Νέα

Λάρνακα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mr24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 457K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

GK1987

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας !!!! εχετε κανενα τηλεφωνο της Κατερινας ? ειναι ακομα εκει σε εκινη την πολυκατοικια που λετε ή εφυγε ?

επειδη δεν γνωριζω καλα την πολη και προσφατα ειμαι εδω αν γινεται να με βοηθουσατε με κανενα τηλεφωνο να μου το στειλετε σε pm?


ευχαριστω
 

GK1987

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
και εγω ενδιαφερομαι αλλοι δεν βοηθουν προφανως !!! χααχαχ
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
7
Like
672
Πόντοι
96

Για αυτή γνωρίζει κάποιος κάτι; Είναι αληθινές οι φωτογραφίες; Αν ναι δοκίμασε κάποιος;
Οι φωτογραφίες παίζει να είναι αληθινές αλλά μου θυμίζει το πιο κάτω ανέκδοτο

Μια φορά ένας τυπος καθόταν σε ένα μπαρ. Εκεί που καθότανε και έπινε το ποτό του, μπαίνει μία τύπισσα με φοβερό κορμί! Τρελάθηκε!!!
Πάει δίπλα της να της μιλήσει, γυρνάει αυτή το κεφάλι και τότε ο τύπος αποτρελένεται! Η γκόμενα είχε απίστευτο κορμί, αλλά η φάτσα της ήταν ένα αίσχος.
Την ρωτάει:
- Πού το έφτιαξες αυτό το κορμί, μωρό μου;
- Στο κολυμβητήριο απέναντι, λέει αυτή.
- Και το κεφαλάκι; Δεν το βουτάμε καθόλου μέσα;

:cheesy:
 
OP
OP
M

mr24

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Χαχαχα ωραιος!
 

panvil28

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0


παιδιά είμαι εδώ και λίγους μήνες Λάρνακα και είπα σήμερα να κάνω εξόρμηση όπου παρασύρθηκα από τις ωραίες φωτό πήγα στην εν λόγω δεσποινίς . . . σωματάκι και φατσούλα ωραία , μετά από συνεννόηση πήγα στο ερηπομένο δωμάτιο της κι εκεί άρχισαν τα χαζ. . .λέω θέλω πρόγραμμα μιας ώρας . . όχι μου λέει μόνο μισή ώρα 80ε . . κάνω το λάθος και μπαίνω . . κομοδίνο απ τα βαριά ούτε φιλιά ούτε αγγίγματα τπτ κι όταν έκανα το λάθος και ζήτησα anal μου λέει το γράφω στο site ότι δεν κάνω. . σ άλλη αγγελία γράφει ότι το κάνει. . . Συναγωνιστές μακριά απ τα πιο πεταμένα λεφτά που έχω δώσει. . . ξεσπάστε ελεύθερα για τη μαμακία μου. . . .  :s&m_3:
 

makos7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδια θα το εκτιμουσα ιδιαιτερα αν μπορουσατε να μου δωσετε κανενα τηλεφωνο καμιας κινεζας
 

Georgep1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0

Παιδια εχει δοκιμασει κανεις το μασαζ της Τατυανας.
Πηγα μια φορα αλλα τιποτα περισσοτερο απο κανονικο μασαζ.
Σκεφτομαι να δοκιμασο με 2 μασερ μηπως και εχει κατι παραπανο.
 

toxotis75

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2016
Μηνύματα
26
Like
10
Πόντοι
0

Peripteriouxos9

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
κανένα καλό 50ευρο έσσει??
Έσσει 30αρι πίσω που εν το μπρινγκστοουν (φώτα λευκαρίτη) αλλά εν μέτρια προς χάλια. Τούτη ήταν παλιά στην πορτοκαλιά πολυκατοικία πίσω π το λιμάνι..
 

kavlomenos099

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2015
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
παιδια εχω τηλεφωνο κινεζας :zfuck: δεχομαι ανταλλαγη μονο με κινεζακια στην λαρνακα
 

ALEX-LARNACA

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
127
Like
62
Πόντοι
1
Ψόφιες καταστάσεις η Λάρνακα. Ζητούν περισσότερα και από τη Λευκωσία. Άσε που οι περισσότερες είναι μπάζα. Πήγα σε μία τις προάλλες και βρωμούσε το διαμέρισμα (χάλια και αυτό, ήθελα να κάνω ντους και από τη βρωμιά σκέφτηκα ότι θα κολλούσα τίποτα!) τσιγαρίλα και η ίδια. Προσπαθούσε να με τελειώσει με μαλακία και όταν δεν τελείωνα αφού ξενέρωσα εντελώς (είχε και την τηλεόραση αναμμένη!), μου λέει "ξέρεις ότι μόνο μισή ώρα πλήρωσες, έτσι;"!!!!. Πάλι, πιο παλιά είχα προσπαθήσει να ρίξω την τιμή, ευγενέστατα και όχι επίμονα, αφού ήθελαν εκατοστάρι για μισή ώρα (!!!), αλλά ήταν ανυποχώρητες και στο τέλος με έβρισαν και από πάνω (από τηλεφώνου)... Αυτά. Τουλάχιστον στη Λευκωσία έχει πολύ πιο όμορφες κοπέλλες και καθαρά διαερίσματα... Αν πετύχεις και το "μωρό" μούρλια!!!
 

gabri

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ημουν προσφατα στην λαρνακα και δοκιμασαμε μερικες pub, εκει παιζει το συστημα κερνας ποτακι κανονιζεις φορτωνεις για hotel με κοστος 140 για 2-3 ωρες.Τεμαχια τα περισσοτερα απο ουκρανια και καποια απο αυτα παρα πολυ καλα, οι pub ανοιγουν κατα τισ 8 και κλεινουν γυρω στις 3,οι γνωριζοντες τα κολπα φορτωνουν αφου σχολασουν τα κοριτσια σε συνενοηση με αυτες με τα μισα λεφτα!!
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.670
Like
11.621
Πόντοι
2.406
Η κοπελλα ειναι αυτή που δειχνει και δουλευει σε μπυραρία στην Λαρνακα
Puerto Pub λεγετε η μπυραρία
ολες οι μπαροβιες γιναν εσκορτ κουμπαροι
φανυασου τι λακηδες ειστε κει κατω.... :helpplea:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Ημουν προσφατα στην λαρνακα και δοκιμασαμε μερικες pub, εκει παιζει το συστημα κερνας ποτακι κανονιζεις φορτωνεις για hotel με κοστος 140 για 2-3 ωρες.Τεμαχια τα περισσοτερα απο ουκρανια και καποια απο αυτα παρα πολυ καλα, οι pub ανοιγουν κατα τισ 8 και κλεινουν γυρω στις 3,οι γνωριζοντες τα κολπα φορτωνουν αφου σχολασουν τα κοριτσια σε συνενοηση με αυτες με τα μισα λεφτα!!
ε και τι φορτωσατε?η μειναν τα κερασματα αδικα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom