Νέα

Κολομβία, Medellín-Cartagena παράδεισος!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 156
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (2 μέλη και 1 επισκέπτες)

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.480
Like
9.769
Πόντοι
2.306
1.5 έδωσα εγώ. Ελπίζω να μη χάσω νεφρό ,δεν είμαι και απόφοιτος FSB να μη μασάω
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.163
Like
2.065
Πόντοι
456
Λένε πως με ένα χιλιάρικο αγοράζεις παρθένες εκεί αλλά ρε παιδιά άμα είναι να βρεθείς γεμάτος τρύπες άστο φίλε. Του χέστη η μάνα δεν έκλαψε ποτέ.
 

TeoCorfu

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
φιλε προσωπικα μου αρεσουν οι σοκολατινες πστες οποτε προτιμω καρταγενα ι βεβαια εχουν παει πολλες βενεζουελανες και την εχουν ομορφυνει ακομα περισσοτερο
και αν θεωρεις το 90% μπαζα τοτε ταυ τι πρεπει να πουμε?????????

Κατ' αρχήν ευχαριστώ πολύ για όλες τις πληροφορίες για το ταξίδι στην Κολομβία που ετοιμάζω εγώ για Φλεβάρη. Μια απλή ερώτηση έχω. Επειδή έχω διαβάσει ότι μέσω τιντερ αλλά κ έξω είναι επικίνδυνα με τις γυναίκες δλδ υπάρχουν πάμπολλα περιστατικά όπου σε οδηγούν κ καλά σπίτι τους κ εκεί σε κλέβουν ή ρίχνουν στο ποτό υπνωτικό που στην καλύτερη περίπτωση όταν ξυπνήσεις σου έχουν πάρει κ το σωβρακο...
Επίσης όσον αφορά την Πατάγια που έχω εμπειρία το καμάκι γίνεται στη γοκιν στριτ κ στα κλαμπς αλλά όλες θέλουν το κατιτις τους (δε με χαλάει προσωπικά). Στο Μεδεγιν κ Καρταχένα πως γίνεται το παιχνίδι εκτός τιντερ; χύμα στο δρόμο πχ στο ρολόι που γράφεις ή είναι κάποια συγκεκριμένη περιοχή ή κλάμπ που γίνεται το παιχνίδι κ τα κανονισματα; επίσης αν ξέρεις τι παίζει με τα ξενοδοχεία; δέχονται τα κορίτσια; Ευχαριστώ πολύ
 

TeoCorfu

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
La isla στο Medellín to καλύτερο
Αδερφέ είναι στριπτίζ άδικο αυτό ή απλό κλάμπ που υπάρχουν πολλές γυναίκες θαμώνες; γιατί πιο πολύ σε στριπτίζ μου έσκασε κ φοβάμαι μη φύγουμε ξεβρακωτοι από κει μέσα...
 

TeoCorfu

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Ας γραψω και εγω την εμπειρια μου απο Κολομβια μιας και γυρισα χθες και ειναι πολυ φρεσκο!
Καταρχην θεωρω τις κολομβιανες πολυ σεξι και καβλιαρες γυναικες.
Εκατσα 3 μερες καρταχενα,3 μερες μεντεγιν και 4 μερες μποκοτα.

Η καρταχενα πολυ ομορφη πολη αλλα πολυ τουριστικη και αυτο χαλαει την συνολικη εικονα.Πουτανες πολλλες στην πλατεια με το ρολοι αλλα θα ελεγα μετριας ποιοτητας καιπολλες μαυρες.
Οι τιμες για 1 ωρα αρχιζαν απο 50 ευρω αλλα σηκωνει παζαρι.....Εγω πηραμια κολομβιανη η οποια ηταν τιμια στο κρεβατι αλλα δεν επερνε πιπα χωρις προφυλακτικοο με τιποτα οσο και αν επεμενα.
Μετιντερ δεν ασχοληθηκα πολυ στη καρταενα γιατι ηξερα οτι το 90% εκει θα ηταν πληρωτα ετσι και αλλιως.

Μεντεγιν θεωρωρ οτι ειναι ο απολυτος προορισμος διασκεδασης και για σεξοτουρισμο.Μαγαζαρες,εντονη ζωη και πολλες επιλογες για γυναικες.Εχει μια οδο παραλληηλα απο το παρκο Λερας για ψωνηστηρι αλλα και εκει εχει πολλες μαυρες.Το καλο φορτωμα γινεται απο τα μπαρ αλλα και απο τιντερ.Αν καθομουν παραπανω μερες εκει σιγουρα θα ετρωγα πεισσοτερες γκομενες.Τελικος απολογισμος απο μεντεγιν 2 πουτανες και μια απο τιντερ χωρις πληρωμη....

Μποκοτα ειναι μεγαληπολη με πολυ πληθυσμο.Το τιντερ χτυπαγε σαν τρελο απο τα matches αλλα οι πιο πολλες μπορουσαν σαββατοκυριακο γιατι δουλευαν....πιατσα για πουτανες δεν εντοπισα καπου αλλα εφαγα δυο γκομενιτσες απο τιντερ.

Κλεινοντας να πω οτι δεν επισκεφτηκα κολομβια για σεξοτουρισμο μονο.Το πρωι γυρνουσα και εβλεπα μερη και το βραδυ το γυρνουσα στις γκομενες.
Σαν τελικο συμπερασμα κρινω τις κολομβιανες πολυ καβλιαρες,σεξι,ευκολες και καλες στο κρεβατι.Αν θα ξαναπηγαινα κολομβια θα πηγαινα για να ασχοληθω μονο με γυναικες τωρα που καταλαβα τον τροπο σκεψης τους και εγκλιματιστηκα με την ζωη εκει.
Αδερφέ ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Ετοιμάζω ταξίδι τον Φεβρουάριο και αυτό το διάστημα ψαχνομαι να δω πως παίζεται το παιχνίδι με τις γυναίκες. Αν κ είχα διαβάσει ότι το τιντερ είναι επικίνδυνο , βλέπω ότι τελικά είναι μια χαρά απλά η συντριπτική πλειοψηφία είναι επί πληρωμή (που προσωπικά δεε χαλάει σε φάση ψεκαστε σκουπίστε τελειώσατε). Μεδεγιν θα κάτσω 4 βράδια κ Καρταχένα 6. Όταν λες μπαρ κ κλάμπ υπάρχουν συγκεκριμένα για τη δουλειά ή όπου να ναι; επίσης πας χύμα στο κύμα κατευθείαν στο ψητό ή είναι σε φάση φλερτ κ καμάκι; με τα ξενοδοχεία είχες κάποιο θέμα; δέχονται επισκέψεις; Ευχαριστώ πολύ
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.879
Κριτικές
184
Like
44.169
Πόντοι
21.896
Κατ' αρχήν ευχαριστώ πολύ για όλες τις πληροφορίες για το ταξίδι στην Κολομβία που ετοιμάζω εγώ για Φλεβάρη. Μια απλή ερώτηση έχω. Επειδή έχω διαβάσει ότι μέσω τιντερ αλλά κ έξω είναι επικίνδυνα με τις γυναίκες δλδ υπάρχουν πάμπολλα περιστατικά όπου σε οδηγούν κ καλά σπίτι τους κ εκεί σε κλέβουν ή ρίχνουν στο ποτό υπνωτικό που στην καλύτερη περίπτωση όταν ξυπνήσεις σου έχουν πάρει κ το σωβρακο...
Επίσης όσον αφορά την Πατάγια που έχω εμπειρία το καμάκι γίνεται στη γοκιν στριτ κ στα κλαμπς αλλά όλες θέλουν το κατιτις τους (δε με χαλάει προσωπικά). Στο Μεδεγιν κ Καρταχένα πως γίνεται το παιχνίδι εκτός τιντερ; χύμα στο δρόμο πχ στο ρολόι που γράφεις ή είναι κάποια συγκεκριμένη περιοχή ή κλάμπ που γίνεται το παιχνίδι κ τα κανονισματα; επίσης αν ξέρεις τι παίζει με τα ξενοδοχεία; δέχονται τα κορίτσια; Ευχαριστώ πολύ
Άλλο Μεντεγίν άλλο Καρταχένα
Κ στα δύο κίνησε κ μόνο στο Μεντεγίν el poblado και Καρταχένα στο ιστορικό κέντρο στην πλατεία o'clock Kai bocca grande
Ποτέ δεν πηγαίνεις στο σπίτι κακίας γενικά στο εξωτερικό
Νοίκιασε ασφαλές σπίτι με θυρωρους κ κάλεσε την.εσυ για δείπνο
Στο o'clock στην Καρταχένα κ σταοαρακι γύρω κ κλαμπ είτε έχει σεμιπρο είτε Λέρνας ποτά κ έρχονται άνετα σπίτι
Ειδικά αν έχεις κάνει με εφαρμογές προετοιμασία ακόμη καλύτερα
Στο Μεντεγίν el.poblado parque leillas γίνεται χαμός κ.μοιαζει με Παταγια
Συστήνω αν είσαι κάτω των 50 παίξε μπάλα με τιντερ κ άλλες εφαρμογές κ ξεκαθάρισε ότι ψάχνεις παρέα κ σοβαρή σχέση κ η λατίνα θα στο δείξει ...πάντως κ αν βαλτώσει το θέμα έχει άπειρες σεμιπρο κ προφεσιοναλ κ parque leillas Medellin αλλά και Καρταχένα οclock square
 

TeoCorfu

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Άλλο Μεντεγίν άλλο Καρταχένα
Κ στα δύο κίνησε κ μόνο στο Μεντεγίν el poblado και Καρταχένα στο ιστορικό κέντρο στην πλατεία o'clock Kai bocca grande
Ποτέ δεν πηγαίνεις στο σπίτι κακίας γενικά στο εξωτερικό
Νοίκιασε ασφαλές σπίτι με θυρωρους κ κάλεσε την.εσυ για δείπνο
Στο o'clock στην Καρταχένα κ σταοαρακι γύρω κ κλαμπ είτε έχει σεμιπρο είτε Λέρνας ποτά κ έρχονται άνετα σπίτι
Ειδικά αν έχεις κάνει με εφαρμογές προετοιμασία ακόμη καλύτερα
Στο Μεντεγίν el.poblado parque leillas γίνεται χαμός κ.μοιαζει με Παταγια
Συστήνω αν είσαι κάτω των 50 παίξε μπάλα με τιντερ κ άλλες εφαρμογές κ ξεκαθάρισε ότι ψάχνεις παρέα κ σοβαρή σχέση κ η λατίνα θα στο δείξει ...πάντως κ αν βαλτώσει το θέμα έχει άπειρες σεμιπρο κ προφεσιοναλ κ parque leillas Medellin αλλά και Καρταχένα οclock square
Ευχαριστώ πολύ πολύ!! Καλές γιορτές με υγεία.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Μεντεγίν - πορνοεμπειρία.
*Σεντόνι alert.

Πήγα κυρίως για το γλέντι αλλά φυσικά και για τα αξιοθέατα (κωλάρες, βυζάρες, τσιμπουκοχειλάρες). Πολλά από όσα έκανα είναι κόκκινη κάρτα και δεν θα έπρεπε να γίνονται, αλλά οκ μία ζωή έχουμε…

Προεργασία από το Tinder (Gold) ξεκινώντας από τον Σεπτέμβρη του 2023 όπου έπαιζαν κατα μέσο όρο 10-15 match την ημέρα. Άλλες κανονικές βίζιτες που έδιναν αμέσως τηλέφωνο ή μπουρδελοδιεύθυνση που εργάζονται και άλλες που έψαχναν “σοβαρή σχέση”. Ασχολήθηκα με την 2η κατηγορία κι έτσι μετά το απαραίτητο πορνοφιλτράρισμα κατέληξα να μιλάω με δύο γκομενάκια για αρκετούς μήνες μέχρι να βρεθούμε από κοντά. Ξεκαθάρισα ότι αν τελικά συναντηθούμε, ήθελα να ζήσω κατάσταση Κολομβίας και όχι Provenza, Parque Lleras και τουριστικές περιοχές.
Αναγκαία προϋπόθεση, ειδικά για τον τύπο του ταξιδιού που επέλεξα, να βελτιώσω τα λίγα ισπανικά που ήξερα μέχρι τότε. Αυτό έγινε με ταινίες και σειρές, μαθήματα online αλλά και μιλώντας με τις καραπουτανάρες μας στα μπουρδέλα. Επίσης τα δύο μωρά που μιλούσα στο Tinder έκαναν μια σχετική προσπάθεια να μου μάθουν μερικά πράγματα. Εν τέλει έφτασα σε ένα οκ επίπεδο ώστε να μπορώ να συνεννοούμαι.
Και ήρθε η γαμημένη η στιγμή…
Αεροπορικά περίπου 1400. Μοντέρνο, μεγάλο Αirbnb στο El Poblado με 24 ώρες security, κάμερες, μπαλκονάρα και τα συναφή στα 1000 ευρώ για 30 ημέρες.
Από έγγραφα αγόρασα μια ασφάλεια ταξιδιού πιο πολύ για την περίπτωση που θα πέθαινα, να πάρει κάνα φράγκο η οικογένεια αλλά δεν είναι υποχρεωτική για την είσοδο στην Κολομβία.
Υποχρεωτικό είναι το έγγραφο της υπηρεσίας μετανάστευσης, και η πτήση επιστροφής. Το δεύτερο μόνο αν ζητηθεί, το πρώτο μου ήρθε σε email από την αεροπορική εταιρία που χειρίστηκε την πτήση εισόδου στην Κολομβία. Το συμπλήρωσα και το εκτύπωσα δύο ημέρες πριν το ταξίδι.
Λίγες ώρες πριν την πτήση, το μωρό που είχα “δέσει” καλύτερα τον προηγούμενο καιρό στο Tinder, με ενημέρωσε ότι έπρεπε να πάει εκτάκτως στο Κάλι για πρόβλημα υγείας με την οικογένεια της (= να ρουφήξει αμερικανικά καβλιά) οπότε πήγα αναγκαστικά στην άλλη επιλογή που ναι μεν ήταν πιο ωραία εμφανισιακά αλλά τελικά αποδείχθηκε ντίβα και προβληματική.

Στο αεροδρόμιο ένας ένας υπομονετικά περνούσαμε από τους κυρίους για σφραγίδα στο διαβατήριο. Το μόνο που ζήτησαν ήταν το έγγραφο που έγραψα πιο πάνω και προφορικά πότε είναι η επιστροφή. Πορνοσφραγίδα αλήθειας, βαλίτσες και ανέβηκα στον πάνω όροφο για να βγάλω πορνοπέσος από το ATM και να αγοράσω sim.
Φοβερό πρήξιμο μέσα και έξω από το αεροδρόμιο από τους ταρίφες. Τελικά η καλύτερη τιμή που κατάφερα ήταν 100 χιλιάδες πέσος (22 ευρώ) ως το El Poblado.
Φτάνω στο airbnb, διαλυμένος από το ταξίδι, κάνω πορνοντουζάκι και ξαπλώνω, μια παραδεισένια νύστα με κυριεύει. Κι εκεί αρχίζουν τα τηλέφωνα από την τύπισσα ότι ήθελε να έρθει από την πρώτη ημέρα, παρόλο που της είχα πει ότι θα είμαι πτώμα από το ταξίδι και ήθελα να ξεκουραστώ. Γκρίνιαζε ότι αν μείνω μία μέρα μόνος θα γνωρίσω άλλη και θα την γειώσω και άλλα τέτοια τρελά. Το έκλεισα για να ηρεμήσω και μετά από μία ώρα περίπου ακούω την πόρτα και το κουδούνι να χτυπάνε μανιασμένα καθώς και βρισιές στα ισπανικά. Ανοίγω και ήταν η κιούσπα μαζί με τον σεκιουριτά που κοιτούσε σπασμένος. Με ρώτησε αν όλα είναι οκ και αν είναι να αφήσει την τύπισσα να περάσει. Δεν πρόλαβε να πάρει απάντηση και ήδη έτρωγα τις πρώτες σφαλιάρες από το μωρό. Εντάξει λέω όλα οκ.
Κι εκεί που καβγαδίζαμε ανούσια, ξαναχτυπάει η πόρτα και αυτή την φορά ήταν μια φίλη της μαζί με τον σεκιουριτά. Την άφησα κι αυτή να περάσει, ωραία λέω θα κάνουμε τρίο, όχι μου λένε θα πάμε πρώτα στις ντίσκο. Έβγαλαν πλήρες πακέτο ουσιών και αφού έγινε η απαραίτητη προεργασία πήραμε ταξί και πήγαμε “La 70”.
Τι cult πορνοπεριοχή, με club, φαστφουντάδικα, ναρκομανείς και πτώματα στις δύο πλευρές του δρόμου. Πραγματικά την αγάπησα κι επέστρεψα αρκετές φορές τον επόμενο καιρό.

Κι έτσι γίναμε σκατά από τα πιώματα, η φίλη της έφυγε σε ημιλιπόθυμη κατάσταση (μαζί και το τρίο) κι εμείς γυρίσαμε στο διαμέρισμα. Μόλις μπήκαμε μου όρμησε σαν τίγρης και αφού κατάφερε να αναστήσει τον νεκρό, καρφώθηκε από πάνω, εννοείται ακά. Χτυπιόταν σαν ζώο :tits: οπότε μετά από λίγο έφυγε σφαίρα στο μπάνιο να ξεράσει από τα μεθύσι…άκρως ερωτικό! Όταν επέστρεψε αποκοιμηθήκαμε (επιτέλους).
Στα θετικά ότι ο ιδιοκτήτης του διαμερίσματος, που ενημερώθηκε από τους σεκιουριτάδες ότι βγήκα με δύο άγνωστες, με πήρε τηλέφωνο να δει αν όλα είναι καλά. Όχι πως θα μπορούσε να κάνει κάτι αν δεν ήμουν καλά καθώς τα νεφρά μου ήδη θα ταξίδευαν για τις ΗΠΑ.

Οι επόμενες μέρες κύλησαν αρκετά βαρετά. Την είχε πιάσει μια μανία είτε να αράζουμε στο μπαλκόνι με ποτά ή να βγαίνουμε μόνο στα κυριλάδικα, στον δρόμο πριν την Provenza, τα οποία εκτός του ότι είναι πανάκριβα για Κολομβία, έχουν μέσα κι αυτές τις ηλίθιες πινακίδες ότι δεν υποστηρίζουν τον σεξοτουρίστα κλπ. Σε οποιαδήποτε πρόταση μου για κάτι διαφορετικό αντιδρούσε πολύ άσχημα με λατιν εκρήξεις και φωνές.
Στο σεξ μέτρια κατάσταση και πιο πολύ GFE φάση. Δεν είχαμε κάτι ιδιαίτερο και μερικές φορές μου έδινε την εντύπωση ότι θα έπρεπε να καβλώνω μόνο που την βλέπω.
Εφτά ημέρες κράτησε αυτή η ιστορία και είχα αρχίσει να σκυλοβαριέμαι άσχημα οπότε της είπα να το λήξουμε και να φύγει. Κι εκεί είχαμε γκράντε σκηνή, κανονική επίθεση, έσπαγε πράγματα στο διαμέρισμα, κραυγές, βγήκε στο μπαλκόνι κι έλεγε ότι θα αυτοκτονήσει για να πάω φυλακή, πραγματική παράνοια…
Κι έτσι τελειώσαμε όπως αρχίσαμε, με τον σεκιουριτά να χτυπάει την πόρτα και να παίρνει τον ρόλο του διαιτητή. Το πουτανί μέχρι τότε δεν είχε ζητήσει λεφτά (εκτός από τα κεράσματα) αλλά δεν έχασε την ευκαιρία και ζήτησε 2 μύρια πέσος για να φύγει (περίπου 500 ευρώ). Της έδωσα 1.300.000 (περίπου 300 ευρώ) και εξαφανίστηκε. Την γλίτωσα! :kneel:
Όλα όμως για κάποιον λόγο γίνονται κι εκεί κάπου άρχισαν οι πρώτες παρενέργειες από την αλλαγή κλίματος και διατροφής με αποτέλεσμα τις επόμενες τρεις μέρες να κάνω το δρομολόγιο κρεββάτι χέστρα κάθε μισάωρο.

Όταν είχα αρχίσει να συνέρχομαι και να φτιάχνω πορνοπλάνο για τις επόμενες μέρες, σκάει μήνυμα από το πρώτο γκομενάκι που με είχε γειώσει στην αρχή. Λέει ότι η μητέρα της έγινε καλά (= τελείωσα με το άδειασμα του έκτου στόλου), ότι είχε επιστρέψει στο Μεντεγίν και αν θέλω να βρεθούμε. Βασικά σκεφτόμουν να ασχοληθώ μόνο με την επίσημη πορνεία και το πορνορεπορτάζ αλλά είπα να δώσω άλλη μια ευκαιρία σε τέτοια φάση και μου βγήκε τελικά σε καλό.

Η τύπισσα εξηγήθηκε μια χαρά, έζησα αληθινή Κολομβία κυρίως στο βόρειο Μεντεγίν, μακριά από τα τουριστικά μέρη. Με γνώρισε στις παρέες της, βγαίναμε όλοι μαζί, φιέστες σε συνοικιακές ντίσκο και σε σπίτια, πήγαμε στις φαβέλες που έμεναν συγγενείς της, πιώματα με τους νάρκος στο Bello… Μια ωραία ατμόσφαιρα! Για το Bello συγκεκριμένα μου είπε να μην επιχειρήσω να πάω μόνος αλλά μόνο μαζί με εκείνη και την παρέα της. Δεν είναι για μη ισπανόφωνους και ότι τρως σκοπολαμίνη ή/και πιστολιά από τα αποδυτήρια. Ενώ της λέω μαζί σας είμαι στην απόλυτη ασφάλεια. :2funny::2funny:
Στο σεξ φουλ προκαταρκτικά, dt και δυνατή γαμησάρα. Τις πρώτες μέρες με προφύλαξη, στην πορεία η καπότα μας αποχαιρέτησε “confio en ti” (εγω να δεις). Μια φορά ενώ με τσιμπούκωνε της τα έδωσα απροειδοποίητα στο λαρύγγι και νευρίασε, λέει να μην το ξανακάνω και είναι το μόνο που δεν της αρέσει. Αυτή ήθελε και να κωλογαμιέται κάτι που δεν είμαι και πολύ φαν αλλά της το έδωσα και στον κώλο μερικές φορές να της φύγει το άχτι. :knockinb:

Λεφτά με την μορφή απευθείας μετρητών δεν ζήτησε, αλλά ζητούσε να της αγοράζω πράγματα (ρούχα, καλλυντικά, κάτι μικροσυσκευές για το σπίτι κλπ). Κι εννοείται κερνούσα τα πάντα από ποτά φαγητά, γενικά οι Κολομβιανοί δεν σπάνε κάστανο.
Περίπου 20 ημέρες μετά ήρθε η ημέρα του αποχωρισμού, της οποίας είχε προηγηθεί 3ήμερη φιέστα. Η στιγμή που το ένα κελεπούρι θα έχανε το άλλο είχε φτάσει. Είχαμε κι εδώ λατινοαμερικάνικο δράμα με κλάματα και φωνές αλλά δεν φτάσαμε σε ακρότητες όπως με την πρώτη. Κρατήσαμε επαφή και της πρότεινα να έρθει Ελλάδα το καλοκαίρι αλλά μου είπε μόνο αν στείλω χρήματα για την οικογένεια της και να υποσχεθώ ότι θα την παντρευτώ. ANTE ΓΕΙΑ.
Στο αεροπλάνο μπήκα μεθυσμένος, τρελός και ξενύχτης που έλεγε και ο Τερλέγκας και εκεί που ήμουν έτοιμος να ξεραθώ στον ύπνο με αρχίζει στην πάρλα πιτσιρίκα, κολομβιανή που καθόταν δίπλα.
Ενθουσιασμένη όταν έμαθε ότι είμαι Έλληνας, έλεγε πόσο πολύ θέλει να έρθει στην Ελλάδα αλλά μέχρι τότε δεν τα είχε καταφέρει. Ο γύπας δεν έχασε την ευκαιρία και κρατήσαμε και με αυτή επαφή στα σοσιαλ. Πριν λίγες μέρες πρότεινα και σε αυτή να έρθει να την “φιλοξενήσω” όμως έφαγα επική χυλόπιτα. Τουλάχιστον δεν ζήτησε παντρειά! ANTE ΓΕΙΑ ΚΙ ΕΣΥ.

Συνολικά πολύ δυνατή και επικίνδυνη εμπειρία που θα μείνει para siempre. Σκέφτομαι να ξαναπάω κάποια στιγμή αλλά μόνο για πορνορεπορτάζ καθώς υπάρχει πλούσιο υλικό για επίσκεψη και πορνοκαταγραφή!
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Μερικές πορνοπαρατηρήσεις:
  • Αλκοόλες του κερατά. Άνετα κατεβάζουν 3-4 μεγάλα μπουκάλια Aguardiente ο καθένας κατά την διάρκεια της εξόδου-φιέστας. Γεύση αηδιαστική ίδια σχεδόν με το ούζο. Ο τρόπος δε που το πίνουν, ασταμάτητα, με 40άρια σφηνοπότηρα πραγματικά ηρωικός. Είναι όμως λίγο δύσκολο να ακολουθήσεις τέτοιο τρόπο “διασκέδασης”. Ξεκινάνε πχ την Παρασκευή το απόγευμα και τελειώνουν Τρίτη πρωί σε άθλια κατάσταση, έχουν το ΠΑΣΟΚ στο αίμα τους! Επίσης στο τέλος της φιέστας πάντα κάποιος έχει εξαφανιστεί. Μου έκανε εντύπωση πόσο φυσιολογικά έλεγαν ότι “ο/η τάδε εξαφανίστηκε δεν ξανά είχαμε νέα του/της”.
  • Μαριχουάνα δεν αγόρασα, σχεδόν πάντα κερνούσαν. Πολύ καλή ποιότητα αλλά πιο πολύ μου έβγαζε να αράξω σπίτι με μπυρόνια παρά να το κάνω έξω. Χιόνι στα μαγαζιά του κυρίως Μεντεγίν περίπου 50 χιλιάδες πέσος. Μέτρια ποιότητα, πολύ χαλαρή δράση που κολλούσε άνετα με ποτό. Στον βορρά στις 200 χιλιάδες πέσος, πολύ καλύτερη ποιότητα αλλά δεν μου καθόταν με ποτό. Οι κολομβιανοί φυσικά στα αρχίδια τους.
  • Λίγοι καπνίζουν κανονικά τσιγάρα και στα μαγαζιά μπορείς να αγοράσεις κυρίως τα θρυλικά δεκαράκια που έπαιζαν κι εδώ κάποτε.
  • Η οδήγηση τους τρομακτική δεν τηρούν κανέναν κανόνα. Το κόκκινο φανάρι και τα φανάρια γενικότερα, έχουν απλά διακοσμητικό ρόλο. Ειδικά την νύχτα που δεν έχει πολύ κίνηση και οι ταχύτητες μεγάλες, είναι κανονικός τρόμος. Περίεργο πως δεν πλακώνονται στο ξύλο με αυτή την οδήγηση, στην Ελλάδα θα ήμασταν ένα μεγάλο ρινγκ. Σε συζήτηση με ταρίφα η απάντηση ήταν αφοπλιστική, ότι πολύς κόσμος κουβαλάει πιστόλια και αν το βγάλουν ρίχνουν οπότε δεν το ρισκάρει κανένας. Τέλεια!
  • Φουλ φτώχεια, τα πάρκα γεμάτα εξαθλιωμένους ναρκομανείς και άστεγους. Το ποτάμι γεμάτο σκουπίδια που βολτάρουν με την ροή του νερού.
  • Πολλές πουστιές με τους λογαριασμούς. Άλλον κατάλογο έδιναν στην αρχή και άλλον την ώρα της πληρωμής εννοείται με πολύ πιο αυξημένες τιμές. Το μόνο που μπορείς να κάνεις σε αυτή την περίπτωση είναι…να πληρώσεις καθώς πάντα έρχονται και δύο τρία μπραβιλίκια μέχρι να τα ακουμπήσεις. Πήγα λίγο χύμα στην αρχή και την πάτησα μερικές φορές. Μετά πλήρωνα επιτόπου ότι παραγγέλναμε.
  • Το Rapi είναι το αντίστοιχο efood όπου σου φέρνουν delivery τα πάντα, ακόμα και χρήματα (μέχρι 600.000 pesos).
  • Στα θετικά ότι αν θέλεις να φύγεις από ένα μαγαζί μπορείς να πάρεις τις μποτίλιες στο επόμενο. Δεν έχουν θέμα, αρκεί να κάνεις και μια τυπική κατανάλωση.
  • Τα μωρά ψάχνονται για αποκατάσταση από τον δυτικό παππού. Ειδικά οι πιο μαυρούλες με σωματάρες και πολύ ευχάριστη συμπεριφορά ξεκινούσαν μόνες την πορνοπροσέγγιση. Δυστυχώς όμως είχα τον Κέρβερο μαζί που δεν μου άφησε και πολλά περιθώρια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

turbinatos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2021
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Με ταξίδεψες φίλε!! Όπως το ακούω είναι σαν να έτυχες σε ημιπορνοκατάσταση. Με το καλό η επόμενη φορά να είναι ακόμα πιο πετυχημένη. Σύμφωνα με όσα καταλαβαίνω όταν κάνω το αντίστοιχο ταξίδι θα προτιμήσω για την νύχτα κάτι πορνοεπαγγελματικό, ενώ την ημέρα το μενού θα έχει κάτι σε πιο σόλο + σοβαρή γνωριμία. Αν κάτσει το τελευταίο. Αν δεν κάτσει δεν θα βάλω και το λάμα μου να κλαίει. Να 'σαι καλά! Με το καλό τα επόμενα!
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
3
Like
4.453
Πόντοι
456
Μερικές πορνοπαρατηρήσεις:
  • Αλκοόλες του κερατά. Άνετα κατεβάζουν 3-4 μεγάλα μπουκάλια Aguardiente ο καθένας κατά την διάρκεια της εξόδου-φιέστας. Γεύση αηδιαστική ίδια σχεδόν με το ούζο. Ο τρόπος δε που το πίνουν, ασταμάτητα, με 40άρια σφηνοπότηρα πραγματικά ηρωικός. Είναι όμως λίγο δύσκολο να ακολουθήσεις τέτοιο τρόπο “διασκέδασης”. Ξεκινάνε πχ την Παρασκευή το απόγευμα και τελειώνουν Τρίτη πρωί σε άθλια κατάσταση, έχουν το ΠΑΣΟΚ στο αίμα τους! Επίσης στο τέλος της φιέστας πάντα κάποιος έχει εξαφανιστεί. Μου έκανε εντύπωση πόσο φυσιολογικά έλεγαν ότι “ο/η τάδε εξαφανίστηκε δεν ξανά είχαμε νέα του/της”.
  • Μαριχουάνα δεν αγόρασα, σχεδόν πάντα κερνούσαν. Πολύ καλή ποιότητα αλλά πιο πολύ μου έβγαζε να αράξω σπίτι με μπυρόνια παρά να το κάνω έξω. Χιόνι στα μαγαζιά του κυρίως Μεντεγίν περίπου 50 χιλιάδες πέσος. Μέτρια ποιότητα, πολύ χαλαρή δράση που κολλούσε άνετα με ποτό. Στον βορρά στις 200 χιλιάδες πέσος, πολύ καλύτερη ποιότητα αλλά δεν μου καθόταν με ποτό. Οι κολομβιανοί φυσικά στα αρχίδια τους.
  • Λίγοι καπνίζουν κανονικά τσιγάρα και στα μαγαζιά μπορείς να αγοράσεις κυρίως τα θρυλικά δεκαράκια που έπαιζαν κι εδώ κάποτε.
  • Η οδήγηση τους τρομακτική δεν τηρούν κανέναν κανόνα. Το κόκκινο φανάρι και τα φανάρια γενικότερα, έχουν απλά διακοσμητικό ρόλο. Ειδικά την νύχτα που δεν έχει πολύ κίνηση και οι ταχύτητες μεγάλες, είναι κανονικός τρόμος. Περίεργο πως δεν πλακώνονται στο ξύλο με αυτή την οδήγηση, στην Ελλάδα θα ήμασταν ένα μεγάλο ρινγκ. Σε συζήτηση με ταρίφα η απάντηση ήταν αφοπλιστική, ότι πολύς κόσμος κουβαλάει πιστόλια και αν το βγάλουν ρίχνουν οπότε δεν το ρισκάρει κανένας. Τέλεια!
  • Φουλ φτώχεια, τα πάρκα γεμάτα εξαθλιωμένους ναρκομανείς και άστεγους. Το ποτάμι γεμάτο σκουπίδια που βολτάρουν με την ροή του νερού.
  • Πολλές πουστιές με τους λογαριασμούς. Άλλον κατάλογο έδιναν στην αρχή και άλλον την ώρα της πληρωμής εννοείται με πολύ πιο αυξημένες τιμές. Το μόνο που μπορείς να κάνεις σε αυτή την περίπτωση είναι…να πληρώσεις καθώς πάντα έρχονται και δύο τρία μπραβιλίκια μέχρι να τα ακουμπήσεις. Πήγα λίγο χύμα στην αρχή και την πάτησα μερικές φορές. Μετά πλήρωνα επιτόπου ότι παραγγέλναμε.
  • Το Rapi είναι το αντίστοιχο efood όπου σου φέρνουν delivery τα πάντα, ακόμα και χρήματα (μέχρι 600.000 pesos).
  • Στα θετικά ότι αν θέλεις να φύγεις από ένα μαγαζί μπορείς να πάρεις τις μποτίλιες στο επόμενο. Δεν έχουν θέμα, αρκεί να κάνεις και μια τυπική κατανάλωση.
  • Τα μωρά ψάχνονται για αποκατάσταση από τον δυτικό παππού. Ειδικά οι πιο μαυρούλες με σωματάρες και πολύ ευχάριστη συμπεριφορά ξεκινούσαν μόνες την πορνοπροσέγγιση. Δυστυχώς όμως είχα τον Κέρβερο μαζί που δεν μου άφησε και πολλά περιθώρια.
Τελικά με τόσα κεράσματα και δώρα πόσα σου έφυγαν;
 
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
343
Like
608
Πόντοι
81
Οι λατίνες γενικά είναι παρακμιακες οπως συνολικά αυτοί οι λαοι και κάνουν σκηνικα φωνες υστερίες πιο πολυ κι απ τις Ελλεϊνίδες. Δε λέει τέτοιο ταξίδι να σου ερθει μπάστακας καμια γιατι σου κόβει την περιπέτεια. Παρτακι με τρεις τεσσερις λέει στο χώρο σου αλλα να μη κολήσει καμία. Γενικα θελει πολυ αυστηρά όρια και ισως μονο επισκεψη στα μπουρδέλα και στο χώρο σου να μην ερχεται καμία αμα δε ξέρεις πως θα συμπεριφερθεί.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Κανένας προς Medellin το Δεκέμβριο ;
Είναι ήδη στις σκέψεις για επιστροφή στον βούρκο της Κολομβίας αλλά δεν είμαι ακόμα σίγουρος. Κάπου αρχές Νοέμβρη θα ξέρω.

Τελικά με τόσα κεράσματα και δώρα πόσα σου έφυγαν;
Πολλά μύστη, από ένα σημείο και μετά έχασα το μέτρημα...:cheesy:
 

Kamigawa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
187
Like
1.075
Πόντοι
201
Είναι ήδη στις σκέψεις για επιστροφή στον βούρκο της Κολομβίας αλλά δεν είμαι ακόμα σίγουρος. Κάπου αρχές Νοέμβρη θα ξέρω.


Πολλά μύστη, από ένα σημείο και μετά έχασα το μέτρημα...:cheesy:

Πολύ ωραία διήγηση, με ταξίδεψες νοητά.
Βέβαια εγώ δεν είμαι καθόλου για τέτοια παρακμιακά σκηνικά, ο καθένας όμως έχει τα δικά του γούστα. Στο μόνο που έσφαλες είναι πως είχες πάρε δώσε μόνο με 2 γκόμενες (που αποδείχτηκαν ψιλοφόλες), κανονικά θα έπρεπε κάθε ημέρα να έχεις και άλλη.
Τέλος, λέμε για τις Ελληνίδες, αλλά τέτοια πουταναριά όπως είναι κάτι Κολομβιανές και Βενεζουελάνες δεν τις βλέπουν ούτε με το κυάλι. Πουλάνε και την ψυχή της μάνας τους για λίγα πέσος.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
3
Like
4.453
Πόντοι
456
Είναι ήδη στις σκέψεις για επιστροφή στον βούρκο της Κολομβίας αλλά δεν είμαι ακόμα σίγουρος. Κάπου αρχές Νοέμβρη θα ξέρω.


Πολλά μύστη, από ένα σημείο και μετά έχασα το μέτρημα...:cheesy:
Τρομερή εμπειρία έζησες και ευτυχώς όλα πήγαν καλά.Μπράβο σου.
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.620
Κριτικές
8
Like
3.346
Πόντοι
456
καλησπερα μετα το πρερου και το ματσου πιτσου κοσκο πηρα αεροπλανο και μεσω λιμας πηγα στο μεδεγιν την δευτερη μεγαλυτερη πολη της κολομβιας με το φημισμενο καρτελ νρκωτικως κι τις πιο ομορφες κολομβιανες της χωρες
να ευχαριστησω τον mindreader αν και δημιουργειται κοντρα τωρα κολομβιας με βενεζουελα μετξυ μας :grin:


το μεδεγγιν εχει αεροδρομιο αρκετα μακρια απο την πολη στην γενετειρα του παμπλο εσκομπαρ το ριονεγρο και απο εκει το ελοφορειο εκσπρες για ασφαλεια 40 λεπτα για κεντρο και απο εκει ταξι για ελ πομπλαντο τηην καλη περιοχη του μεντεγιν που εχει το διασημο παρκο λειρας με τα ριθμητα κλαμπακια και της απειρες επαγγελμτιες
η πολη των 3-4 εκατομυριων μ απιρες μπαριο δλδ φβελες γειτονιες και της περιοχες του ελ πομπλαδο με καλα σπιτια και εμπορικα κεντρα

πρωτη μερα εκανα το τουρ εσκομπαρ πληρονωντας 70 ευρω και για 4-5 ωρς στα αγγλικα σε παν στο μερος που ειναι θαμμενος ο παμπλο στο μερος που δκοτωθηκε που τελικα αυτκτονησε λιγο πριν τον πιασουν αφου βρεθηκε στο κεφαλι του σφαιρα 9 μμ και οχι 7,62 μμ και επισης σε παν στη γειτονια που εκτισε για τους φτωχους αλα και στο σπιτι του το μονακο οπως το ελεγε που στο ισογειο βρεθηκαν δωωματια βασανηστηριων
μιλμε για εννα δολοφονο και με την καμια μη το θεοποιουμε οπως πολλοι το κανουν λανθασμενα και οι μεσαια και υψηλη ταξη δεν το πηγαινει καθολου ενω οι φτωχει τον λατρευειεπειδη εχτισε 2-3 εκκλησιες και μερικα σχολεια
με φανταστικο υλικο και φωτογραφιες μου διηγηθηκαν την αληθινη ιστορια του εσκομπαρ που ασφαλως δεν ηταν απο φτωχη οικογενεια αλλα απο ευκαταταατη κι ασφαλως δεν ηταν γυναικας οπως το παρουσιαζει το χολιγουντ για να πουλησει παραπανω
επισης η γυναικα κλειδι ηταν η γκρισελντα μαυρη χηρα ή αλλιως η νονα el madrina που ζουσε στο μαιμι και κανονιζε με το πρκτωρειο μοντελων να κουβαλαν στην αρχη της βαλιτσες κοκας ενω μετεπειτα πηρε σκαφος αλλα και ααεροσκαφος 727 και σημειωτεο οτι τοτε λανθασμενα ο κοσμος πιστυε οτι η κοκα καλλιεργειται στην κολομβια αλλα στο περου εκουαδορ λογω του υψομετρου αλλα ο εσκομπαρ επενδυσε σε αυτο με εισαγωγες απο εκει κ μετεπειτα με επιστημονικη ομαδα γεωπονων καταφερε να βρει καταλληλα εδαφη και στην κολομβια οξινων εδαφων με χαμηλο βαρομετρικο αρκετα σε φωσφορο :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:


μετα απο το εσκομπαρ τουρ μπορειτε να πατε με ενα απο τ μεγαλυτερα τελεφερικ του κοσμου που με 4 στασεις σε ανεβαζει στο λοφο που βλεπεις το μδεγιν και ολες τις φτωχογειτονιες ενω το τελεφερικ κανει 30 λεπτα ανεβασμα και πανω το εθνικο παρκο απο τη σταση αβεσαντο ειναι απολυτα θεαματικο ----εγω περπατησα λιγο στις φαβελες

δυστυχως επεσε σε τριημερο και πολλα γκομενακια μου ερηξαν ακυρο επειδη ελειπαν οποτε βολευτικα με μια μεστιζο δλδ μπου ειχε και αμαξι και με πηγε γουαταπε μια πολυχρωμη κολονιαλ πολη που ειναι σε λιμνες με νησακια και χλυδατα σπιτια και στο πιεδρα ντε πενολ μενα βραχο αλλα μετεωρα που ανεβαινεις 700 σκαλιαπρακτωρειο μον και βλεπεις ενα μοναδικο θεαμα:confused:
φainetai to goyatape kai o braxow me ta nhsakia kauvw kai o tafow toy eskompar
Το καλυτερο παιδι εφαγαν τα μουνοπανα:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom