Νέα

Λαθρομετανάστες στην Ελλάδα/(λαθρο)μετανάστευση γενικώς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Να τους δωθει?

  • Ναι

    Ψήφοι: 157 10,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 692 45,5%
  • Μονο σε οσους μενουν πανο απο 10 χρονια

    Ψήφοι: 220 14,5%
  • Σιγα μην δικαιουται αυτος που πουλαει dvd στην ομονοια

    Ψήφοι: 70 4,6%
  • Θα πιδηχτω απ το παραθυρο αν ο πακις γινει ελληνας

    Ψήφοι: 381 25,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.520

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ξημερωματα οι φασιστες σφαζουν στο κεντρο,το μεσημερακι ο αχιλλεακος ποσταρει βιντεο με τους κακους μουσουλμανους που σφαζουν...τυχαιο?Δε νομιζω.
όποιος σφάζει κατευθείαν κάτεργα ή εκτέλεση.
αρκετά με την αρρώστια στις πολιτισμένες κοινωνίες.

και ας σταματήσετε επιτέλους να κάνετε ιδεολογική κόντρα πάνω σε εκτελέσεις αμάχων.
έλεος δλδ.
και αυτό αναφέρεται και στους μεν και στους δε.
εάν ας πούμε είναι λύση το σφάξιμο σαν τα κοτόπουλα ευχαριστώ δε θα πάρω.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866

αδερφέ απο το πρωί έχω αρρωστήσει.
όχι με τη βιαιότητα του βίντεο. πάντα όταν βλέπω τέτοιες σκηνές αρνουμαι να αποδεχθώ ότι αυτά τα ζώα βγαίνουν απο ανθρώπινη μήτρα.
αυτό ποτέ δε θα μπορέσω να το συνειδητοποιήσω όσο ζω.
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
ησυχα με τα παιδια τα πονεμενα που ατιμη η ζωη τα έριξε στην Ελλάδα....
αν το ηξεραν θα μεναν στην πατριδα τους !!!
τι φιλοψυχος λάος είμαστε? για κοιτξτε τι κάνουν οι φιλοι οι αμερικάνοι μας σε αυτους που περανε παρανομα τα συνορα τους και περιμενουν να απελαθουν. Σεβασμός στους Μετανάστες και όποιος μπορεί ας υιοθετησεί έναν για αρχη... ετσι να δώσουμε το παραδειγμα στους υπολοιπους...
!!!
 

Επισκέπτης
Εδω σπαζομαστε που γαμανε στα μπουρδελα μας θα τους υοθετησουμε?? να τους παρει η ελεηνιδα,χοντρελο, φεμηνιστρια να της κανει και απογωνους πακιστανοελεηνιδακια...
 

Επισκέπτης
και ας σταματήσετε επιτέλους να κάνετε ιδεολογική κόντρα πάνω σε εκτελέσεις αμάχων.
Και πως το ξερεις οτι ο τυπος που σφαζουνε στο βιντεο ειναι αμαχος δηλαδη?Επειδη το εγραψε ο αχιλλεακος?
Αμα ειναι κανα ρουφιανακι δηλαδη,κανας μυστικος μπατσος οπως αυτοι που βγαζαν τα πιστολια στο Καιρο περσι και ριχναν στο ψαχνο?

Επειδη τσεκαρα τα σχολια στο γιουτιουμπι και δεν εβγαλα ακρη.
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
αδερφέ απο το πρωί έχω αρρωστήσει.
όχι με τη βιαιότητα του βίντεο. πάντα όταν βλέπω τέτοιες σκηνές αρνουμαι να αποδεχθώ ότι αυτά τα ζώα βγαίνουν απο ανθρώπινη μήτρα.
αυτό ποτέ δε θα μπορέσω να το συνειδητοποιήσω όσο ζω.

Ζώο είναι ευφυμισμός για να περιγράψει κανείς αυτόν τον ψυχοπαθή.

Εγώ πραγματικά όταν ξεκίνησε τη σφαγή το σταμάτησα αμέσως.

Άστο, σταματάει η λογική.

Καλά και το κανάλι το έδειξε έτσι απλά;  :think:
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Και πως το ξερεις οτι ο τυπος που σφαζουνε στο βιντεο ειναι αμαχος δηλαδη?Επειδη το εγραψε ο αχιλλεακος?
Αμα ειναι κανα ρουφιανακι δηλαδη,κανας μυστικος μπατσος οπως αυτοι που βγαζαν τα πιστολια στο Καιρο περσι και ριχναν στο ψαχνο?

Επειδη τσεκαρα τα σχολια στο γιουτιουμπι και δεν εβγαλα ακρη.

Ρε τύπε μπορούσε να τον εκτελέσει άμεσα, αντιθέτως τον σφάζει ζωντανό μπροστά στην κάμερα ..... τι συζητάμε τώρα;  :S
 

Επισκέπτης
Ρε τύπε μπορούσε να τον εκτελέσει άμεσα, αντιθέτως τον σφάζει ζωντανό μπροστά στην κάμερα ..... τι συζητάμε τώρα;  :S
Οικονομια στα πυρομαχικα.

ΥΓ Αυτο ως πιθανη εξηγηση του"γιατι τον σφαζει",ετσι?Για να μην παρεξηγουμαστε.
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Οικονομια στα πυρομαχικα.

ΥΓ Αυτο ως πιθανη εξηγηση του"γιατι τον σφαζει",ετσι?Για να μην παρεξηγουμαστε.

Με την κάμερα και όλη τη σχετική σκηνοθεσία; Καθαρή επίδειξη ήταν όλο αυτό.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Και πως το ξερεις οτι ο τυπος που σφαζουνε στο βιντεο ειναι αμαχος δηλαδη?Επειδη το εγραψε ο αχιλλεακος?
Αμα ειναι κανα ρουφιανακι δηλαδη,κανας μυστικος μπατσος οπως αυτοι που βγαζαν τα πιστολια στο Καιρο περσι και ριχναν στο ψαχνο?

Επειδη τσεκαρα τα σχολια στο γιουτιουμπι και δεν εβγαλα ακρη.
δεν ξέρω πού σταματάει για σένα η εκδίκηση και πού αρχίζει η κτηνωδία.
καταλαβαίνω να σκοτώσεις πάνω στην μάχη, εν βρασμώ ψυχής, απο μίσος που εκδηλώνεται στιγμιαία.
εδώ μιλάμε για μια πλήρως σκηνοθετημένη και καλά προετοιμασμένη ιεροτελεστία με πλήρη συνείδηση και εν πλήρη ηρεμία.

και μόνο για αυτό είναι εκτός ανθρώπινης φύσης τουλάχιστον όπως εγώ την έχω κατανοήσει απο την παιδεία που έχω λάβει.

όσο για τα πυρομαχικά.
ακόμα και στην γκιλοτίνα η όλη διαδικασία διαρκούσε κάτω του δευτερολέπτου και χωρίς ανθρώπινη επαφή του εκτελεστή με τον καταδικασθέντα.
και μιλάμε για 3 και βάλε αιώνες πίσω.

 

Επισκέπτης
Με την κάμερα και όλη τη σχετική σκηνοθεσία; Καθαρή επίδειξη ήταν όλο αυτό.
Ναι,ειναι λογικο.

Εν πασει περιπτωσει εμεις δεν ειμαστε εκει,και οσο και αν δεν γουσταρουμε τετοια σκηνικα(ουτε εγω τα γουσταρω),καλο ειναι να δουμε πρωτα τα του οικου μας,αυτο.

Η δολοφονια του Ιρακινου ΠΡΟΗΓΕΙΤΑΙ,γιατι εγινε εδω,στην Αθηνα,και αφορα εμας,τωρα,στην Ελλαδα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ναι,ειναι λογικο.

Εν πασει περιπτωσει εμεις δεν ειμαστε εκει,και οσο και αν δεν γουσταρουμε τετοια σκηνικα(ουτε εγω τα γουσταρω),καλο ειναι να δουμε πρωτα τα του οικου μας,αυτο.

Η δολοφονια του Ιρακινου ΠΡΟΗΓΕΙΤΑΙ,γιατι εγινε εδω,στην Αθηνα,και αφορα εμας,τωρα,στην Ελλαδα.
η ποιά;
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.116
Κριτικές
27
Like
1.442
Πόντοι
1.720
Μην την ψαχνεις...εχουνε παρει ξεκαθαρα γραμμη να αρχισουν με τους κακους μουσουλμανους λογω της δολοφονιας του Ιρακινου στην Αναξαγορα τα ξημερωματα...

Συμπτωση που επαναλαμβανεται παυει να ειναι συμπτωση...


Γαμω τη πιστη σας και το μωχαμετη σας μουνια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom