Νέα

koutavoulias and friends collection (cult movies-cult music-cult everything)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Άχθος Αρούρης
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 177K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Είδα από λουκα Μπαζούκα τον πρινς που τον θεωρώ για μένα ένα από τους καλύτερους του είδους και αγαπημένο μου τραγουδι εκτός από αυτό που έβαλε ο Λουκά είναι ένα από τα μέσα 90σ the most beautiful girl in the world .Είδα μια Από τις αγαπημένες μου κωμικές σειρές το παντρεμένοι με παιδια που άφησε το δικό της στίγμα στην δεκαετία των 80σ και 90σ .Επισης ο μανιμαλ έβαλε και το the thing δεν το έχω δει (αλλά το έχω κατεβάσει από το στορ της απλ και θα το Δω μέσα στην εβδομάδα ).Θελω να επικεντρωθώ στον κερτ ρασελ ππου παίζει σε αυτήν την ταινία και να πω και θέλω να την ανεβάζετέ και σας ευχαριστώ ολουσ ότι έγινε γνωστός σε μια από της αγαπημένες μου στα 80σ το χαμός στην τσαινα Τάουν η αλλιώς big trouble in little China .Μια φοβερη καλτ ταινία που την είχα δει σε βιντεοκασέτα .Μαχες με κινέζους ,με τέρατα και με τον καλύτερο για μένα κακό τον λοπαν που κλέβει την κοπέλα του ρασελ και του Κινέζου φιλου του .Πιστεύω ότι είναι ο καλύτερος ρόλος του ρασελ αυτός και μετά στην άλλη Ταινιαρα καλτ το απόδραση από την νέα Υόρκη .(είναι τόση η αγάπη μου για αυτές τις δυο ταινίες που τις έχω αγοράσει από το στορ της απλ .).Να είστε όλοι καλά .
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.340
Πόντοι
2.356
Είδα από λουκα Μπαζούκα τον πρινς που τον θεωρώ για μένα ένα από τους καλύτερους του είδους και αγαπημένο μου τραγουδι εκτός από αυτό που έβαλε ο Λουκά είναι ένα από τα μέσα 90σ the most beautiful girl in the world .Είδα μια Από τις αγαπημένες μου κωμικές σειρές το παντρεμένοι με παιδια που άφησε το δικό της στίγμα στην δεκαετία των 80σ και 90σ .Επισης ο μανιμαλ έβαλε και το the thing δεν το έχω δει (αλλά το έχω κατεβάσει από το στορ της απλ και θα το Δω μέσα στην εβδομάδα ).Θελω να επικεντρωθώ στον κερτ ρασελ ππου παίζει σε αυτήν την ταινία και να πω και θέλω να την ανεβάζετέ και σας ευχαριστώ ολουσ ότι έγινε γνωστός σε μια από της αγαπημένες μου στα 80σ το χαμός στην τσαινα Τάουν η αλλιώς big trouble in little China .Μια φοβερη καλτ ταινία που την είχα δει σε βιντεοκασέτα .Μαχες με κινέζους ,με τέρατα και με τον καλύτερο για μένα κακό τον λοπαν που κλέβει την κοπέλα του ρασελ και του Κινέζου φιλου του .Πιστεύω ότι είναι ο καλύτερος ρόλος του ρασελ αυτός και μετά στην άλλη Ταινιαρα καλτ το απόδραση από την νέα Υόρκη .(είναι τόση η αγάπη μου για αυτές τις δυο ταινίες που τις έχω αγοράσει από το στορ της απλ .).Να είστε όλοι καλά .
Ειναι πολυ καλος και ως κωμικος σε μια ταινια με την γυναικα του Γκολντι Χοουν!Επισης εχει γυρισει και μια φοβερη ταινια που του απαγαγουν τη γυναικα στην εθνικη οδο μια συμμορια νταλικιεριδων.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.118
Πόντοι
10.411

CINE-CULT-0000.jpg
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.865
Πόντοι
5.006
Ειναι πολυ καλος και ως κωμικος σε μια ταινια με την γυναικα του Γκολντι Χοουν!Επισης εχει γυρισει και μια φοβερη ταινια που του απαγαγουν τη γυναικα στην εθνικη οδο μια συμμορια νταλικιεριδων.
breakdown.......γαματη ταινια, αρκετα αδικημενη... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.118
Πόντοι
10.411
Τελευταία τροποποίηση:

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.462
Κριτικές
1
Like
7.460
Πόντοι
2.306
Και κλεινω την ενοτητα με αυτο
O φίλος Luka Bazuka τερμάτισε το θέμα ροκ κιθαρίστες αλλά πρέπει να επισημάνουμε ότι όταν είχαν έλθει οι Iron Maiden στην Ελλάδα και μετά τη συναυλια τους πέρασαν μια βολτα για ένα τσαϊ από το μαγαζί που τραγούδαγε ο Μανώλης Αγγελοπουλος άκουσαν τους μπουζουκσηδες στα σόλα και είπαν « oh my goodness! Such reefing speed is impossible!»
Εδώ ο μακαριστός Μανώλης ( μόλις έχει τραγουδήσει το γνωστό ροκ κομμάτι ” one pencil stroke” )με τον Adrian Smith ενώ στο βάθος αχνοφαίνεται και ο Dickinson...
 

Συνημμένα

  • 83375D63-4476-4333-A236-C6D4B0C0282F.jpeg
    83375D63-4476-4333-A236-C6D4B0C0282F.jpeg
    120,9 KB · Εμφανίσεις: 26

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom