Νέα

Legend Strip Club Κηφισιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bixterious
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
617
Like
1.022
Πόντοι
206
Πέρασμα σήμερα το πρωί για πρώτη φορά απο το ίδρυμα.
Ψώφια πράγματα,μεγάλος χώρος,3 παρέες των 2 ατόμων,ποτά καθαρά,κοπέλες στο σύνολο 5.
Είχαμε γνωστή τιτζού και πήγαμε εκεί. Ξεχώρισα 2 απο τις 5,οι άλλες 3 ούτε καν.
Όλες Ουκρανέζες.
Δυστυχώς τέρμα παρακμιακό club.
 
OP
OP
B

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.484
Κριτικές
42
Like
7.990
Πόντοι
4.666
Πέρασμα σήμερα το πρωί για πρώτη φορά απο το ίδρυμα.
Ψώφια πράγματα,μεγάλος χώρος,3 παρέες των 2 ατόμων,ποτά καθαρά,κοπέλες στο σύνολο 5.
Είχαμε γνωστή τιτζού και πήγαμε εκεί. Ξεχώρισα 2 απο τις 5,οι άλλες 3 ούτε καν.
Όλες Ουκρανέζες.
σήμερα το πρωί μήπως πήγες σε κανα ΕΦΚΑ ή Τράπεζα ή ΔΟΥ ή σε καμία ΔΕΗ-ΕΥΔΑΠ κλπ και όχι στο στριπ?
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
371
Κριτικές
1
Like
276
Πόντοι
21
Πέρασμα σήμερα το πρωί για πρώτη φορά απο το ίδρυμα.
Ψώφια πράγματα,μεγάλος χώρος,3 παρέες των 2 ατόμων,ποτά καθαρά,κοπέλες στο σύνολο 5.
Είχαμε γνωστή τιτζού και πήγαμε εκεί. Ξεχώρισα 2 απο τις 5,οι άλλες 3 ούτε καν.
Όλες Ουκρανέζες.
Τουλάχιστον αυτές οι 2 που αναφέρεις άξιζαν μια περιγραφή?
Μήπως μια από αυτές ήτανε η Σοφία που δούλευε aq παλια?
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
617
Like
1.022
Πόντοι
206
Τουλάχιστον αυτές οι 2 που αναφέρεις άξιζαν μια περιγραφή?
Μήπως μια από αυτές ήτανε η Σοφία που δούλευε aq παλια?
Φαντάζομαι η μία είναι η Αλίνα που ήτανε στο North. Ή άλλη δε μπορώ να σκεφτώ ποια είναι μιας και όλες εκεί είναι τριτοτέταρτες (αλλά γούστα είναι αυτά)
Η Σοφία του AQ δε δουλεύει πουθενά
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
371
Κριτικές
1
Like
276
Πόντοι
21
Φαντάζομαι η μία είναι η Αλίνα που ήτανε στο North. Ή άλλη δε μπορώ να σκεφτώ ποια είναι μιας και όλες εκεί είναι τριτοτέταρτες (αλλά γούστα είναι αυτά)
Η Σοφία του AQ δε δουλεύει πουθενά
Οκ ναι αυτή πρέπει να σταμάτησε.
Υπάρχει κανένα άλλο ίδρυμα που να αξίζει η πρέπει να περιμένουμε μέχρι τις γιορτές?
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
617
Like
1.022
Πόντοι
206
Οκ ναι αυτή πρέπει να σταμάτησε.
Υπάρχει κανένα άλλο ίδρυμα που να αξίζει η πρέπει να περιμένουμε μέχρι τις γιορτές?
Πολύ ωραίες Ουκρανές και νεαρές σε ηλικία που σου αρέσουν (και εμένα φυσίκα :wink:), δεν έχει σε κάποιο από όσο γνωρίζω. Και εννοώ αρκετά ωραίες ώστε να "δικαιολογούν" το αυξημένο κόστος των τζάδικων. Και φυσικά δε κρίνω το κόστος. Τζάδικα είναι.. Να πληρώσουμε και κάποιες φορές να υπερπληρώσουμε κιόλας, αλλά όχι σαβουράκια.
Alca φυσικά έχει κάποιες πολύ ωραίες γενικά, αλλά δε θα σου πω για Alca. Γνωρίζεις.
Για να πας με κάνα φίλο να κάνετε χαβαλέ και να ρίξετε και κάνα πούτσο σε κάμια Λατίνα, τότε παίζει φουλ σε πολλά
*Δε ξέρω για Μελίσσα στο Mousses αν το πάει το γράμμα. Αν δίνει πόνο μέσα όπως σε κάποιες από τις αναλαμπές της παλιότερα, τότε για εμένα αξίζει
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
371
Κριτικές
1
Like
276
Πόντοι
21
Πολύ ωραίες Ουκρανές και νεαρές σε ηλικία που σου αρέσουν (και εμένα φυσίκα :wink:), δεν έχει σε κάποιο από όσο γνωρίζω. Και εννοώ αρκετά ωραίες ώστε να "δικαιολογούν" το αυξημένο κόστος των τζάδικων. Και φυσικά δε κρίνω το κόστος. Τζάδικα είναι.. Να πληρώσουμε και κάποιες φορές να υπερπληρώσουμε κιόλας, αλλά όχι σαβουράκια.
Alca φυσικά έχει κάποιες πολύ ωραίες γενικά, αλλά δε θα σου πω για Alca. Γνωρίζεις.
Για να πας με κάνα φίλο να κάνετε χαβαλέ και να ρίξετε και κάνα πούτσο σε κάμια Λατίνα, τότε παίζει φουλ σε πολλά
*Δε ξέρω για Μελίσσα στο Mousses αν το πάει το γράμμα. Αν δίνει πόνο μέσα όπως σε κάποιες από τις αναλαμπές της παλιότερα, τότε για εμένα αξίζει
Το θέμα είναι ότι δεν μου αρέσουν οι λατινες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom