Νέα

κραμπα την ωρα ποθ με εκαμε τσιμοθκι!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giasou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Με είχε πιάσει κι εμένα κράμπα στο μηριαίο δικέφαλο όταν πήδαγα μια γκόμενα που είχε στηθεί στα 4.Μιλάμε για τον πόνο...Ξενέρωσα...Εκεί κατάλαβα πόσο αγύμναστος ήμουν...Επίσης το καλοκαίρι άφθονο νεράκι και λίγο αλάτι για να συγκρατούνται τα υγρά στο σώμα,έτσι αποφεύγεται η κράμπα.Τώρα βέβαια στο τσιμπούκι πώς έπαθε ο άλλος κράμπα όντας-λογικά-ξαπλωμένος και χαλαρός σε όλο το σώμα (εκτός τον πούτσο),δεν το καταλαβαίνω...
τυπε επειδη ο γειασου κανει παντα ακαποτο με καποτα μηπως τον εσφιγγε η καποτα ? :grin:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.675
Πόντοι
2.606
Με είχε πιάσει κι εμένα κράμπα στο μηριαίο δικέφαλο όταν πήδαγα μια γκόμενα που είχε στηθεί στα 4.Μιλάμε για τον πόνο...Ξενέρωσα...Εκεί κατάλαβα πόσο αγύμναστος ήμουν...Επίσης το καλοκαίρι άφθονο νεράκι και λίγο αλάτι για να συγκρατούνται τα υγρά στο σώμα,έτσι αποφεύγεται η κράμπα.Τώρα βέβαια στο τσιμπούκι πώς έπαθε ο άλλος κράμπα όντας-λογικά-ξαπλωμένος και χαλαρός σε όλο το σώμα (εκτός τον πούτσο),δεν το καταλαβαίνω...

Σιγα να μην ηταν χαλαρος. Θα σφίγγονταν για να μην χυσει.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.041
Πόντοι
2.696
τυπε επειδη ο γειασου κανει παντα ακαποτο με καποτα μηπως τον εσφιγγε η καποτα ? :grin:

Στα πόδια τη φόραγε;  :2funny:

Σιγα να μην ηταν χαλαρος. Θα σφίγγονταν για να μην χυσει.

Σφίγγεις τον πούτσο όχι τα πόδια.Αν σφίξεις τα πόδια,τελειώνεις πιο γρήγορα  :grin:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Οι κράμπες είναι απ'την αφυδάτωση.Μήπως πίνεις πολλούς καφέδες?
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.116
Κριτικές
27
Like
1.442
Πόντοι
1.720
Με είχε πιάσει κι εμένα κράμπα στο μηριαίο δικέφαλο όταν πήδαγα μια γκόμενα που είχε στηθεί στα 4.Μιλάμε για τον πόνο...Ξενέρωσα...Εκεί κατάλαβα πόσο αγύμναστος ήμουν...Επίσης το καλοκαίρι άφθονο νεράκι και λίγο αλάτι για να συγκρατούνται τα υγρά στο σώμα,έτσι αποφεύγεται η κράμπα.Τώρα βέβαια στο τσιμπούκι πώς έπαθε ο άλλος κράμπα όντας-λογικά-ξαπλωμένος και χαλαρός σε όλο το σώμα (εκτός τον πούτσο),δεν το καταλαβαίνω...

ειχα ριξει ενα πολυ δυνατο γαμησι σε μια καργιολιτσα πολυ εντονο σφυροκοπημα και μετα μου ειχαν πιαστει οι γαμπες για 2-3 μερες
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
ειχα ριξει ενα πολυ δυνατο γαμησι σε μια καργιολιτσα πολυ εντονο σφυροκοπημα και μετα μου ειχαν πιαστει οι γαμπες για 2-3 μερες
Ηταν ψηλή και δεν την έφτανες τύπε? :2funny:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Αδερφέ μου εσένα σε πάω με 1000 γι'αυτό και ο λογαριασμός μου είναι αφιερωμένος σε σένα  :rockon:

Επειδή είσαι λεβέντης 1.86m με μύες

και όχι λινάτσα 1,70m - 1,78m κακοφτιαγμένος σαν μερικούς ποντικούς εδώ μέσα (won't mention any names)
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
βρε τι παθα!
πηγα σε γνωστο πορδελο με γνωστη ποθτανα ποθ καμει καλο τσιμοθκι ακαποτο με γκαποτα ομωσ
:pipa2: :pipa1:
και εκει ποθ με εκαμε το τσιμοθκι στον μποθτζον δεν εγινε τιποτα αλλα μολισ
αρχισε να ροθφαει τα μπαλακια τοτε αρχισε να μοθδιαζει το ποδι και επαθα δινατη κραμπα !!! :S :S :S
μιλαμε ειχε κολησει το ποδι ειχε στραβωσει και ο πονοσ πολι δινατοσ !!η κραμπα εγινε στην πατοθσα μιλαμε!
---ααααααααααααααααχ
-ti egine esi arezi poli ?dosta mo ola gkavliari
- αγκκκκκκκκκκ δεν μπορω αλλο ειναι δινατοσ (εν τω μεταξι τεντωνα το ποδι για να περασει να μην χασω το τσιμοθκι γιατι το
εχω πληρωσει κιολασ και βαραγε και την πορτα η τσζα τσζα αποξω να τελειωνοθμε γρηγορα!!
-ela ela gxise dosta mo ola sto stoma!!
--το ποδι το ποδι αζζζζζζγκκκ :S :S πιαστο και τεντωσε το να ισιωσει !!
-aaaaaa esi anomalo afto ine extra lefta den ine sto programo!!
τελικα επιασα το ποδι και το πατησα για να περασει και η ποθτανα εφιγε απο το δωματιο!

:S :S :S

επρεπε να παρω τα λεφτα μοθ πισω  :think: :think:??
εχει καμια σχεση το τσιμοθκι με την κραμπα??το εχω παθει παλι μια φορα αλλα κανοντασ ερωτικη πραξι σε ποθτανα απο πισω τριπα
σε σταση απο πανω καθιστο!
ειναι σοβαρο? :helpplea: :helpplea:να παρω βιταμινεσ ?τι να καμω?
τι επαθες ρε τυπε :S
επρεπε να ζητησεις πισω τα λεφτα σου
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Αδερφέ μου εσένα σε πάω με 1000 γι'αυτό και ο λογαριασμός μου είναι αφιερωμένος σε σένα  :rockon:

Επειδή είσαι λεβέντης 1.86m με μύες

και όχι λινάτσα 1,70m - 1,78m κακοφτιαγμένος σαν μερικούς ποντικούς εδώ μέσα (won't mention any names)
99763_1387053274.jpg


:rockon:
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.347
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
βρε τι παθα!
πηγα σε γνωστο πορδελο με γνωστη ποθτανα ποθ καμει καλο τσιμοθκι ακαποτο με γκαποτα ομωσ
:pipa2: :pipa1:
και εκει ποθ με εκαμε το τσιμοθκι στον μποθτζον δεν εγινε τιποτα αλλα μολισ
αρχισε να ροθφαει τα μπαλακια τοτε αρχισε να μοθδιαζει το ποδι και επαθα δινατη κραμπα !!! :S :S :S
μιλαμε ειχε κολησει το ποδι ειχε στραβωσει και ο πονοσ πολι δινατοσ !!η κραμπα εγινε στην πατοθσα μιλαμε!
---ααααααααααααααααχ
-ti egine esi arezi poli ?dosta mo ola gkavliari
- αγκκκκκκκκκκ δεν μπορω αλλο ειναι δινατοσ (εν τω μεταξι τεντωνα το ποδι για να περασει να μην χασω το τσιμοθκι γιατι το
εχω πληρωσει κιολασ και βαραγε και την πορτα η τσζα τσζα αποξω να τελειωνοθμε γρηγορα!!
-ela ela gxise dosta mo ola sto stoma!!
--το ποδι το ποδι αζζζζζζγκκκ :S :S πιαστο και τεντωσε το να ισιωσει !!
-aaaaaa esi anomalo afto ine extra lefta den ine sto programo!!
τελικα επιασα το ποδι και το πατησα για να περασει και η ποθτανα εφιγε απο το δωματιο!

:S :S :S

επρεπε να παρω τα λεφτα μοθ πισω  :think: :think:??
εχει καμια σχεση το τσιμοθκι με την κραμπα??το εχω παθει παλι μια φορα αλλα κανοντασ ερωτικη πραξι σε ποθτανα απο πισω τριπα
σε σταση απο πανω καθιστο!
ειναι σοβαρο? :helpplea: :helpplea:να παρω βιταμινεσ ?τι να καμω?
Αρκετές μέρες έχεις να μπεις παίκτη και έχω ανησυχήσει μήπως σου έτυχε πάλι παρόμοιο περιστατικό!!!  :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom