Νέα

Λέξεις-φράσεις την ώρα του σεξ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prokopis_proikismenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 35
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποια είναι η αγαπημένη σας φράση την ώρα της κορύφωσης?

  • Πάρτα μωρή άρρωστη

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Άνοιξε στόμα μωρή τελευταία

    Ψήφοι: 1 3,0%
  • Ρούφα το μέχρι τη ρίζα

    Ψήφοι: 4 12,1%
  • Είσαι μεγάλη πουτάνα

    Ψήφοι: 16 48,5%
  • Δώσε κι άλλο γαμώτο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Θα λιποθυμήσω βρωμιάρα

    Ψήφοι: 1 3,0%
  • Κούνα το κι άλλο

    Ψήφοι: 2 6,1%
  • Είσαι το πουτανάκι μου (εποχή Κορκολή)

    Ψήφοι: 9 27,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    33

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
2.553
Πόντοι
3.187
Ένα θέμα το οποίο απ οτι έψαξα δεν υπάρχει και απορώ γιατί δεν υπάρχει εφόσον είναι βασικό.
Λοιπόν. Φτάνει η ώρα της μάχης και οι παλμοί έχουν πιάσει τους 170+. Δίνεις πόνο και αγκομαχας προκειμένου να φτάσεις στην καλύτερη δυνατή κορύφωση. Θέλεις να μιλήσεις και να πεις κάτι που θα σε ανεβάσει ακόμη περισσότερο. Τι λες? Κάτι έξυπνο? Κάτι πρωτότυπο? Δεν λες τίποτα γιατί ντρέπεσαι? Περιμένω απαντήσεις.....
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
275
Like
1.246
Πόντοι
201
Βγάλ' τη γλώσσα έξω να σου χύσω τη μάπα βρωμοψώλα, από τα πιο extreme που έχω πει σε μουνάκι.
Χόρτασες πούτσα ή να σε ξεμουνιάσω κι άλλο; Την βάζεις στο παιχνίδι να απαντήσει κι αν είναι πουτανάκι σωστό θα σου πει κανένα "πάτωσέ με ψωλαρά μου" και θα γίνει το έλα να δεις
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.492
Like
21.856
Πόντοι
5.006
πρεπει να ανοιξει θεμα και με τις χειροτερες φρασεις την ωρα του σεξ...του στυλ :
"ρε μαρία, παλι κοιμηθηκες?"
"το ταβανι θελει βαψιμο" (απο γκομενα)
"αμαν ο ανδρας μου" (οταν ακουγονται κλειδια στην πορτα)
"εισαι καλυτερος απο τον κουμπαρο"
"μαρια τον εχεις μεγαλυτερο απο εμενα" (οταν ξεντυνεστε)
:confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
436
Like
799
Πόντοι
81
Για εμένα η λεκτική συμμετοχή είναι το ήμισυ του παντός πάνω στην πράξη.Δεν έχω πρόβλημα και στο μουγγο,προσπαθώ να δημιουργήσω κατάσταση με διάλογο ώστε να προκύψει αναγκαστική στιχομυθία αλλά στην πλειονότητα οι πιο πολλές προσπάθειες έχουν πέσει στο κενό.Μετα αρχίζουν οι εσωτερικές αναζητήσεις τι φταίει κτλ οπότε δεν βγάζω άκρη και ξεκινάω μονολόγους με μπινελικια κ μπουκώματα με δάχτυλα στο στόμα και αντιλαμβάνομαι ότι γουστάρουν σφυροκόπημα με διάρκεια καθυστερώντας κατά κάποιον τρόπο την εκσπερμάτωση.Εχω διαπιστώσει ότι με γκόμενες που συμμετείχαν λεκτικά ο β γύρος ερχόταν πολύ συντομότερα κ είχε κ συνεχεια.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.644
Like
28.155
Πόντοι
5.006
την ωρα που σεξαρουμε την γαυρινα :

ΓΑΜΙΕΤΑΙ Ο ΘΡΗΝΟΣ ΚΙ Ο ΠΕΙΡΑΙΑΑΑΑΑΑΑΑΣ
Φυγε ρε ΜΠΟΥΣΤΗ τσακο κωλομπαρα :alivedick::alivedick::wanker::wanker::2on1::2on1::piss::piss:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ξέχασες το παρτα μωρη καριολα/πουτανα
Μη βριζεις ρε μαν ηρεμα
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.176
Like
15.835
Πόντοι
2.256
Έτσι και φτάσω εγώ στην ηλικία μου 170 παλμούς τύπε Προκόπη... Έχετε γεια βρυσούλες!!!! :cheesy::cheesy::cheesy:
 
Εγγρ.
18 Αυγ 2023
Μηνύματα
23
Like
52
Πόντοι
0
Εμένα γενικά μου αρέσει κατά διαρκεία του αγώνα να κάνω κομπλιμέντα , αν δηλαδη κάνει καλό τσιμπούκι της το λέω ή αν έχει ωραίο σώμα επίσης. Τώρα για την στιγμή της κορύφωσης αυτό που έχω κάνει είναι να της ψιθυρίσω στο αυτί τι μουναρος είσαι εσυ και τέτοια. Το πιο ακραίο-αστειο που έχω πεί πρίν τελειώσω πάνω στην κοπέλα είναι το "πάρτα και δροσίσου" γιατί ήταν και καλοκαίρι
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
437
Κριτικές
9
Like
2.527
Πόντοι
481
«ΠΑΡΤΑ ΜΩΡΗ ΚΑΡΙΟΛΑ». Πανω στην καβλα κι οτι γινει.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.901
Κριτικές
2
Like
21.023
Πόντοι
6.236
Ένα θέμα το οποίο απ οτι έψαξα δεν υπάρχει και απορώ γιατί δεν υπάρχει εφόσον είναι βασικό.
Λοιπόν. Φτάνει η ώρα της μάχης και οι παλμοί έχουν πιάσει τους 170+. Δίνεις πόνο και αγκομαχας προκειμένου να φτάσεις στην καλύτερη δυνατή κορύφωση. Θέλεις να μιλήσεις και να πεις κάτι που θα σε ανεβάσει ακόμη περισσότερο. Τι λες? Κάτι έξυπνο? Κάτι πρωτότυπο? Δεν λες τίποτα γιατί ντρέπεσαι? Περιμένω απαντήσεις.....
Ψηφοφορία : "Θα λιποθυμήσω, βρωμιάρα"!!

Ρε τι πλάκα έχετε :2funny::2funny::2funny::2funny:
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
275
Like
1.246
Πόντοι
201
Εμένα γενικά μου αρέσει κατά διαρκεία του αγώνα να κάνω κομπλιμέντα , αν δηλαδη κάνει καλό τσιμπούκι της το λέω ή αν έχει ωραίο σώμα επίσης. Τώρα για την στιγμή της κορύφωσης αυτό που έχω κάνει είναι να της ψιθυρίσω στο αυτί τι μουναρος είσαι εσυ και τέτοια. Το πιο ακραίο-αστειο που έχω πεί πρίν τελειώσω πάνω στην κοπέλα είναι το "πάρτα και δροσίσου" γιατί ήταν και καλοκαίρι
Το λέω κι εγώ σε φρέσκα μωρά το " τι μουνάρα είσαι γκαύλα μου;" και η ανταπόκριση είναι άμεση και συνήθως η απάντηση είναι "σε χύνω". Ψοφάνε για κοπλιμέντα ακόμα και όταν ο εγκέφαλός τους είναι σε mode οργασμού. Όλες γουστάρουν τη βρωμιά στο γαμήσι, εκτός από μία που πηδούσα παλιά και η οποία τα έπινε κάθε φορά που την έχυνα, όταν της είπα "είσαι το πουτανάκι μου" μου απάντησε "τι είπες;;;"...εκείνη τη μέρα δεν τα ήπιε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom