Νέα

Λαθρομετανάστες στην Ελλάδα/(λαθρο)μετανάστευση γενικώς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Να τους δωθει?

  • Ναι

    Ψήφοι: 157 10,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 692 45,5%
  • Μονο σε οσους μενουν πανο απο 10 χρονια

    Ψήφοι: 220 14,5%
  • Σιγα μην δικαιουται αυτος που πουλαει dvd στην ομονοια

    Ψήφοι: 70 4,6%
  • Θα πιδηχτω απ το παραθυρο αν ο πακις γινει ελληνας

    Ψήφοι: 381 25,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.520

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ααααααααααχααχαχααχαχαχαχαχα.....
σταματα θα δακρυσω..

σωστά, εδώ την ελλάδα δεν την αγαπάνε ούτε οι έλληνες  :2funny: :2funny:

το πρόβλημα δεν είναι τα παιδιά που έχουν γεννηθεί εδώ, το πρόβλημα είναι το ότι όλο και έρχονται συνεχώς κι άλλοι. Τα παιδιά που γεννιούνται εδώ δεν είναι δυνατόν να τα στέλνεις σε ξένη χώρα. Μεγαλώνουν σαν έλληνες, πάνε στο ίδιο σχολείο με τα δικά σου παιδιά. Δεν είναι αυτά ο εχθρός.
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
ειναι και η θρησκεια σε αυτες τις αξιες που πρεπει να σεβομαι?  :2funny:

σορυ που δε βαζω την οποια πατριδα-εθνος, πανω απο την οικογενεια μου. να γαμηθουν ολοι. χεστηκα. θα τους παρω και θα τους φυγαδευσω στα μπορα μπορα να πινουμε μοχιτος  :uglystupid:

Τοτε να σε παρουμε στο "ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ" παρτυ που θα κανουμε στην ΚΟΥΒΑ του ΚΑΣΤΡΟ  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


ΤΡΕΛΑ ΜΟΧΙΤΟΣ  :uglystupid:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.435
Κριτικές
61
Like
42.555
Πόντοι
22.785
καλα καλα σε βαρεθηκα...ουτε για μπινελικωμα δεν εισα αξιος.Στα τσακιδια εξυπνακια της πλακας
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Α που σαι...γαμω και την καταγωγη σου για να μην ξεχνιομαστε

Έγώ τώρα γιατί δεν κατάλαβα ούτε το λογικόν ούτε το νόημα της ομιλίας ;;;;;;;;
Γιατρέ μου γρήγορα τα χάπια μου και την καλή μου φορεσιά....

Έκείνη με τα μανικάκια που δένουν πίσω..........
 

son10

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
123
Like
1
Πόντοι
1
ε βεβαια στην ελλαδα που γενηθηκες που αξιες οπως πατριδα εθνος οικογενεια εχουν γινει κωλοχαρτα του καθε μαλακα αριστερου λογικο να εχεις τετοιες γαμημενες αποψεις.
Και φυσικα ηλιθια για να προστατεψεις τους δικους σου θα επρεπε να πολεμησεις θελεις δεν θελεις για ενα κομματι γη.Αφου σε αυτο το γαμημενο κομματι θα ηταν και οι δικοι σου :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Μην συγχίζεσαι. Δεν φταίνε αυτοί που γράφουν αυτές τις μαλακίες. Φταίνε όλοι εκείνοι που τους μάζεψαν στην Ελλάδα δήθεν για να λύσουν το δημογραφικό, αλλά δεν έχουν καταλάβει ότι τους έχουν για φτηνά εργατικά χέρια και εκμετάλευση. Οι οραματιστές του αμερικάνικου προτύπου που δεν είναι έθνος αλλά πανσπερμία φυλών, τα διαλυμένα έθνη του τέως σοβιετικού κομουνιστικού φασισμού και οι κομπλεξικοί επειδή η μάνα τους δεν ήταν Ελληνίδα θέλουν να μας κάνουν όλους ένα, για να επικρατήσουν ανεγκέφαλα κομπλεξικά ανθρωπάκια.
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Κοιτα δεν θελω να μπω στη προσωπικη σας αντιπαραθεση αλλα οι θεσεις του δεν ειναι ΛΑΘΟΣ.

κατ εμε.

κανένας δεν είπε ότι οι θέσεις είναι λάθος... δυστυχώς φάινονται λάθος επειδή της εκφράζει λάθος άνθρωπος...(ή ανθρωποειδές) σου είπα και ορισμένες από τις θέσεις του Χίτλερ να πάρεις θα τις δείς σαν σωστές...
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
κανένας δεν είπε ότι οι θέσεις είναι λάθος... δυστυχώς φάινονται λάθος επειδή της εκφράζει λάθος άνθρωπος...(ή ανθρωποειδές) σου είπα και ορισμένες από τις θέσεις του Χίτλερ να πάρεις θα τις δείς σαν σωστές...

Οποτε δεν εχει νοημα η κοντρα σε Θεσεις..κατα τα λεγομενα σου..

απλα υπαρχει προσωπικο επιπεδο..  ;)






 
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Οποτε δεν εχει νοημα η κοντρα σε Θεσεις..κατα τα λεγομενα σου..

απλα υπαρχει προσωπικο επιπεδο..  ;)
 

εγώ δεν έχω κόντρα με κανέναν... απλά λέω ότι η θέση που εκφράζει θα ήταν σωστή στα πλάισια ενός συγκροτημένου ιδεολογικού πλαισίου και όχι αποσπασματικά... αυτό και μόνον.. οι θέσεις δεν είναι τσιτάτα αλλά συμπεράσματα ιδεολογικού διαλόγου και δεν είναι ανεξάρτητη η μία από την άλλη.. για να φέρω ένα απλό παράδειγμα η φασιστική ιδεολογία προβλέπει πλήρη εθνικοποίηση των πάντων και αναδιανομή του πλούτου.. αν της δείς σαν απλή θέση είναι σωστή.. αν την δείς στα πλαίσια της ιδεολογίας είναι λάθος...

 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
εν κατακλείδι και για να συνοψίσω δεν μπορείς να επιλέξεις από κάθε ιδεολογία θέσεις οι οποίες είναι καλές και να δημιουργήσεις μία καινούργια χωρίς συστηματικό τρόπο ...
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
τπτ δε μας ανηκει (πιο ουσιαστικο εννοω, οχι το psp  :rockon: ) και σε κανεναν δεν ανηκουμε, με την εννοια της ιδιοκτησιας.

εσύ μπορεί να λες ότι δεν ανήκεις αλλά καλώς ή κακώς δε σε ρωτάει κανένας!

Είσαι πολίτης αυτής της χώρας θες δε θες!

Αν για παράδειγμα ήσουν γερμανίδα θα πήγαινες στις ΗΠΑ ότι ώρα ήθελες!

Τώρα που ανήκεις στο ελληνικό κράτος, θες βίζα,που στη βγάζει ο πρόξενος ΑΝ έχεις τις προϋποθέσεις που γουστάρει!

Καταλαβενέισιον????

εδώ ανήκεις, κι αν δε σ αρέσει η λέξη βρες άλλη!

με τους αυτοπροσδιορισμούς όμως δεν κερδίζεις κάτι εκτός από ψυχολογικό αβαντάζ στις ψευτοφεμινιστικές σου απόψεις!
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Ρε ασπρούλη και τέρας!

τι μαλώνετε ρε χωρίς λόγο?

εδώ βαλόμαστε από κάθε λογής ψευτοαριστεράντζες και πάκια και σεις πλακώνεστε άσκοπα?
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Ρε ασπρούλη και τέρας!

τι μαλώνετε ρε χωρίς λόγο?

εδώ βαλόμαστε από κάθε λογής ψευτοαριστεράντζες και πάκια και σεις πλακώνεστε άσκοπα?

γιατί ο ασπρούλης τι διαφορά έχει από ένα πάκι?
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
εγώ δεν έχω κόντρα με κανέναν... απλά λέω ότι η θέση που εκφράζει θα ήταν σωστή στα πλάισια ενός συγκροτημένου ιδεολογικού πλαισίου και όχι αποσπασματικά... αυτό και μόνον.. οι θέσεις δεν είναι τσιτάτα αλλά συμπεράσματα ιδεολογικού διαλόγου και δεν είναι ανεξάρτητη η μία από την άλλη.. για να φέρω ένα απλό παράδειγμα η φασιστική ιδεολογία προβλέπει πλήρη εθνικοποίηση των πάντων και αναδιανομή του πλούτου.. αν της δείς σαν απλή θέση είναι σωστή.. αν την δείς στα πλαίσια της ιδεολογίας είναι λάθος...

Κοιτα δεν διαφωνω αλλα επειδη ξερω οτι και εσυ δεν εισαι αριστεραντζα.. :uglystupid: :uglystupid:

δεν εχει νοημα να σφαζεστε..

Βρειτε τα...

 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
γιατί ο ασπρούλης τι διαφορά έχει από ένα πάκι?
αυτήν
Κοιτα δεν διαφωνω αλλα επειδη ξερω οτι και εσυ δεν εισαι αριστεραντζα.. :uglystupid: :uglystupid:

δεν εχει νοημα να σφαζεστε..

Βρειτε τα...

τελειώνετε γιατί οι ΠιΠίδες χοροπηδάνε απ τη χαρά τους!

δεν το καταλαβαίνετε αυτό????
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Οτι η γυναικα σου γαμιεται με τυπους σαν αυτον και εχει τα πακια για το δικο σου κωλαρακι.

σου είπα κάτι κόπανε και το έννοώ.... μην βάζεις στο στόμα σου οικογένειες θρασύδειλο ανθρωπάριο....
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Ρε σεις... πάλι τα ίδια? Τι τρώγεστε σαν τα σκυλιά? Ηρεμήστε επιτέλους! Κι αν δεν μπορείτε... υπάρχουν κ τα pm. ΑΛΛΑ Κ ΟΙ ΚΑΡΤΟΥΛΕΣ! Δεν θα το ξαναπώ...
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Ρε σεις... πάλι τα ίδια? Τι τρώγεστε σαν τα σκυλιά? Ηρεμήστε επιτέλους! Κι αν δεν μπορείτε... υπάρχουν κ τα pm. ΑΛΛΑ Κ ΟΙ ΚΑΡΤΟΥΛΕΣ! Δεν θα το ξαναπώ...
ελα ρε ντουρα
αστο λιγο ακομα
εγω προκειται να παιξω το αμαξι μου για το ποιος θα επικρατησει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom