Νέα

ΛΑ.Ο.Σ. στη Βουλή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Requiem7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 576
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Requiem7

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
31
Like
1
Πόντοι
0
Δεν είμαι οπαδός του Καρατζαφέρη,απλά πιστεύω ότι είναι μια φωνή η οποία θα ταρακουνήσει τα μεγάλα κόμματα με τις αλήθειες που λέει,ακόμα και αν έχει προσωπικό όφελος από αυτό.

Επίσης θα φανεί κ προς τα έξω ότι ο πατριωτισμός στην Ελλάδα ξαναγεννίεται,καθώς οι Έλληνες έχουν ξεχάσει τι όνομα κ τι ιστορία κουβαλάνε.   
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Ένα κόμμα ακόμα θα έκανε καλό. Και δύο ή τρία ακόμα καλύτερα.
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Δεν ξέρω για το ΛΑ.Ο.Σ. αλλά ο Γεωργιάδης σίγουρα πρέπει να μπει στη Βουλή. Δεν θυμάμαι να έχω ξανακούσει πολιτικό που μιλάει συγκεκριμένα και όχι με λόγια του αέρα. Επίσης χαρακτηριστικό ότι στα παράθυρα οι υπόλοιποι αποφεύγουν να του αντιπαρατεθούν. 
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Θα ειναι καλο για την βουλη, αλλα πατριωτισμος μαζι με θρησκεια ειναι δυο πραγματα που ΔΕΝ κολλανε.

Μαλλον κολλανε, επειδη καποιοι ειναι αρκετα μαλακες ωστε να πιστεψουν πως ο χριστιανισμος ειναι ενα θετικο στοιχειο της ιστοριας του ελληνισμου. Αλλα δεν εχει ΚΑΜΙΑ μα ΚΑΜΙΑ σχεση ο ελληνισμος με τον χριστιανισμο, και για αυτο τα παλικαρια αυτα λενε ο,τι μαλακια τους κατεβει και τους καθιστα αυτοματα ακυρους, δυστυχως.
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΠΑΔΟΣ ΤΟΥ ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗ,ΑΠΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΦΩΝΗ Η ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΣΕΙ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΚΟΜΜΑΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΟΦΕΛΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ.

ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΦΑΝΕΙ Κ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΞΩ ΟΤΙ Ο ΠΑΤΡΙΩΤΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΞΑΝΑΓΕΝΝΙΕΤΑΙ,ΚΑΘΩΣ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΧΟΥΝ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΙ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΤΙ ΙΣΤΟΡΙΑ  ΚΟΥΒΑΛΑΝΕ
δεν θέλω να σου αλλάξω γνώμη ούτε είμαι στο μυαλό του καρατζαφέρη, αλλά όλοι οι μικροί απο Καρατζαφέρη μέχρι Λεβέντη στα παπάρια τους, δεν έχουν να χάσουν κάτι οπότε πράγματι λένε αλήθειες!
γιατί και αυτός τώρα που κατεβαίνει με δικό του κόμμα ανακάλυψε εναν χάρτη που τα σκόπια τα λένε Βαρτνάσκα! τόσα χρόνια....  :jerking:
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Δεν ξέρω για το ΛΑ.Ο.Σ. αλλά ο Γεωργιάδης σίγουρα πρέπει να μπει στη Βουλή. Δεν θυμάμαι να έχω ξανακούσει πολιτικό που μιλάει συγκεκριμένα και όχι με λόγια του αέρα. Επίσης χαρακτηριστικό ότι στα παράθυρα οι υπόλοιποι αποφεύγουν να του αντιπαρατεθούν. 
"με το μπαρντόν" αλλά ο Άδωνις δεν μιλάει, παραληρεί!
κανείς δεν αντέχει να τον ακούει και όταν κάποιος αντιπαρατεθεί μαζί του φωνάζει παραπάνω!
ο άνθρωπος δεν είναι για κουβέντα
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
10
Πόντοι
2.007
ο Καρατζαφερης στη Βουλη για πιο πολυ γελιο και ψυχαγωγια.
 

piko

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.010
Like
1.452
Πόντοι
96
Καρατζαφέρης, Άδωνις στη Βουλή
και Λιακόπουλος για πρόεδρος της δημοκρατίας...
ε ρε γλέντια...
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Καρατζαφέρης, Άδωνις στη Βουλή
και Λιακόπουλος για πρόεδρος της δημοκρατίας...
ε ρε γλέντια...
να σου πω την αμαρτία μου, σε σύγκριση με κάτι άλλους ο Λιακόπουλος μου είναι πιο συμπαθής.  :rolleyes:
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
10
Πόντοι
2.007
με τον προεδρο Γιωργο και την εφη ισως επιτελους φθασουμε στην κοκκινη μηλια (Καζακσταν) και βρουμε καμια καλη πουτανα εκει.
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
10
Πόντοι
2.007
Επίσης θα φανεί κ προς τα έξω ότι ο πατριωτισμός στην Ελλάδα ξαναγεννίεται,καθώς οι Έλληνες έχουν ξεχάσει τι όνομα κ τι ιστορία κουβαλάνε.   
σιγουρα ο πατριωτισμος στην Ελλαδα ξαναγεννιεται.Αποδειξη:
<<Διαστάσεις λαμβάνει η δράση ασυνείδητων γύρω από το βοήθημα των πυροπαθών.

Στα γκισέ για το βοήθημα των 3.000 ευρώ συνωστίζονται πολλοί ασυνείδητοι, από όλα τα μέρη της Ελλάδας, που όχι μόνο καταφέρνουν να πάρουν χρήματα, αλλά παρακωλύουν τη διαδικασία χορήγησης των βοηθημάτων στους πραγματικούς δικαιούχους σχηματίζοντας τεράστιες ουρές>>
 

yannodm

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Δεν είμαι οπαδός του Καρατζαφέρη,απλά πιστεύω ότι είναι μια φωνή η οποία θα ταρακουνήσει τα μεγάλα κόμματα με τις αλήθειες που λέει,ακόμα και αν έχει προσωπικό όφελος από αυτό.

Επίσης θα φανεί κ προς τα έξω ότι ο πατριωτισμός στην Ελλάδα ξαναγεννίεται,καθώς οι Έλληνες έχουν ξεχάσει τι όνομα κ τι ιστορία κουβαλάνε.   


Παίδες αυτά τα θέματα που ανοίγουν και δη από νέους χρήστες είναι ύποπτα είμαι και εγώ μέλος σε κόμμα ενεργό και ξέρω ότι τα επιτελεία όλων των κομμάτων έχουν άτομα και προσπαθούν να προσηλιτίσουν κόσμο είτε με πλάγια είτε με ίση στάση
[/quote]
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
10
Πόντοι
2.007
Δεν είμαι οπαδός του Καρατζαφέρη,απλά πιστεύω ότι είναι μια φωνή η οποία θα ταρακουνήσει τα μεγάλα κόμματα με τις αλήθειες που λέει,ακόμα και αν έχει προσωπικό όφελος από αυτό.

Επίσης θα φανεί κ προς τα έξω ότι ο πατριωτισμός στην Ελλάδα ξαναγεννίεται,καθώς οι Έλληνες έχουν ξεχάσει τι όνομα κ τι ιστορία κουβαλάνε.   


Παίδες αυτά τα θέματα που ανοίγουν και δη από νέους χρήστες είναι ύποπτα είμαι και εγώ μέλος σε κόμμα ενεργό και ξέρω ότι τα επιτελεία όλων των κομμάτων έχουν άτομα και προσπαθούν να προσηλιτίσουν κόσμο είτε με πλάγια είτε με ίση στάση
+1.000.000
Οι κομματικες μαφιες αυτες τις μερες οργιαζουν στην βρωμια.
 

yannodm

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Δεν είμαι οπαδός του Καρατζαφέρη,απλά πιστεύω ότι είναι μια φωνή η οποία θα ταρακουνήσει τα μεγάλα κόμματα με τις αλήθειες που λέει,ακόμα και αν έχει προσωπικό όφελος από αυτό.

Επίσης θα φανεί κ προς τα έξω ότι ο πατριωτισμός στην Ελλάδα ξαναγεννίεται,καθώς οι Έλληνες έχουν ξεχάσει τι όνομα κ τι ιστορία κουβαλάνε.   
προσοχή μόνο αυτό
 

Επισκέπτης
ΛΑΟΣ  ανεμομαζώματα άνεμο σκορπίσματα.
όλοι της Ελλάδος οι βαρεμένοι με την πολιτική από όλα τα μήκη και τα πλάτη του πολιτικού χώρου βρήκαν στέγη εκεί και βγάζουν την πίκρα τους.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
εφη σαρρη γιατι μονο αυτη μπορει!!!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
ΛΑΟΣ  ανεμομαζώματα άνεμο σκορπίσματα.
όλοι της Ελλάδος οι βαρεμένοι με την πολιτική από όλα τα μήκη και τα πλάτη του πολιτικού χώρου βρήκαν στέγη εκεί και βγάζουν την πίκρα τους.
Ρε παιδια, δεν καταλαβαινω  :think:
Αν ψηφισω Πασοκ, Νδ ειμαι συμμετοχοσ στα εγκληματα εις βαρος της χωρας
Αν ψηφισω ΚΚΕ ειναι χειροτεροι οπως λετε
Αν ψηφισω ΛΑΟΣ ανεμομαζωματα
Αν ψηφισω ΣΥΝ ειναι πατεριτσα του Πασοκ
Αν ψηφισω μικρα κομματα ειναι πεταμμενη ψηφος
Αν ψηφισω Λευκο, Ακυρο ή απεχω βοηθαω ουσιαστικα το πρωτο κομμα
Αποφασιστε, κατι απο τα παραπανω θα κανουμε ολοι .  :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom