Νέα

Λεωφ. Κηφισίας, Αμπελόκηποι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n.smirni76
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 404K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

tasos1211

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2009
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Ευχαριστω πολυ για την απαντηση.Την ιδια αποψη εχω και εγω.
 

massagfildimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2019
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
143
Πόντοι
281
Επισκέφτηκα χτες το μαγαζί,μου άνοιξε η Ζωή(πόρτα και υποδοχή),της ζήτησα να κάνω μασάζ γιατί έχω κάποιες ενοχλήσεις στην πλάτη από παλιές αμαρτίες!!Με πέρασε στο δωμάτιο και ευγενέστατα μου πρότεινε την Άντζελα που κάλυπτε και τα δύο μέρη του προγράμματος,και όσο περίμενα να δω τα κορίτσια,έριξα μια ματια στο δωμάτιο που είχε επιφάνεια μασάζ με ρολό χαρτιού,πετσέτα μέσα σε νάιλον σελοφάν,Αλλά όχι παντόφλες μίας χρήσεως όπως προβλέπεται για μαγαζιά ευεξίας!και ανάλογους χώρους!!Βλέποντας την Άντζελα,την θυμήθηκα από παλιά επίσκεψη στο χώρο!ημουν ετοιμος νατην παρω για πρόγραμμα!!Και ξαφνικά ήρθε  η μαύρη γκαντεμιά (συγγνώμη για το σχόλιο),Μια ψιλή μελαχρινή που εδώ λέγεται Ερικα ΟΒΕΡ 60 χρονών,που την θυμήθηκα από μαγαζιά διάφορα που έχω περάσει!!Η συγκεκριμένη κυρία, τρόπος του λέγειν,όπου πηγαίνει δημιουργεί φασαρίες καρατσεκαρισμενο με αλάνια νυχτοβια,πελάτες με πελάτες, κορίτσια εναντίον κοριτσιών,με αποτέλεσμα στο τέλος να επεμβαίνει η Ελληνική Αστυνομία!!Επειδή δεν έχουν δει λιγα τα μάτια στον πραγματικό κόσμο και παρόλο που δεν είμαι προληπτικός, ένιωσα μια απέχθεια έντονη και όπου φύγει φύγει, ενημερώνοντας εν συντομία μια καταπληκτη Ζωη που με κοιτούσε με ανοιχτό στόμα,Σημειωτέον η Ζωή είναι φοβερή χειροπρακτης στο μασάζ αποκατάστασης
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
581
Πόντοι
81
Επισκέφτηκα χτες το μαγαζί,μου άνοιξε η Ζωή(πόρτα και υποδοχή),της ζήτησα να κάνω μασάζ γιατί έχω κάποιες ενοχλήσεις στην πλάτη από παλιές αμαρτίες!!Με πέρασε στο δωμάτιο και ευγενέστατα μου πρότεινε την Άντζελα που κάλυπτε και τα δύο μέρη του προγράμματος,και όσο περίμενα να δω τα κορίτσια,έριξα μια ματια στο δωμάτιο που είχε επιφάνεια μασάζ με ρολό χαρτιού,πετσέτα μέσα σε νάιλον σελοφάν,Αλλά όχι παντόφλες μίας χρήσεως όπως προβλέπεται για μαγαζιά ευεξίας!και ανάλογους χώρους!!Βλέποντας την Άντζελα,την θυμήθηκα από παλιά επίσκεψη στο χώρο!ημουν ετοιμος νατην παρω για πρόγραμμα!!Και ξαφνικά ήρθε  η μαύρη γκαντεμιά (συγγνώμη για το σχόλιο),Μια ψιλή μελαχρινή που εδώ λέγεται Ερικα ΟΒΕΡ 60 χρονών,που την θυμήθηκα από μαγαζιά διάφορα που έχω περάσει!!Η συγκεκριμένη κυρία, τρόπος του λέγειν,όπου πηγαίνει δημιουργεί φασαρίες καρατσεκαρισμενο με αλάνια νυχτοβια,πελάτες με πελάτες, κορίτσια εναντίον κοριτσιών,με αποτέλεσμα στο τέλος να επεμβαίνει η Ελληνική Αστυνομία!!Επειδή δεν έχουν δει λιγα τα μάτια στον πραγματικό κόσμο και παρόλο που δεν είμαι προληπτικός, ένιωσα μια απέχθεια έντονη και όπου φύγει φύγει, ενημερώνοντας εν συντομία μια καταπληκτη Ζωη που με κοιτούσε με ανοιχτό στόμα,Σημειωτέον η Ζωή είναι φοβερή χειροπρακτης στο μασάζ αποκατάστασης
Χωρίς παρεξηγηση ειλικρινα φίλε μου διαβαζω το κείμενο που έγραψες και προσπαθώ μάταια να καταλάβω αν προσφερει ενημέρωση σε κάτι και που αποσκοπεί. Επίσης για πρώτο post με κανει να απορώ ακόμη περισσότερο...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
Χωρίς παρεξηγηση ειλικρινα φίλε μου διαβαζω το κείμενο που έγραψες και προσπαθώ μάταια να καταλάβω αν προσφερει ενημέρωση σε κάτι και που αποσκοπεί. Επίσης για πρώτο post με κανει να απορώ ακόμη περισσότερο...

δεν μπορω να μην συμφωνησω με εσενα george l

δηλ για να καταλαβω massagfildimis...
εσυ δεν εχεις γραψει ποτε για αλλο μαγαζι,ποτε για καποια αλλη κοπελα
και με το πρωτο σου ποστ σαν χρηστης μας λες αλλα αντι αλλων
οτι περασες απο εκει, σου αρεσε η Αντζελα, αλλα δεν την πηρες γιατι ειδες ξαφνικα μια αλλη εργαζομενη , για την οποια εισαι προληπτικος, και για αυτο σηκωθηκες και εφυγες.... :idiot:

και κατι αλλα κουλα οτι οπου εργαζεται η κοπελα αυτη επεμβαινει η ταξη γιατι γινονται φασαριες με πελατες και κοπελες.

Δεν ειναι σοβαρα αυτα που γραφεις, μονος σου εκτειθεσαι, και για να τα γραφεις αυτα καπου αποσκοπεις σιγουρα.

Εχεις να μας αναφερεις κατι για καποια επισκεψη σου σε αλλο χωρο μασαζ? καποι ααλλη σου εμπειρια? :rolleyes:
 

massagfildimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2019
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
143
Πόντοι
281
Χωρίς παρεξηγηση ειλικρινα φίλε μου διαβαζω το κείμενο που έγραψες και προσπαθώ μάταια να καταλάβω αν προσφερει ενημέρωση σε κάτι και που αποσκοπεί. Επίσης για πρώτο post με κανει να απορώ ακόμη περισσότερο...
Καλησπέρα!!Ας την πιάσουμε την ιστορία από την αρχή και να την κόψω για να γίνω πιο κατανοητός(είπα πολλά και μαζεμένα,συμπυκνωμένα),Η πρώτη επίσκεψη στο μαγαζί επι της Κηφισίας  πρέπει να έγινε αρχές του χρόνου τότε μου είχε κάνει εντύπωση η Ζωή και την είχα πάρει 45 λεπτά για πρόγραμμα μασάζ και μόνο, όπως έντονα αλλά ευγενικά μου το τόνισε και η ίδια  η κυρία. Κατά την συνεδρία του μασάζ,δεν ξέφυγε κατά ελάχιστο από χαλάρωση και αποκατάσταση της πονεμενης μου πλάτης,συζητώντας παράλληλα διάφορα θέματα,και χωρίς να μου δώσει το παραμικρό δικαίωμα ότι παίζει και κάτι άλλο!!Ενημερωτικά εάν πας σε φυσιοθεραπευτή το κόστος  ξεκινά 30ευρω!!για πρόγραμμα αυστηρά μασάζ!!το οποίο στις προδιαγραφές της εμπειρης  χειροπρακτης είναι και η Ζωή!Επίσης συζητήσαμε για τι κάνουν τα άλλα κορίτσια. Έφυγα χαλαρωμενος και ευχαριστημένος και εάν θυμάμαι καλά πήγα κατευθείαν για ύπνο!!
Σε επόμενη επίσκεψη, δεν θυμάμαι ακριβώςπότε,  είχα πάρει την Άντζελα από την Πολωνία (Οι πληροφορίες της Ζωής ήταν ακριβειας 110%)Και είχα σκοράρει!!Και το μέρος του μασάζ πολύ πολύ καλό και το δεύτερο μέρος σούπερ!!Εν τω μεταξύ Άντζελες ξέρω πάρα πολλές στο χώρο των σπιτιών και του  μασάζ.Part 1/2.συνέχεια στο δεύτερο και ελπίζω να το κλείσουμε!! 
 

massagfildimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2019
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
143
Πόντοι
281
Part 2/2.Με τις 60 down,over χρονών,  δεν έχω τίποτα προσωπικό η σεξουαλικό από την στιγμή που βλέπονται!!Υπάρχουν στον χώρο και καλά κάνουν,από την στιγμή που δίνουν γνώσεις στις νεαρωτερες σε ηλικία!!Αυτό που δεν γουστάρω σαν πελάτης που πληρώνει να αλλάζουν τις προτιμήσεις μου,και να μου στέλνουν άλλη κοπέλα με το γνωστό κόλπο,την πρόλαβε ο άλλος πελάτης στο άλλο δωμάτιο!!ξενερα σκέτη, σε πόσους από σας έχει συμβεί?Πάντως για να μην νομίζετε ότι είμαι προληπτικός χωρίς λόγο,ας μας απαντήσει κάποιος που την ξέρει καλά, Γιατί η μαντάμ Σοφι την έδιωξε από την Συγγρού την κα Ερικα και από την Δάφνη  η μαντάμ Ειρήνη(Ουκρανία)?Ευχαριστώ
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
581
Πόντοι
81
Part 2/2.Με τις 60 down,over χρονών,  δεν έχω τίποτα προσωπικό η σεξουαλικό από την στιγμή που βλέπονται!!Υπάρχουν στον χώρο και καλά κάνουν,από την στιγμή που δίνουν γνώσεις στις νεαρωτερες σε ηλικία!!Αυτό που δεν γουστάρω σαν πελάτης που πληρώνει να αλλάζουν τις προτιμήσεις μου,και να μου στέλνουν άλλη κοπέλα με το γνωστό κόλπο,την πρόλαβε ο άλλος πελάτης στο άλλο δωμάτιο!!ξενερα σκέτη, σε πόσους από σας έχει συμβεί?Πάντως για να μην νομίζετε ότι είμαι προληπτικός χωρίς λόγο,ας μας απαντήσει κάποιος που την ξέρει καλά, Γιατί η μαντάμ Σοφι την έδιωξε από την Συγγρού την κα Ερικα και από την Δάφνη  η μαντάμ Ειρήνη(Ουκρανία)?Ευχαριστώ

Αφού αγωνιάς εσύ να μας το πείς για να μας "ενημερώσεις" μη σε καταπιέζουμε άνοιξε μας την καρδιά σου. Σε κάθε περίπτωση φίλε μου παρά τα σχόλια τα δικά μου και του Mod δυσκολεύεσαι ή δεν θέλεις να κατανοήσεις πως το ανούσιο κουτσομπολιό δεν προσφέρει κάτι. Αν με αυτή την κοπέλα που αναφέρεις είχες στο παρελθόν μια κακή εμπειρία μπορείς να την μοιραστείς. Τώρα αν την διώχνουν από τα μαγαζιά γιατί είναι μαυρη γάτα συγνώμη ρε φίλε αλλά τι μου προσφέρει εμένα και στους υπόλοιπους που ψαχνω να τριφτω και να σπρώξω. Φιλικά πάντα χάνεις την ουσία άθελα σου ή μη...
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Part 2/2.Με τις 60 down,over χρονών,  δεν έχω τίποτα προσωπικό η σεξουαλικό από την στιγμή που βλέπονται!!Υπάρχουν στον χώρο και καλά κάνουν,από την στιγμή που δίνουν γνώσεις στις νεαρωτερες σε ηλικία!!Αυτό που δεν γουστάρω σαν πελάτης που πληρώνει να αλλάζουν τις προτιμήσεις μου,και να μου στέλνουν άλλη κοπέλα με το γνωστό κόλπο,την πρόλαβε ο άλλος πελάτης στο άλλο δωμάτιο!!ξενερα σκέτη, σε πόσους από σας έχει συμβεί?Πάντως για να μην νομίζετε ότι είμαι προληπτικός χωρίς λόγο,ας μας απαντήσει κάποιος που την ξέρει καλά, Γιατί η μαντάμ Σοφι την έδιωξε από την Συγγρού την κα Ερικα και από την Δάφνη  η μαντάμ Ειρήνη(Ουκρανία)?Ευχαριστώ
χου γκιβς α φακ , που λενε και στο χωριο μου. Το θεμα ειναι πως συμπεριφερεται η εν λογο που λες στο δωματιο και οχι στην κουζινα με τις αλλες. Παντως η Λιουντα δεν μου εχει κανει τετοιο κολπο. Μου δειχνει αυτες που εχει διαθεσιμες
 

massagfildimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2019
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
143
Πόντοι
281
Παίδες με πεισατε!!Μπορεί με την θεία  Λιουντα να ανανηψη και να επικεντρωθεί στις καλές τέχνες και μόνο!!
 

SomPut

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
26
Like
26
Πόντοι
0
Παίδες με πεισατε!!Μπορεί με την θεία  Λιουντα να ανανηψη και να επικεντρωθεί στις καλές τέχνες και μόνο!!
Αυτό το μέρος είναι παράδεισος στο κέντρο της Αθήνας με έμπειρα και αρκετά ρόστερ έτοιμα να εξυπηρετήσουν τις ανάγκες των ανδρών!! Φίλε, εάν δεν σου αρέσει μια κοπέλα, απλώς δεν την παίρνεις!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
Για μια α καινούργια παρουσία άκουσα στο μαγαζί. Πέρασε κάνεις είδε κάτι?
 

SomPut

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
26
Like
26
Πόντοι
0
Προχθές είχα πάρει την SuperMilf Cougar Μελίνα και άκουσα για μια ξανθιά δεν θυμάμαι τώρα το όνομα δυστυχώς!!
 

massagfildimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2019
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
143
Πόντοι
281
Προχθές είχα πάρει την SuperMilf Cougar Μελίνα και άκουσα για μια ξανθιά δεν θυμάμαι τώρα το όνομα δυστυχώς!!
Θα μου πεις αδελφέ, εάν κάνει καλό μασάζ και τα αλλα!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
σε χθεσινο πέρασμα αργα το απογευμα ειδα 7 κοπέλες στο συνολο.
3 καινουργιες που δεν ειχα ξαναδει και 4 που γνωριζω.

Οι καινουργιες:
Αλεξανδρα. Ρωσιδα με κανονικο σωμα, μελαχρινη με μαλλια μεχρι των ωμο , ομορφη περιπου 30+ ετων .  Εξωτικα χαρακτηριστικα προσωπου.
Δεσποινα. Μιλφ ξανθια αδυνατη ελληνιδα με καλο σωμα.
Μαρια. Πιπινακι απο Ρωσια περιπου 20 ετων. Ξανθια, μινιον σωμα, μικροκαμωμενη.Πολυ γλυκια παρουσια

και οι πιο παλιες στο καταστημα:


Ζωη. Κοκκινομαλλα Ελληνιδα με σχετικα κοντο μαλλι και εξαιρετικη γνωση του μασαζ
Μιλενα. Η Ρωσιδα πλατινε Μερλιν Μονρο μιλφ. Σχετικα μεγαλο στηθος, κανονικο σωμα
Δημητρα. Ουκρανη ψιλη ξανθια 30+ αρα με μεγαλο φυσικο στηθος και ωριο προσωπο. Σωμα με λιγες καμπυλες
Αντζελα. Πολωνη γλυκια καστανη μιλφ
 

iliasiliasilias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
85
Κριτικές
15
Like
607
Πόντοι
290
Είδα το post to Zero για τις νέες αφίξεις και βρσκόμουν στην περιοχή και πέρασα να τσεκάρω. Ήταν όλες εκεί εκτός απο την Αλεξάνδρα. Πέρασα με τη Μαρία. Ποολυ ωραίο καυλάκι. Κουκλίτσα, μινιόν. Θα ανεβάσω και κριτική.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
Είδα το post to Zero για τις νέες αφίξεις και βρσκόμουν στην περιοχή και πέρασα να τσεκάρω. Ήταν όλες εκεί εκτός απο την Αλεξάνδρα. Πέρασα με τη Μαρία. Ποολυ ωραίο καυλάκι. Κουκλίτσα, μινιόν. Θα ανεβάσω και κριτική.

φιλε η Μαρία είναι στο κατάστημα μονο Πεμπτες και Παρασκευες
ειχα ξεχασει να το αναφερω
Οσο για την Αλεξανδρα που δεν ειδες ειναι και αυτη ομορφη και νεα παρουσια οπως και η Ελληνιδα Δεσποινα που δοκιμαστηκε. Πολυ καλο μιλφ και εμπειρο
 

iliasiliasilias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
85
Κριτικές
15
Like
607
Πόντοι
290
Πέρασα με Αλεξάνδρα...νυμφομανής τουλάχιστον, θα ανεβάσω κριτική!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom