Νέα

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nickpie2008
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 898K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.564
Πόντοι
3.656

Συνημμένα

  • bitch.png
    bitch.png
    28,3 KB · Εμφανίσεις: 63

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.181
Like
34.516
Πόντοι
9.931
οτι ναναι με τις καθλιπτικες μαλακιες παλι

σου εμεινε κουσουρι που πηρες μικρος τους ψαραδες πλευμομπιλ αντι να παρεις του πειρατες που ηταν γαματοι



καλα ολα αυτα που λες αλλα αλλοι ειναι ολη μερα στο καροτσακι γτ ετσι γεννηθηκαν η τους γαμησες ο θεος στην πορεια της ζωης τους


αλλοι δεν γνωρισαν μανα κ πατερα ποτε η τους παρατησαν κ φυγαν με γκομενους στα εξωτερικα


αλλοι βαρανε ινσουλινη καθε μερα κ δεν μπορουν να φανε ουτε ενα πατατακι στο σινεμα με την γκομενα γτ θα ψοφησουν




να εκτιμας αυτα που εχεις κ εσυ κ οι πουτανιαρηδες εδω μεσα γτ ο θεος εχει πολυ μπλακ χιουμορ να ξερεις  ;)

Εγω δεν ειμαι της λογικης υπαρχουν και χειροτερα οπωτε καλα ειμαστε εδω που ειμαστε, δυστυχώς η ευτηχως υπάρχουν και καλύτερα και οταν τα θελω σου ειναι πιο μακριά απο εκει που μπορει να φτάσει το χέρι σου τότε ειναι μεγαλο μαρτύριο για αυτο λενε εδω ειναι ο παράδεισος και η κόλαση εδω.
 

Nuclear

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2014
Μηνύματα
868
Like
2
Πόντοι
6
Τρι 15 Ιουλίου 2014 18:00
ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΤΑΞΙΩΜΕΝΗ3652
Οι Ιάπωνες επέλεξαν την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου ως την Ευρωπαία παρουσιάστρια!
Όλες οι λεπτομέρειες.

Μια σημαντική συμμετοχή πέτυχε η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου και μάλιστα στο εξωτερικό! Η Κωνσταντίνα, επελέγη από εκπομπή της Ιαπωνίας με πολλά εκατομμύρια τηλεθεατών ως η καλύτερη παρουσιάστρια της... Ευρώπης!
Μάλιστα, οι υπεύθυνοι της εκπομπής ταξίδεψαν από την Ιαπωνία στην Ελλάδα για να κάνουν γυρίσματα με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου. Το αφιέρωμα στη ζωή και στο 24ωρο της θα προβληθεί στην Ιαπωνία στις αρχές του Σεπτέμβρη. Συγκεκριμένα από την μακρινή Ιαπωνία, ταξίδεψαν έξι άτομα: 2 παραγωγοί, 1 σκηνοθέτης - αρχισυντάκτης, ο κεντρικός σκηνοθέτης και 2 οπερατέρ.
Τα γυρίσματα πραγματοποιήθηκαν το περασμένο Σάββατο 12 Ιουλίου, την Κυριακή 13 και τη Δευτέρα 14 και οι συντελεστές ακολουθούσαν την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου σε κάθε βήμα της, τόσο στο πλατό του "Μες στην καλή χαρά", όσο και στην καθημερινότητά της εκτός δουλειάς. Ανάμεσα στα γυρίσματα για την εκπομπή που θα προβληθεί, περιλήφθηκε η τελευταία εκπομπή του "Μες στην καλή χαρά" αλλά και ξενάγηση στην Πλάκα.
Μάλιστα στα πλάνα της τελευταίας εκπομπής είναι ξεκάθαροι οι Ιάπωνες οπερατέρ που μαγνητοσκοπούν τη διαδικασία του αποχαιρετισμού και στο τέλος τα γλέντια με την υπόλοιπη ομάδα. Σύμφωνα με το ρεπορτάζ του FTHIS.GR, οι Ιάπωνες ενθουσιάστηκαν από την εμφάνιση της Κωνσταντίνας Σπυροπούλου (αφού τα πρότυπα ομορφιάς στην Ιαπωνία είναι πολύ διαφορετικά) αλλά και με την αμεσότητα και τον αυθορμητισμό κατά την εξέλιξη μιας ζωντανής εκπομπής. Για τους Ιάπωνες τηλεοτπικούς παραγωγούς όλα είναι "σταμπιλαρισμένα" σε χρόνους και κινούνται βάση σκαλέτας. Τα όσα είδαν στην εκπομπή Μες την Καλή Χαρά με την παρουσιάστρια να συγκινείται, να αυτοσχεδιάζει, να χορεύει, να πηγαίνει πίσω από τις κάμερες χωρίς φωτισμό, τους εντυπωσίασαν.
Η ιαπωνική εκπομπή που σημειώνει ταράστια επιτυχία, επιλέγει κάθε χρόνο ταλέντα από Αμερική, Ασία κι Ευρώπη. Λόγω της δημοφιλίας της και των δεκάδων άρθρων και αναφορών που γράφονται για εκείνη στο διαδίκτυο, η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου επελέγη ως η παρουσιάστρια από την Ευρώπη.


:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
Υπενθυμιζω τις διακρίσεις του ξανθού αγγέλου. Για να μαθαίνουν οι νεώτεροι και να θυμούνται οι παλαιότεροι...
 

Nuclear

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2014
Μηνύματα
868
Like
2
Πόντοι
6
Παιξτε την ζηλιαρηδες  :wanker:
 

Συνημμένα

  • icemax_926_cfc760b10712a970cfb489c52e47fb04.jpg
    icemax_926_cfc760b10712a970cfb489c52e47fb04.jpg
    77,5 KB · Εμφανίσεις: 56

Nuclear

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2014
Μηνύματα
868
Like
2
Πόντοι
6
δημητρα λιανη την εποχη που ξελογιαζε τον ακατανομαστο  :orchestra:
Συγνώμη αλλά δεν έχουν καμία σχέση οι δυο. Τούτη εδώ είναι από άλλο πλανήτη. Πιστεύω ότι είναι ή ωραιότερη Ελληνίδα - Ελλεεινιδα αυτή τη στιγμή.

Ή Λιανη ήταν μία μέτριας ομορφιάς αεροσυνοδός με μεγάλα βυζια και μεγάλο κώλο. Αυτό μόνο, τίποτε άλλο. Μην μπερδευομαστε. :woldman:
 

Επισκέπτης
Συγνώμη αλλά δεν έχουν καμία σχέση οι δυο. Τούτη εδώ είναι από άλλο πλανήτη. Πιστεύω ότι είναι ή ωραιότερη Ελληνίδα - Ελλεεινιδα αυτή τη στιγμή.

Ή Λιανη ήταν μία μέτριας ομορφιάς αεροσυνοδός με μεγάλα βυζια και μεγάλο κώλο. Αυτό μόνο, τίποτε άλλο. Μην μπερδευομαστε. :woldman:
τυπε χαιρομαι να μαθαινω για ανθρώπους ότι καταστρεφονται :erection: :erection: :erection: :erection:
 

Nuclear

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2014
Μηνύματα
868
Like
2
Πόντοι
6
τυπε χαιρομαι να μαθαινω για ανθρώπους ότι καταστρεφονται :erection: :erection: :erection: :erection:
Χαίρομαι και εγώ που είσαι ειλικρινής.  :rockon:

Εγώ κάθε μέρα προσεύχομαι να απολυθουν οι φίλοι μου από την δουλειά τους, να χωρίσουν με τις γυναίκες τους κ.ά. γενικά οποιοδήποτε κακό πλην του θανάτου διότι σκοπός μου είναι ή στεναχώρια ή δική τους ενώ ζούνε. Εάν πεθάνουν θα ξενοιασουν.

Είμαστε όμως εκτός θέματος. Το θέμα εδώ είναι οι μπουταρες της Κωνσταντινας και ή χυδαία, ανωμαλη και ποταπη φύση που ξυπναει μέσα μας για αυτό το πλάσμα...
:s&m_1: :humpleg:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Συγνώμη αλλά δεν έχουν καμία σχέση οι δυο. Τούτη εδώ είναι από άλλο πλανήτη. Πιστεύω ότι είναι ή ωραιότερη Ελληνίδα - Ελλεεινιδα αυτή τη στιγμή.

Ή Λιανη ήταν μία μέτριας ομορφιάς αεροσυνοδός με μεγάλα βυζια και μεγάλο κώλο. Αυτό μόνο, τίποτε άλλο. Μην μπερδευομαστε. :woldman:
ε οχι και η ωραιοτερη ελλεεινιδα η σπυροπουλου ρε τυπε
οταν υπαρχουν αραβανη, νομικου, ζυγουλη, ρια αντωνιου, σκληβα, παναγιωτακοπουλου, μουστακα, νταφοπουλου και δε συμμαζευεται...
 

eraserkalsp

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2014
Μηνύματα
8.586
Like
0
Πόντοι
66
ε οχι και η ωραιοτερη ελλεεινιδα η σπυροπουλου ρε τυπε
οταν υπαρχουν αραβανη, νομικου, ζυγουλη, ρια αντωνιου, σκληβα, παναγιωτακοπουλου, μουστακα, νταφοπουλου και δε συμμαζευεται...

http://[URL unfurl="true"]www.parapolitika.gr/sites/default/files/article/2016-03/nafsika-sommer.jpg[/img[/URL]]

ωραία είναι! ;D
 

Nuclear

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2014
Μηνύματα
868
Like
2
Πόντοι
6
ε οχι και η ωραιοτερη ελλεεινιδα η σπυροπουλου ρε τυπε
οταν υπαρχουν αραβανη, νομικου, ζυγουλη, ρια αντωνιου, σκληβα, παναγιωτακοπουλου, μουστακα, νταφοπουλου και δε συμμαζευεται...
Θα συμφωνούσα για τη Νομικου...και κανά δύο άλλες ακόμα. Εν πάση περιπτώσει, νομίζω είναι μες στην πεντάδα σίγουρα.

Οκ ή Νομικού είναι ισως ωραιοτερη αλλά ή Κωνσταντινα είναι καβλεροτερη για εμένα...

Τέλος των παντεων, γούστα είναι αυτά.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Θα συμφωνούσα για τη Νομικου...και κανά δύο άλλες ακόμα. Εν πάση περιπτώσει, νομίζω είναι μες στην πεντάδα σίγουρα.

Οκ ή Νομικού είναι ισως ωραιοτερη αλλά ή Κωνσταντινα είναι καβλεροτερη για εμένα...

Τέλος των παντεων, γούστα είναι αυτά.
καντο κατοσταδα και εισαι μεσα
 

Nuclear

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2014
Μηνύματα
868
Like
2
Πόντοι
6
Φοβερή και από πίσω  :erection:
 

Συνημμένα

  • sp-3.jpg
    sp-3.jpg
    41,5 KB · Εμφανίσεις: 33

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.710
Κριτικές
3
Like
4.723
Πόντοι
606
Εγώ κάθε μέρα προσεύχομαι να απολυθουν οι φίλοι μου από την δουλειά τους, να χωρίσουν με τις γυναίκες τους κ.ά. γενικά οποιοδήποτε κακό πλην του θανάτου διότι σκοπός μου είναι ή στεναχώρια ή δική τους ενώ ζούνε. Εάν πεθάνουν θα ξενοιασουν.
:rockon: :rockon:
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Για αυτες είναι η ζωη. Για τις ομορφες, για αυτες που ξερουν να πλασαρουν τα καλη τους σε όποιον τα προβάλλει ή τα εκτιμήσει περισσότερο.
Οι υπόλοιπες κινουνται στη μετριοτητα αλλα στο ίδιο μήκος κυματος.
Μια διαρκη συναλλαγη.
Οι πλουσιοι επιπλεουν. Οι ωραίες από δίπλα.
Η πλέμπα ξερογλείφεται και αυνανιζεται με τις φωτογραφίες τους, τρωγοντας σουβλακια, αραζοντας μονοι τους ή δίπλα σε μια γυναικα κακης ποιοτητας που την εχουν βαρεθει αλλα και αυτη, όπως όλες έχει απαιτήσεις.
Οι διασκεδασεις περιορίζονται σε κανα γαμησακι φυλης όπου ζουνε το όνειρο οτι γαμησαν κατι διαφορετικο. Μια βιαστικη εκσπερματιση, 5λεπτου, στην τιμη των 20 ευρω. Μπορει και μεροκαματο για κάποιους που σπαταλιεται στο 5λεπτο. Η ηδονη είναι δυσαναλογη σε κόστος με τον πραγματικό κόπο.
Και ο φαυλος κυκλος συνεχίζεται...
Δουλεια το πρωι που σιχτιριζεται γιατι είναι για τον πουτσο, φαγητο στο σπιτι αγορασμενο απο κεμπαπτσιδικο της γωνίας ή φτιαγμενο απο τη λαικη, κανας υπνακος, ματσακι για να θυμομαστε ότι καποτε ήμασταν αθληταραδες στις αλανες αλλα τωρα δεν μπορουμε να τρεξουμε ως τη γωνία απο τα ψωμοκοιλια, τηλεοραση για αποβλακωση και δηθεν ενημερωση μεταξυ σκοτωμων καπου μακρια απο τον ΙΚΕΑ καναπε μας - πολιτικης όπου βρίζουμε τα παντα - κοινωνικων ευαισθησιων γιατι καπου σφαξανε και κατι γκεϋδες και πρεπει να τοποθετηθω, ίντερνετ για να το παιξουμε φιλοσοφοι στο bourdela, βιαστικο περασμα απο Φυλης γιατι ο κωλος της γυναικας δε φτανει ή δεν υπαρχει καθολου, καφε με φιλαρακια για να το παιξω και σπουδαίος γλυκοοιταζοντας την γκαρσονα των 600 ευρω που σιχτιριζει και αυτη με τη σειρα της τη μοιρα της γιατι δεν εγινε 10 ποντους ψηλοτερη να ξεφυγει απο τα σκατα των καφεδων γιατι αυτη αξιζε κατι καλυτερο, και οταν μοιαζει στην Σπυροπουλου και γμαησει και δερνει θα αγορασει τη Loui Viton θα παρει iphone θα μενει γλυφαδα και θα παντρευτει τον πλουσιο γιατρο κλπ κλπ

Εμετος, σιχαμαρα, απομονωση, αυτοκτονια.... 
Φίλε να ήξερες αυτή η εμετική ρουτίνα που περιγράφεις πόσο γλυκιά είναι...
Αν σου λείψει θα το καταλάβεις
 

Nuclear

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2014
Μηνύματα
868
Like
2
Πόντοι
6
Πανέμορφη και σήμερα! Ή ωραιότερη Ελληνίδα.

Με αγνη, κατακαθαρη ψυχή.

Σκέφτομαι μονο πόσο ωραία θα μυριζει.
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Καβλα είναι σήμερα. Το πιο σέξυ ντύσιμο!  :rockon:  :dancing:  Χαραμιζεται στην tv.Αυτή έπρεπε να ήταν πορνοστάρ στο εξωτερικό βέβαια και θα ήταν το νούμερο ένα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom