Νέα

Λεωφ. Κηφισίας, Αμπελόκηποι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n.smirni76
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 404K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

FactorS

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Διαβασα τη κριτικη σου και νομιζω πως βιαστηκες μαζι της. Δε ξερω τι να πω. Δεν ημουν μπροστα. Ακουσα ομως απο τα κοριτσια οτι το μισο καταστημα της ανηκει. Δε ξερω. Αυτο που γνωριζω εγω ειναι οτι η Αρχοντισα μου εχει κοψει την ανασα.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.110
Like
3.120
Πόντοι
456
Ειδα και εγω που της μίλησα καλά πως συμπεριφέρθηκε. Τη Ζωή την κατατάσω στις πιο άσχημες συμπεριφορές που μου έχουν τύχει απο πλευράς εργαζομενωνν. Είναι απαράδεκτη (η τουλάχιστον υπήρξε μαζί μου) και έχω ανεβάσει και κριτικη. Ευχαριστώ για την ενημέρωση για τη Χρυσούλα, ήταν να την επισκεφτω σήμερα αλλά μάλλον μετά το σχόλιο σου δεν θα παω.
Επιβεβαιώνω για Ζωή ,απο τις πιό άσχημες εμπειρίες εδώ και χρόνια,μαύρο απο μένα.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Πριν από λίγο,νωρίς το απόγευμα... :headbaning2:

*Κλασικά στην υποδοχή η κυρία Λιούντα.
Το σημερινό ρόστερ:

•Δήμητρα,ξανθιά ρωσσίδα με αεράτο σαλονάρισμα... :tits:
•Ζωή,ελληνίδα,κοκκινομάλλα.Φορούσε ένα μαύρο φόρεμα.
•Και η Χρυσσούλα στο δωμάτιο.... :knockinb:

Αυτά.... :hi:
 

taper

Μέγας
Εγγρ.
10 Φεβ 2008
Μηνύματα
279
Κριτικές
20
Like
510
Πόντοι
4.440
Παιδιά ξέρουμε αν είναι ανοικτό της Κυριακές ?
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
Τι ώρα κλείνει σήμερα?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
Δεν μας ενδιαφέρουν οι προσωπικές αντιπαραθέσεις
Οπότε παρακαλώ σταματήστε εδώ την κόντρα
Βρείτε τα με πμ κτλ
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
σημερα με πληροφορησε η Λιουντα πως απο αυριο ξεκιναει στο μαγαζι μια νεαρη Ρωσιδα ηλικιας 23-25
Μινιον μου την περιεγραψε ως προς τον σωματοσυπο και πολυ ομορφη
Μαρια το ονομα της
Αυριο αν περασω παλι και τη δω θα γραψω δυο λογια
 

SomPut

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
26
Like
26
Πόντοι
0
Ξεκινώντας η επίσκεψη  την Τετάρτη,μου άνοιξε την πόρτα μια ευγενέστατη κα Ζωη επι της υποδοχής,που μου έδειξε τα κορίτσια, ζητώντας κάποιο κορίτσι που κάνει καλό μασάζ και πρόγραμμα μέσα,πήρα την Χρυσούλα που αποδείχτηκε γρήγορη στα χέρια με Καλό μασάζ και άριστη στον χειρισμό του παλαιμαχου '45ριου με χέρια και στόμα και προχωρώντας σε στάσεις που επιτρέπονται στον πάγκο!!Στην δεύτερη επίσκεψη πριν το τέλος της εβδομάδας πήρα την Άντζελα που είναι σταθερή αξία!!Την Μαρία την δευτερη φορά δεν την πέτυχα, μόλις είχε ξεκινήσει προγραμμα μεσα.
 

SomPut

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
26
Like
26
Πόντοι
0
Έχω ακούσει ότι ήρθαν καινούργια κορίτσια, ξέρει κανένας συμασαζοβιος να μας διαφωτίσει σχετικά?
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Καλησπέρα. Αποφάσισα πάλι χθες να επισκεφτώ το κατάστημα με σκοπό να συναντήσω τη Ζωή ( η κοπέλα κάνει το καλύτερο  μασάζ παιδια). Δυστυχώς όπως με ενημέρωσε η κα Λίνα έλειπε. Παρέλασαν η Άντζελα, η Δήμητρα, η Χρυσούλα και με ασιατισσα  η Γιοκο όπως μου συστήθηκε. Τη διάλεξα γιατί ήταν μέσα στη καλή χαρά. Μου παρουσιάστηκε χορεύοντας και είπα να τη δοκιμάσω. Στο μασάζ το παλευει δε μπορώ να πω ότι έμεινα ενθουσιασμένος αλλά στο δεύτερο μερος;!! Έμεινα άφωνος με τα λυγισματα  της και τις τσαχπινιες της. Επαγγελματίας με τη καλή άποψη χωρίς να βιάζεται και όλη τη ώρα να μου χαμογελάει. Εφυγα ικανοποιημενος
Ώρα συνεύρεσης και κόστος;
 

SomPut

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
26
Like
26
Πόντοι
0
Συνολικά 1ωρα 60 ευρώ, για προγράμματα και έξτρα π,χ 2 πιστόλια ,πρέπει να συννενοηθείς με τα κορίτσια μέσα!!Πάντα η ευγένεια κερδίζει!!
 

ps4ks3

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
129
Like
56
Πόντοι
1
Πέρασα την προηγούμενη εβδομάδα μετα την δουλειά, 10αρι και οι κοπέλες αλλά προπαντός η υποδοχή σε συμπεριφορά! Με έκαναν όλες να νιώσω λες και τις ξέρω χρόνια! Όταν έφτασα περίμενα να δώ και μία ακόμα που ήταν σε δωμάτιο και την είδα λίγο αργότερα να βγαίνει απο το μπάνιο! Είπα εδώ ήμαστε (γιατί είμαι λίγο Κατακουζηνός) μόλις το είδα αυτό, βρήκα νέο ίδυμα που θα έρχομαι συνέχεια! Και value for money και καθαρές κοπέλες! Θα πέρναγα με μια κοπέλα παρόλο που είχε ελαφρώς παραπάνω κιλά και λίγο κυτταρίτιδα γιατί μου έβγαζε μία σιγουριά το όλο σκηνικό ότι δεν πρόκειται να φάω ξεπέτα.. Ομως με ξενέρωσαν οι πλαστικές παντόφλες..και επειδή ήμουν όλη μέρα στην δουλειά το χρειαζόμουν το μπάνιο. Θα επανέλθω σίγουρα αφού έχω κάνει μπάνιο απο σπίτι για να τις αποφύγω!!
 

SomPut

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
26
Like
26
Πόντοι
0
Ποιός ξέρει εάν είναι σήμερα η Γιοκο η η Μαρία?να περάσω για ένα πρόγραμμα μετά την δουλειά?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
Ποιός ξέρει εάν είναι σήμερα η Γιοκο η η Μαρία?να περάσω για ένα πρόγραμμα μετά την δουλειά?

πριν λιγο εκει ηταν η Ασιατισα Γιοκο
Επισης ειδα τις:

-Ζωη Ελληνιδα με ειδικευση στο καλο μασαζ,
-Μιλενα ρωσιδα με ξανθο μαλλι και καμπυλες
-Αντζελα, γλυκια Πολωνη μιλφ με κανονικο σωμα

Γενικα το ροστερ δεν ειναι σταθερο και κατα μερες/περιοδους υπαρχουν νεες εμφανισεις στο μαγαζι
 
  • Like
Αντιδράσεις: SomPut

SomPut

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
26
Like
26
Πόντοι
0
:tn04: :s&m_3:
πριν λιγο εκει ηταν η Ασιατισα Γιοκο
Επισης ειδα τις:

-Ζωη Ελληνιδα με ειδικευση στο καλο μασαζ,
-Μιλενα ρωσιδα με ξανθο μαλλι και καμπυλες
-Αντζελα, γλυκια Πολωνη μιλφ με κανονικο σωμα

Γενικα το ροστερ δεν ειναι σταθερο και κατα μερες/περιοδους υπαρχουν νεες εμφανισεις στο μαγαζι
[/quoteΕυχαριστω πολύ  αδελφέ!το μαγαζί είναι πολύ σωστό για μας τα λαϊκά παιδιά που δεν κολλάνε σε μικρές που αλειφουν το βουτυρακι και δεν τρώνε την μπριζόλα!!!Και από μασάζ δε το συζητώ το μαγαζί έχει κορυφή!! Για την Γιοκο θα πάω σε καλλίτερο timing!!
 

tasos1211

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2009
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Οταν λες" ζωη κορυφη" τι ακριβως εννοεις?
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Ασιάτισα Γιόκο-  :rolleyes: Μήπως= Η πρό αρκετών ετών Γιόκο της κ. Βέτας στο Καλ, 48 ? (αυτή  είχε μαυρο μακρύ μαλί, μιλφ , νταρντάνα , βαριοκόκκαλη) Η  Βέτα ορκιζόταν τότε για τις εξαιρετικές (όντως) υπηρεσίες  της Γιόκο,  οι οποίες άρχιζαν από το ντους,, :)
 

SomPut

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
26
Like
26
Πόντοι
0
Οταν λες" ζωη κορυφη" τι ακριβως εννοεις?
Κορυφή στα προγράμματα μασσατζ,για αποκατάσταση,ευεξία και χαλάρωση!!Καλη για συνομιλία επιπέδου αλλά όχι σεξ, το οποίο το δηλώνει εξαρχής μόνο μασσατζ!!Μπορεί να προτείνει ανάλογο ροστερ για το δεύτερο κομμάτι των προγραμμάτων!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom