Νέα

Λεωφ. Κηφισίας, Αμπελόκηποι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n.smirni76
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 404K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.831
Πόντοι
2.846
Περασα απο το καταστημα της κας Λιουντας (ρισπεκτ)
κοπελες 3 ολες ενδιαφερουσες σαν παρουσιες.
2 Ρωσιδες και μια Ουκρανιδα
Η Ουκρανιδα Λωρα. Ψιλη ξανθια στογγυλοπροσωπη με γαλαζια ματια , σχετικα μακρυ σπαστο μαλλι.
Καλο κορμι , χητό, 3+ αρι φυσικό στήθος και πολυ καλλιγραμμα ποδια. Για τους βυζολατρες καλη περιπτωση
Η Ρωσιδα Αλεξανδρα μετριου αναστηματος, με καρε καστανο ισιο  μαλλι, όμορφο πονηρό προσωπο με ωράια μάτια, καλό κορμί με λίγα πιασιματα.
Στο δωμάτιο έχει δοκιμαστει στο παρελθόν και κάνει πολύ καλο μασαζ ειναι πολύ ευχάριστη και στο δευτερο μέρος σκυλί του πολέμου.
Απο τα καλυτερα στοματικα χωρίς χερια.
Τέλος η μιλφ Ρωσιδα Αντζελα, λιγο κοντούλα με μεγάλο λοκώ και στενή μέση και αρκετα καλό στήθος, Ηλικια 35+. Πρώτη φορά την έβλεπα και δείχνει πολύ εμπειρη και μπαρουτοκαπνισμενη.
Αυτα
  Χμμ .....  αυτη  η  Λωρα ενδιαφερον Ουκρανιδιο  μου  ακουγετε  ;) ;) ;) .  μεχρι  τι  ωρα ειναι  ανοιχτα  το  εν λογω  ιδρυμα ???
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Είναι η Αλεξάνδρα πρώην Σούφι; μιλφάκι με γεμάτο βυζί και γυμνασμένα πόδια; που βγάζει και τις περίεργες ανάσες πάνω στο μαςάζ για να ρουφήξει την αρνητική ενέργεια;
Αν είναι αυτή τότε μιλάμε για το καλύτερο μασαζ της πιάτσας!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
Είναι η Αλεξάνδρα πρώην Σούφι; μιλφάκι με γεμάτο βυζί και γυμνασμένα πόδια; που βγάζει και τις περίεργες ανάσες πάνω στο μαςάζ για να ρουφήξει την αρνητική ενέργεια;
Αν είναι αυτή τότε μιλάμε για το καλύτερο μασαζ της πιάτσας!!!


Οχι Χορχε αλλη Αλεξανδρα ειναι αυτη
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Χμμμμ... μιλφο αιλουροειδές πάντως; ε;
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
  Χμμ .....  αυτη  η  Λωρα ενδιαφερον Ουκρανιδιο  μου  ακουγετε  ;) ;) ;) .  μεχρι  τι  ωρα ειναι  ανοιχτα  το  εν λογω  ιδρυμα ???
τι νοημα εχει να γραφουμε γι αυτο το μαγαζι αφου αν δεν σε ξερουν δεν υπαρχει περιπτωση να φας....οσους ξερουν ξερουν μαλλον κ τερμα...
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.285
Κριτικές
1
Like
35.306
Πόντοι
6.256
Ναι, αλλα εχει παραγινει με τα μιλφ.
Αμ βρεθει καμια κατω απο 50 γινεται παρτυ,
Η σαρανταρα δε , πιπινι.
Σε λιγο μιλφ θα λεμε τις ανω των 60.
Γενικως λεω , οχι μονο σε αυτο τι μαγαζι.
Τι να πω, ισως να ειμαι και παραξενος.
Συγχωρεστε με.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.600
Πόντοι
19.505
τι νοημα εχει να γραφουμε γι αυτο το μαγαζι αφου αν δεν σε ξερουν δεν υπαρχει περιπτωση να φας....οσους ξερουν ξερουν μαλλον κ τερμα...

1ον ενημερωνόμαστε μεταξύ μας εμείς που τρώμε
2ον ούτε εμάς μας ξέρανε πριν μας γνωρίσουν
3ον ούτε εμείς τρώγαμε μέχρι να φάμε  ;)
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
1ον ενημερωνόμαστε μεταξύ μας εμείς που τρώμε
2ον ούτε εμάς μας ξέρανε πριν μας γνωρίσουν
3ον ούτε εμείς τρώγαμε μέχρι να φάμε  ;)
απο επισκεψη μου δεν εχουν προθεση για δικους τους σεβαστους λογους να γνωρισουν κανεναν αλλον θεωρω εγω...
οποτε η ενθουσιωδης δημοσια ενημερωση δημιουργει εντυπωσεις..φαντασου να γραφει καποιος για το τοσο ωραια ριζοτο που εχει ενα μαγαζι κ οποτε πηγαινεις εσυ να σου λενε οτι η κουζινα εχει κλεισει!!!
(ας γραφει ο καθενας οτι θελει-ειμαστε κατα της λογοκρισιας- απλως πρεπει να περναει κ το  μηνυμα οτι τρως δυσκολα για να μην κλαιμε τα λεφτα μας και εμεις οι υπολοιποι)
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.600
Πόντοι
19.505
απο επισκεψη μου δεν εχουν προθεση για δικους τους σεβαστους λογους να γνωρισουν κανεναν αλλον θεωρω εγω...
οποτε η ενθουσιωδης δημοσια ενημερωση δημιουργει εντυπωσεις..φαντασου να γραφει καποιος για το τοσο ωραια ριζοτο που εχει ενα μαγαζι κ οποτε πηγαινεις εσυ να σου λενε οτι η κουζινα εχει κλεισει!!!
(ας γραφει ο καθενας οτι θελει-ειμαστε κατα της λογοκρισιας- απλως πρεπει να περναει κ το  μηνυμα οτι τρως δυσκολα για να μην κλαιμε τα λεφτα μας και εμεις οι υπολοιποι)

Μπορεί να έχεις δίκιο, απλώς έκρινα με το πως ξεκίνησα να τρώω εγώ. Μου κόστισε ένα 60άρι και λίγο μουρμούρα αλλά τελικά μπήκα στο Πάνθεον.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Ε ναί θέλει λίγο επιμονή το μαγαζί....
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Εδώ σε άλλα δεν σε βάζουν καν μέσα...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
προσωπικα εγω σε αυτο το μαγαζι , οταν στεγαζοταν στου Γλυζη στον οδο κομανουδη , σε εποχες που δεν υπηρχε ακομα ο παρων ιστιοτοπος (δηλ πριν το 2005)
φιτιλιασα πολλες επισκεψεις και χρηματα για να παρω αυτο που ηθελα.
Και φυσικα ουτε τοτε μου περισευανε τα χρηματα
Ηταν τετοιες ομως οι γυναικαρες που περασανε απο εκει και μετα αφησαν εποχη σε αλλα μαγαζια, που μου ηταν αδυνατο να εγκαταλειψω την προσπαθεια μεχρι να πεσει το καστρο
Απο τη στιγμη που τα καταφερα ομως και μετα πέρασα φοβερα με πολλες κοπελες εκει μεσα

 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.600
Πόντοι
19.505
προσωπικα εγω σε αυτο το μαγαζι , οταν στεγαζοταν στου Γλυζη στον οδο κομανουδη , σε εποχες που δεν υπηρχε ακομα ο παρων ιστιοτοπος (δηλ πριν το 2005)
φιτιλιασα πολλες επισκεψεις και χρηματα για να παρω αυτο που ηθελα.
Και φυσικα ουτε τοτε μου περισευανε τα χρηματα
Ηταν τετοιες ομως οι γυναικαρες που περασανε απο εκει και μετα αφησαν εποχη σε αλλα μαγαζια, που μου ηταν αδυνατο να εγκαταλειψω την προσπαθεια μεχρι να πεσει το καστρο
Απο τη στιγμη που τα καταφερα ομως και μετα πέρασα φοβερα με πολλες κοπελες εκει μεσα

:rockon:

 

dimpusst13579

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2014
Μηνύματα
3
Like
8
Πόντοι
0
Αλεξάνδρα παλιά από Ακρόπολη? Τότε έκανε φοβερό στοματικό χωρις χέρια ακα με τελείωμα στο στόμα, και της άρεσε το γερο σφυροκόπημα από όλα τα μεγέθη. Ισχύουν τώρα?
 

tasos1211

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2009
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0

tasos1211

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2009
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
το ακροπολη που ηταν?ψαχνω κριτικες για την αλεξανδρα απο βλαχοπουλου
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.600
Πόντοι
19.505
Θα ήθελα να ενημερώσω τους έχοντας πράσινη κάρτα για Βλαχοπούλου ότι πέρασα σήμερα και είδα τις κάτωθι: Λώρα και Άννα ξανθές Ευρωπαίες. Συμπαθητικές. Μαζί τους η Κορεατο-ιαπωνέζα (αν κρίνω από φάτσα και σωματότυπο πρέπει να ισχύει) Σι-Σι. Μιλφ με καρέ μαλλί, ντροπαλή και χαμηλοβλεπούσα στο σαλονάρισμα. Αν σας αρέσει ή αγνοήσετε το πρόσωπο μάλλον θα περάσετε καλά. Η κα Λούντα μου είπε ότι είναι φωτιά και τα κάνει όλα. Εγώ θα κινηθώ προς Μπακνανά για την ταϋλανδέζα.
Γι αυτούς που δυσκολεύονται να κατοχυρώσουν πλήρες πρόγραμμα στη Βλαχοπούλου, προτείνω επίσκεψη στο Μπακνανά μιας και κάποιες κοπέλες εναλάσσονται μεταξύ των δύο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom