Νέα

koutavoulias and friends collection (cult movies-cult music-cult everything)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Άχθος Αρούρης
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 176K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
να είσαι καλά φίλε αγράμματε η πιο αγαπημένη μου ταινία με τον μέγιστο Σωτήρη Μουστάκα (ο Δυναστειας 1985 φοβερά χρόνια ).Εκεί υποδύεται τον μπέμπη κάριΝκόπου λο .Μου αρέσει η φοβερή ατάκα που είχε πει ο μουστακας (εκεί μου φαίνεται είναι ).Οι άντρες Παντρεύονται τις γυναικες που αγαπούν και μετά τις χωρίζουν .Και επείσης φοβερή η ατάκα με την στιγμή που τους κάνουν ενέδρα οι πειρατές (με τον τρομερό Μακεδο )που λέει σε όλους τι να κάνουν και στην γυναίκα του να του φτιάξει τοστ χωρίς ζαμπόν η τυρί (δεν θυμάμαι καλα).Τρομερά χρόνια τα 80σ με φοβερούς ηθοποιούς οπως ο μουστακας .
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Όπως και το σάπια βίδα που έβαλε ο φίλος ο κουταβουλιας (να είναι καλά )για μένα από τα αγαπημένα μου τραγούδια το ακούω συνεχώς(φυλακές ανηλίκων .Τραγουδαρα). .Λίγοι το ξέρουν ότι η σάπια βίδα ,το τρεχω που τραγουδάει ο ψάλτης αλλά και το με λενε Αλέξη σε λένε Σοφία τα έχει γράψει σε μουσικη ένας άλλος μέγιστος μουσικοσυνθετης ο σαξοφωνίστας ο Γιώργος κατσαρός .Να είστε όλοι καλά .
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.116
Πόντοι
10.411
Νομίζω το έχουμε ξαναβάλει αλλά δεν είμαι σίγουρος:confused::woldman:.Με την Σία Φαράκη σε τρομερά πλάνα:bigdick:


CINE-CULT-0000.jpg
 
OP
OP
Άχθος Αρούρης

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Η σια η φαράκη φίλε μανιμαλ τι γυναικάρα των 80σ αλλα και των βίντεο ταινιών (αυτήν την ταινία την έχω ακούσει αλλά δεν την έχω δει .Θα κάτσω να την δω .).Εγώ θυμάμαι και μια άλλη ταινία που έπαιζε με τον μέγιστο Στάθη ψάλτη και την Σοφία την Αλιμπέρτη ο ράκος νο 14 και ο πρώτος μπουνακιας (εκεί που πάει να φάει τα χρήματα που βγάζει ο ψάλτης με τον βασίλειου που είναι το αφεντικό που στήνει τους αγώνες ).Μου αρεσε πολύ αυτή αλλά για μένα η αγαπημένη μου ήταν βέρα Γκουμα (η κοπέλα που έπαιζε συνεχώς με τον μέγιστο τον θεωρώ κορυφαίο ηθοποιό τον Κώστα τον Τσάκωνα ).Επίσης πολύ ομορφη ήταν και μια ηθοποιός που επαιξε μαζί με τον ψάλτη αν θυμακαι σε δυο ταινίες και λίγοι την ξερουν η Λιζα η μαλινδρετου(Δυστυχως πέθανε από ναρκωτικά ).Να είστε όλοι καλά (μόνο 80σ ).
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.116
Πόντοι
10.411
Η σια η φαράκη φίλε μανιμαλ τι γυναικάρα των 80σ αλλα και των βίντεο ταινιών (αυτήν την ταινία την έχω ακούσει αλλά δεν την έχω δει .Θα κάτσω να την δω .).Εγώ θυμάμαι και μια άλλη ταινία που έπαιζε με τον μέγιστο Στάθη ψάλτη και την Σοφία την Αλιμπέρτη ο ράκος νο 14 και ο πρώτος μπουνακιας (εκεί που πάει να φάει τα χρήματα που βγάζει ο ψάλτης με τον βασίλειου που είναι το αφεντικό που στήνει τους αγώνες ).Μου αρεσε πολύ αυτή αλλά για μένα η αγαπημένη μου ήταν βέρα Γκουμα (η κοπέλα που έπαιζε συνεχώς με τον μέγιστο τον θεωρώ κορυφαίο ηθοποιό τον Κώστα τον Τσάκωνα ).Επίσης πολύ ομορφη ήταν και μια ηθοποιός που επαιξε μαζί με τον ψάλτη αν θυμακαι σε δυο ταινίες και λίγοι την ξερουν η Λιζα η μαλινδρετου(Δυστυχως πέθανε από ναρκωτικά ).Να είστε όλοι καλά (μόνο 80σ ).

CINE-CULT-0000.jpg
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Είσαι τρομερός μανιμαλ (βάλε και λίγο βέρα Γκουμα αν βρεις κάτι .Αν θυμάμαι η βέρα Γκουμα ήταν και χορεύτρια.Είχε τρομερό σώμα . Ραντεβου με το θάνατο θα το δω και αυτό αυριο .Δυστυχως η λιζα μαλινδρετου δεν προωθηθηκε και μετά το τέλος των βίντεο ταινιών εξαφανίστηκε και μπλέχτηκε με τα ναρκωτικά ??.Πρεπει να είναι από τις τελευταίες της εμφανίσεις και την παρακμή της βιντεοταινίας )Να είσαι καλά φίλε μου .
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.116
Πόντοι
10.411
Είσαι τρομερός μανιμαλ (βάλε και λίγο βέρα Γκουμα αν βρεις κάτι .Αν θυμάμαι η βέρα Γκουμα ήταν και χορεύτρια.Είχε τρομερό σώμα . Ραντεβου με το θάνατο θα το δω και αυτό αυριο .Δυστυχως η λιζα μαλινδρετου δεν προωθηθηκε και μετά το τέλος των βίντεο ταινιών εξαφανίστηκε και μπλέχτηκε με τα ναρκωτικά ??.Πρεπει να είναι από τις τελευταίες της εμφανίσεις και την παρακμή της βιντεοταινίας )Να είσαι καλά φίλε μου .
:hi:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom