Νέα

Λαθρομετανάστες στην Ελλάδα/(λαθρο)μετανάστευση γενικώς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Να τους δωθει?

  • Ναι

    Ψήφοι: 157 10,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 692 45,5%
  • Μονο σε οσους μενουν πανο απο 10 χρονια

    Ψήφοι: 220 14,5%
  • Σιγα μην δικαιουται αυτος που πουλαει dvd στην ομονοια

    Ψήφοι: 70 4,6%
  • Θα πιδηχτω απ το παραθυρο αν ο πακις γινει ελληνας

    Ψήφοι: 381 25,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.520

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376

Επισκέπτης
Ένα πολύ ενδιαφέρον site που θα εκτιμηθεί πιστεύω από τα ακροδεξιά ζωάκια εδώ:


Με την υποστηριξη του ΟΗΕ. Ενος οργανισμου οργανο των Αμερικανοσιωνιστων. Που ειναι η ευαισθησια του ΟΗΕ για τη γενοκτονια των Παλαιστινιων απο το φασιστικο Ισραηλ ? Που ειναι η ευαισθησια τους για την κατοχη της Κυπρου, για τον πολεμο στο Βιετναμ, στη Γιουγκοσλαβια, στο Ιρακ ? Επιλεκτικη ευαισθησια για τους προσφυγες που δημιουργουν οι ιδιοι.
Ρε δε πανα γαμηθουνε οι ψευτες. Αν πραγματικα ενδιαφεροντουσαν για τους προσφυγες, θα σταματαγαν τον πολεμο στο Ιραν και το Αφγανισταν. Θα εδιωχναν τους Εβραιους απο την Παλαιστινη και δεν θα εγκατελειπαν την Αφρικη στη μοιρα της.
Ωραιες και ανεξοδες οι ανακοινωσεις υπερ των προσφυγων, δεν ειδα ομως μια ανακοινωση για την κοπελα στην Παρο. Καλος ο αντιρατσισμος οταν ζεις σε θωρακισμενες βιλες με συναγερμους και σεκιουριταδες. Οταν ομως ζεις στο κεντρο της Αθηνας ή σε καποιο απομακρυσμενο χωριο της επαρχιας ειναι κουφια λογια.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Είσαι δυνατό παλικάρι??
Εγω δεν δερνω......  :sunglasses:

Αρα δεν γνωριζω.....  :sunglasses:


Μονο ντραμς βαραω.... οταν τυχει
http://[URL unfurl="true"]www.murderdeathinks.com/v3/hi5/rockY.gif[/img[/URL]]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dirty lover

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2010
Μηνύματα
1.414
Like
3
Πόντοι
16
Υπάρχουν 2 κύματα μετανάστευσης.

Από το πρώην ανατολικό μπλοκ κ το τωρινό από Αφρικάνικες κ Ασιάτικες χώρες.

Σύνολο: κάπου 2εκ.

Οι ακροδεξιοί αν δεν κάνω λάθος ανεβάζουν μόνο τους τωρινούς στα 2εκ,χώρια το ανατολικό μπλοκ το οποίο δεν τους πολύ ενοχλεί μιας κ έχουν μέχρι Αλβανούς στον team.

Αυτά......προς ενημερωσή σου.
     :think: :think: :think:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
εσυ δεν ελεγες οτι θα παρεις για να γεμισεις καυτο μολυβι οποιον αλητηριο παει να μπουκαρει σπιτι σου? :think:
τωρα αφηνω τα παντα ορθανοικτα πλεον και εχω και γλυκακι να τους κερασω να γλυκαθουν αν περασουν μιας και δεν θα βρουν τιποτα.....

απο το να λερωσω τα χερια μου και να καθαριζω πατωματα μετα...... καλυτερα ετσι :boobies:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τωρα αφηνω τα παντα ορθανοικτα πλεον και εχω και γλυκακι να τους κερασω να γλυκαθουν αν περασουν μιας και δεν θα βρουν τιποτα.....

απο το να λερωσω τα χερια μου και να καθαριζω πατωματα μετα...... καλυτερα ετσι :boobies:
τυπε μονο προσεχε γιατι αν δεν βρουν τιποτα μπορει να ικανοποιησουν τις αρρωστες ορεξεις τους απανω σου :S
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
τυπε μονο προσεχε γιατι αν δεν βρουν τιποτα μπορει να ικανοποιησουν τις αρρωστες ορεξεις τους απανω σου :S
λες να μην αρκεσθουν στο γλυκακι δηλαδη ?


με επεισες.......... θα τους εχω και ενα ποτηρι πορτοκαλαδα
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
εγώ στο θέμα των μουσουλμάνων είμαι υπέρ της απέλασης και μόνο λόγω θρησκείας.
εάν θες να παραμείνεις να αφομοιωθείς απο την κοινωνία που βρίσκεσαι. Αλλιώς πουλο.
θεωρώ το ισλάμ ιδιαιτέρως επικίνδυνο για τον πολιτισμό κάθε χώρας και την πρόοδο μιας κοινωνίας και αρκεί μια βόλτα για να το τεκμηριώσεις πλέον αυτό σε γαλλία και αγγλία.
πέραν αυτού μπορείτε κόσμια να παρουσιάζετε τις θέσεις σας γιατί διαφορετικά χανετε το δίκιο σας.

Οπουδηποτε υπηρξε χωρα με πλυθησμο μικτο μουσουλμανικο-χριστιανικο, εγινε γης μαδιαμ. Μιλαω για ντοπιο , γηγενη, και οχι απο μετακινησεις κλπ. Και περιπου αναλογια 50-50 οχι πχ 95-5.

Λιβανος, Βοσνια, Νιγηρια . Υπαρχουν βεβαια και χωρες που αυτο το χουν γλιτωσει αλλα λογω αλλων επιρροων.
Πχ η Αλβανια χαρακτηριστικο παραδειγμα, αλλα εκει εχουν τη θρησκεια στα @@ τους. Ετσι και πεις σε μουσουλμανο ( στα χαρτια) αλβανο, να επιτεθει σε χριστιανο συμπολιτη του ( η τουμπαλιν) θα σε φαει ζωντανο.
Η χωρες οπως Καζακσταν που εκει λογω ιδιομορφιων, τα πραγματα με το ζητημα θρησκεια ειναι εν υπνωσει ( πχ επιρροη της Ρωσιας , σοβιετικο παρελθον κλπ).

Απο την αλλη οι χωρες που υποφερουν περισσοτερο απο το ακραιο ισλαμ οπως και το ΠΟΛΕΜΑΝΕ περισσοτερο, ειναι... μαντεψτε.. οι κοσμικες ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΙΚΕΣ. Αίγυπτος ( ως τωρα...), Τουρκια, επισης η Συρια δινει τη μαχη της τωρα, το Ιρακ καποτε , Υεμενη , Πακισταν, Αλγερια. Ολες αυτες οι χωρες ΚΑΙ καταπολεμουν το ακραιο ριζοσπαστικο ισλαμ ΚΑΙ απορουν με την ανοχη της Δύσης προς αυτο...Και δεν ειναι τυχαιο πως οι καθε λογης τρομοκρατες στο ονομα του ισλαμ ειναι υπηκοοι δυτικων κρατων ( Αγγλιας, Γαλλιας, Σουηδιας κλπ) και σχεδον ποτε μουσουλμανικων κρατων επειδη αυτες τους εχουν ξεπατωσει εκει περα...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Μωρέ την πόρτα του να μάθει να κλειδώνει κ δεν χρειάζεται κάτι άλλο. :cheesy:

εσύ μουρόμ μ' φαντάζομαι δεν κλειδώνεις ποτέ την πόρτα....

με τοσο γλύψιμο και κλ΄μα που ρίχνεις για τα πόκεμον θα σε έχουν στήσει άγαλμα (στα τέσσερα βεβαίως βεβαίως)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom