Νέα

Λάρνακα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mr24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 454K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Κρίμα, είχε μια βυζαρου για μέρες στο μπζαρακι, Ρωσίδα μέχρι 30 την έκοψα.
Φυσικό βυζι, ωραίο δέρμα και ωραίο παιχνίδι.
 

trelopontioss

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2019
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα αδερφια ! νεο μελος απο λαρνακα ... ειμαι απο ελλαδα εκει ειχε πολυ πραμα εδω ευκερια να γνωρισουμε τα μερη.
 

facepisser

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
121
Πόντοι
1

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Εντάξει χαμός από μουφες αγγελίες.
Χτες πρέπει να έστειλα σε 4-5 καινούριες εντυπωσιακές αγγελίες από Bazaraki.
Πέρα από το ότι μόνο μια απάντησε και όταν ήρθε η ώρα του ραντεβού να κανονίσουμε και αυτή εξαφανίστηκε, μετά από μερικές ώρες όλες οι αγγελίες είχαν εξαφανιστεί.

Δεν ξέρω πραγματικά τι προσπαθούν να πετύχουν όλα αυτά τα ζώα με τις ψεύτικες αγγελίες. Χάνουμε τον χρόνο μας με μηνύματα, κανονισματα και τελικά δεν γίνεται τίποτα.
Αληταραδες.. Μας ρωτάνε αν μια ώρα που έχουμε διαθέσιμη μετά την δουλειά να κάνουμε κανένα κόλπο αν μας αρέσει να περιμένουμε κανονισμα και μετά να μην παίζει τίποτα..
 

trelopontioss

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2019
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες φόρτωσε κανείς.καμία απο ταχυδρομείο Λάρνακας? Μου είπαν οτι κυριακες πρωινα εχει πανηγύρι.       
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Μάγκες φόρτωσε κανείς.καμία απο ταχυδρομείο Λάρνακας? Μου είπαν οτι κυριακες πρωινα εχει πανηγύρι.       
Φίλε μιλάς για τις Ινδές εκεί που κάθονται;;
Γίνεται όντως χαμός, αλλά δεν ξέρω τι γίνεται. Βλέπω και κάτι σαπιους γέρους να κυκλοφορούν εκεί.
Γνώμη μου, πας γυρεύοντας για αρρώστιες για να γλυτώσεις 20€.
 

trelopontioss

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2019
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Λες ε ? Μακριά τότε
γμτ ψαχνω τπτ με.κανενα 40ρι αλλα να γουσταρις λιγο ολες γαμας και φευγουν και τα κολομπαρα ειναι φωτια .
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Λες ε ? Μακριά τότε
γμτ ψαχνω τπτ με.κανενα 40ρι αλλα να γουσταρις λιγο ολες γαμας και φευγουν και τα κολομπαρα ειναι φωτια .
Δηλαδή τι θες να κάνουν;
Υπηρεσία προσφέρουν. Τελειώνεις, φεύγουν
Την ώρα τους πληρώνεις βασικά.
Και 40ρι last year.
Τώρα 50μίνιμουμ
 

Andreas_32

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2017
Μηνύματα
89
Like
14
Πόντοι
0
Υπαρχει τιποτα αξιόλογο αδέρφια στη λαρνακα?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846

Mario3

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
19
Like
24
Πόντοι
0

Ότι καλυτερο εχω βρει τον τελευταιο καιρο στην Λάρνακα. Αρχικα μασαζ και μετα τελεια πιππα χωρις χερια. Με 20 Ευρο εξτρα δεχθηκε γλωσσοφιλα και γλυψιμο στο μουνι. Πολύ καλη επιδερμιδα και ωραιο προσωπο αν και δεν είναι πολύ νεαρή είναι απίστευτα σεξυ και πολύ καλα διατηρημενη.

Την συστηνω ανεπιφύλακτα και περιμενω να προτείνεται και εσεις κατι καλο στο μελλον για Λαρνακα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846

Ότι καλυτερο εχω βρει τον τελευταιο καιρο στην Λάρνακα. Αρχικα μασαζ και μετα τελεια πιππα χωρις χερια. Με 20 Ευρο εξτρα δεχθηκε γλωσσοφιλα και γλυψιμο στο μουνι. Πολύ καλη επιδερμιδα και ωραιο προσωπο αν και δεν είναι πολύ νεαρή είναι απίστευτα σεξυ και πολύ καλα διατηρημενη.

Την συστηνω ανεπιφύλακτα και περιμενω να προτείνεται και εσεις κατι καλο στο μελλον για Λαρνακα.
Την είδα χτες που έψαχνα τι έπαιζε.
70€ για αυτά που λες είναι πολλά.
Πίπα πήρε με λάστιχο;

Έχω πετύχει Ρωσιδια που κάνουν αυτά που λες με 50€ αλλά για 20 λεπτά.

Αλλά ίσως για αυτή την περίοδο που δεν έχει πολλές επιλογές είναι μια καλή επιλογή στο 50ρικο
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846

Ότι καλυτερο εχω βρει τον τελευταιο καιρο στην Λάρνακα. Αρχικα μασαζ και μετα τελεια πιππα χωρις χερια. Με 20 Ευρο εξτρα δεχθηκε γλωσσοφιλα και γλυψιμο στο μουνι. Πολύ καλη επιδερμιδα και ωραιο προσωπο αν και δεν είναι πολύ νεαρή είναι απίστευτα σεξυ και πολύ καλα διατηρημενη.

Την συστηνω ανεπιφύλακτα και περιμενω να προτείνεται και εσεις κατι καλο στο μελλον για Λαρνακα.
Ένα πουλάκι είπε ότι είναι 2 κοπέλες στο διαμέρισμα. Από Εσθονία.
Και η δεύτερη δίνει γλωσσοφιλα χωρίς 20ρικο κλπ.
Κρίμα να πληρώνεις τα φιλιά ρε Τυπε.
Επίσης τον παίρνει βαθιά στον αγώνα χωρίς διαμαρτυρία.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846

Ότι καλυτερο εχω βρει τον τελευταιο καιρο στην Λάρνακα. Αρχικα μασαζ και μετα τελεια πιππα χωρις χερια. Με 20 Ευρο εξτρα δεχθηκε γλωσσοφιλα και γλυψιμο στο μουνι. Πολύ καλη επιδερμιδα και ωραιο προσωπο αν και δεν είναι πολύ νεαρή είναι απίστευτα σεξυ και πολύ καλα διατηρημενη.

Την συστηνω ανεπιφύλακτα και περιμενω να προτείνεται και εσεις κατι καλο στο μελλον για Λαρνακα.
Την δοκίμασα  σήμερα και όχι ΔΕΝ συστήνεται ανεπιφύλακτα. Και τα 50€ πολλά είναι, όχι τα 70€ που έδωσες.
Δηλώνει Ρωσίδα από St. Petersburg αλλά σαν Ρουμάνα μοιάζει. Το πρόσωπο είναι μετριοτατο για Ρωσίδα. Ίσως δεν έχεις πάει με πολλές Ρωσίδες και δεν ξέρεις πώς μοιάζουν.
Ναι έχει ωραία επιδερμίδα, αλλά ξέχασες να πεις ότι έχει πέσει τρελό φωτοσοπ στις φώτο και μάλιστα το βυζι δεν υπάρχει. Είναι το μισό από αυτό το λίγο που βλέπεις στις φωτογραφίες.
Μιλάει ελάχιστα αγγλικά και ήθελε άλλα 20€ για τσιμπούκι χωρίς καποτα που φυσικά δεν τα πήρε

Άμα δεν έχετε καθόλου εμπειρία από πουτανες καλύτερα να μην προτείνετε τίποτα.
 

Andreas_32

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2017
Μηνύματα
89
Like
14
Πόντοι
0

Μείνετε μακριά παίδες, κακή συμπεριφορά στο τηλέφωνο και όταν
Κανονίζεις το ραντεβού απλά δεν σου απαντά το τηλέφωνο για να ανέβεις.

Μην σας πω ότι άλλαξε και δυο τοποθεσίες μέχρι να συνεννοηθούμε.
Μακριά δεν αξίζει των χρόνο σας.
 

Andreas_32

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2017
Μηνύματα
89
Like
14
Πόντοι
0

Μείνετε μακριά παίδες, κακή συμπεριφορά στο τηλέφωνο και όταν
Κανονίζεις το ραντεβού απλά δεν σου απαντά το τηλέφωνο για να ανέβεις.

Μην σας πω ότι άλλαξε και δυο τοποθεσίες μέχρι να συνεννοηθούμε.
Μακριά δεν αξίζει των χρόνο σας.

Και μετά πας σε αυτό και σε ανεβάζει.
50€ στα 30 λεπτά φοβερή ενέργεια στων αγώνα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom