Νέα

Λαθρομετανάστες στην Ελλάδα/(λαθρο)μετανάστευση γενικώς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Να τους δωθει?

  • Ναι

    Ψήφοι: 157 10,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 692 45,5%
  • Μονο σε οσους μενουν πανο απο 10 χρονια

    Ψήφοι: 220 14,5%
  • Σιγα μην δικαιουται αυτος που πουλαει dvd στην ομονοια

    Ψήφοι: 70 4,6%
  • Θα πιδηχτω απ το παραθυρο αν ο πακις γινει ελληνας

    Ψήφοι: 381 25,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.520

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
:confused:
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20231220-161055520 (1).jpg
    Screenshot_20231220-161055520 (1).jpg
    515,2 KB · Εμφανίσεις: 40

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.320
Like
72.598
Πόντοι
12.756
Και μου αρέσει που πιστεύει ότι είναι ο πιο έξυπνος. Ποιος?Ο Χοντρος ξεδοντιαρης,κουραμπιές που στέλνει λεφτά σε μια που δεν θα την δει ποτέ και του την γαμανε άλλοι.Μαγικό το Μπου.
Και που κανει λαικ και φατσουλες Ο ΒΛΑΚΑΣ που ουτε το δικο μου ποστ δεν μπορει να δει , ουτε την παραθεση που μου εκανες

ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΜΕ ΕΧΕΙ IGNORE :tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:

Ο πανηλιθιος παιδικός ψευτρακος :tooth::tooth::tooth: ολοκληρο γαιδουρι ο μαλακας 50+χρονων και κανει σαν μαλακισμενο δημοτικου
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Εγω ξερω οτι αν σε ενα νομοθετημα διαφωνουν μονο οι ακροδεξιοι του Βελοπουλου, οι φασιστες των Σπαρτιατων και οι ψεκασμενοι του Νατσιου, μαλλον τότε το νομοθετημα ειναι καλο.

Για τον Σαμαρα δεν υπαρχει λογος να πουμε κατι, μωραινει ο Κυριος ον βουλεται απωλεσαι

Οταν συμφωνουν σε ενα νομοθετημα
Οι ακροαριστεροι Συριζαιοι
Οι Σταλινικοι Του ΚΚΕ
Οι κλεφτοπασοκοι

Ειναι καλο:2funny:
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.527
Κριτικές
11
Like
5.017
Πόντοι
746
Δεν σου απάντησα τότε - γιατί είχα μόλις φτιάξει τον κλώνο του μακαρίτη κλπ κλπ (τα ξέρετε οι παλαιοί).
Η χρονοκαθυστερημένη απάντηση είναι
Μηπως να μας το εξηγουσες λιγο αυτο ρε τύπε

Εγω δεν καταλαβαινω τι θελεις να πεις
ότι κατάντησες ο johnny64 της ΝΔ.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.346
Κριτικές
1
Like
32.273
Πόντοι
8.006
Δεν σου απάντησα τότε - γιατί είχα μόλις φτιάξει τον κλώνο του μακαρίτη κλπ κλπ (τα ξέρετε οι παλαιοί).
Η χρονοκαθυστερημένη απάντηση είναι

ότι κατάντησες ο johnny64 της ΝΔ.
μπράβο τύπε.
Απαντηση μετα απο 4 χρονια.
Και αληθεια, το ειχες εννοια να γραψεις αυτο, εδω και 4 χρονια?
Σε συμπονω για τον πονο που τραβηξες ολο αυτον τον καιρο
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.527
Κριτικές
11
Like
5.017
Πόντοι
746
Σε συμπονω για τον πονο που τραβηξες ολο αυτον τον καιρο
Αυτό έχεις να πεις; Δεν αντιλαμβάνεσαι ότι είσαι δέκτης παραπόνων (κι όχι μόνο).
Κι επειδή έχω τα στοιχηματικά - μακάρι να μπορούσα να κανονίσουμε μια βόλτα εκεί στο Κέντρο βραδυνές ώρες...
Ή θα μου πεις ότι χρειαζόμαστε τίποτε γορίλλες να μας προσέχουν;
Σου/σας θυμίζω ότι υπήρξα και μέλος της ΝΔ μέχρι το 2010 γύρω, έκτοτε απέχω από τις εκλογικές διαδικασίες ή ρίχνω κάτι για διαμαρτυρία/αρβάλα. Όμως ειλικρινά όσο και παράλογο να ακούγεται αν παρέμενε ο Αλέξης θα σκεφτόμουν να το ρίξω τΣΥΡΙΖΑ για να κάνει γης μαδιάμ, διότι αυτή η χώρα μόνο από τη στάχτη ίσως αναγεννηθεί.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.346
Κριτικές
1
Like
32.273
Πόντοι
8.006
Αυτό έχεις να πεις; Δεν αντιλαμβάνεσαι ότι είσαι δέκτης παραπόνων (κι όχι μόνο).
Κι επειδή έχω τα στοιχηματικά - μακάρι να μπορούσα να κανονίσουμε μια βόλτα εκεί στο Κέντρο βραδυνές ώρες...
Ή θα μου πεις ότι χρειαζόμαστε τίποτε γορίλλες να μας προσέχουν;
Σου/σας θυμίζω ότι υπήρξα και μέλος της ΝΔ μέχρι το 2010 γύρω, έκτοτε απέχω από τις εκλογικές διαδικασίες ή ρίχνω κάτι για διαμαρτυρία/αρβάλα. Όμως ειλικρινά όσο και παράλογο να ακούγεται αν παρέμενε ο Αλέξης θα σκεφτόμουν να το ρίξω τΣΥΡΙΖΑ για να κάνει γης μαδιάμ, διότι αυτή η χώρα μόνο από τη στάχτη ίσως αναγεννηθεί.
Γιατι δεν ψηφιζεις Στεφανο?

Εγω παντως μελος της ΝΔ δεν υπηρξα ποτέ
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.320
Like
72.598
Πόντοι
12.756
Αυτό έχεις να πεις; Δεν αντιλαμβάνεσαι ότι είσαι δέκτης παραπόνων (κι όχι μόνο).
Κι επειδή έχω τα στοιχηματικά - μακάρι να μπορούσα να κανονίσουμε μια βόλτα εκεί στο Κέντρο βραδυνές ώρες...
Ή θα μου πεις ότι χρειαζόμαστε τίποτε γορίλλες να μας προσέχουν;
Σου/σας θυμίζω ότι υπήρξα και μέλος της ΝΔ μέχρι το 2010 γύρω, έκτοτε απέχω από τις εκλογικές διαδικασίες ή ρίχνω κάτι για διαμαρτυρία/αρβάλα. Όμως ειλικρινά όσο και παράλογο να ακούγεται αν παρέμενε ο Αλέξης θα σκεφτόμουν να το ρίξω τΣΥΡΙΖΑ για να κάνει γης μαδιάμ, διότι αυτή η χώρα μόνο από τη στάχτη ίσως αναγεννηθεί.
Δεν παει ο Αλεξ στο κέντρο , δεν τον ενδιαφέρει τυπε , παει γυρω γυρω ... αμα χρειαστει να παει κεντρο..

Οτι δεν τον αγγιζει απλα δεν υπαρχει ,
λαδι δεν τρωει ,
κρέας δεν τρωει ,
στο κεντρο δεν παει ,
βενζινη βαζει απο ενα ειδικο βενζιναδικο που εχει στο Γαλατσι που εχει αφορολογητο για τα καράβια κτλ
σουπερ μαρκετ δεν πηγαινει , τρωει μονο χαπια αδυνατισματος
Ρευμα δεν καταναλωνει , εχει κανει στο υπογειο πυρηνικό αντιδραστήρα και τσιμπαει απο εκει και πουλαει και στην ΔΕΗ κι ολας
Και εναν γνωστο που εχει καφετζη τωρα με τις προκαταβολες του Κοβιντ κτλ οχι απλα δεν επηρεαστηκε αλλα ξεπληρωσε και το χρέος 3 γενεών που ειχε απο την οικογενεια του

Πρεπει να ομολογησω οτι εχει στησει την ζωη του πολυ σωστα για να μην τον επηρεαζει τιποτα απο την παγκοσμια οικονομια ,
καλα για την οικονομικη πολιτικη του Μητσοτακη δεν το συζηταμε καν , οχι απλα δεν τον επηρεαζει τιποτα , αλλα βγαινει και κερδισμενος

Κατι γατάκια σαν τον Πωλ Κρουγκμαν οικονομολογοι του παιρνουν τσιμπουκια καθημερινα
 
Τελευταία τροποποίηση:

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Εγω ξερω οτι αν σε ενα νομοθετημα διαφωνουν μονο οι ακροδεξιοι του Βελοπουλου, οι φασιστες των Σπαρτιατων και οι ψεκασμενοι του Νατσιου, μαλλον τότε το νομοθετημα ειναι καλο.

Για τον Σαμαρα δεν υπαρχει λογος να πουμε κατι, μωραινει ο Κυριος ον βουλεται απωλεσαι
Ρε συ Άλεξ με το χέρι στην καρδιά:

- Πέραν της φανφάρας του 82% πόσο περήφανος μπορεί να είσαι που συμφωνείς με όλη την αριστερή μπόχα κουκουέδες, συριζαίους, πλεύσεις, βαρουφάκηδες και το κακό συναπάντημα;

- Αφήνω εκτός του Βελόπουλους και τους φασίστες, και σε ερωτώ ευθέως πόσοι γαλάζιοι απο την βάση της Ν.Δ. θεωρείς ότι συμφωνούν με το νοσμοσχέδιο;

- Στην τελική πόσοι από τους νεοδημοκράτες βουλευτές που το ψήφισαν θεωρείς ότι το ψήφισαν γιατί συμφωνούσαν με αυτό; (ρητορική ερώτηση)

Κάποτε είχαμε το "για την Ελλάδα ρε γαμώτο", τώρα έχουμε το σύγχρονο " για τις ελιές ρε γαμώτο". Και δήθεν γιαυτές τις γαμημένες τις ελιές που απαιτούν ενασχόληση δύο μήνες τον χρόνο, κουβαλάμε και νομιμοποιούμε 500.000 + εποίκους καταστρέφοντας την Ελλάδα που κάποτε ξέραμε. Δύο μήνες ελιές, και μετά με μεροκάματα 15-20 ευρώ, ντελίβερι, τουρισμός, βεβαίως Ελληνικό και ό,τι άλλο υπάρχει. Οι λοιποί ηλιοθεραπεία στην Ομόνοια, σπίτι, αφορολόγητο επίδομα και τζάμπα νοσοκομεία. Για να καταλάβεις το ποιόν αυτών των ανθρώπων, έχω φίλη σε ΜΚΟ και τους πετάνε τα φαγητά στα μούτρα, όταν δεν είναι της αρεσκείας τους. Ποιοί, οι κατατρεγμένοι της εμπόλεμης ζώνης..

Εγώ με το χέρι στην καρδιά και με πλήρη ειλικρίνεια θα σου πω τούτο: Έφερα την κόρη μου απο το εξωτερικό για να κάνει ένα ξεκίνημα στην πατρίδα της. Κάθε φορά που βγαίνει έξω, στην κυριολεξία τρέμω μην πέσει σε κανένα ψυχάκια, πάκι, ρομά, και ό,τι άλλο σκουπίδι κυκλοφορεί στους δρόμους. Και δεν μιλάω ούτε για μεταμεσονύχτιες ώρες, ούτε για κακόφημες περιοχές. Ευτυχώς η πόρτα του εξωτερικού είναι ανοιχτή επαγγελματικά, ήδη πράττω τα δέοντα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.346
Κριτικές
1
Like
32.273
Πόντοι
8.006
Ρε συ Άλεξ με το χέρι στην καρδιά:

- Πέραν της φανφάρας του 82% πόσο περήφανος μπορεί να είσαι που συμφωνείς με όλη την αριστερή μπόχα κουκουέδες, συριζαίους, πλεύσεις, βαρουφάκηδες και το κακό συναπάντημα;

- Αφήνω εκτός του Βελόπουλους και τους φασίστες, και σε ερωτώ ευθέως πόσοι γαλάζιοι απο την βάση της Ν.Δ. θεωρείς ότι συμφωνούν με το νοσμοσχέδιο;

- Στην τελική πόσοι από τους νεοδημοκράτες βουλευτές που το ψήφισαν θεωρείς ότι το ψήφισαν γιατί συμφωνούσαν με αυτό; (ρητορική ερώτηση)

Κάποτε είχαμε το "για την Ελλάδα ρε γαμώτο", τώρα έχουμε το σύγχρονο " για τις ελιές ρε γαμώτο". Και δήθεν γιαυτές τις γαμημένες τις ελιές που απαιτούν ενασχόληση δύο μήνες τον χρόνο, κουβαλάμε και νομιμοποιούμε 500.000 + εποίκους καταστρέφοντας την Ελλάδα που κάποτε ξέραμε. Δύο μήνες ελιές, και μετά με μεροκάματα 15-20 ευρώ, ντελίβερι, τουρισμός, βεβαίως Ελληνικό και ό,τι άλλο υπάρχει. Οι λοιποί ηλιοθεραπεία στην Ομόνοια, σπίτι, αφορολόγητο επίδομα και τζάμπα νοσοκομεία. Για να καταλάβεις το ποιόν αυτών των ανθρώπων, έχω φίλη σε ΜΚΟ και τους πετάνε τα φαγητά στα μούτρα, όταν δεν είναι της αρεσκείας τους. Ποιοί, οι κατατρεγμένοι της εμπόλεμης ζώνης..

Εγώ με το χέρι στην καρδιά και με πλήρη ειλικρίνεια θα σου πω τούτο: Έφερα την κόρη μου απο το εξωτερικό για να κάνει ένα ξεκίνημα στην πατρίδα της. Κάθε φορά που βγαίνει έξω, στην κυριολεξία τρέμω μην πέσει σε κανένα ψυχάκια, πάκι, ρομά, και ό,τι άλλο σκουπίδι κυκλοφορεί στους δρόμους. Και δεν μιλάω ούτε για μεταμεσονύχτιες ώρες, ούτε για κακόφημες περιοχές. Ευτυχώς η πόρτα του εξωτερικού είναι ανοιχτή επαγγελματικά, ήδη πράττω τα δέοντα.
Εχεις αντιληφθει βεβαια οτι τα περι 500.000 πακιστανων ηταν fake news, ετσι?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.346
Κριτικές
1
Like
32.273
Πόντοι
8.006
Μας σκοτιζεις τα παπαρια εδω μεσα με.τον λουλη και τη νδ και στο τελος ουτε μελος εισαι αλλα.ουτε ψηφιζεις νδ.
Ρε πηγαινε σε κανα ψυχίατρο δεν εισαι καλά
Ποιος ειναι ο λουλης τύπε? Ο Στεφανος? Ντροπη....
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.527
Κριτικές
11
Like
5.017
Πόντοι
746
Aφού μπουκάρουν σε τακτά χρονικά διαστήματα, τι τους θέλουμε 500Κ πάκηδες;:rolleyes:
Ορίστε εργάτες για ελιές της Μεσσηνίας. Όλοι προέρχονται από εμπόλεμες χώρες :confused:

CC @Maximilien θα τους δωθεί επίδομα να πάνε στην Αμαλιάδα για ΧΧΧ; :think:
Του Σερεμέτη έχει κλείσει από χρόνια, ενώ στης Γλυκούλας πέφτει πόρτα only Greek, έχω δώσει κιόλας εντολή σαν προμότορας :confused:

 
Τελευταία τροποποίηση:

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.194
Κριτικές
166
Like
27.064
Πόντοι
34.538

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom