόντοι
21.896
με τίποτα αδελ΄φέ.
Ο λαός τους είναι σε κατάθλιψη. Ξέχνα το καμάκι.
Οι ντόπιοι φίλοι με προειδοποίησαν ότι οι ταξιτζήδες, οι πουτάνες και οι λοιποί νταραβεριτζήδες επιβιώνουν κλέβοντας τους τουρίστες. Φίλος μου πλήρωσε 50 ευρώ για να πάει από την Χάμρα στην Μπαντάρο και μετά έμαθε ότι το κανονικό κόμιστρο είναι 2 - 3 ευρώ.
Ο Λίβανος αυτήν την στιγμή ΔΕΝ είναι για τουρισμό, ούτε για κόλπα.

Κάθε μέρα βρίζονται στα κανάλια γιατί ο εισαγγελέας που ανέλαβε την έρευνα για την φονική έκρηξη που τσάκισε οικονομία και κοινωνία έχει βρει σοβαρές ενδείξεις ότι πίσω από όλα αυτά κρύβεται η Χεζμπολλά και αυτοί από την πλευρά τους προσπαθούν να τον υπονομεύσουν για να μην βγουν τα άπλυτά τους στην φόρα.

Ο φανατισμός και η φτώχια φτιάχνουν ένα εκρηκτικό μίγμα και οι προοπτικές είναι δυστυχώς σκοτεινές. Δυστυχώς
Πήγες στην Αμερικανική σχολή που έχει τα πλουσιόπαιδα κ στην ζούνιε;
Εγώ είχα κλείσει ξενοδοχείο με γεννήτρια

Αυτά είναι τα αποτελέσματα τραβεστί κρατών που έφτιαξαν οι δυτικοί όπως θέλουν να κάνουν κ τη Κύπρο δλδ συνομοσπονδία δύο κοινοτήτων
Μουσουλμανος με χριστιανό στη Μεσόγειο δεν γίνεται,,,,,τελος
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Όταν στα λέω για τους δυτικούς, μέχρι πρότινος μου τους εκθείαζες!!! Δυστυχώς κρίμα, αλλά οι λιβανέζες είναι μουναρες. Εγώ είναι σίγουρος υπάρχει potential στο καμάκι αυτόν τον καιρό. Δηλαδή το θέμα τους είναι η οικονομία; Γενικά από ασφάλεια τι παίζει;
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.666
Κριτικές
183
Like
43.731
Πόντοι
21.896
Όταν στα λέω για τους δυτικούς, μέχρι πρότινος μου τους εκθείαζες!!! Δυστυχώς κρίμα, αλλά οι λιβανέζες είναι μουναρες. Εγώ είναι σίγουρος υπάρχει potential στο καμάκι αυτόν τον καιρό. Δηλαδή το θέμα τους είναι η οικονομία; Γενικά από ασφάλεια τι παίζει;
Αρκεί μη σε βρει οβιδα
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.666
Κριτικές
183
Like
43.731
Πόντοι
21.896
Όταν στα λέω για τους δυτικούς, μέχρι πρότινος μου τους εκθείαζες!!! Δυστυχώς κρίμα, αλλά οι λιβανέζες είναι μουναρες. Εγώ είναι σίγουρος υπάρχει potential στο καμάκι αυτόν τον καιρό. Δηλαδή το θέμα τους είναι η οικονομία; Γενικά από ασφάλεια τι παίζει;
Κ.μια λιβανεζα :confused:
 

Συνημμένα

  • VID_20220104_215840.mp4
    1,9 MB · Εμφανίσεις: 0

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Δε φαίνεται ρε τι να τον κάνω τον μητσοτακη :tooth:
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.427
Πόντοι
216
sex volcano ευχαριστουμε για τις χρησιμες πληροφοριες!

Μιλουσα με πολυ καλο μου φιλο σημερα.
Μου ελεγε ποσο εντυπωσιασμενος ειναι που γνωρισα την κοπελα ενος φιλου του πριν καποιο καιρο, που ηταν λιβανεζα!
Μας εχουν πολυ ψηλα σε εκτιμηση εκει στον Λιβανο.
Δυστυχως ο φιλος του φιλου μου εκανε πολλες μαλακιες στην λιβανεζα (της ελεγε πααρρααα πολλα ψεμματα, μεχρι και διπλοπαντρεμενος ηταν!!!) με αποτελεσμα η λιβανεζα να τον παρατησει...

Ο δικος μου φιλος ομως εχει να θυμαται, ποσο ομορφη, ποσο ευγενικη, ποσο γυναικα ηταν η λιβανεζα, πολυ χαμηλων απαιτησεων, καμια σχεση με τις δικες μας τις κακομαθημενες...
Τον μλκα τον φιλο του τον ειχε αρχοντα η κουκλα λιβανεζα... αλλα ο τυπος ηταν μεγαλος μαλακας. Με τοσες μλκιες που εκανε, διεκοψε επαφες μαζι του και ο δικος μου φιλος! Τον ειχε παρει τηλεφωνο, ενας θεος ξερει που το βρηκε-μαλλον απο το προξενειο, η λιβανεζα, και του ελεγε κλαιγοντας (στα αγγλικα), οτι ειχε μαθει οτι ο φιλος του την κοροιδευε και οτι δεν ειχε καν χωρισει με την αλλη, και αυτην την ειχε επισης παντρευτει πριν λιγο καιρο...
καλα κοριτσια και μες την απελπισια να πεφτουν σε ελληναραδες καριοληδες....
ο φιλος μου δεν ηξερε τι να της πει...γιατι ναι μεν ηταν φιλος με τον αλλον, αλλα ομως να ειμαστε και ανθρωποι και δικαιοι...

============

Γνωριζει κανεις, που νταραβεριζονται δικτυακα οι λιβανεζες, να δουμε αν μπορει να γινει κατ'αρχας κανενα δικτυακο κονε;
Σε ποιο site μπορει να βρει κανεις λιβανεζες που ψαχνονται για σχεση;
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.666
Κριτικές
183
Like
43.731
Πόντοι
21.896
sex volcano ευχαριστουμε για τις χρησιμες πληροφοριες!

Μιλουσα με πολυ καλο μου φιλο σημερα.
Μου ελεγε ποσο εντυπωσιασμενος ειναι που γνωρισα την κοπελα ενος φιλου του πριν καποιο καιρο, που ηταν λιβανεζα!
Μας εχουν πολυ ψηλα σε εκτιμηση εκει στον Λιβανο.
Δυστυχως ο φιλος του φιλου μου εκανε πολλες μαλακιες στην λιβανεζα (της ελεγε πααρρααα πολλα ψεμματα, μεχρι και διπλοπαντρεμενος ηταν!!!) με αποτελεσμα η λιβανεζα να τον παρατησει...

Ο δικος μου φιλος ομως εχει να θυμαται, ποσο ομορφη, ποσο ευγενικη, ποσο γυναικα ηταν η λιβανεζα, πολυ χαμηλων απαιτησεων, καμια σχεση με τις δικες μας τις κακομαθημενες...
Τον μλκα τον φιλο του τον ειχε αρχοντα η κουκλα λιβανεζα... αλλα ο τυπος ηταν μεγαλος μαλακας. Με τοσες μλκιες που εκανε, διεκοψε επαφες μαζι του και ο δικος μου φιλος! Τον ειχε παρει τηλεφωνο, ενας θεος ξερει που το βρηκε-μαλλον απο το προξενειο, η λιβανεζα, και του ελεγε κλαιγοντας (στα αγγλικα), οτι ειχε μαθει οτι ο φιλος του την κοροιδευε και οτι δεν ειχε καν χωρισει με την αλλη, και αυτην την ειχε επισης παντρευτει πριν λιγο καιρο...
καλα κοριτσια και μες την απελπισια να πεφτουν σε ελληναραδες καριοληδες....
ο φιλος μου δεν ηξερε τι να της πει...γιατι ναι μεν ηταν φιλος με τον αλλον, αλλα ομως να ειμαστε και ανθρωποι και δικαιοι...

============

Γνωριζει κανεις, που νταραβεριζονται δικτυακα οι λιβανεζες, να δουμε αν μπορει να γινει κατ'αρχας κανενα δικτυακο κονε;
Σε ποιο site μπορει να βρει κανεις λιβανεζες που ψαχνονται για σχεση;
Εγώ τιντερ έπαιξα με χριστιανές
Δυστυχώς παίρνουν δύσκολα ευρωπαϊκή βίζα σεγκεμ ακόμα κ οι ελληνορθόδοξες
Τα ξεφτιλικια του υπουργείου εξωτερικών μας

Βηρυτός μακράν η πιο όμορφη πόλη της μέσης ανατολής
Βάλε τιντερ Πλας περιοχή ζούνιε που είναι προάστιο με χριστιανούς κ παίξε εκεί μπάλα με απόσταση δύο χλμ από το κέντρο του ζούνιε ώστε να μην πιάσεις Βηρυτό κέντρο που έχει κ μουσιυλμανες
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
sex volcano ευχαριστουμε για τις ινφο επιασα το θεμα και γω τωρα που διαβαζα οτι εχουν προβληματα κτλ με μια ερευνα ειδα οτι το λιβανεζικο διαβατηριο ταξιδευει τουρκια χωρις βιζα ισως αν βγει κανα θεμα απο βυρητο να γινει συναντηση καμμια τουρκια για πρωτη επαφη βεβαια παιζει και το σεναριο συντομου ταξιδιου εκει τα αεροπορικα που κοιταγα ειναι γυρω στα 200 ευρω απο αθηνα θα δω και μεσω τιντερ αν και συμβουλη σου σεξβολκανο ειναι μονο χριστιανες?και μακρυα απο μαντιλες κτλ?
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096

θα μπορούσε να είναι απλά μια αθώα (ας πούμε) είδηση, αν δεν κρύβονταν από κάτω κάτι πολύ πιο σοβαρό !
παίδες έχω πειστεί πλέον ότι ως χώρα ο Λίβανος είναι ένα τεράστιο πείραμα εις βάρος βέβαια του συμπαθέστατου λαού του.

Στο παρελθόν ήταν μια ευημερούσα χώρα με πλειοψηφία Χριστιανών Αράβων.
Σιγά - σιγά κι επειδή οι παμπόνηροι διεφθαρμένοι της Χεζμπολά έδωσαν την εντολή, οι μουσουλμανικές οικογένειες άρχισαν να κάνουν 10 με 12 παιδιά, ενώ οι οι εξευρωπαϊσμένες χριστιανικές οικογένειες έκαναν και κάνουν 1 - 2 παιδιά. Επίσης οι χριστιανοί στέλνουν τα παιδιά τους για σπουδές στην Γαλλία και στην Αμερική και στον Καναδά, με αποτέλεσμα πολλά παιδιά να μένουν στις χώρες αυτές και να ευημερούν κι άρα αποδυναμώνεται έτι περαιτέρω η παρουσία του χριστιανικού στοιχείου στην πολύ όμορφη χώρα αυτήν.
Αποτέλεσμα μέσα σε 1,5 μόλις δεκαετία να έχει αλλάξει η θρησκευτική σύνθεση του Λίβανου και πλέον οι μουσουλμάνοι να πιέζουν με χίλιους τρόπους να επιβληθούν παντού και να καταντήσουν την χώρα προτεκτοράτο της Συρίας και να την υποβαθμίσουν ώστε να κυβερνάνε οι μουλάδες και οι ιμάμηδες.

Θα με θυμηθείτε ότι όλο αυτό θα έχει πολύ άσχημη κατάληξη δυστυχώς αφενός γιατί οι χριστιανοί Λιβανέζοι δεν θα παραδώσουν ειρηνικά την εξουσία ή όση εξουσία τέλος πάντων τους έχει απομείνει, οι δε μουσουλμάνοι λένε το απλό : είμαστε πλέον εμείς η πλειοψηφία κι άρα με βάση την δημοκρατική αρχή θα πρέπει να εφαρμόσουμε εμείς τους δικούς μας νόμους και ειδικά την Σαρία.

Κοντολογίς ........... ΧΑΝΟΥΜΕ αδέλφια και πιθανότατα το πείραμα να επεκταθεί ή ίσως και ήδη να επεκτείνεται και αλλού.
Ούτε και για την Ελλάδα τα μαντάτα αυτά είναι καλά με το τρομακτικό πρόβλημα υπογεννητικότητας που έχουμε και για το οποίο δεν μιλάει κανείς.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
8
Like
32.190
Πόντοι
6.536
@sex volcano

Αφού δεν σε απήγαγε η Σιν Μπετ,η Χεζμπολά,οι βιαστές ανδρών της Χαμάς ή η Μουχαμπχάρατ κάνε τον σταυρό σου....

:thumbsup:
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.666
Κριτικές
183
Like
43.731
Πόντοι
21.896

θα μπορούσε να είναι απλά μια αθώα (ας πούμε) είδηση, αν δεν κρύβονταν από κάτω κάτι πολύ πιο σοβαρό !
παίδες έχω πειστεί πλέον ότι ως χώρα ο Λίβανος είναι ένα τεράστιο πείραμα εις βάρος βέβαια του συμπαθέστατου λαού του.

Στο παρελθόν ήταν μια ευημερούσα χώρα με πλειοψηφία Χριστιανών Αράβων.
Σιγά - σιγά κι επειδή οι παμπόνηροι διεφθαρμένοι της Χεζμπολά έδωσαν την εντολή, οι μουσουλμανικές οικογένειες άρχισαν να κάνουν 10 με 12 παιδιά, ενώ οι οι εξευρωπαϊσμένες χριστιανικές οικογένειες έκαναν και κάνουν 1 - 2 παιδιά. Επίσης οι χριστιανοί στέλνουν τα παιδιά τους για σπουδές στην Γαλλία και στην Αμερική και στον Καναδά, με αποτέλεσμα πολλά παιδιά να μένουν στις χώρες αυτές και να ευημερούν κι άρα αποδυναμώνεται έτι περαιτέρω η παρουσία του χριστιανικού στοιχείου στην πολύ όμορφη χώρα αυτήν.
Αποτέλεσμα μέσα σε 1,5 μόλις δεκαετία να έχει αλλάξει η θρησκευτική σύνθεση του Λίβανου και πλέον οι μουσουλμάνοι να πιέζουν με χίλιους τρόπους να επιβληθούν παντού και να καταντήσουν την χώρα προτεκτοράτο της Συρίας και να την υποβαθμίσουν ώστε να κυβερνάνε οι μουλάδες και οι ιμάμηδες.

Θα με θυμηθείτε ότι όλο αυτό θα έχει πολύ άσχημη κατάληξη δυστυχώς αφενός γιατί οι χριστιανοί Λιβανέζοι δεν θα παραδώσουν ειρηνικά την εξουσία ή όση εξουσία τέλος πάντων τους έχει απομείνει, οι δε μουσουλμάνοι λένε το απλό : είμαστε πλέον εμείς η πλειοψηφία κι άρα με βάση την δημοκρατική αρχή θα πρέπει να εφαρμόσουμε εμείς τους δικούς μας νόμους και ειδικά την Σαρία.

Κοντολογίς ........... ΧΑΝΟΥΜΕ αδέλφια και πιθανότατα το πείραμα να επεκταθεί ή ίσως και ήδη να επεκτείνεται και αλλού.
Ούτε και για την Ελλάδα τα μαντάτα αυτά είναι καλά με το τρομακτικό πρόβλημα υπογεννητικότητας που έχουμε και για το οποίο δεν μιλάει κανείς.
Κύπρος Λίβανος Ελλάδα φαίνεται η λάθος πολιτική ...πλέον κ ο.λιβανος ήταν μια τραβεστί χώρα πολυεθνκτητων κ θρησκειών κ οι μουσουλμάνοι αυξήθηκαν .....
Κυβέρνηση δεν μπορούν να φτιάξουν οπότε απομένει η διχοτόμηση δυστυχώς ,,,,,Έλα μου ντε ως που είναι κ μια σταλιά χώρα ...
Σσ να σημειώσω ότι τα μουνια που είδα στο διάσημο αμερικανικοί πανεπιστήμιο της Βηρυτου δεν τα έχω δει ούτε mgy university Moscow ούτε στο red university of kiev
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
8
Like
32.190
Πόντοι
6.536
Κύπρος Λίβανος Ελλάδα φαίνεται η λάθος πολιτική ...πλέον κ ο.λιβανος ήταν μια τραβεστί χώρα πολυεθνκτητων κ θρησκειών κ οι μουσουλμάνοι αυξήθηκαν .....
Κυβέρνηση δεν μπορούν να φτιάξουν οπότε απομένει η διχοτόμηση δυστυχώς ,,,,,Έλα μου ντε ως που είναι κ μια σταλιά χώρα ...
Σσ να σημειώσω ότι τα μουνια που είδα στο διάσημο αμερικανικοί πανεπιστήμιο της Βηρυτου δεν τα έχω δει ούτε mgy university Moscow ούτε στο red university of kiev
Λάθος πολιτική εννοείς η εισροή μουσουλμάνων ε?

Έχουμε και μεις τις Λιβανέζες μας.

-Ρεα Τουτουνζή
-Χριστίνα Σείχ
-Αφροδίτη Αλ Σαλεχ(Λίβανο αλλα με πατέρα Σύρο του Λιβάνου).
 
Τελευταία τροποποίηση:

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
8
Like
32.190
Πόντοι
6.536
@sex volcano η λύση είναι μια.
Όπως το Ισραήλ.
Την θαυμάζω πραγματικά αυτή την χώρα.

:hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom