Νέα

Λέξεις-φράσεις την ώρα του σεξ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prokopis_proikismenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 35
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια είναι η αγαπημένη σας φράση την ώρα της κορύφωσης?

  • Πάρτα μωρή άρρωστη

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Άνοιξε στόμα μωρή τελευταία

    Ψήφοι: 1 3,0%
  • Ρούφα το μέχρι τη ρίζα

    Ψήφοι: 4 12,1%
  • Είσαι μεγάλη πουτάνα

    Ψήφοι: 16 48,5%
  • Δώσε κι άλλο γαμώτο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Θα λιποθυμήσω βρωμιάρα

    Ψήφοι: 1 3,0%
  • Κούνα το κι άλλο

    Ψήφοι: 2 6,1%
  • Είσαι το πουτανάκι μου (εποχή Κορκολή)

    Ψήφοι: 9 27,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    33

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.099
Κριτικές
20
Like
6.071
Πόντοι
6.815
Το λέω κι εγώ σε φρέσκα μωρά το " τι μουνάρα είσαι γκαύλα μου;" και η ανταπόκριση είναι άμεση και συνήθως η απάντηση είναι "σε χύνω". Ψοφάνε για κοπλιμέντα ακόμα και όταν ο εγκέφαλός τους είναι σε mode οργασμού. Όλες γουστάρουν τη βρωμιά στο γαμήσι, εκτός από μία που πηδούσα παλιά και η οποία τα έπινε κάθε φορά που την έχυνα, όταν της είπα "είσαι το πουτανάκι μου" μου απάντησε "τι είπες;;;"...εκείνη τη μέρα δεν τα ήπιε
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (2).jpeg
    αρχείο λήψης (2).jpeg
    7,1 KB · Εμφανίσεις: 44

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
943
Κριτικές
12
Like
2.652
Πόντοι
736
Έχω πεί σε κοπέλα του χώρου στην κασσάνδρας studio δεν θυμάμαι, κάπου το 2014 την ώρα που της ξεβίδωνα τον λαβύρινθο στα 4.
-Θέλω να πείς "είμαι το πουτανάκι σου,είμαι το πουτανάκι σου"
Περνάνε δευτερόλεπτα και δεν απαντάει.
Ξανα επαναλαμβάνω ποιό δυνατά.
Δεν μιλάει.
Θέλω να ακούσω να λές "είμαι το πουτανάκι σου" Χ2 κάνε με να χύσω(εγω φώναζα εκείνη την στιγμή)
Γυρίζει με κοιτάει,μου κάνει κωλοδάχτυλο
-Είμαι το πουτανάκι σου Χ2
Κάνε με να χύσω.
(Τελικά έχυσα εγώ)
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
1.071
Πόντοι
81
" άνοιξε στόμα μωρή τελευταία...."
Χαχαχαχα.....Αυτό το σχόλιο δεν υπάρχει....όποιος είχε την έμπνευση ήταν μεγάλος ποιητής και πολύ πουτανιαρης.....
Όσο το φέρνω στο μυαλό μου, τόσο περισσότερο γελάω....
Μόνο ένας Γκουζγκουνης θα μπορούσε να σκεφτεί κάτι τέτοιο !
Εύγε στο συγγραφέα !
 

wavemaster69

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2011
Μηνύματα
347
Like
596
Πόντοι
81
Μ'αρεσει πολυ το βρισιδι στο σεξ αλλά δυστυχώς στην προσωπική μου ζωή δεν είναι στον στάνταρ εξοπλισμο. Με πουτανες οκ είναι κάποιες που απλώς το δέχονται και κάποιες που δίνουν και αυτές πονο αντιστοίχως

Προσωπικά οταν είμαι στην κορύφωση με παρτενέρ που δεν χαμπαριαζει από βρωμολογα βάζω στο play το "Γονάτισε μωρη να σε χύσω στην μαπα" την αρπάζω από μαλλί και της τα αδειάζω στο προσωπο βογγωντας σαν βισηγοτθος

Μετά απο ολοκλήρωση έχω πει και το "κοίτα στον καθρέφτη πως σου έκανα την μαπα" σε τύπισσα που είχαν τεσταριστει τα όρια της στο "ξεφτιλισμα"
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
1.071
Πόντοι
81
Μ'αρεσει πολυ το βρισιδι στο σεξ αλλά δυστυχώς στην προσωπική μου ζωή δεν είναι στον στάνταρ εξοπλισμο. Με πουτανες οκ είναι κάποιες που απλώς το δέχονται και κάποιες που δίνουν και αυτές πονο αντιστοίχως

Προσωπικά οταν είμαι στην κορύφωση με παρτενέρ που δεν χαμπαριαζει από βρωμολογα βάζω στο play το "Γονάτισε μωρη να σε χύσω στην μαπα" την αρπάζω από μαλλί και της τα αδειάζω στο προσωπο βογγωντας σαν βισηγοτθος

Μετά απο ολοκλήρωση έχω πει και το "κοίτα στον καθρέφτη πως σου έκανα την μαπα" σε τύπισσα που είχαν τεσταριστει τα όρια της στο "ξεφτιλισμα"
Γονάτισε μωρή τελευταία
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.259
Κριτικές
9
Like
8.090
Πόντοι
2.036
--- Που κάθεσαι μωρή καριόλα;
--- Στα Πατήσια αγάπη μου
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.156
Κριτικές
14
Like
4.393
Πόντοι
3.715
με την Αντωνία στην Τριγγέτα (ένα φεγγάρι μόνο εργάστηκε, προ 5ετίας και...), ενώ τη γαμάω πισωκολλητά της ψιθυρίζω
¨εεεετσι πουτανάκι, έεεετσι, φάτον όλο καριόλα¨
γυρίζει κι επειδή δε μίλαγε-καταλάβαινε γρι ελληνικά με ρωτάει αγγλικά, what do you mean?
της λέω...ότι θέλω να σε παντρευτώ... και χαχάνιζε και συνέχισα το παραλήρημα ψιθυριστά σκίζοντάς την αργά, βαθειά, σαν πιστόνι σε κίλυνδρο.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
-Ζητιάνα του πούτσου
-Δίψας για χύσια

Και για τους πιο σεμνούς
-κορυφωνω....κορυφωνωωω
-σε ικανοποιώ καλώς?
 

Psolokavliaris

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
90
Like
199
Πόντοι
0
εγω προτιμω τη σιωπη να σας πω την αληθεια γιατι αν (αυτη) πει κατι (περα απο τα βογκιτα) ισως (παπαρια το ισως, εμενα θα) μου πεσει.

παραδειγμα 1
...ειναι αυτη,ξαπλωμενη, με τα ματια κλειστα, και εγω απο πανω κανω δουλεια, και μου λεει...ετσι, ετσι...ψωλαρα μου.
σε αυτη την περιπτωση θα μου πεσει γιατι εγω δεν ειμαι ψωλαρας, αυτη σε ποιον μιλαει????

παραδειγμα 2
...εχω γνωρισει μια και με καλει στο σπιτι της, γινεται, και ενω αυτη ειναι στα 4 και εγω της τον καρφωνω, και βαζω δαχτυλο σε μια κωλοτρυπα που φαινεται πολυ προσφατα δουλεμενη...γιατι???
ημουν ο 2ος η 3ος στη σειρα γιατι ειχε χωρισει και ανεβαζε το ηθικο της...οπως μου επιβεβαιωσε μερες αργοτερα

παραδειγμα 3
μια με θελει τρελα, παμε σπιτι της, κρεβατι, μπαλαμουτιασμα, αρχιζει γδυσιμο και κουβεντες και γυρω γυρω απο το κρεβατι, εικονες της εκκλησια και των αγιων...ξενερωσα απιστευτα, μου επεσε και αντε γεια...δεν μπορω να βλεπω την παναγια και να της φωναζω παρτα μωρη βρωμα

εγω προτιμω τα αχχχχ βαχχχ δυνατα...η κουβεντες ειναι επικυνδινες
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.909
Κριτικές
20
Like
26.872
Πόντοι
8.346
εγω προτιμω τη σιωπη να σας πω την αληθεια γιατι αν (αυτη) πει κατι (περα απο τα βογκιτα) ισως (παπαρια το ισως, εμενα θα) μου πεσει.

παραδειγμα 1
...ειναι αυτη,ξαπλωμενη, με τα ματια κλειστα, και εγω απο πανω κανω δουλεια, και μου λεει...ετσι, ετσι...ψωλαρα μου.
σε αυτη την περιπτωση θα μου πεσει γιατι εγω δεν ειμαι ψωλαρας, αυτη σε ποιον μιλαει????

παραδειγμα 2
...εχω γνωρισει μια και με καλει στο σπιτι της, γινεται, και ενω αυτη ειναι στα 4 και εγω της τον καρφωνω, και βαζω δαχτυλο σε μια κωλοτρυπα που φαινεται πολυ προσφατα δουλεμενη...γιατι???
ημουν ο 2ος η 3ος στη σειρα γιατι ειχε χωρισει και ανεβαζε το ηθικο της...οπως μου επιβεβαιωσε μερες αργοτερα

παραδειγμα 3
μια με θελει τρελα, παμε σπιτι της, κρεβατι, μπαλαμουτιασμα, αρχιζει γδυσιμο και κουβεντες και γυρω γυρω απο το κρεβατι, εικονες της εκκλησια και των αγιων...ξενερωσα απιστευτα, μου επεσε και αντε γεια...δεν μπορω να βλεπω την παναγια και να της φωναζω παρτα μωρη βρωμα

εγω προτιμω τα αχχχχ βαχχχ δυνατα...η κουβεντες ειναι επικυνδινες
Εχεις πολλά παραδείγματα που σου επεσε με γκομενα..
Να το ψάξεις
 

jason155

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2016
Μηνύματα
385
Κριτικές
37
Like
5.137
Πόντοι
5.391
Αμα δεν βριζω το " είσαι καλό κορίτσι?" είναι αγαπημενο γιατί ανάλογα την απάντηση του, ναι η οχι, ανοίγει ωραιος διαλογος.

Επίσης να το βγάζεις και να της λες να σε παρακαλέσει αλλιώς δεν την γαμας άλλο.

Σε βρίσιμο "κι άλλο(η πάλι)μωρή πουτανα/καριολα κι άλλο?" επίσης αγαπημένο

Σε χαβαλε, αν με ρωτήσει αν μου αρέσει, απαντάω όχι δείξε μου αν μπορείς καλύτερα.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.798
Πόντοι
5.406
Με γκόμενά που έκανε καταπληκτικό τσιμπουκι και για πολύ ώρα κάθε φορά.
Σε μια από τις συνεδρίες μας την ώρα που εγλυφε

-Κανεις υπέροχο τσιμπουκι.
- μμμμ
- Σ αρέσει να γλύφεις;
- μμμμ
- Συνέχεια
- μμμ
- Είσαι φτιαγμένη για να κάνεις πιπες
- μμμμμ
- να τον έχεις συνεχεια στο στόμα, μπουκωμένη
- μμμμμ
- Εισαι γεννημένη για πιπες
- μμμμ
- Γι αυτό σε γέννησαν οι γονείς σου, για να ρουφάς συνεχεια πουτσες.
Σταμάτησε το τσιμπουκι και με χτύπαγε με το μαξιλάρι βρίζοντας με.

:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
Της ζήτησα συγνώμη και της είπα ότι ήταν η καυλα της στιγμής. Με έβρισε λίγο αλλά οκ είχαμε καλή σχέση και συνεχίσαμε.
Εντάξει το παραχεσα ειναι η αλήθεια.
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
275
Like
1.246
Πόντοι
201
Στη γυναίκα μου, όταν κάνει τσιμπουκάρα, τα λέω χύμα. Είμαστε χρόνια μαζί οπότε σηκώνει μπινελίκι πολύ
- Γεννημένη για τσιμπούκια
- Πόση πούτσα έχεις ρουφήξει στη ζωή σου;
- Πόσο χύσι σε έχω ταίσει ψωλορουφήχτρα;
- Είσαι το ψωλοδοχείο μου καταπιόλα
Αν μια γυναίκα την προσέχεις και τη σέβεσαι στην καθημερινότητα, μπορείς να την μετατρέψεις σε ότι γουστάρεις στο γαμήσι
 

Ex-Loverman

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2022
Μηνύματα
72
Like
172
Πόντοι
0
Φίλος όταν έχυνε σε τουρίστρια
-Take it in your stomach

Φίλος με γκόμενα από Πύργο .Την ώρα που τη γαμουσε στα 4,του πετάει την ατάκα των αιώνων με χωριάτικη προφορά

-Μη χύεις μέσα..

Φίλος με Γεωργιανή γκόμενα.Οση ώρα τη γαμουσε του έλεγε αυτή

-Γκαμα με.Γκαμα με.Γκαμα με
 

Aprofilaktos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
177
Like
1.118
Πόντοι
201
-Τι είσαι μωρό μου...?
-Μια πουτανάρα που τις αρέσει να γαμιέται...
-(..λίγο πριν την εκσπερμάτωση..)Θα σε ποτίσω μωρή καριόλα!
-Χύστα μου όλα μέσα...γέμισε μου την μήτρα με σπέρμα....
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom