Νέα

Λάουρα - Τροφωνίου

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
302
Κριτικές
20
Like
125
Πόντοι
6.760
Συναγωνιστές μου το top για μένα στην αθηναϊκή πιάτσα.Ο συνδυασμός τιμής-συμπεριφοράς και πελώριων βυζιών την κάνει αυτήν τη στιγμή το Νο.1 για μένα αυτήν τη στιγμή.Προσωπική άποψη που πιστεύω ότι βρίσκει αρκετούς σύμφωνους.Τροφωνίου 9 πρωινά- Α Π Ι Θ Α Ν Η !!!!!!!!!!
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
συνάδερφε πόσο πάει η κατάθεση;
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
302
Κριτικές
20
Like
125
Πόντοι
6.760
Καλοί μου συνάδελφοι η Λάουρα είπαμε ότι δουλεύει πρωινά από 10.30-11.00 ως τις 4 απόγευμα.Παίρνει 20 ευράκια αλλά από extra δεν ρώτησα.Άλλωστε τέτοια βυζιά μαγεύουν....
 

kavliaris29

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
91
Like
2
Πόντοι
0
Μήπως είναι η γνωστή η μουνάρα η Λάουρα, η Αλβανέζα η στριπτιτζού που ήταν στο club ΑΝΑΤΟΛΗ στην Συγγρού μέχρι πριν 2 χρόνια?
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Η μόνη πιθανότητα να είναι αυτή στριπτιτζού φίλε μου είναι σε κάποια άλλη ζωή...

Η Λάουρα είναι 35-40+ ρε παιδιά, και τα βυζιά πιάνουν το πάτωμα.. για να μην πω για το αλά Dr J μαλλί..

Τουλάχιστον αυτά είδα εγώ όταν πήγα, και απλά δεν ήμουν αρκετά καυλωμένος για να κάνω και crash test
 

kavliaris29

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
91
Like
2
Πόντοι
0
Η μόνη πιθανότητα να είναι αυτή στριπτιτζού φίλε μου είναι σε κάποια άλλη ζωή...

Η Λάουρα είναι 35-40+ ρε παιδιά, και τα βυζιά πιάνουν το πάτωμα.. για να μην πω για το αλά Dr J μαλλί..

Τουλάχιστον αυτά είδα εγώ όταν πήγα, και απλά δεν ήμουν αρκετά καυλωμένος για να κάνω και crash test

Να' σαι καλά συνάδελφε
 

niggaz

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά πως παω τροφωνίου 9 ??? που είναι κοντά με ποιον δρόμο??
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
878
Κριτικές
40
Like
4.616
Πόντοι
6.555
παιδιά πως παω τροφωνίου 9 ??? που είναι κοντά με ποιον δρόμο??

Φιλε μου η τροφονιου ειναι 4 η 5η παραλληλη της Ιουλιανου οχι προς ομονοια αλλα απο την αλλη πλευρα...αλλα απο την εμπειρια που ειχα με την εν λογω κυρια, και επειδη διαβασα τα posts των ομοσταβλων εδω φιλων καθοτι βυζολατρης προσεξε μην απογοητευθεις (και εσυ)...καλα να περνας
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
302
Κριτικές
20
Like
125
Πόντοι
6.760
Ρε συναγωνιστές νομίζω ότι η κοπέλα έχει τα μεγαλύτερα βυζιά σε μπουρδέλο αυτήν τη στιγμή.Όσο για την εμφάνιση δεν πάμε να την παντρευτούμε.Οι αφοσιωμένοι βυζομανείς εστιάζουμε μόνο στα πελώρια βυζιά αλλά και στη σωστή συμπεριφορά.Τουλάχιστον σε μένα έκανε άριστη εντύπωση όταν την επισκέφθηκα.Τέλος να πω ότι παίζει -μάλλον-και η συμπεριφορά του πελάτη.Δηλαδή εξυπνάδες και νοοτροπία "πληρώνω και γαμώ και δέρνω" είναι τελείως ανόητη.Ας είμαστε λοιπόν εμείς πρώτα σωστοί και μετά ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ να έχουμε απαίτηση να σέβονται τα ωραία μας ευράκια
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
497
Πόντοι
26
Πολύ σωστά.. τις πιό πολλές φορές κάνουμε και εμείς το λάθος
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
H Λάουρα ηΤζούλυ είναι αδιάθετη και θα λείπει μέχρι Τετάρτη μάλλον..
 

Επισκέπτης
ρε μαγκες πως μπορειτε και γαματε ενω ξερετε οτι εχετε το πολυ 5 λεπτα δεν το καταλαβαινω?δεν σας εκνευριζει?
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
497
Πόντοι
26
Την εχώ δεί την κοπέλα (ο θεός να την κάνει ! ) και νομήζω οτι έτσι και καθόταν πάνω μου θά έκανα εμμετο !!! είπαμε η υπερβολή δεν είναι πάντα καλή !!! εκτός απ τις βυζάρες της, είναι αίσχος όλη
 

sergyma

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
279
Κριτικές
21
Like
397
Πόντοι
6.060
περι ορεψεως κολοκιθοπιτα
ομως η συγκεκριμενη ειναι γυρω στα σαραντα μελαχρινη με ωραια χαρακτηριστικα με πιασιματα νταρντανα (οχι χοντρη) πολυ ευγενικη στο δωματιο χαμογελαστη με ωραια πιπα ισπανικη αλαζει στασεις ανεβαινει απο πανω και παιζεις με τις βυζαρες της μεγαλα βυζια φυσικα οχι σιλικονη οχι κρεμασμενα αλλα γεματα απο κρεας με ελαφρια κλιση προς τα κατω-νομος της βαρυτητας-ξυρισμενο καθαρο μουνακι
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
περι ορεψεως κολοκιθοπιτα
ομως η συγκεκριμενη ειναι γυρω στα σαραντα μελαχρινη με ωραια χαρακτηριστικα με πιασιματα νταρντανα (οχι χοντρη) πολυ ευγενικη στο δωματιο χαμογελαστη με ωραια πιπα ισπανικη αλαζει στασεις ανεβαινει απο πανω και παιζεις με τις βυζαρες της μεγαλα βυζια φυσικα οχι σιλικονη οχι κρεμασμενα αλλα γεματα απο κρεας με ελαφρια κλιση προς τα κατω-νομος της βαρυτητας-ξυρισμενο καθαρο μουνακι

Τι περιγραφή είναι αυτή ρε φίλε.........με τρέλανες μεσημεριάτικα!!!!
Με βλέπω να ανεβαίνω Αθήνα να την επισκέπτομαι.  :grin:
 

LEON14

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Το εν λόγο σπιτάκι είναι ακριβώς δίπλα από το συνεργείο ? γιατί πήγα εχθές και υπήρχαν 2-3 στην σειρά... και δεν ήταν η συγκεκριμένη μέσα... λόγο αδιαθεσείας όπως διάβασα !!
 

sergyma

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
279
Κριτικές
21
Like
397
Πόντοι
6.060
καλα να περασεις καντης αναφορα για το σαιτ
εγω της ελεγα και διαφορα χαζα του στυλ σε παντρευει ο μπαμπα σου να σε παρω να σε πηδαω ολη μερα της αρεσαν χαζογελαγε και εκατσε περισοτερη ωρα στο δωματιο και ενω εχυσα τον κρατουσε μεσα της
 

monimo sex

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
694
Like
3
Πόντοι
6
Την Λαουρα την γαμαω χρονια και την θεωρω το Νο1 της πιατσας !
Ειναι πολυ καυλιαρα γκομενα και υπηρξαν φορες που την γαμησα δυο φορες μεσα σε μια μερα !!!
Επειδη γνωριζομαστε χρονια , με αφηνει να της κανω "καποια πραγματα" 8)
Ειναι σουπερ η μουναρα !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom