Νέα

Λεωφ. Κηφισίας, Αμπελόκηποι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n.smirni76
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 404K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.743
Πόντοι
4.365
Αλλο ενα νεο μελος, με κακα ελληνικα (τυχαιο) που γραφει με ενθουσιασμο για τα κοριτσια του Κ.10 , και που εχει τρομερη πρεμουρα να μας δικαιολογησει οτι ολα ειναι θεμα χημειας. Τι κανει νιαου νιαου στα κεραμυδια;

Σωστος...
Και απο πανω το αλλο..''crazybunny''... τα ιδια...!!!:headbang::jerking:
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
99
Like
25.748
Πόντοι
26.236
Η Αγάπη είναι η πιο τίμια επιλογή . Πιπα , διαθεση ,κορμί ,πρόσωπο όλα οκ . Οι υπόλοιπες εκει , για μένα αδιάφορες .
 

zeppelin100

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
152
Κριτικές
15
Like
107
Πόντοι
11
Έχει σχέση με την Αγάπη που δούλευε Μιχαλακοπούλου παλιότερα και Σ108 σχετικά πρόσφατα?? Μία αδύνατη ξανθιά ήταν..
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Σήμερα όπως με ενημέρωσε συναγωνιστής υπάρχει μεγάλο ρόστερ στο κατάστημα
Συγκεκριμένα
Αλεξάνδρα νεαρή ξανθιά
Αγάπη επίσης νεαρή ψιλή αδύνατη Ρωσίδα με μακρύ μαλλί
Άννα Ρωσίδα 35 Χρόνη μελαχρινή με κανονικό σώμα
Ρίτα μικρή μελαχρινή Ελληνίδα
Βίκυ η γνωστή μελαχρινή ψιλή εντυπωσιακή Ρουμάνα
Μαρία νεαρή ξανθιά αδύνατη μικροκαμωμένη Ρωσίδα
Και η Ρενάτα ψιλή μιλφ Πολωνή με μεγάλο στήθος
Ελπίζω να παραμείνει το ρόστερ και το Σαββατοκύριακο που μπορώ με περάσω να δω και ο ίδιος τι παίζει.
 

thanos530

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
99
Like
61
Πόντοι
0
Για την Ριτα καποια πληροφορια ? Η Αναστασια ποτε δουλευει ? Ευχαριστω
 

crazybunny

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2020
Μηνύματα
33
Like
28
Πόντοι
0
Πέρασμα από το γνωστό ελαιοτριβείο Κηφισιας 10.Στην πόρτα πάντα η τοπ σερίφισσα της Αθήνας, η Κ.Λυδα. Είχε γνωστές κοπέλες και δύο καινούριες αφίξεις: Ρίτα, ένα πιπινακι μελαχρινό, Ελληνίδα και την Αγάπη, δίδυμη τις Αναστασίας. Της εξηγώ το θέμα μου με τις προπονήσεις και μου συστήνει την Ρενά.

Η Ρενα είναι νταρντανογκόμενα από την πολωνική επαρχία με ικανοποιητικό βυζί. Ωριμη γυναικα που “γκιλφάρει”, κορμάρα στη κλάση της. Είναι επικοινωνιακή στο δωμάτιο και τα ελληνικά της καλά. Οσοι λοιπόν δεν περιορίζονται στα.”πιπίνια” δεν θα έχουν πρόβλημα.

Το μασσάζ το κατέχει. Παρέχεται δυνατό αθλητικό αν ζητηθεί. Οι μυώνες μου δήλωσαν ευχαριστημένοι. Στον αγώνα βάζει μαεστρία να περάσει καλά ο πελάτης. Είναι δεκτική κι έχει πολύ καλή συμμετοχή. Μια εργαζόμενη που τιμά τα λεφτά που παίρνει...

Να περνάτε και εσείς καλά!
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.743
Πόντοι
4.365
Παμε παλι....
το ιδιο βιολι....
:headbang: :angry:
Αλλο ενα νεο μελος, με κακα ελληνικα (τυχαιο) που γραφει με ενθουσιασμο για τα κοριτσια του Κ.10 , και που εχει τρομερη πρεμουρα να μας δικαιολογησει οτι ολα ειναι θεμα χημειας. Τι κανει νιαου νιαου στα κεραμυδια;
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.146
Πόντοι
5.595
Παμε παλι....
το ιδιο βιολι....
:headbang: :angry:
Αλλο ενα νεο μελος, με κακα ελληνικα (τυχαιο) που γραφει με ενθουσιασμο για τα κοριτσια του Κ.10 , και που εχει τρομερη πρεμουρα να μας δικαιολογησει οτι ολα ειναι θεμα χημειας. Τι κανει νιαου νιαου στα κεραμυδια;


Χαχαχαχα. Πραγματικά διασκεδαστικό νήμα :2funny::2funny::2funny::2funny:

 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
581
Πόντοι
81
Από το κακό στο χειρότερο πάει το μαγαζί. Συνεδρία με Αλισια. Μέτρια πράγματα και στο μισάωρο χωρίς να τελειώσω έφυγα δυστυχώς ξενερωμενος ειδικά από την στάση της κυρίας Λιουντας. Ενημέρωσα βέβαια ευγενικά πως δεν ξαναπατάω εκεί οπότε εγώ έχασα 60 το μαγαζί όμως συνεχώς χάνει πελάτες.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.146
Πόντοι
5.595
Από το κακό στο χειρότερο πάει το μαγαζί. Συνεδρία με Αλισια. Μέτρια πράγματα και στο μισάωρο χωρίς να τελειώσω έφυγα δυστυχώς ξενερωμενος ειδικά από την στάση της κυρίας Λιουντας. Ενημέρωσα βέβαια ευγενικά πως δεν ξαναπατάω εκεί οπότε εγώ έχασα 60 το μαγαζί όμως συνεχώς χάνει πελάτες.

Επειδη μου αρεσει να ειμαι δικαιος : αυτο που γραφεις ειναι λιγο λειψο. Μπορεις να μας διευκρινισεις λιγο τι εγινε; Απο οσο ξερω, εκει καθεσαι μια ωρα με 60 ευρω. Γιατι εφυγες στο μισαωρο;
Λες οτι εφυγες ξενερωμενος απο τη σταστη της κυρα Λιουντας. Ετσι οπως το γραφεις ειναι σα να μπηκε στο δωματιο εκει που γαμαγες και σε διεκοψε. Γενικα αυτο που γραφεις δεν βγαζει νοημα δυστυχως.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Aκριβώς / Δεν αναφέρεται καν το τί συνέβη στη συνεδρία. Βεβαια.. αν η Αλίσια ειναι η του Σ 40-42 και πριν στης κ. Γιάννας Παπαδιαμάντη.. το ζήτημα αποκτά ..ενδιαφέρον..:(
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
581
Πόντοι
81
Aκριβώς / Δεν αναφέρεται καν το τί συνέβη στη συνεδρία. Βεβαια.. αν η Αλίσια ειναι η του Σ 40-42 και πριν στης κ. Γιάννας Παπαδιαμάντη.. το ζήτημα αποκτά ..ενδιαφέρον..:(
Άλλη η Αλεσια και άλλη η Αλίσια του συγκεκριμένου καταστήματος. Τώρα αναφορικά με την κριτική μου είχα μια αποστειρωμενη συνεδρία που το άγχος και οι φοβίες της κοπέλας με ξενέρωσαν κατά την διάρκεια του σεξ. Έτσι χωρίς να τελειώσω σηκώθηκα ευγενικά να φύγω. Η κα Λιουντα παρόλο που με είδε στα 30 λεπτά έξω και που άκουσε ότι δεν τελείωσα και παρολη την προτροπή της κοπέλας να πληρωθεί τα μισά μου κράτησε 60 ευρώ. Άλλωστε η κοπέλα μου είπε στο δωμάτιο πως τα 30 τα δικά της δεν τα θέλει κάτι το οποίο εγώ της είπα ότι δεν είναι σωστό και πρέπει να το ρυθμίσει η Λιουντα. Δεν περίμενα να πάρω πίσω τα λεφτά αλλά περίμενα η κα Λιουντα μιας και είμαι πελάτης να μου προτείνει κάτι για να δείξει καλή διαθεση. Αυτό δεν έγινε οπότε καλή καρδιά και τα λεφτά μου αλλού από εδώ και στο εξής.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Σε σημερινή επίσκεψη η Λιουντα με ενημέρωσε πως αύριο Κυριακή επιστρέφει η Νικόλ που τόσο ψάχνουν οι θαυμαστές της....
Το υπόλοιπο σημερινό και αύριο ροστερ

Pενα
Eυα
Pιτα
Aλινα
 

dickoforos

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2020
Μηνύματα
29
Like
14
Πόντοι
0
εχω παει 2 φορες στο μαγαζι και τις δυο φορες η αισθηση της ξεπετας ηταν η τελικη εμπειρια...δεν εχει νοημα να αναφερω τα ονοματα των κοριτσιων, δεν θα ξαναπαω, ξενερωσα
 

Karaezis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2019
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Επίσκεψη λοιπόν Δευτέρα το απόγευμα στην Κιφισιας 10, που είναι στανταρακι μου για τα έκτακτα οπότε θέλω να σπάσω το σερί μου με τις γκόμενες.
Από τα στανταρακια μου ελεύθερη ήταν η Αγάπη , η Ρίτα, και η έκπληξη ... έχει επιστρέψει η Νικόλ. Για την Νικόλ έχουνε γράψει πολλά, 25-26 ετών, 170 ύψος.Στα θετικά τις, πολύ όμορφα μαύρα εκφραστικά μάτια. Ιδιατερο χαρακτηριστικο της, μικρά βυζιά με μεγάλες ευερέθιστικες ρογες.
Φιλάει βαθιά και αισθητικά. Πολύ καλή πίπα και εξαιρετικες αληθινές αληθοφανέις κραυγουλες. Καλή ανταπόκριση στις πρωτοβουλίες μου και καλά στησήματα πράγμα που δείχνει ότι το θέμα σεξ το κατέχει.Από τις καλύτερες εμπειρίες μου.
Εννοείται ότι θα ξαναπάω.
Να περνάτε καλά και να γαμάτε καλύτερα.
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
349
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
21
εχω παει 2 φορες στο μαγαζι και τις δυο φορες η αισθηση της ξεπετας ηταν η τελικη εμπειρια...δεν εχει νοημα να αναφερω τα ονοματα των κοριτσιων, δεν θα ξαναπαω, ξενερωσα

αν θες πεστα...θα βοηθησεις κοσμο και κοσμακη....:wink:
 

Markosmarkos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
25
Like
22
Πόντοι
0
Σημερινό πέρασμα στο συγκεκριμένο λαδοτριβειο . Παντός για να είμαστε τίμιοι, είναι δύσκολο να πληρώσεις και να μην περάσεις καλά. Εγώ προσωπικά έχω κάνει πάνω από 10 συνεδρίες και μόνο μια φορά δεν πέρασα καλά. Απλά κάτα την γνώμη μου δεν θα ξαναπάρω ίδια κοπέλα. Οι υπόλοιπες τι φταίνε....:wink:
Σημερινό πέρασμα με μελαχρινό πιπινι Ρίτα. Πέρασα καλά. :)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Σημερινό πέρασμα στο συγκεκριμένο λαδοτριβειο . Παντός για να είμαστε τίμιοι, είναι δύσκολο να πληρώσεις και να μην περάσεις καλά. Εγώ προσωπικά έχω κάνει πάνω από 10 συνεδρίες και μόνο μια φορά δεν πέρασα καλά. Απλά κάτα την γνώμη μου δεν θα ξαναπάρω ίδια κοπέλα. Οι υπόλοιπες τι φταίνε....:wink:
Σημερινό πέρασμα με μελαχρινό πιπινι Ρίτα. Πέρασα καλά. :)

Πες μας λίγο περισσότερα για την Ρίτα η βάλε μια κριτική στον κατάλογο
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.989
Πόντοι
736
μια ερωτηση γιατι δεν εχω επισκεφτει ακομα το καταστημα και το σκεφτομαι να γινει αμεσα, το προγραμμα με τα 60 μπορει να ειναι και με δυο εκτονωσεις η μονο μια?
 

crazybunny

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2020
Μηνύματα
33
Like
28
Πόντοι
0
Σημερινό πέρασμα στην Κ.10 με μια καινούρια Μαρίνα, Ρωσίδα, Έχει ωραίο σφηχτο σώμα, γλυκό πρόσωπο, πολύ ευγενική. Οποίος Θέλει καλό μασάζ και πίπα να την πάρει άνετα. 2 εκτονωσεις με 60€ χωρίς να ζητήσει εχτρα. Καλή επιλογή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom