Νέα

Κρέμα για διευκόλυνση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ed
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ed

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
90
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν για να μην τα πολυλογώ, μία φίλη τα έχει φτιάξει με ένα παληκάρι αλλά έχει ένα πρόβλημα στο σεξ. Ο τύπος είναι τεράστιος και πονάει πολύ. Δοκιμάσανε κάτι λιπάντικες κρέμες αλλά δεν βοηθάνε και πολύ και ο πόνος παραμένει. Μία ερώτηση λοιπόν, μάλλον κυρίως για τις επαγγελματίες του είδους. Έχετε να προτείνετε καμμία κρέμα ή αλοιφή ή και εγώ δεν ξέρω τί που να κάνει δουλειά και να κάνει το "μπασιμο" πιο ανώδυνο?
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Σε ποια τρύπα έχει το πρόβλημα η φίλη σου;Κι εσύ είσαι φίλος της ή φίλη της;Για να ξέρουμε τι απάντηση θα δώσουμε...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Λοιπόν για να μην τα πολυλογώ, μία φίλη τα έχει φτιάξει με ένα παληκάρι αλλά έχει ένα πρόβλημα στο σεξ. Ο τύπος είναι τεράστιος και πονάει πολύ. Δοκιμάσανε κάτι λιπάντικες κρέμες αλλά δεν βοηθάνε και πολύ και ο πόνος παραμένει. Μία ερώτηση λοιπόν, μάλλον κυρίως για τις επαγγελματίες του είδους. Έχετε να προτείνετε καμμία κρέμα ή αλοιφή ή και εγώ δεν ξέρω τί που να κάνει δουλειά και να κάνει το "μπασιμο" πιο ανώδυνο?

καλες κρεμες ματια μου ειναι η KY και η αντοιστιχη της durex (οχι αυτη που ειναι και για μασαζ αλλα που ειναι μονο λιπαντικο) θα τις βρεις σε ολα τα φαρμακεια αλλα και στα μεγαλα supermarket πχ Βασιλοπουλος
Tωρα αν υπαρχει ακομα πονος αναγκαστικα το επομενο σταδιο ειναι κρεμα με ξυλοκαινη απο το φαρμακειο αλλα καλο θα ειναι να μην γινεται καθημερινη χρηση της συγκεκριμενης ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 
OP
OP
E

Ed

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
90
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
καλες κρεμες ματια μου ειναι η KY και η αντοιστιχη της durex (οχι αυτη που ειναι και για μασαζ αλλα που ειναι μονο λιπαντικο) θα τις βρεις σε ολα τα φαρμακεια αλλα και στα μεγαλα supermarket πχ Βασιλοπουλος
Tωρα αν υπαρχει ακομα πονος αναγκαστικα το επομενο σταδιο ειναι κρεμα με ξυλοκαινη απο το φαρμακειο αλλα καλο θα ειναι να μην γινεται καθημερινη χρηση της συγκεκριμενης ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση
 
OP
OP
E

Ed

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
90
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Σε ποια τρύπα έχει το πρόβλημα η φίλη σου;Κι εσύ είσαι φίλος της ή φίλη της;Για να ξέρουμε τι απάντηση θα δώσουμε...

Για τη μπροστά τρύπα μιλάμε. Φίλος της είμαι και όχι φίλη της...
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
Ούτε λόγος????????  :o :o :o
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 36125

Επισκέπτης

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Η καλυτερη κρεμα, αν και δεν θα την βρεις ευκολα στην Ελλαδα.
 

Συνημμένα

  • astroglide.jpg
    astroglide.jpg
    16,4 KB · Εμφανίσεις: 34

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Ο πόνος της κοπέλας είναι υγεία, ομορφιά, χαρά.

Ας τον χαρούνε και οι δύο ...
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
16
Πόντοι
4.175
ΓΡΑΣΟ ΛΙΘΙΟΥ EP NLG 1-2 k NLG 1-3

Γράσο βάσεως Λιθίου πολλαπλής χρήσεως. Ειδικά ενισχυμένο με πρόσθετα μεγάλων πιέσεων (EP).Αντέχουν σε πολύ υψηλές πιέσεις. Ειδικά πρόσθετα κρουστικών φορτίων παρουσιάζουν μεγάλη αντοχή στην απόπλυση και προστατεύουν από την οξείδωση. Συνίσταται για όλες τις βιομηχανικές χρήσεις. Θερμοκρασία λειτουργίας: -30° C έως και +135° C.

www.imageshack.gr/view.php?file=vj0uebheclfehmyypnop.jpg] [/URL]


βαλε γρασο φιλε...... :rockon:

 

johndee

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2009
Μηνύματα
253
Like
0
Πόντοι
1
βαζελινη φιλαρακι...αλλά κρυβε λογια μην παρουν γραμμη οι βαζελοι      :2funny:
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16

Για την μπροστα εισοδο.

Για την πισω πορτα!Μιλαμε παντα για την συσκευασια  Gel 2% σωληνάριo των 30 gr: Λ.Τ.: 3,36 €
Νομιζω σε καλυψα ;) υποψιν οτι και τα δυο Gel Δεν σπανε τα προφυλακτικα.
πες μας,  για αυτο τι λεει ?

''''.....Catuaba (60 caps x 500mg). Το Catuaba (κατουάμπα), γνωστό ως δέντρο της αγάπης, είναι το πιο διάσημο φυτό της Βραζιλίας για τα ζευγάρια με ερωτικά προβλήματα, που τις περισσότερες φορές οφείλονται στο σύγχρονο τρόπο ζωής και τις πάσης είδους πιέσεις που γίνονται όλο και πιο έντονες όσο μεγαλώνουμε.
Παραδοσιακά χρησιμοποιείται στην αύξηση της ανδρικής ορμής, καθώς και στην αύξηση της διάθεσης ανδρών και γυναικών (libido) κυρίως σε περιόδους με φόρτο εργασίας και υψηλού άγχους. ....'''
 

magenta2006dfo

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
105
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Ασε ρε που δεν χωράει... Μια χαρά θα χωράει...
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Για τη μπροστά τρύπα μιλάμε. Φίλος της είμαι και όχι φίλη της...

Ωραίος φίλος είσαι μεγάλε...Μπράβο.Αντί να τη βοηθήσεις να χαλαρώσει η εμπρόσθια οπή,μπαίνεις στο φόρουμ και ζητάς συμβουλή για να τη χαλαρώσει άλλος!Εγώ στη θέση σου θα ντρεπόμουν να πω ότι είμαι φιλος της.Πρότεινε της να τη χαλαρώσεις εσύ,μπορεί να τραβήξει κανά χρόνο,αλλά εσένα τι σε νοιάζει;Θα περνάς καλά!
 

kitsos_

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2006
Μηνύματα
24
Like
1
Πόντοι
0
αλλο οι ερεθιστικές κρέμες που προτείνουν καποιοι εδω αλλο οι "χαλαρωτικές" που ψάχνει η φίλη σου. αλλο τα λιπαντικά. Για να μην σπάει το προφυλακτικό θα πάρεις καποιο υδατοδιαλυτο λιπαντικό ή καποιο που στις οδηγίες γράφει ασφαλές για χρήση με προφυλακτικό. Εφόσων πονάει θελεις και λιπαντικό και να έχει και καποια ουσία όπως ξυλοκαϊνη. Δοκίμασε σε καποιο sex shop ή φαρμακείο δεν ειναι κακο να ρωτάς. Μια γνωστή εταιρία για τις κρέμες τις ειναι η PJUR.
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Καλά μου φαίνεται λίγο δύσκολο να ρωτάει ο τύπος για λογαριασμό μιας "φίλης" του που γαμιέται με έναν άλλο γκόμενο και πονάει όταν την ξεσκίζει.
Δύο σεναρια παίζουν εδώ:
1) Πρόκειται όντως για "φίλο" και ο τύπος είναι τελειωμένος καληνυχτάκιας, γκομενοβοσκός, γκομενοφύλακας ο οποίος κρατάει φανάρι και έχει κάνει την μαλακία τέχνη.
2) Πρόκειται για εκκολαπτόμενο πούστη ο οποίος καθότι βρίσκεται στην αρχή τον πονάει ο κώλος του απο τις ψωλές και επειδή ντρέπεται να ρωτήσει για την πάρτη του, σκαρφίστικε την ιστορία με την "φίλη".

Προσωπικά πιο πιθανή μου φαίνεται η 2ή περίπτωση.
 

peovatis

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν για να μην τα πολυλογώ, μία φίλη τα έχει φτιάξει με ένα παληκάρι αλλά έχει ένα πρόβλημα στο σεξ. Ο τύπος είναι τεράστιος και πονάει πολύ. Δοκιμάσανε κάτι λιπάντικες κρέμες αλλά δεν βοηθάνε και πολύ και ο πόνος παραμένει. Μία ερώτηση λοιπόν, μάλλον κυρίως για τις επαγγελματίες του είδους. Έχετε να προτείνετε καμμία κρέμα ή αλοιφή ή και εγώ δεν ξέρω τί που να κάνει δουλειά και να κάνει το "μπασιμο" πιο ανώδυνο?
KY !!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom