Νέα

Λαθρομετανάστες στην Ελλάδα/(λαθρο)μετανάστευση γενικώς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Να τους δωθει?

  • Ναι

    Ψήφοι: 157 10,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 692 45,5%
  • Μονο σε οσους μενουν πανο απο 10 χρονια

    Ψήφοι: 220 14,5%
  • Σιγα μην δικαιουται αυτος που πουλαει dvd στην ομονοια

    Ψήφοι: 70 4,6%
  • Θα πιδηχτω απ το παραθυρο αν ο πακις γινει ελληνας

    Ψήφοι: 381 25,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.520

Επισκέπτης
οι πιο μαλακες της υποθεσης τα κουμουνια της ασοε
ειδαν να κολλανε σε πακι κ εβαλαν κρανη κ λοστους λεει
για τον πουτσο η κατασταση πλεον

Καταρχην δεν ητανε κομμουνια, αλλα ο περιφερομενος θιασος των χουλιγκανο-αντιρατσιστων οι οποιοι κανουν το ασπρο μαυρο, προκειμενουν να βρουν αφορμη για να παιξουν ξυλο. Στην προκειμενη περιπτωση οπως και σε πολλες αλλες, οι "φασιστες" τους βγηκαν Αλβανοι, αλλα δεν μασανε οι "αντιρατσιστες". Θα γραφουν στο indymedia οτι οντως ησαν Αλβανοι, αλλα οπαδοι της χρυσης αυγης. Μιλαμε για τρυκιμια στον εγκεφαλο τα ατομα.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Και αν η παθουσα ειχε δικιο στη διενεξη της?
Κακως παρενεβη ο αλλος δηλαδη επειδη ηταν αλβανιδα?

Εννοω το  σκηνικο ΠΡΙΝ βγει οπλο,για να  μην γινει κανα"μπερδεμα".

Ελα ομως που βγηκε. Αν ειναι αληθεια και το ολο σκηνικο βεβαια. Αλλα γενικα το να κανουν τσαμπουκα και να τραβανε οπλα- γιατι και να μην εγινε εδω, σε αλλες περιπτωσεις γινεται- δε χωραει ουτε δικαιολογιες, ουτε καημενοι μεταναστες ουτε μα- μου- απλα ΟΥΣΤ.

Και δε το παω εθνικιστικα οτι μολυνουν τη φυλη. Σε καθε χωρο δε θα δεχομουνα νταηλικια, τσαμπουκαδες, ξερεις ποιος ειμαι εγω και τετοια. ΟΥΣΤ και στα τσακιδια τετοιες νοοτροπιες και συμπεριφορες.
 

Επισκέπτης
Ελα ομως που βγηκε. Αν ειναι αληθεια και το ολο σκηνικο βεβαια. Αλλα γενικα το να κανουν τσαμπουκα και να τραβανε οπλα- γιατι και να μην εγινε εδω, σε αλλες περιπτωσεις γινεται- δε χωραει ουτε δικαιολογιες, ουτε καημενοι μεταναστες ουτε μα- μου- απλα ΟΥΣΤ.

Και δε το παω εθνικιστικα οτι μολυνουν τη φυλη. Σε καθε χωρο δε θα δεχομουνα νταηλικια, τσαμπουκαδες, ξερεις ποιος ειμαι εγω και τετοια. ΟΥΣΤ και στα τσακιδια τετοιες νοοτροπιες και συμπεριφορες.
Ναι,βγηκε.

ΜΕΤΑ.

Οταν βλεπουμε μια αλβανιδα να την βριζει ελληνας να το αφηνουμε ετσι γιατι ειναι αλβανιδα?
Ακομη και αν εχει χιλια δικια η αλβανιδα?

Γιατι εγω αυτο αντιλαμβανομαι.
 

Επισκέπτης
Καταρχην δεν ητανε κομμουνια, αλλα ο περιφερομενος θιασος των χουλιγκανο-αντιρατσιστων οι οποιοι κανουν το ασπρο μαυρο, προκειμενουν να βρουν αφορμη για να παιξουν ξυλο. Στην προκειμενη περιπτωση οπως και σε πολλες αλλες, οι "φασιστες" τους βγηκαν Αλβανοι, αλλα δεν μασανε οι "αντιρατσιστες". Θα γραφουν στο indymedia οτι οντως ησαν Αλβανοι, αλλα οπαδοι της χρυσης αυγης. Μιλαμε για τρυκιμια στον εγκεφαλο τα ατομα.
ΟΚ,δεν ηταν φασιστες αλλα αλβανοι.

Ας παμε λοιπον στο αστυνομικο μερος της υποθεσης,συμφωνα παντα με το αρθρο-που αναφερει μαχαιρωμα αλλα οχι ποιος μαχαιρωθηκε.

Σε ποιο νοσοκομειο ειναι λοιπον το ζευγος Αλβανων?
 

Επισκέπτης
ΟΚ,δεν ηταν φασιστες αλλα αλβανοι.

Ας παμε λοιπον στο αστυνομικο μερος της υποθεσης,συμφωνα παντα με το αρθρο-που αναφερει μαχαιρωμα αλλα οχι ποιος μαχαιρωθηκε.

Σε ποιο νοσοκομειο ειναι λοιπον το ζευγος Αλβανων?

Και που να ξερω. Εγω επινα ουζο στην παραλια και τωρα ηρθα στο μαγαζι. Την ειδηση τωρα την ειδα. Πιθανων οι Αλβανοι να μαχαιροσαν καναν αραπη απο αυτος που αραζουν εξω απο την ΑΣΣΟΕ, επειδη πειραξε την γυναικα. Ο μαυρος δεν θα εχει χαρτια και θα φοβηθηκε να παει σε νοσοκομειο. Και αναλαβαν δραση οι αντιρατσιστες και καναν πουτανα το κεντρο ακομα μια φορα.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Ναι,βγηκε.

ΜΕΤΑ.

Οταν βλεπουμε μια αλβανιδα να την βριζει ελληνας να το αφηνουμε ετσι γιατι ειναι αλβανιδα?
Ακομη και αν εχει χιλια δικια η αλβανιδα?

Γιατι εγω αυτο αντιλαμβανομαι.

Η συλληψη για εξυβριση εγινε εις βαρος του Ελληνα που χωθηκε μετα και οχι της Ελληνιδας που συμμετειχε στον καβγα. Και εβριζε τον αλλο με το οπλο οχι τη γυναικα. Επομενως οταν ο αλλος πυροβολει και βγαζει οπλο... δε τα βαζεις στο ιδιο τσουβαλι με μπινελικια. Ανεξαρτητα απο εθνικοτητες.
 

Επισκέπτης
Oριστε η ειδηση για το τι παιχτηκε σημερα στην ΑΣΟΕΕ


εντωμεταξη οι "αντιρατσιστες" κανουν συνευλευση αυτη την ωρα


για να αποφασισουν οτι οι Αλβανοι που τις εφαγαν και τους εσπασαν το αυτοκινητο ησαν μελη της χρυσης αυγης :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
'' φασ ιστες μαχαιρωσαν μεταναστη εξω απο τη σχολη ενω μεσα γινοταν γενικη συνελευση.φοιτητες βγηκαν εξω και απωθησαν τους φασιστες ενω τσακισαν εναν απο αυτους και εαν ασφαλιτη...αυτη τη στιγμη συνεχιζεται η συνελευση , με τους μεταναστες παρωντες, και η ασοεε ειναι περικυκλωμενη απο 6 διμοιριες  και στα γυρω στενα υπαρχει καθε λογης μπατσοσκυλο..προσβαση εφικτη '' απο λινκ παραλιμνιου



χαχαχα οτι να ναι με λενε ριζο κ οπως θελω τα γυριζω
 

Επισκέπτης
Εστω και ειναι. Μπορει και να βγει κιολας μετα το συγκεκριμενο συμβαν... Λοιπον?
Τι λοιπον?

Εδω περα,και αλλου,γινεται το εξης απλο.
Αιματηρή συμπλοκή για τις... ρακέτες!

Σε άγρια συμπλοκή κατέληξε ένα παιχνίδι με ρακέτες μεταξύ δύο Μαροκινών, οι οποίοι έκαναν μπάνιο στην παραλία Καλαμάτας.

Η κατάσταση ξέφυγε από τον έλεγχο και όπως αναφέρει το pelopsnes.gr ο ένας Μαροκινός, περίπου 30 ετών, βρέθηκε με βαθύ τραύμα στον ώμο από σπασμένο ποτήρι, ενώ ο άλλος έφερε μικρό τραύμα στο αυτί.

Ο καυγάς αναστάτωσε τους θαμώνες παρακείμενων καταστημάτων, προκάλεσε μικρή κυκλοφοριακή ασφυξία και βρήκε πολλούς παρατηρητές, που έκαναν την βόλτα τους στον παραλιακό πεζόδρομο.

Η Ασφάλεια που περνούσε τυχαία από το σημείο έπεσε επάνω στον καυγά των δύο Μαροκινών. Τελικά, ο ένας κατέληξε στο Νοσοκομείο Καλαμάτας, ενώ ο άλλος συνελήφθη.

Προανάκριση διενεργεί το Αστυνομικό Τμήμα Καλαμάτας.

Ειναι τωρα ΕΙΔΗΣΗ αυτο?

Δυο πακια τις επαιξαν για τις ρακετες?

Να μας πει ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ?

Οτι γιατι δεν ειναι ΑΓΙΟΙ ολοι οι μεταναστες?Φυσικα και δεν ειναι,ειπε κανεις το αντιθετο?


 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Καλησπέρα σε όλο το γλόμπο!

Supermouse αγκάπημο!

Σου έχω μια πλεροφορία να τη διασταυρώσεις. Μια πλεροφορία που εξηγεί γιατί η Χ.Α πήρε 12% στην Κορινθία. Θυμάσαι που σου έλεγα για το φόβο τωνν θρώπων και ότι αυτό εξηγεί την άνοδο της Χ.Α και μου αντέτεινες ότι η Κορινθία δεν είναι Πατήσια;

Για δες λοιπόν και πε μου εάν έγινε βιασμός 2 παιδιών από πολλούς αλλοδαπούς των οποίων ταυτοποιήθηκε το DNA από το σπέρμα; Κλήθηκε να καθαρίσει η Χ.Α;

Αυτά σου τα λέω στο περίπου. Μου τα είπαν και αμέσως το μυαλό μου πήγε στη συζήτηση που είχαμε εδώ. Άμα θέλεις το ψάχνω και παραπάνω.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Τι λοιπον?

Εδω περα,και αλλου,γινεται το εξης απλο.Ειναι τωρα ΕΙΔΗΣΗ αυτο?

Δυο πακια τις επαιξαν με ρακετες?

Να μας πει ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ?

Οτι γιατι δεν ειναι ΑΓΙΟΙ ολοι οι μεταναστες?Φυσικα και δεν ειναι,ειπε κανεις το αντιθετο?


Δε τη σχολιασα την ειδηση με τις ρακετες.. γραφικοτητα και γελοιοτητα ειναι ως ειδηση. Τι σχεση εχει το ενα με το αλλο?

Θα σου το πω εγω το "λοιπον" ωστοσο . Η Χ.Α. υποκαθιστα το κρατος και οτιδηποτε αλλο σε πραγματα που ο πολιτης τα ζηταει. Και σιγα σιγα θα γινει καθεστως.
Θα αναλαβει ο Τσιπρας τωρα, το μονο που θα κανει θα βολεψει μερικους δικους του μπας και φανε τπτ απο καμια τραπεζα, και μερικους ακομη στο δημοσιο. Στο μεταξυ θα καει γρηγορα γρηγορα και η λυση της αριστερας. Οποτε τι αλλο μας μενει? Δες και προς τα που κλινει περισσοτερο η νεολαια κλπ και ελα και μαντεψε το μελλοντικο ΚΑΘΕΣΤΩΣ στην Ελλαδα...
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
στην μανα αυτου του παιδιου που εβγαλε βολτα τον σκυλο του και το εσφαξαν 3 σκουπιδια με 25ποντη λαμα τι εχετε να πειτε ρε τσουτσεκια;;;

τσολια

θελετε να τους κανετε κι ελληνες

να τους νομιμοποιησετε γιατι ανθρωποι ειναι

καλα εκανα τις προαλλες και γαμωεστειλα εναν προσφυγα που ηρθε να μου ζητησει να υπογραψω γι ασυλο

τωρα θα τον εστελνα νοσοκοκομειο με μια σφαλιαρα

αιντε να αξιοποιησω και τα 117 κιλα μου

με τα σκουπιδια
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα σε όλο το γλόμπο!

Supermouse αγκάπημο!

Σου έχω μια πλεροφορία να τη διασταυρώσεις. Μια πλεροφορία που εξηγεί γιατί η Χ.Α πήρε 12% στην Κορινθία. Θυμάσαι που σου έλεγα για το φόβο τωνν θρώπων και ότι αυτό εξηγεί την άνοδο της Χ.Α και μου αντέτεινες ότι η Κορινθία δεν είναι Πατήσια;

Για δες λοιπόν και πε μου εάν έγινε βιασμός 2 παιδιών από πολλούς αλλοδαπούς των οποίων ταυτοποιήθηκε το DNA από το σπέρμα; Κλήθηκε να καθαρίσει η Χ.Α;

Αυτά σου τα λέω στο περίπου. Μου τα είπαν και αμέσως το μυαλό μου πήγε στη συζήτηση που είχαμε εδώ. Άμα θέλεις το ψάχνω και παραπάνω.
Η συγκεκριμενη ειδηση ειναι ΜΟΥΦΑ,και εχει προιστορια.

Στειλε πιεμ στο Νατσο διπλα και ρωτα τον,αν δεν βαριεται θα σου απαντησει.

ΥΓ Εννοειται οτι θα δεχτω οτι ειναι αληθεια και θα ειμαι ΜΕΓΑΣ ΜΑΛΑΚΑΣ αν βγει ΤΣΕΚΑΡΙΣΜΕΝΗ και ΣΟΒΑΡΗ πηγη,οχι εγκληματικοτητατζιαρ και το λουρι της μανας,ετσι?

 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
ρε μεγαλε

εχεις καταντησει ο αντιστοιχος παλερμος της αριστερας

γραφικος

ενα παιδι το ξεκοιλιασαν 3 ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ τι θες να μας πεις τωρα; τι προσπαθεις ν αποδειξεις;; μην μας τρελαινεις ΑΛΛΟ

Παντως ειτε ετσι ειτε αλλιως πρεπει να παραδεχτουμε ολοι οτι ο supermouse εχει μακραν τα καλυτερα αβαταρ!!!  :2funny: :rockon:
 

Επισκέπτης
Θα σου το πω εγω το "λοιπον" ωστοσο . Η Χ.Α. υποκαθιστα το κρατος και οτιδηποτε αλλο σε πραγματα που ο πολιτης τα ζηταει. Και σιγα σιγα θα γινει καθεστως.
Κανεις λαθος γιατι το βλεπεις αναποδα,οπως και αρκετα ακομη.
Το Κρατος ανοιγει το γηπεδο για να παιξει η ΧΑ,ειδικα και μονον η ΧΑ.
να τους νομιμοποιησετε γιατι ανθρωποι ειναι
Oχι γιατι ειναι ανθρωποι,γιατι ειναι οι πλεον υποτιμημενοι εργαζομενοι.
Τελειως αλλο πραμα.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Κανεις λαθος γιατι το βλεπεις αναποδα,οπως και αρκετα ακομη.

Το Κρατος ανοιγει το γηπεδο για να παιξει η ΧΑ,ειδικα και μονον η ΧΑ.

To συγκεκριμενο κρατος το οποιο κανει και αβαντες σε πολλους αλλους. Ειναι το ιδιο κρατος το οποιο χρηματοδοτει ΜΚΟ για μεταναστες και αφηνει τα συνορα ανοιχτα και και και.

Γιατι ΚΑΘΕ κρατος δεν ειναι ετσι. Τα ΣΟΒΑΡΑ ΑΣΤΙΚΑ κρατη τσακιζουν τετοια φαινομενα και ΜΟΝΟ αυτα ειναι αποτελεσματικα στο να τα τσακισουν και καμια αριστερα , αναρχια κλπ οπως εχει αποδειχτει.

  Το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ κρατος λοιπον παιζει πολυ ωραια μουσικη με εναλλαγες στις κλιμακες. Τωρα ηρθε η ωρα να αλλαξει ρυθμο και κλιμακα και να το παει στο ακροδεξιο-ναζιστικο. Οι μαεστροι βρισκονται εκτος χωρας :grin:
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Tα δουλευουν καλα τα 30ποντα μαχαιρια

ειναι σκληρα εργαζομενοι...και ανθρωποι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom