Νέα

Laserline

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Έχει κανείς εμπειρία από laserline ή άλλες αντίστοιχες κλινικές μεταμόσχευσης μαλλιών;
 

Detective

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
45
Like
8
Πόντοι
0
Ένας απλά γνωστός μας είχε πεί σε μια παρέα ότι ενδέχεται ο οργανισμός σου να μη "δεχτεί" τις επιπροσθευτες τριχες και παει τσαμπα η αγωνια και ο κοπος.

Επισης, απο οτι μας ειπε πρεπει να εχει πολυ πονο η υποθεση μετα την επεμβαση στο κεφαλι. Μιλαμε για πολυ πονο. Αυτος μας ελεγε οτι σχεδον εκλαιγε.

Τελικα, η καραφλα του καλυφθηκε και τωρα πανηγυριζει, αλλα μας ειπε οτι εαν ηξερε τη διαδικασια δεν θα το ξαναεπιχειρουσε.

Τωρα τι να σου πω. Μπρος στα καλλη...
 
OP
OP
T

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Εντάξει, ας πάμε σε κάτι πιο ανώδυνο, έχει δοκιμάσει κανένας το Avodart;
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
λοιπόν κύριοι για την φαλάκρα το φάρμακο είναι ένα

επάλειψη με ζωμό από μουνάκι γάλακτος :)
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Το θέμα μεταφέρθηκε στην γενική συζήτηση.
 

Επισκέπτης
Ρε σεις,οι καράφλες γαμάνε καλύτερα!!!
(Όχι δεν είμαι καράφλας και ούτε θέλω να γίνω!!!!)
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ειμαι καράφλας κ αισθανομαι πάρα πολύ ωραία.Εξάλου μου πάει η φαλάκρα κ δεν έχω κανένα πρόβλημα με τις γυναικες.Κ όπως λέει μια φίλη μου:άντρας χωρίς μαλλιά,είναι όπως η γυναίκα χωρίς μακιγιάζ.Μόνο τότε βλέπεις αν αξίζει.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
2.969
Πόντοι
6.495

Avodart; Τι είναι αυτό αδελφέ; Για πες, για πες...
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Ρε σεις,οι καράφλες γαμάνε καλύτερα!!!
(Όχι δεν είμαι καράφλας και ούτε θέλω να γίνω!!!!)

"Οι καραφλες γαμανε καλυτερα" κατα το "Ο ιουδας φιλουσε υπεροχα" !!!!
Εγραψες!!!!!!!!!
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
17
Πόντοι
6
to Avodart είναι φάρμακο για τον καλοήθη όγκο του προστάτη (δουρεστεμίδη) και μην ακούω παπ...ιές....Φάρμακα που μία ή περισσότερες παρενέργειες κάνουν μια δράση (βλ. ανακάλυψη βιάγκρα) είναι επικίνδυνα και συνάμα περίεργα στο τι τελικά προκαλούν...

Α...και διαβάζοντας μόνο τον τίτλο για το "Laserline" νόμιζα ότι μιλάγατε για τίποτα σεξ...καταστάσεις στη γνωστή κλινική ή κανένα καινούριο στριπτιζάδικο...!
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Δεν είναι πολλές οι γυναίκες που έχουν πρόβλημα με το πόσο τριχωτός είναι στο κεφάλι ένας άντρας. Εγώ, για παράδειγμα, χωρίς να έχω γίνει φαλακρός, έχω ορατή τριχόπτωση, αλλά αυτό, ουδέποτε έχει φανεί να μου δημιουργεί πρόβλημα, τουλάχιστον σε ότι αφορά το άλλο φύλλο.

 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Αντι για μεταμοσχευση τριχων, γιατι δεν "προωθεις" το χρημα στα studio ? Σιγουρα θα περασεις καλυτερα
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
40
Πόντοι
6.765
Οπου αλλου θελεις πηγαινε εκτος απο laserline.
Μεγαλη απατη.Πριν λεγοντουσαν Medi jeunesse και επειδη ειχαν πολλες μυνησεις αλλαξαν ονομα.Αν θελεις να κανεις λενε οτι ειναι καλυτερη η dhi αλλα πρεπει να ξερεις το γιατρο που θα σου κανει την επεμβαση.
Εχουν κορυφαιους αλλα για να στη κανουν αυτοι πρεπει να βρεις την ακρη.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
450
Πόντοι
36
Ρε σεις,οι καράφλες γαμάνε καλύτερα!!!
(Όχι δεν είμαι καράφλας και ούτε θέλω να γίνω!!!!)

Pε μάγκες θυμάστε το υψηλότατου επιπέδου λαϊκό άσμα:

"γλυκιέ μου καράφλα
για σένα φτάνω στα άκρα" ?

80'ς, τότε που είχαμε πήξει στις μαλακίες ("είναι γάτα ο κοντός με τη γραβάτα"  και έτερα άσματα)
 
OP
OP
T

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Το θέμα δεν είναι αν το Avodart βλάπτει αλλά αν έχει αποτέλεσμα (καθότι δυστυχώς όλα τα φάρμακα έχουν παρενέργειες). Μία μικρή συρρίκνωση του προστάτη μπορεί να είναι και επωφελής!

Τώρα τα υπόλοιπα για το τι ωραία είναι η ζωή για τους καράφλες, ακούγονται σαν να λέμε τι ωραία είναι η ζωή για τους μικροτσούτσουνους, και δυστυχώς δεν αρκούν για να λυθεί το πρόβλημα!
 
OP
OP
T

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Έχει δοκιμάσει κανείς τη fairhair; Από ότι μου είπαν η επίσκεψη εκεί χρεώνεται πολύ ακριβά και μου φαίνεται μεγάλο το ποσό.
 
OP
OP
T

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Αντι για μεταμοσχευση τριχων, γιατι δεν "προωθεις" το χρημα στα studio ? Σιγουρα θα περασεις καλυτερα

Μπορεί να περάσεις καλύτερα, αλλά δε θα αισθάνεσαι καλύτερα όταν ξοδέψεις το χρήμα εκει και μείνεις με τη καράφλα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom