Νέα

Λαθρομετανάστες στην Ελλάδα/(λαθρο)μετανάστευση γενικώς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Να τους δωθει?

  • Ναι

    Ψήφοι: 157 10,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 692 45,5%
  • Μονο σε οσους μενουν πανο απο 10 χρονια

    Ψήφοι: 220 14,5%
  • Σιγα μην δικαιουται αυτος που πουλαει dvd στην ομονοια

    Ψήφοι: 70 4,6%
  • Θα πιδηχτω απ το παραθυρο αν ο πακις γινει ελληνας

    Ψήφοι: 381 25,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.520

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
To τι εγραψες το ξερεις,οσοι θελουν το βλεπουν.

Εμενα μου αρκουν τα"δεν φταιω ο κακομοιρης,αλλος το εκανε το φωτοσοπ,ηταν κατι αλλοι(μαλακες?)που το εχαψαν,ε,το εχαψα και λογου μου".

Αυτοι ειστε!Οτι μαλακια σας πεταξουν την καταπινετε και την μυρηκαζετε!

"Βιασμος"στην Κορνιθο?Βιασμος στην Κορινθο,ο ανεκδιηγητος ΦΠ μεχρι και"τσεκαρισμενο DNA"βρηκε!

"Στο Indymedia βριζουν τον νεκρο"?Βεβαιως,αφου ο Αδωνακος"διαβαζε το μυνημα"απο το smartphone!

Kαι η πλακα ειναι οτι μετα την κανετε κιολας,δεν εχετε τα ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ να πειτε ρε μαλακια εκανα,μονο πετατε κατι"οι αλλοι φταινε,εγω απλα πηγα με τους πολλους(μαλακες?)"

:2funny: :2funny: :2funny:

:o πωπω μιλαμε φοβερο κουοτ, τα λογια μου ακριβως  :2funny:
ρε παπαρα, εισαι απλα τρελος ή εισαι τοσο αρρωστο ψευτακι??

βρε μαλακα, ασε να περασουν τουλαχιστον καμποσες σελιδες για να πεις ψεμματα μη φαινεσαι καταφορος ψευτης :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ρε τον παπαρα...ρε εχεις προβλημα γμτ. δεν τοχα αντιληφθει  :think:
 

Επισκέπτης
Kαλα,εγω εχω προβλημα.ΟΚ.
Εσυ(που δεν εχεις προβλημα),πως το βλεπεις το παρακατω?
δεν ειπα σκετο α καλα. και γιατι κολλησες στον μπουμπουκο? και γω τσιμπησα και πολλοι αλλοι. μηπως το εφτιαξα εγω τοτε?  :idiot:
Τσιμπα ο καθε μαλακας,παει καλα,ειναι δικαιολογια για να τσιμπησεις και εσυ,που δεν εισαι μαλακας?
Οσο για τα επιμαχα ποστ,οριστε να σου κανω τη χαρη.
Oποιος παιρνει στα σοβαρα τον Μπουμπουκο εχει τασεις σχιζοφρενειας,το ποιον του συγκεκριμενου ειναι γνωστο.
δηλαδη τοβγαλε απο το μυαλο του τυπε? βιαστηκες...
Ενταξει,δεν το εβγαλε απο το μυαλο του ο μπουμπουκος.
Απλα εριξε το δολωμα(που εφτιαξε ο ιδιος?αδιαφορο,δεν θα κανουμε τον ντετεκτιβ)και"τσιμπησες οπως και πολλοι αλλοι",ασε που"δεν το εκανες εσυ".

Δεν φταιω εγω καλε κυρια,με παρεσυραν τα ατακτα παιδακια... :2funny:



 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.774
Πόντοι
1.686
Ο Μπουμπούκος δηλαδή δεν λεει

την αληθεια ?  :2funny:

Με τα ψεμματα εριξε την Μανωλίδου ?  :2funny: :2funny:

Ελεγε ψεμματα οταν δηλωνε στην τβ οτι

αποκλειεται να παει στη ΝΔ ?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Kαλα,εγω εχω προβλημα.ΟΚ.
Εσυ(που δεν εχεις προβλημα),πως το βλεπεις το παρακατω?Τσιμπα ο καθε μαλακας,παει καλα,ειναι δικαιολογια για να τσιμπησεις και εσυ,που δεν εισαι μαλακας?
Οσο για τα επιμαχα ποστ,οριστε να σου κανω τη χαρη.Ενταξει,δεν το εβγαλε απο το μυαλο του ο μπουμπουκος.
Απλα εριξε το δολωμα(που εφτιαξε ο ιδιος?αδιαφορο,δεν θα κανουμε τον ντετεκτιβ)και"τσιμπησες οπως και πολλοι αλλοι",ασε που"δεν το εκανες εσυ".

Δεν φταιω εγω καλε κυρια,με παρεσυραν τα ατακτα παιδακια... :2funny:

νταξει εισαι κουδουνας εντελως. βλεπεις τι παραθετεις? ενισχυσες τα επιχειρηματα σου τωρα? αααααααααααχαχαχαχαχα ρε θα αποφυγω να σου απανταω μου φαινεται δε θελω να ξεφτυλιζεσαι αθελα μου
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Nα με βαλεις.

Και να με ξεχεσεις αμα δεν παραδεχτω τη μαλακια μου.

ΥΓ Μιας και το εφερε περι φημολογιων περιμενω βεβαιως ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΠ για την ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ,αλλα μαλλον θα αργησει να την παραδεχτει.

Ποιά ακριβώς είναι η μαλακία μου;

Το ότι σου είπα κάτι που μου είπαν για την Κορινθία και σε ρώτησα εάν έχεις κάποια άλλη πλεροφορία;

Καλά, άμα ήταν μαλακία δεν θα σε ξαναρωτήσω τίποτε.

Δεν υιοθέτησα αυτό που μου είπαν. Σου είπα τί έφθασε στα αυτιά μου και παραδέχθηκες ότι είχε φθάσει και στα δικά σου αυτιά.
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Ορίστε και τί έγραψα:

3  Γενικά / Πολιτική & Θρησκευτικά / Απ: Μετανάστες στην Ελλάδα  στις: 22/05/12, 17:05 
Καλησπέρα σε όλο το γλόμπο!

Supermouse αγκάπημο!

Σου έχω μια πλεροφορία να τη διασταυρώσεις. Μια πλεροφορία που εξηγεί γιατί η Χ.Α πήρε 12% στην Κορινθία. Θυμάσαι που σου έλεγα για το φόβο τωνν θρώπων και ότι αυτό εξηγεί την άνοδο της Χ.Α και μου αντέτεινες ότι η Κορινθία δεν είναι Πατήσια;

Για δες λοιπόν και πε μου εάν έγινε βιασμός 2 παιδιών από πολλούς αλλοδαπούς των οποίων ταυτοποιήθηκε το DNA από το σπέρμα; Κλήθηκε να καθαρίσει η Χ.Α;

Αυτά σου τα λέω στο περίπου. Μου τα είπαν και αμέσως το μυαλό μου πήγε στη συζήτηση που είχαμε εδώ. Άμα θέλεις το ψάχνω και παραπάνω.


Να και το link για του λόγου μου το αληθές:
Τώρα λοιπόν που με διέψευσες περίτρανα (λες και είχα πει εγώ ότι έγινε όντως το περιστατικό), ΠΕΣ ΜΑΣ ΜΕΓΑ ΑΝΑΛΥΤΑ ΤΗΝ ΕΞΗΓΗΣΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ 12%.

Η δική μου είναι ότι εάν κάτι τέτοιο διέρρευσε πριν τις εκλογές (είτε έγινε ως περιστατικό, είτε δεν έγινε) τότε αυτό έδωσε τέτοιο ποσοστό στη Χ.Α. Η δική σου;
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Να συνδέθηκα τώρα και να είδα και τα δύο πμ σου το καταλαβαίνεις;
Ποιά ακριβώς είναι η μαλακία μου;

Το ότι σου είπα κάτι που μου είπαν για την Κορινθία και σε ρώτησα εάν έχεις κάποια άλλη πλεροφορία;

Καλά, άμα ήταν μαλακία δεν θα σε ξαναρωτήσω τίποτε.

Δεν υιοθέτησα αυτό που μου είπαν. Σου είπα τί έφθασε στα αυτιά μου και παραδέχθηκες ότι είχε φθάσει και στα δικά σου αυτιά.
Ορίστε και τί έγραψα:

3  Γενικά / Πολιτική & Θρησκευτικά / Απ: Μετανάστες στην Ελλάδα  στις: 22/05/12, 17:05 
Καλησπέρα σε όλο το γλόμπο!

Supermouse αγκάπημο!

Σου έχω μια πλεροφορία να τη διασταυρώσεις. Μια πλεροφορία που εξηγεί γιατί η Χ.Α πήρε 12% στην Κορινθία. Θυμάσαι που σου έλεγα για το φόβο τωνν θρώπων και ότι αυτό εξηγεί την άνοδο της Χ.Α και μου αντέτεινες ότι η Κορινθία δεν είναι Πατήσια;

Για δες λοιπόν και πε μου εάν έγινε βιασμός 2 παιδιών από πολλούς αλλοδαπούς των οποίων ταυτοποιήθηκε το DNA από το σπέρμα; Κλήθηκε να καθαρίσει η Χ.Α;

Αυτά σου τα λέω στο περίπου. Μου τα είπαν και αμέσως το μυαλό μου πήγε στη συζήτηση που είχαμε εδώ. Άμα θέλεις το ψάχνω και παραπάνω.


Να και το link για του λόγου μου το αληθές:
Τώρα λοιπόν που με διέψευσες περίτρανα (λες και είχα πει εγώ ότι έγινε όντως το περιστατικό), ΠΕΣ ΜΑΣ ΜΕΓΑ ΑΝΑΛΥΤΑ ΤΗΝ ΕΞΗΓΗΣΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ 12%.

Η δική μου είναι ότι εάν κάτι τέτοιο διέρρευσε πριν τις εκλογές (είτε έγινε ως περιστατικό, είτε δεν έγινε) τότε αυτό έδωσε τέτοιο ποσοστό στη Χ.Α. Η δική σου;
3 ποστ στην σειρά για να πείσεις....προσπάθησε λίγο ακόμα....σφίξου!!! :2funny: :2funny:
 

CIM

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2005
Μηνύματα
8.493
Like
30
Πόντοι
66
Επεισόδιο στο κέντρο με καταδίωξη αλλοδαπού

Όλα ξεκίνησαν όταν πεζή περιπολία που περνούσε από την συμβολή των οδών Πειραιώς και Γερανίου αντιλήφθηκε έναν αλλοδαπό άντρα να πουλάει ναρκωτικά. Οι αστυνομικοί αμέσως τον καταδίωξαν και λίγο πιο πάνω επί της οδού Γερανίου, τον ακινητοποίησαν και τον συνέλαβαν.

Την στιγμή της σύλληψης βγήκαν από τα παράθυρα του ΣΕΚ ορισμένοι αριστεριστές και άρχισαν να βρίζουν τους αστυνομικούς και γρήγορα στο σημείο μαζεύτηκαν καταστηματάρχες της περιοχής που ήρθαν σε φραστική αντιπαράθεση με τους αριστεριστές. Οι αστυνομικοί με αρκετή προσπάθεια κατάφεραν να ηρεμήσουν τα πνεύματα πριν εξελιχθούν σε τίποτα χειρότερο και απομάκρυναν από το σημείο τον αλλοδαπό με την συνδρομή περιπολικού.

 

HALCON

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
2.908
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Επεισόδιο στο κέντρο με καταδίωξη αλλοδαπού

Όλα ξεκίνησαν όταν πεζή περιπολία που περνούσε από την συμβολή των οδών Πειραιώς και Γερανίου αντιλήφθηκε έναν αλλοδαπό άντρα να πουλάει ναρκωτικά. Οι αστυνομικοί αμέσως τον καταδίωξαν και λίγο πιο πάνω επί της οδού Γερανίου, τον ακινητοποίησαν και τον συνέλαβαν.

Την στιγμή της σύλληψης βγήκαν από τα παράθυρα του ΣΕΚ ορισμένοι αριστεριστές και άρχισαν να βρίζουν τους αστυνομικούς και γρήγορα στο σημείο μαζεύτηκαν καταστηματάρχες της περιοχής που ήρθαν σε φραστική αντιπαράθεση με τους αριστεριστές. Οι αστυνομικοί με αρκετή προσπάθεια κατάφεραν να ηρεμήσουν τα πνεύματα πριν εξελιχθούν σε τίποτα χειρότερο και απομάκρυναν από το σημείο τον αλλοδαπό με την συνδρομή περιπολικού.


ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΘΕΛΟΥΝ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΚΩΛΟΑΡΑΠΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΚΩΛΟΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΟΙ
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Tα δεκα χιλιαρικα δεν ειναι απο εμενα πιτσιρικο.

Επειδη ομως το κανεις ζητημα,και επειδη τα λεφτα ΔΕΝ θα σκορπιστουν αφου ονομα δεν θα βρεθει γιατι δεν υπαρχει,αλλα πεντε χιλιαρικα απο εμενα.

15000 λοιπον.

Ονομα θελουμε,ονοματα δηλαδη αφου"βιαστηκε στην Κορινθο νεαρο ζευγαρι ελληνων απο πακια".

Αιντε τωρα στη μαμα σου να σου σταξει κανα χαρτζιλικι,φλουφλη.

YΓ ΦΠ,ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΗΜΟΣΙΑ.ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΠΟΣΤ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ,ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΠΙΜΙ,ΟΧΙ.

από που πάλι τα απαλλοτρίωσες ρε λαμόγιο??

ανοίξανε οι δουλειές και από αιφόνια βουτάμε τώρα και μπεζαχτάδες?
 

Επισκέπτης
Επεισόδιο στο κέντρο με καταδίωξη αλλοδαπού

Όλα ξεκίνησαν όταν πεζή περιπολία που περνούσε από την συμβολή των οδών Πειραιώς και Γερανίου αντιλήφθηκε έναν αλλοδαπό άντρα να πουλάει ναρκωτικά. Οι αστυνομικοί αμέσως τον καταδίωξαν και λίγο πιο πάνω επί της οδού Γερανίου, τον ακινητοποίησαν και τον συνέλαβαν.

Την στιγμή της σύλληψης βγήκαν από τα παράθυρα του ΣΕΚ ορισμένοι αριστεριστές και άρχισαν να βρίζουν τους αστυνομικούς και γρήγορα στο σημείο μαζεύτηκαν καταστηματάρχες της περιοχής που ήρθαν σε φραστική αντιπαράθεση με τους αριστεριστές. Οι αστυνομικοί με αρκετή προσπάθεια κατάφεραν να ηρεμήσουν τα πνεύματα πριν εξελιχθούν σε τίποτα χειρότερο και απομάκρυναν από το σημείο τον αλλοδαπό με την συνδρομή περιπολικού.

OΙ ΣΕΚιτες λενε αλλα.Οι τονισμοι δικοι μου.

Επίθεση μπάτσων-φασιστών στα γραφεία του ΣΕΚ


Η ΑΝΤΑΡΣΥΑ καταγγέλλει την επίθεση της αστυνομίας από κοινού με φασίστες στα γραφεία του Σοσιαλιστικού Εργατικού Κόμματος στο κέντρο της Αθήνας.

Συγκεκριμένα, σήμερα Πέμπτη 24 Μάη και ώρα 11.30πμ ομάδα αστυνομικών σε συνεργασία με «αγανακτισμένους» φασίστες επιχείρησαν να εισβάλουν στα γραφεία του ΣΕΚ στην οδό Αναξαγόρα 14Α στην Ομόνοια. Με κραυγές ακραίας χυδαιότητας («Π… βγείτε έξω», «Π…δεν είστε έλληνες») και χτυπώντας με κλωτσιές την κύρια είσοδο διεκδικούσαν να συλλάβουν δημοσιογράφο της εφημερίδας Εργατική Αλληλεγγύη που φωτογράφιζε τις βιαιότητες σε βάρος μεταναστών που είχαν προηγηθεί καθώς και τη συντρόφισσα Μαρία Στύλλου, υπεύθυνη της ΚΕ του ΣΕΚ, που διαμαρτυρήθηκε για τις ρατσιστικές αυθαιρεσίες των αστυνομικών.

Καταγγέλλουμε την κλιμάκωση των φασιστικών προκλήσεων, που παίρνουν άλλη διάσταση μέσα από την συνεργασία αστυνομικών με τις φασιστικές συμμορίες και την κάλυψη που απολαμβάνει η δράση των φασιστών από κυβερνητικά κλιμάκια και τα πάντα πρόθυμα ΜΜΕ.

Η συστηματική στοχοποίηση των μεταναστών ως υπεύθυνων για την εγκληματικότητα και την υποβάθμιση του κέντρου της Αθήνας, μια ρατσιστική πολιτική που συνεχίζεται διαχρονικά από τις κυβερνήσεις ΝΔ και ΠΑΣΟΚ, είναι το θερμοκήπιο αυτών των προκλήσεων.

Η επίθεση σε γραφεία κόμματος της Αριστεράς, συνιστώσας της ΑΝΤΑΡΣΥΑ, μέσα σε προεκλογική περίοδο είναι ανοιχτή απειλή για τις δημοκρατικές ελευθερίες των εργαζομένων και της νεολαίας. Είναι σαφής προειδοποίηση για τις μεθοδεύσεις που ετοιμάζει μια άρχουσα τάξη πανικόβλητη από την άνοδο της Αριστεράς.


Βρειτε την αληθεια οσοι αναπαραγετε ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ απο εγκληματικοτητατζιαρ,εγκληματικοτητααλλοδαπωντζιαρ και τα ρεστα και το κανετε εμφανως(εσυ CIM) ΕΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ.

Οσο για τους"καταστηματαρχες της περιοχης"οι μισοι και βαλε εργαζομενοι στα καταστηματα ειναι πακια και μαυροι,οποιος δεν ξερει που ειναι η Αναξαγορα ας ψαξει στον χαρτη να τη βρει να κατεβει ενα πρωινο για να το διαπιστωσει μονος του.
 

HALCON

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
2.908
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
OΙ ΣΕΚιτες λενε αλλα.Οι τονισμοι δικοι μου.

Επίθεση μπάτσων-φασιστών στα γραφεία του ΣΕΚ


Η ΑΝΤΑΡΣΥΑ καταγγέλλει την επίθεση της αστυνομίας από κοινού με φασίστες στα γραφεία του Σοσιαλιστικού Εργατικού Κόμματος στο κέντρο της Αθήνας.

Συγκεκριμένα, σήμερα Πέμπτη 24 Μάη και ώρα 11.30πμ ομάδα αστυνομικών σε συνεργασία με «αγανακτισμένους» φασίστες επιχείρησαν να εισβάλουν στα γραφεία του ΣΕΚ στην οδό Αναξαγόρα 14Α στην Ομόνοια. Με κραυγές ακραίας χυδαιότητας («Π… βγείτε έξω», «Π…δεν είστε έλληνες») και χτυπώντας με κλωτσιές την κύρια είσοδο διεκδικούσαν να συλλάβουν δημοσιογράφο της εφημερίδας Εργατική Αλληλεγγύη που φωτογράφιζε τις βιαιότητες σε βάρος μεταναστών που είχαν προηγηθεί καθώς και τη συντρόφισσα Μαρία Στύλλου, υπεύθυνη της ΚΕ του ΣΕΚ, που διαμαρτυρήθηκε για τις ρατσιστικές αυθαιρεσίες των αστυνομικών.

Καταγγέλλουμε την κλιμάκωση των φασιστικών προκλήσεων, που παίρνουν άλλη διάσταση μέσα από την συνεργασία αστυνομικών με τις φασιστικές συμμορίες και την κάλυψη που απολαμβάνει η δράση των φασιστών από κυβερνητικά κλιμάκια και τα πάντα πρόθυμα ΜΜΕ.

Η συστηματική στοχοποίηση των μεταναστών ως υπεύθυνων για την εγκληματικότητα και την υποβάθμιση του κέντρου της Αθήνας, μια ρατσιστική πολιτική που συνεχίζεται διαχρονικά από τις κυβερνήσεις ΝΔ και ΠΑΣΟΚ, είναι το θερμοκήπιο αυτών των προκλήσεων.

Η επίθεση σε γραφεία κόμματος της Αριστεράς, συνιστώσας της ΑΝΤΑΡΣΥΑ, μέσα σε προεκλογική περίοδο είναι ανοιχτή απειλή για τις δημοκρατικές ελευθερίες των εργαζομένων και της νεολαίας. Είναι σαφής προειδοποίηση για τις μεθοδεύσεις που ετοιμάζει μια άρχουσα τάξη πανικόβλητη από την άνοδο της Αριστεράς.


Βρειτε την αληθεια οσοι αναπαραγετε ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ απο εγκληματικοτητατζιαρ,εγκληματικοτητααλλοδαπωντζιαρ και τα ρεστα και το κανετε εμφανως(εσυ CIM)εμφανεστατα ΕΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ.

Οσο για τους"καταστηματαρχες της περιοχης"οι μισοι και βαλε εργαζομενοι στα καταστηματα ειναι πακια και μαυροι,οποιος δεν ξερει που ειναι η Αναξαγορα ας ψαξει στον χαρτη να τη βρει να κατεβει ενα πρωινο για να το διαπιστωσει μονος του.



ΟΥΣΤ ΡΕ ΠΑΛΙΟΜΑΛΑΚΑ ΕΜΠΟΡΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ ΣΕ
ΠΗΡΑΞΕ ΠΟΥ ΣΥΛΑΒΑΝ ΤΟ ΒΑΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ.
βρε καριολη θα το πληρωσεις αυτο καποια στιγμη γαμημενη λινατσα
σκουπιδι της κοινωνιας.
 

Επισκέπτης
Ποιά ακριβώς είναι η μαλακία μου;

Το ότι σου είπα κάτι που μου είπαν για την Κορινθία και σε ρώτησα εάν έχεις κάποια άλλη πλεροφορία;
ΟΚ,λαθος μου τα περι μαλακιας σου.

Ο βιασμος παντως ΔΕΝ συνεβη,οπως απ'οτι καταλαβες απο το λινκ που σου εδωσα δεν εγινε σχεδον κανενας βιασμος αθωων ελληνιδων απο στιφη πυρκαυλων πακιστανων(εαν εγινε και κανενας δηλαδη).

Η μεθοδολογια των φασιστων που σπερνουν τετοιες"ειδησεις"ειναι σαφης,τωρα εαν οι κατοικοι χεστηκαν επανω τους απο την ειδηση,μαλλον δηλαδη"ειδηση",του βιασμου δεν το ξερω και δεν νομιζω,το γιατι το εχω εξηγησει.

Ενδεχομενως ο Νατσο που εχει και ιδια αντιληψη να το βλεπει αλλιως,στειλε του πιεμ,και αν δεν βαριεται απανταει.

ΥΓ χεστηκαν επανω τους και τρεξαν στη ζεστη αγκαλια της ΧΑ δηλαδη,συμπληρωνω.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
ΟΚ,λαθος μου τα περι μαλακιας σου.

Ο βιασμος παντως ΔΕΝ συνεβη,οπως απ'οτι καταλαβες απο το λινκ που σου εδωσα δεν εγινε σχεδον κανενας βιασμος αθωων ελληνιδων απο στιφη πυρκαυλων πακιστανων(εαν εγινε και κανενας δηλαδη).

Η μεθοδολογια των φασιστων που σπερνουν τετοιες"ειδησεις"ειναι σαφης,τωρα εαν οι κατοικοι χεστηκαν επανω τους απο την ειδηση,μαλλον δηλαδη"ειδηση"του βιασμου δεν το ξερω και δεν νομιζω.
Υπαρχουν πολλες τετοιες ιστοριες στο νετ.


Δεν καταλαβα ομως που κολλαει ο μπουμπουκος με ολα αυτα; Αυτος ειπε για μια αναρτηση στον indymedia που οντως εγινε. Αλλωστε στο indy δεν εχουν καποια επισημη γραμμη και ο "καθενας" μπορει να πει την αποψη του.
 

Επισκέπτης
Υπαρχουν πολλες τετοιες ιστοριες στο νετ.


Δεν καταλαβα ομως που κολλαει ο μπουμπουκος με ολα αυτα; Αυτος ειπε για μια αναρτηση στον indymedia που οντως εγινε. Αλλωστε στο indy δεν εχουν καποια επισημη γραμμη και ο "καθενας" μπορει να πει την αποψη του.
Δεν απαντησα στον ΦΠ για τον μπουμπουκο αλλα για αλλο πραμα,εντελως αλλο δηλαδη.

Οσο για την αναρτηση οντως ΔΕΝ εγινε.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Δεν απαντησα στον ΦΠ για τον μπουμπουκο αλλα για αλλο πραμα,εντελως αλλο δηλαδη.

Οσο για την αναρτηση οντως ΔΕΝ εγινε.
Και τα λινκ απο την σελιδα τι ειναι; photoshop;
 

Επισκέπτης
ΟΥΣΤ ΡΕ ΠΑΛΙΟΜΑΛΑΚΑ ΕΜΠΟΡΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ ΣΕ
ΠΗΡΑΞΕ ΠΟΥ ΣΥΛΑΒΑΝ ΤΟ ΒΑΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ.
βρε καριολη θα το πληρωσεις αυτο καποια στιγμη γαμημενη λινατσα
σκουπιδι της κοινωνιας.
Ξερεις που ειναι η Αναξαγορα?Οχι.

Ε,αντε και γαμησου.
 

Επισκέπτης
Και τα λινκ απο την σελιδα τι ειναι; photoshop;
Ναι.

Και τρολια να ηταν παλι δεν θα ειχε σημασια αφου σχολια και αναρτησεις περνανε κοσκινο,αλλα ηταν φωτοσοπια.

YΓ επιπλεον δεν υπαρχει λινκ απο τη σελιδα,υπαρχει ενα υποτιθεμενο σκρηνσοτ,πουτσες μπλε δηλαδη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom