Νέα

Λαθρομετανάστες στην Ελλάδα/(λαθρο)μετανάστευση γενικώς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Να τους δωθει?

  • Ναι

    Ψήφοι: 157 10,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 692 45,5%
  • Μονο σε οσους μενουν πανο απο 10 χρονια

    Ψήφοι: 220 14,5%
  • Σιγα μην δικαιουται αυτος που πουλαει dvd στην ομονοια

    Ψήφοι: 70 4,6%
  • Θα πιδηχτω απ το παραθυρο αν ο πακις γινει ελληνας

    Ψήφοι: 381 25,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.520

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Σοβαρα?Ειναι φαινεται απο σπεσιαλ παστα οι ελληνες επιστημονες...Ακομη και αν τα συγκεκριμενα δεν ισχυουν,ισχυει η γενικη εικονα.
Δε πα να ειχαν πτυχιο η πτυχια...

αν δεν σ αρεσουν οι ελληνες επιστημονες την επομενη φορα να πας σε νοσοκομειο στο νεπαλ ή σε πακιστανο αρχιτεκτονα

αλλα  τα σκας σ αυτους που δεν γουσταρεις

μεχρι να μας κανετε πακισταν και να πληρωνεις αυτους που γουσταρεις

αυτος ειναι ο στοχος σας σοβιετ
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
νομιζα ειχες τιποτα πληροφοριες για αρχηγο ακροδεξιας στο εξωτερικο που φτιαχνει σκηνικο να κυβερνησει στη Ελλαδα

Μπα καμια σχεση . Κουστουματοι κυριλεδες κανονιζουν τα εδω γιγνεσθαι
 

Επισκέπτης
σας πειραξε το ΕΓΕΡΘΗΤΙ του μιχαλολιακου μουνακια και επι 20 μερες σ αυτο αναφεροσασταν

τωρα κουβεντα για το παλικαρι που το σκοτωσαν οι μεταναστες

αβαβα sites Και tv

αβαβα λεμε

δεν αντεχετε να σας λενε τι να κανετε σας θιγουν,

αλλα αντεχετε να σφαζουν 30χρονους μεσα στην ιδια τους την χωρα ξενοι

πως ελεγαν τον 44χρονο που εσφαξαν 4 μαροκινα σκουπιδια για μια καμερα;;;

θυμαται κανεις;;

ποιος ειπε ΕΓΕΡΘΗΤΙ απο την χ.α το θυμαστε καλα ομως

θα στρωσετε ομως
:rockon: :rockon: respect :rockon: :rockon:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Eδω υπαρχουνε να σωρο, ανεξελεγκτα ξενοι που δε ξερει κανεις ποιοι ειναι, πως ηρθαν , τι κανουν.
Ειναι γνωστο οτι εχουν βρεθει κρυπτες με οπλισμους και διαφορα αλλα, οπως προσφατα στην Λουτσα. Επισης γινονται ληστεις βιαιες με ΒΑΡΥ ΟΠΛΙΣΜΟ.

Ξερει κανεις η εγγυαται οτι αυτοι θα παραμεινουν " ησυχοι"? Ειδικα σε μια δυσκολη στιγμη για την χωρα?
Αν η χωρα πχ και ο στρατος μαχεται στα ανατολικα συνορα και παραλληλα ξεσηκωθουν εδω μερικες δεκαδες χιλιαδες εγω λεω, 30,40,50 ποιος μπορει να τους ελεγξει? Η ανυπρακτη και πρακτικα αοπλη αστυνομια? Ποιος εγγυαται οτι σε μια δυσκολη στιγμη πχ δεν χτυπανε με δολιοφθορες δυιληστηρια, αποθηκες, φραζουν δρομους μεταβασης στρατευματων και υλικων?

Αυτα ολα τα εχει σκεφτει κανεις ποτε αραγε? Η μηπως εχουμε σπειρει τη χωρα με φιδοφωλιες?  :think:
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Eδω υπαρχουνε να σωρο, ανεξελεγκτα ξενοι που δε ξερει κανεις ποιοι ειναι, πως ηρθαν , τι κανουν.
Ειναι γνωστο οτι εχουν βρεθει κρυπτες με οπλισμους και διαφορα αλλα, οπως προσφατα στην Λουτσα. Επισης γινονται ληστεις βιαιες με ΒΑΡΥ ΟΠΛΙΣΜΟ.

Ξερει κανεις η εγγυαται οτι αυτοι θα παραμεινουν " ησυχοι"? Ειδικα σε μια δυσκολη στιγμη για την χωρα?
Αν η χωρα πχ και ο στρατος μαχεται στα ανατολικα συνορα και παραλληλα ξεσηκωθουν εδω μερικες δεκαδες χιλιαδες εγω λεω, 30,40,50 ποιος μπορει να τους ελεγξει? Η ανυπρακτη και πρακτικα αοπλη αστυνομια? Ποιος εγγυαται οτι σε μια δυσκολη στιγμη πχ δεν χτυπανε με δολιοφθορες δυιληστηρια, αποθηκες, φραζουν δρομους μεταβασης στρατευματων και υλικων?

Αυτα ολα τα εχει σκεφτει κανεις ποτε αραγε? Η μηπως εχουμε σπειρει τη χωρα με φιδοφωλιες?  :think:

καλυτερα να σου πει φιλος μου στην διας τι βρισκουν πανω στους δυσμοιρους μεταναστες

απο σπαθες, μινι τσεκουρια μεχρι γαντζους που κρεμανε αρνια

αλλα πρεπει να δειξουμε κατανοηση οπως ειπε ο μανταμ μερκελ..ανθρωποι ειναι..
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.208
Πόντοι
2.606
Eδω υπαρχουνε να σωρο, ανεξελεγκτα ξενοι που δε ξερει κανεις ποιοι ειναι, πως ηρθαν , τι κανουν.
Ειναι γνωστο οτι εχουν βρεθει κρυπτες με οπλισμους και διαφορα αλλα, οπως προσφατα στην Λουτσα. Επισης γινονται ληστεις βιαιες με ΒΑΡΥ ΟΠΛΙΣΜΟ.

Ξερει κανεις η εγγυαται οτι αυτοι θα παραμεινουν " ησυχοι"? Ειδικα σε μια δυσκολη στιγμη για την χωρα?
Αν η χωρα πχ και ο στρατος μαχεται στα ανατολικα συνορα και παραλληλα ξεσηκωθουν εδω μερικες δεκαδες χιλιαδες εγω λεω, 30,40,50 ποιος μπορει να τους ελεγξει? Η ανυπρακτη και πρακτικα αοπλη αστυνομια? Ποιος εγγυαται οτι σε μια δυσκολη στιγμη πχ δεν χτυπανε με δολιοφθορες δυιληστηρια, αποθηκες, φραζουν δρομους μεταβασης στρατευματων και υλικων?

Αυτα ολα τα εχει σκεφτει κανεις ποτε αραγε? Η μηπως εχουμε σπειρει τη χωρα με φιδοφωλιες?  :think:
ωχ,ωχ,ωχ....παναγια μου αγχος,λες τα πακια των φαναριων ναναι κομμαντα της τουρκιας???Εμενα παλι μου φαινεται πως πιο πολλους εχει "στειλει" ο ΓΑΠ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 3ΧΡΟΝΙΑ απο οσους εχουν 'φαει' οι μεταναστευτικες  'εγκληματικες" ρατσες σε απολυτους αριθμους...και πιο πολλα "μπλοκα" και 'εμποδια' βαζουν αυτα τα σκυλια ,απο κατι κακομοιρους ξεπλενηδες!
 

Επισκέπτης
Eδω υπαρχουνε να σωρο, ανεξελεγκτα ξενοι που δε ξερει κανεις ποιοι ειναι, πως ηρθαν , τι κανουν.
Ειναι γνωστο οτι εχουν βρεθει κρυπτες με οπλισμους και διαφορα αλλα, οπως προσφατα στην Λουτσα. Επισης γινονται ληστεις βιαιες με ΒΑΡΥ ΟΠΛΙΣΜΟ.

Ξερει κανεις η εγγυαται οτι αυτοι θα παραμεινουν " ησυχοι"? Ειδικα σε μια δυσκολη στιγμη για την χωρα?
Μαφιοζοι ειναι,τη"δουλεια"τους θα την κανουν ειτε η Ελλαδα ειναι σε πολεμο ειτε οχι.
Ασε που ειναι κονεξιασμενοι με κατι"φιλους στη ΔΙΑΣ"ουτως η αλλως...
 

Επισκέπτης
Για να μπαινουν τα πραγματα σε σειρα και να ακουγονται γνωμες αλλα οχι ακραιες.
Οταν ειχα κανει πριν 6 χρονια τα χαρτια μου για Αυστραλια μου ειχαν ζητησει της παναγιας τα ματια για να προχωρησουν την αιτηση,τα ιδια πρεπει να γινουν και εδω.
Το θεμα των μεταναστων αγγιζει παρα πολλες πτυχες της ζωης μας.
Αμεση καταγραφη νομιμων και αμεση απελαση των παρανομων,ενσημα ΟΛΟΙ ολοι οι νομιμοι που δουλευουν.
Η χωρα δεν αντεχει τοσους πολλους και πλεον ειναι ανεπυθημητοι απο τον κοσμο.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
καλυτερα να σου πει φιλος μου στην διας τι βρισκουν πανω στους δυσμοιρους μεταναστες

απο σπαθες, μινι τσεκουρια μεχρι γαντζους που κρεμανε αρνια

αλλα πρεπει να δειξουμε κατανοηση οπως ειπε ο μανταμ μερκελ..ανθρωποι ειναι..

Βλεπουμε ληστεις πχ με πολεμικα τυφεκια μαχης. Αυτα δεν ειναι φυσιολογικα πραγματα. Επισης βλεπομε ΠΟΛΛΕΣ ληστεις και πραξεις βιας αδικαιολογητης εν μερει. Θυμιζουν εχθρικο στρατο κατοχης που κανει πλιατσικο και λεηλασια.

Δε ξερω απλως ερωτηματα θετω. Πχ η υποθεση με την αποθηκη ΒΑΡΕΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΟΥ οπλισμου στην Λουτσα. Τα ΜΜΕ το περασαν ενα μονοστηλο και εξαφανιστηκε. Επρεπε να εχει γινει ΣΑΛΟΣ. Και εχουν βρεθει και αλλες κρυπτες.
Αυτες τις παραμετρους τις θιγει αραγε κανεις? ...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Μαφιοζοι ειναι,τη"δουλεια"τους θα την κανουν ειτε η Ελλαδα ειναι σε πολεμο ειτε οχι.
Ασε που ειναι κονεξιασμενοι με κατι"φιλους στη ΔΙΑΣ"ουτως η αλλως...

Δεν ξερω τι παιζει. Ακουγεται συνομωσιολογικο αρκετα, αλλα ΣΤΑΝΤΑΡ παιζουν πραγματα ΚΑΙ με μυστικες υπηρεσιες κλπ κλπ. Αλλοι τα παραφουσκωνουν αλλα υπαρχουν οι ενδεξεις να ψιλιαστεις οτι και κατι παραπανω μπορει να παιζει. Δεν το αποκλειω καθολου.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Για να μπαινουν τα πραγματα σε σειρα και να ακουγονται γνωμες αλλα οχι ακραιες.
Οταν ειχα κανει πριν 6 χρονια τα χαρτια μου για Αυστραλια μου ειχαν ζητησει της παναγιας τα ματια για να προχωρησουν την αιτηση,τα ιδια πρεπει να γινουν και εδω.
Το θεμα των μεταναστων αγγιζει παρα πολλες πτυχες της ζωης μας.
Αμεση καταγραφη νομιμων και αμεση απελαση των παρανομων,ενσημα ΟΛΟΙ ολοι οι νομιμοι που δουλευουν.
Η χωρα δεν αντεχει τοσους πολλους και πλεον ειναι ανεπυθημητοι απο τον κοσμο.

που να δεις γερμανια τι θελουν..που εισαι και ευρωπη

ακομα και εργατης να πας ανειδικευτος φτιαχνεις κανονικο φακελλο..

 

Επισκέπτης
Το θεμα των μεταναστων αγγιζει παρα πολλες πτυχες της ζωης μας.
Αμεση καταγραφη νομιμων και αμεση απελαση των παρανομων,ενσημα ΟΛΟΙ ολοι οι νομιμοι που δουλευουν.
Η χωρα δεν αντεχει τοσους πολλους και πλεον ειναι ανεπυθημητοι απο τον κοσμο.
Παρα πολλες πτυχες,πραγματι,αλλα αμα χαριστει η τελευταια τρυπα της φλογερας σε κατι καιαδες και σια με τον α,β,γ τροπο αρχιζει ο κατηφορος μετα.
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Για να μπαινουν τα πραγματα σε σειρα και να ακουγονται γνωμες αλλα οχι ακραιες.
Οταν ειχα κανει πριν 6 χρονια τα χαρτια μου για Αυστραλια μου ειχαν ζητησει της παναγιας τα ματια για να προχωρησουν την αιτηση,τα ιδια πρεπει να γινουν και εδω.
Το θεμα των μεταναστων αγγιζει παρα πολλες πτυχες της ζωης μας.
Αμεση καταγραφη νομιμων και αμεση απελαση των παρανομων,ενσημα ΟΛΟΙ ολοι οι νομιμοι που δουλευουν.
Η χωρα δεν αντεχει τοσους πολλους και πλεον ειναι ανεπυθημητοι απο τον κοσμο.



γιατι δεν πηγες τελικα?για ποσο καιρο σου ενεκριναν την βιζα?
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
ωχ,ωχ,ωχ....παναγια μου αγχος,λες τα πακια των φαναριων ναναι κομμαντα της τουρκιας???Εμενα παλι μου φαινεται πως πιο πολλους εχει "στειλει" ο ΓΑΠ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 3ΧΡΟΝΙΑ απο οσους εχουν 'φαει' οι μεταναστευτικες  'εγκληματικες" ρατσες σε απολυτους αριθμους...και πιο πολλα "μπλοκα" και 'εμποδια' βαζουν αυτα τα σκυλια ,απο κατι κακομοιρους ξεπλενηδες!

Μπορει να μην ειναι ο πακης στα φαναρια αλλα μπορει να ναι καποιοι απο αυτους πχ. Μπορει ναναι ο μαροκινος η ο αιγυπτιος η λιβυος που τον ειχε διωξει το καθεστως της χωρας του γιατι ηταν κανας τζιχαντ ξερω γω. Η τους αφγανους που ειναι εδω που ειναι οι δοσιλογοι των αμερικανων και ηρθαν εδω γιατι οι δικοι τους θα τους ετρωγαν.
Η ο φιλησυχος και καλος αλβανος γειτονας. Δε θα σου το γραφουν στο κουτελο αν ειναι ουτε θα κυκλοφορουν με το οπλο παρα ποδας και καμια παραλλαγη.

Αλλα εγω σου λεω μπορει κανεις να εγγυηθει ποιος ειναι ποιος? Δε ξερω απορια ειναι.
 

Επισκέπτης
Παρα πολλες πτυχες,πραγματι,αλλα αμα χαριστει η τελευταια τρυπα της φλογερας σε κατι καιαδες και σια με τον α,β,γ τροπο αρχιζει ο κατηφορος μετα.
ΟλΑ αυτα τα περιστατικα τροφοτουν την Χρυση Αυγη,απ την αλλη θα φτασουμε σε ενα σημειο που απο την αγανακτηση του κοσμου θα υπαρχουν πολυ ασχημες συμπεριφορες προς τους μεταναστες και τοτε δεν θα αργησει να ανατιναχτει καποιος ταλιμπαν σε κανενα μετρο.
 

Επισκέπτης
Παρα πολλες πτυχες,πραγματι,αλλα αμα χαριστει η τελευταια τρυπα της φλογερας σε κατι καιαδες και σια με τον α,β,γ τροπο αρχιζει ο κατηφορος μετα.
αν αυτο το ποστ το εκανε ο χαρος1982 περσι θα τον ελεγες η οχι φασιστα και γερμανοτσολια???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom