Νέα

Λεωφ. Κηφισίας, Αμπελόκηποι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n.smirni76
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 404K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.831
Πόντοι
2.846
Θα ήθελα να ενημερώσω τους έχοντας πράσινη κάρτα για Βλαχοπούλου ότι πέρασα σήμερα και είδα τις κάτωθι: Λώρα και Άννα ξανθές Ευρωπαίες. Συμπαθητικές. Μαζί τους η Κορεατο-ιαπωνέζα (αν κρίνω από φάτσα και σωματότυπο πρέπει να ισχύει) Σι-Σι. Μιλφ με καρέ μαλλί, ντροπαλή και χαμηλοβλεπούσα στο σαλονάρισμα. Αν σας αρέσει ή αγνοήσετε το πρόσωπο μάλλον θα περάσετε καλά. Η κα Λούντα μου είπε ότι είναι φωτιά και τα κάνει όλα. Εγώ θα κινηθώ προς Μπακνανά για την ταϋλανδέζα.
Γι αυτούς που δυσκολεύονται να κατοχυρώσουν πλήρες πρόγραμμα στη Βλαχοπούλου, προτείνω επίσκεψη στο Μπακνανά μιας και κάποιες κοπέλες εναλάσσονται μεταξύ των δύο.
  Μπαα  εγω  εχω  ριξει  ηδη  2  κοκκινες  στο Βλαχοπουλου  και  ετοιμαζομαι να  ξαναναιβω  σιγα  σιγα  για  Μπακνανα  που τοσο  αγαπαμε και που μας εχουν  φερθει  αψογα , αν  και  τα κοιτασματα  διαμαντιων  αυτην  την  περιοδο εχουν  καταληξει στις οδους Φραντζη  και Συγγρου που κρατανε τον πηχη  ψηλα  ;) ;)  ;)  :rockon: :rockon: :rockon:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Θα ήθελα να ενημερώσω τους έχοντας πράσινη κάρτα για Βλαχοπούλου ότι πέρασα σήμερα και είδα τις κάτωθι: Λώρα και Άννα ξανθές Ευρωπαίες. Συμπαθητικές. Μαζί τους η Κορεατο-ιαπωνέζα (αν κρίνω από φάτσα και σωματότυπο πρέπει να ισχύει) Σι-Σι. Μιλφ με καρέ μαλλί, ντροπαλή και χαμηλοβλεπούσα στο σαλονάρισμα. Αν σας αρέσει ή αγνοήσετε το πρόσωπο μάλλον θα περάσετε καλά. Η κα Λούντα μου είπε ότι είναι φωτιά και τα κάνει όλα. Εγώ θα κινηθώ προς Μπακνανά για την ταϋλανδέζα.
Γι αυτούς που δυσκολεύονται να κατοχυρώσουν πλήρες πρόγραμμα στη Βλαχοπούλου, προτείνω επίσκεψη στο Μπακνανά μιας και κάποιες κοπέλες εναλάσσονται μεταξύ των δύο.

κατι μου λεει πως αυτο το ιαπωνοκορεατικο μιλφ θα πρεπει να ειναι γκεισα και δουλα στο δωματιο....
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
εδω εθεαθη η Λωρα
Ξανθια ψιλη Ουκρανή με ωραια ποδια, και φυσικο στηθος 3,5-4
για τους βυζολατρες πολυ αξιολογη περιπτωση  :tits:
Επισης απο Δευτερα επιστρεφει και η Ρωσιδα Αλεξανδρα που ειναι σουπερ στο δωματιο.

Και κατι ακομα : η κα Λιουντα γνωριζει παρα πολυ καλα θεραπευτικο μασαζ και αν καποιος της ζητησει ενα 20λεπτο (πονοι μεσης-αυχενα) κανει δωρεαν  :cheesy:
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
εδω εθεαθη η Λωρα
Ξανθια ψιλη Ουκρανή με ωραια ποδια, και φυσικο στηθος 3,5-4
για τους βυζολατρες πολυ αξιολογη περιπτωση  :tits:
Επισης απο Δευτερα επιστρεφει και η Ρωσιδα Αλεξανδρα που ειναι σουπερ στο δωματιο.

Και κατι ακομα : η κα Λιουντα γνωριζει παρα πολυ καλα θεραπευτικο μασαζ και αν καποιος της ζητησει ενα 20λεπτο (πονοι μεσης-αυχενα) κανει δωρεαν  :cheesy:
καλη περιπτωση το 3,5-4 αλλα με τιμη 60 ευρα και αμα δεν σε ξερουν να φυγεις απραγος ειναι λιγο μαλακια......
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Αυτή η Λώρα δεν ήταν παλιά στο Ιερα Οδός και Θηβών;
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Καυλα η Λωρα αλλά η σεριφισσα επιμενει οτι κανουν μονο μασαζ.  :tickedoff:

Μακαρι να μην ειναι καλή μεσα , να μην μου μεινει και απωθημενο :cheesy:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Πέρασα χτες να δω τι γίνεται. Η κα Λούντα απούσα. Την πόρτα άνοιξε μια ξανθιά στρογγυλοπρόσωπη. Μου παρουσίασε την Αλεξάνδρα και μια λατίνα μιλφ, τη Μαρία. Ρώτησα για Μπέλα και μου είπε ότι είχε ρεπό, άρα έχει μεταφερθεί εδώ πάλι απ' ότι κατάλαβα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
H Aλεξανδρα απο Class Massage εργαζεται τωρα στην Λιουντα
και μαλλον απο Δευτερα (μεθαυριο) θα βρισκεται εκει και η Νανσυ η μελαχρινη απο Class Massage
 

xgeo1234

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
166
Like
225
Πόντοι
21
Ήταν παρωδία η κατασταση στο συγκεκριμένο.Είχα περάσει δύο φορές και δεν άνοιγαν ούτε τηλ απαντούσαν ενω πόσταραν οτι λειτουργούν κανονικά κτλ.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
σε σημερινο περασμα
Αρκετα μεγαλο βυζο μιλφο ροστερ...
Αλινα. Ανατολικια μετριου αναστηματος με πλουσιο στηθος κανονικων κιλων , με καστανο ισιο μαλλι πιασμενο κοτσο. Φαινεται εμπειρη. Ηλικια γυρω στα 30
Λωρα. Η Πολωνη ντραντανα βυζαρου. Ξανθια με μπουκλες μεγαλο φυσικο στηθος, ωραια ποδια
Μαρια (?) αν θυμαμαι καλα το ονομα. Αδυνατη καστανη 45+ αρα με σχετικα καλλιγραμμο σωμα, δηλωνει βραζιλιανα. Φαινεται επισης εμπειρη
Και τελος ηταν και η Ντινα στο δωματιο. Η κα Λιουντα μου ειπε πως η Ντινα ειναι ψιλη μιλφ , αδυνατη με μεγαλο φυσικο στηθος...Δυστυχως δεν ειχα χρονο να κατσω να την περιμενω να τελειωσει για να την δω, απο την περιγραφη ομως καταλαβα πως ειναι καλη περιπτωση.
Η Σισσι η κινεζα θα ειναι αυριο
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
73
Like
8.004
Πόντοι
24.436
H Aλεξανδρα απο Class Massage εργαζεται τωρα στην Λιουντα
και μαλλον απο Δευτερα (μεθαυριο) θα βρισκεται εκει και η Νανσυ η μελαχρινη απο Class Massage
Η Νάνσυ τελικά θα είναι στο μαγαζί; έχουμε καμιά πληροφορία;
 

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
410
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
σε σημερινο περασμα
Αρκετα μεγαλο βυζο μιλφο ροστερ...
Αλινα. Ανατολικια μετριου αναστηματος με πλουσιο στηθος κανονικων κιλων , με καστανο ισιο μαλλι πιασμενο κοτσο. Φαινεται εμπειρη. Ηλικια γυρω στα 30
Λωρα. Η Πολωνη ντραντανα βυζαρου. Ξανθια με μπουκλες μεγαλο φυσικο στηθος, ωραια ποδια
Μαρια (?) αν θυμαμαι καλα το ονομα. Αδυνατη καστανη 45+ αρα με σχετικα καλλιγραμμο σωμα, δηλωνει βραζιλιανα. Φαινεται επισης εμπειρη
Και τελος ηταν και η Ντινα στο δωματιο. Η κα Λιουντα μου ειπε πως η Ντινα ειναι ψιλη μιλφ , αδυνατη με μεγαλο φυσικο στηθος...Δυστυχως δεν ειχα χρονο να κατσω να την περιμενω να τελειωσει για να την δω, απο την περιγραφη ομως καταλαβα πως ειναι καλη περιπτωση.
Η Σισσι η κινεζα θα ειναι αυριο
Πολύ καλή ενημέρωση, από ένα από τα πιο άξια μέλη του site, η οποία όμως
απευθύνεται σε λίγους και γνωστούς.
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
73
Like
8.004
Πόντοι
24.436
Πέρασμα σήμερα μεσημεράκι απο το κατάστημα. Παρούσες η Λωρα, η Αλινα και η Σιση. Πέρασα με την καυλαρα Αλινα :erection:. Θα ακολουθήσει κριτική για περισσότερες λεπτομέρειες  :knockinb:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom