Νέα

Κοπέλες που τους αρέσει το γλείψιμο σε οίκους στούντιο και call girls

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα oti na nai
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
581
Κριτικές
29
Like
1.769
Πόντοι
3.177
Κοπέλες που τους αρέσει το γλείψιμο στις τρυπουλες τους και το μουνάκι τους βγάζει απίστευτους χυμούς.
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
53
Like
7.678
Πόντοι
8.816
Πολλες :takethis: :takethis: :takethis:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.415
Κριτικές
512
Like
69.349
Πόντοι
41.129
Κοπέλες που τους αρέσει το γλείψιμο στις τρυπουλες τους και το μουνάκι τους βγάζει απίστευτους χυμούς.

τυπε η Αρινα στο Φ71 εχει μουνι ακουραστο στην παραγωγη μουνοζουμων...

με ενα καλο γλειψιμο το οποιο θα δεις οτι γουσταρει πολυ και η μουρη σου θα γεμιζει

με πολυ καλης ποιοτητας μουνοζουμο.

εγω συγκεκριμενα της εχω βαλει και καλαμακι μεσα στο μουνι και το εχω ρουφηξει...
 
OP
OP
O

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
581
Κριτικές
29
Like
1.769
Πόντοι
3.177
Το έχω δοκιμάσει,και στη Βικτώρια από πιπίνου 118 τις αρέσει το γλείψιμο και φυσικά βγάζει χυμούς,όπως και η Κωνσταντίνα απο Λιοσιων 73Α το μουνάκι της χύνει φουλ.Τζοανα αν θυμάμαι καλά από φιλιππιδου στον όροφο η οποία με παρακαλουσε να συνεχίσω το γλείψιμο για ένα λεπτό ακόμη.Η Βερόνικα από Αγ.Πέτρου.Χυσαμολές φουλ.
 

Manolis6969

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2018
Μηνύματα
328
Like
63
Πόντοι
1
υπάρχουν τελικά τέτοιες καβλιάρες...
 

ΔΑΜΟΣ

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2018
Μηνύματα
905
Κριτικές
27
Like
2.767
Πόντοι
1.196
τυπε η Αρινα στο Φ71 εχει μουνι ακουραστο στην παραγωγη μουνοζουμων...

με ενα καλο γλειψιμο το οποιο θα δεις οτι γουσταρει πολυ και η μουρη σου θα γεμιζει

με πολυ καλης ποιοτητας μουνοζουμο.

εγω συγκεκριμενα της εχω βαλει και καλαμακι μεσα στο μουνι και το εχω ρουφηξει...
τοσο καυλιαρα ειναι.
Με 20ρικο?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.556
Πόντοι
3.656
Κοπέλες που τους αρέσει το γλείψιμο στις τρυπουλες τους και το μουνάκι τους βγάζει απίστευτους χυμούς.

Μην κάνεις μισές δουλειές, αφού γλύφεις σεξεργάτριες να σε ενημερώσω για κάτι που θα χρειαστείς ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ

Νοσοκομείο Δερματικών & Αφροδισίων Νόσων Αθηνών «Ανδρέας Συγγρός»
Δραγούμη 5, Αθήνα 161 21
To Νοσοκομείο Δερματικών & Αφροδισίων Νόσων Αθηνών «Ανδρέας Συγγρός» λειτουργεί από το 1910 με σκοπό την ιατρική αντιμετώπιση των ασθενών με δερματικό ή αφροδίσιο νόσημα, και έχει μακρά και συνεπή παράδοση στη διάγνωση, την έρευνα και τις θεραπείες για τα νοσήματα του δέρματος.
Στοιχεία Επικοινωνίας:
Τηλ.: 210 7265100
Fax: 210 7235546
Ιστοσελίδα:
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
70
Πόντοι
16
ποσο τελειωμενος πρεπει να ειναι καποιος για να γλειφει πουτανες
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
4.006
ποσο τελειωμενος πρεπει να ειναι καποιος για να γλειφει πουτανες
Όσο τελειωμένος είναι κάποιος που γνωριζη  συχνά κοπέλες ( γκομεναιαρησ Πολύ ενοω)εκτός οίκων και της γλυφη στο πρώτο η δεύτερο ραντεβού...
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
70
Πόντοι
16
Όσο τελειωμένος είναι κάποιος που γνωριζη  συχνά κοπέλες ( γκομεναιαρησ Πολύ ενοω)εκτός οίκων και της γλυφη στο πρώτο η δεύτερο ραντεβού...
και με αυτη την απαντηση καταλαβαν ολοι οτι ο μονος τροπος να δεις μουνι, χωρις να πληρωσεις, ειναι σε βαφτιση
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.869
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
ποσο τελειωμενος πρεπει να ειναι καποιος για να γλειφει πουτανες
Το θέμα είναι ότι αυτός που το κάνει δεν είναι τελειωμένος , ΚΑΠΟΙΟΙ τον θεωρούν τελειωμένο , μεταξύ των οποίων και οι Ελληνίδες , μου είχε πει μια φίλη πριν χρόνια ότι αν κάνω σχέση λέει μην τυχόν και της πω ότι έχω γλύψει πουτανα , λες και οι μη πουτανες είναι σίγουρα πιο καθαρές από τις επαγγελματίες που στο κάτω κάτω κάνουν και πιο συχνά εξετάσεις.
 
OP
OP
O

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
581
Κριτικές
29
Like
1.769
Πόντοι
3.177
και με αυτη την απαντηση καταλαβαν ολοι οτι ο μονος τροπος να δεις μουνι, χωρις να πληρωσεις, ειναι σε βαφτιση
Καλησπέρα, η απαντήσεις σου προσβάλουν,άλλο να  λες την άποψή σου και άλλο να είσαι αγενής.
 
OP
OP
O

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
581
Κριτικές
29
Like
1.769
Πόντοι
3.177
Το θέμα είναι ότι αυτός που το κάνει δεν είναι τελειωμένος , ΚΑΠΟΙΟΙ τον θεωρούν τελειωμένο , μεταξύ των οποίων και οι Ελληνίδες , μου είχε πει μια φίλη πριν χρόνια ότι αν κάνω σχέση λέει μην τυχόν και της πω ότι έχω γλύψει πουτανα , λες και οι μη πουτανες είναι σίγουρα πιο καθαρές από τις επαγγελματίες που στο κάτω κάτω κάνουν και πιο συχνά εξετάσεις.
Όντως οι κοπέλες οι οποίες δε κάνουν αυτή τη δουλειά είναι πιο καθαρές;που τυχαίνει να κάνουν αρπαχτές και τα κάνουν όλα ακόμη και ακαποτα γαμησια και χωρίς να το ξέρουν.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.869
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Όντως οι κοπέλες οι οποίες δε κάνουν αυτή τη δουλειά είναι πιο καθαρές;που τυχαίνει να κάνουν αρπαχτές και τα κάνουν όλα ακόμη και ακαποτα γαμησια και χωρίς να το ξέρουν.
Αυτό λεω κι εγω , οτι οι επαγγελματίες μπορει να ειναι και πιο καθαρές και εξετάζονται και πολυ συχνότερα απο τις γκόμενες , και αυτό που λες σωστο γιατί η ιερόδουλη σπάνια θα κάνει ακάπωτο και αν κάνει θα ειναι με τον γκόμενό της ... ασε που αμα γαμιεται ολη μερα στην δουλεια σιγα να μην εχει ορεξη μετά για υπερωρίες :P
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.869
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Εν το μεταξυ έσκασε φρέσκο βίντεο απο vibrator σχετικό με το θέμα , βέβαια δεν μιλάει για ιερόδουλες στο βίντεο αλλά δεν τις αποκλείει κιόλας.

 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Αυτό λεω κι εγω , οτι οι επαγγελματίες μπορει να ειναι και πιο καθαρές και εξετάζονται και πολυ συχνότερα απο τις γκόμενες , και αυτό που λες σωστο γιατί η ιερόδουλη σπάνια θα κάνει ακάπωτο και αν κάνει θα ειναι με τον γκόμενό της ... ασε που αμα γαμιεται ολη μερα στην δουλεια σιγα να μην εχει ορεξη μετά για υπερωρίες :P
Φίλος είμαι σίγουρος ότι το μουνί τους το περνάνε απο κλίβανο κάθε φορά που φεύγει ο πελάτης.Ετσι δεν θα γλύψει ο επόμενος μερακλής τα χύσια και τον ιδρωτα του προηγουμενου.


 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
Το θέμα είναι απλό, όποιος θέλει και γουστάρει γλύφει ιερόδουλη με γνώση των συνεπειών αφού όλοι είμαστε ενήλικες και ενημερωμένοι. Η κατήχηση και οι εκατέρωθεν εντεγκλήσεις δεν έχουν νόημα
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.869
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Φίλος είμαι σίγουρος ότι το μουνί τους το περνάνε απο κλίβανο κάθε φορά που φεύγει ο πελάτης.Ετσι δεν θα γλύψει ο επόμενος μερακλής τα χύσια και τον ιδρωτα του προηγουμενου.
Η αλήθεια είναι οτι μερικές ξεχνάνε να πλυθουν απο πελάτη σε πελάτη , η απλά βαριούνται .... αλλά τα χυσια δύσκολα , εκτός αν τρυπήσει κανένα προφυλακτικό.
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
70
Πόντοι
16
ας δουμε το γενικο κανονα
απο την μια εχουμε μια πουτανα που το κανει με 10-20 ατομα την ημερα
η πουτανα δεν μπορει να ριξει ακυρο στον μπιχλα τον πελατη και να κανει τις εξετασεις της κανονικα το διαστημα που μεσολαβει απο την μια εξεταση στην αλλη πολλα μπορει να κολλησει
αν μαλιστα κανει και εξτραδακια (ακαποτα κλπ κλπ) με 5-10 αγαπουληδες και σε ολους λεει οτι ειναι "η μοναδικη της αγαπη" ή ακομη να δεχτουμε οτι κανει ακαποτο μονο με τον νταβα της- γκομενο της ποιος σου εξασφαλιζει οτι ο νταβας της γαμαει μονο αυτην

και απο την αλλη εχουμε μια γκομενα που ζητημα ειναι να φαει 20 διαφορετικες πουτσες στην ζωη της

κανε την συγκριση και μετα πες μου ποιος ειναι ο τραχανας της υποθεσης
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
70
Πόντοι
16
Φίλος είμαι σίγουρος ότι το μουνί τους το περνάνε απο κλίβανο κάθε φορά που φεύγει ο πελάτης.Ετσι δεν θα γλύψει ο επόμενος μερακλής τα χύσια και τον ιδρωτα του προηγουμενου.

χαχαχαχαχα εχεις δικιο καθαρισμα με διπλο αμονιαζολ του κανουν χαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom