Νέα

Κύπριος στρατιώτης κάνει καταδρομική σε τουρκικό φυλάκιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ιπταμενος_2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 386
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Κι'όμως ήταν εύστοχη παρατήρηση. Εδώ δεν έχουμε, το copyrigth μας μάρανε

μα κοίτα.....
κάθε γαμημένη φορά που ανοίγει οποιαδήποτε κουβέντα θα καταλήξει όχι τι πρέπει ή τι έπρεπε να γίνει, αλλά ποιός το έκανε, ποιός φταίει, ποιός είναι υπεύθυνος και ποιός έχει την πατέντα......
Τώρα βέβαια ότι ο έλληνας είναι στάνταρ και μονίμως ο μόνος μαλάκας με πατέντα σχεδόν σε όλα και καμαρώνει κιόλας είναι άλλη κουβέντα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εαν το site ήταν για τα προβλήματα που μας περιτριγυρίζουν θα είχε άλλο ύφος κι άλλο όνομα!

καλά εντάξει κάποτε ήμουνα πουλί και μ αγαπούσανε πολλοί.
εδώ μέσα θα βρεις συζητήσεις και γνώση που όσο και να ψάξεις στην ιδιωτική τηλεόραση δε θα βρεις....

Επίσης το να κάνεις διάλογο ουσιαστικό για τα προβλήματα που αντιμετωπίζεις νομίζω μόνο εποικοδομητικό είναι. Οι κοκορομαχίες του ποιός έδωσε την πρώτη φάπα ή ποιός το προκάλεσε δε νομίζω ότι θα σε πάνε πουθενά. Και δυστυχώς το μόνο που έχει μάθει ο Ελληνας είναι να μην πηγαίνει πουθενά.
Κοινώς βάλε ρε γαμημένε έλληνα μια τελεία και ξεκίνα απ το μηδέν... Διαρκώς την ίδια καραμέλα και την ίδια μαλακία... Και έργο μηδέν.
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
μα κοίτα.....
κάθε γαμημένη φορά που ανοίγει οποιαδήποτε κουβέντα θα καταλήξει όχι τι πρέπει ή τι έπρεπε να γίνει, αλλά ποιός το έκανε, ποιός φταίει, ποιός είναι υπεύθυνος και ποιός έχει την πατέντα......
Τώρα βέβαια ότι ο έλληνας είναι στάνταρ και μονίμως ο μόνος μαλάκας με πατέντα σχεδόν σε όλα και καμαρώνει κιόλας είναι άλλη κουβέντα.
Μου θυμίζει ένα κωλοδελτίο πριν λίγα χρόνια που ανέφερε για μια βλάβη στο μετρό της Μόσχας. Είχαν μαζευτεί οι ειδήμονες και αναλύαν το γεγονός τονίζοντας ότι είναι πολύ παλιό, οι εγκαταστάσεις απαρχαιωμένες. Δεν κοιτάτε ρε γαμιόλια που αυτοί έχουν μετρό εδώ και δεκαετίες, μου κάνετε και κριτική  :headbang:
 

stallion81

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Σωστός!!!!!!!!
Μου θυμίζει ένα κωλοδελτίο πριν λίγα χρόνια που ανέφερε για μια βλάβη στο μετρό της Μόσχας. Είχαν μαζευτεί οι ειδήμονες και αναλύαν το γεγονός τονίζοντας ότι είναι πολύ παλιό, οι εγκαταστάσεις απαρχαιωμένες. Δεν κοιτάτε ρε γαμιόλια που αυτοί έχουν μετρό εδώ και δεκαετίες, μου κάνετε και κριτική  :headbang:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μου θυμίζει ένα κωλοδελτίο πριν λίγα χρόνια που ανέφερε για μια βλάβη στο μετρό της Μόσχας. Είχαν μαζευτεί οι ειδήμονες και αναλύαν το γεγονός τονίζοντας ότι είναι πολύ παλιό, οι εγκαταστάσεις απαρχαιωμένες. Δεν κοιτάτε ρε γαμιόλια που αυτοί έχουν μετρό εδώ και δεκαετίες, μου κάνετε και κριτική  :headbang:

μα κοίτα τώρα τι μαλακισμένη που είναι μια φάρα.......
για να είναι κάτι πολύ παλιό πρέπει κάποτε να ήταν καινούριο......
Στην ελλάδα θέλω να δω όταν κάτι θα είναι πολύ παλιό σε τι κατάσταση θα βρίσκεται.....
εδώ η πλειοψηφία των ολυμπιακών εγκαταστάσεων είναι ρημαγμένες και εγκαταλελειμμένες....
τι να λέμε τώρα.............
στους επόμενους ολυμπιακούς θα ξανακάνουμε ανακαίνιση και συντήρηση του ΟΑΚΑ και του ΣΕΦ.......
 

stallion81

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Μα δεν συζήτησα κανένα πρόβλημά μου. Απλά μίλησα για το θέμα του thread ....πουλί μου.....χαχαχαχαχαχα, να'σαι καλά γέλασα με αυτό....γιατί απο το πρωί η δουλειά με πάει κωλοφεράτζα!
καλά εντάξει κάποτε ήμουνα πουλί και μ αγαπούσανε πολλοί.
εδώ μέσα θα βρεις συζητήσεις και γνώση που όσο και να ψάξεις στην ιδιωτική τηλεόραση δε θα βρεις....

Επίσης το να κάνεις διάλογο ουσιαστικό για τα προβλήματα που αντιμετωπίζεις νομίζω μόνο εποικοδομητικό είναι. Οι κοκορομαχίες του ποιός έδωσε την πρώτη φάπα ή ποιός το προκάλεσε δε νομίζω ότι θα σε πάνε πουθενά. Και δυστυχώς το μόνο που έχει μάθει ο Ελληνας είναι να μην πηγαίνει πουθενά.
Κοινώς βάλε ρε γαμημένε έλληνα μια τελεία και ξεκίνα απ το μηδέν... Διαρκώς την ίδια καραμέλα και την ίδια μαλακία... Και έργο μηδέν.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μα δεν συζήτησα κανένα πρόβλημά μου. Απλά μίλησα για το θέμα του thread ....πουλί μου.....χαχαχαχαχαχα, να'σαι καλά γέλασα με αυτό....γιατί απο το πρωί η δουλειά με πάει κωλοφεράτζα!

κωλοφεράτζα;;;;;;;;;;
ελληνιστί είναι το πίπα-κώλο εμπλοκή;  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

καλά ξεμπερδέματα........

Υ.Γ
μιλούσα γενικά για τα προβλήματα της χώρας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom