Νέα

Κωλόμπαρα με gilfs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ena Vima Mprosta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
grannies-gone-wild.jpg

τετοιο στυλ τυπε
γουσταρεις?


:cum: :cum: :cum: :cum: αυτα ειναι!!!!!!
 

teopsy

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
αμα δινουν κανα χιλιαρικο κατι γινετε...και χωρις μασελα
 

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
εγω παντως γουσταρω να τις πληρωνω...
 
OP
OP
Ena Vima Mprosta

Ena Vima Mprosta

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2011
Μηνύματα
164
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
11
kκαθε βράδυ γυρνάω την ομονοια σαν το σκυλί, αλλά παπάρια!!!
καμία 65αρα για πήδημα.
μόνο κάτι πρεζούδες που με τ ζορι στέκονται,οι κλασικοι βρωμίλοι, και τα κλασικά τρραβέλια...

 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  γκιλφ σε κωλομπαρα  :think: ?  ολα τα μαγαζια θελουν νεες για κραχτες.  ποιο μαγαζι θα τις παρει ?  ποιος θα τις κερασει ?    να κανουν τι ?  τα σκιαχτρα για να διωχνουν τους πελατες ?  θελει κοτσια αυτη η δουλεια.(  αντοχες,  ξενυχτι καθε βραδυ,  ποτο,  τσιγαρο,  διαθεση για χορο και τραγουδι  :2funny: , ορεξη να μιλησουν με τον καθε εναν και πολλα αλλα ).  εγω παντως την μεγαλυτερη ηλικια που εχω δει, ειναι μετρημενες  στα δαχτυλα .  αντε ναναι 50-55.  σαν την μυγα μεσα στο γαλα . 
 
OP
OP
Ena Vima Mprosta

Ena Vima Mprosta

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2011
Μηνύματα
164
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
11
  γκιλφ σε κωλομπαρα  :think: ?   ολα τα μαγαζια θελουν νεες για κραχτες.   ποιο μαγαζι θα τις παρει ?   ποιος θα τις κερασει ?    να κανουν τι ?  τα σκιαχτρα για να διωχνουν τους πελατες ?  θελει κοτσια αυτη η δουλεια.(  αντοχες,  ξενυχτι καθε βραδυ,  ποτο,  τσιγαρο,  διαθεση για χορο και τραγουδι  :2funny: , ορεξη να μιλησουν με τον καθε εναν και πολλα αλλα ).  εγω παντως την μεγαλυτερη ηλικια που εχω δει, ειναι μετρημενες  στα δαχτυλα .  αντε ναναι 50-55.   σαν την μυγα μεσα στο γαλα . 


καταλαβαινω το σκεπτικό σου,αλλά δεν μπορεί να μην υπάρχει κάποια γριά εύκαιρη γι πήδημα!
εδω υπάρχουν πουτάνες για όλα τα γουστα:χοντρες, κινέζες,μαυρες, τραβελια κτλ κτλ..
μια 60+ ψαχνω,αλλά με ΤΙΠΟΤΑ ομως;; :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
δε λέω απαραίτητα να δουλεύουν σε κωλομπαρα..απλά και να συχνάζουν!
πως ειναι τα gay bar..μια τετοια φάση! ενα μπαράκι γεματο 60άρες που εχουν μπουχτισει τη νυκοκοιριστικη ζωουλα της και θελουν να γευτουν ενα νεανικό πουτσο!!  ;) ;)
 
OP
OP
Ena Vima Mprosta

Ena Vima Mprosta

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2011
Μηνύματα
164
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
11
σήμερα πάλι βγήκα για μπουρδεελότσαρκα.
καποια μαλακία πρεπει να ειχε γίνει γιατι ο τόπος ήταν γεμάτος μπάτσους και περιπολικά. πήγα Φυλης και Μεταξουργειο και ηταν ΟΛΑ ΚΛΕΙΣΤΑ!!! :huh:
γύρισα όλη την Ομονοια και πλατεία Λαυρίου και υπήρχαν οι γνωστες τοξικομανείς και κάποιες ασχημες αλοδαπές.
ΚΑΝΕΝΑ GILF!! :headbang: :headbang:

βλέπω την φαντασιωση μου να μενει για παντα φαντασιωση... :'(
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
σήμερα πάλι βγήκα για μπουρδεελότσαρκα.
καποια μαλακία πρεπει να ειχε γίνει γιατι ο τόπος ήταν γεμάτος μπάτσους και περιπολικά. πήγα Φυλης και Μεταξουργειο και ηταν ΟΛΑ ΚΛΕΙΣΤΑ!!! :huh:
γύρισα όλη την Ομονοια και πλατεία Λαυρίου και υπήρχαν οι γνωστες τοξικομανείς και κάποιες ασχημες αλοδαπές.
ΚΑΝΕΝΑ GILF!! :headbang: :headbang:

βλέπω την φαντασιωση μου να μενει για παντα φαντασιωση... :'(
Άντε στο τζοις (Βερανζέρου και γ Σεπτεμβρίου) κάτσε για ένα καφέ, και εκτός από την κλασσική Μαρία θα δεις στο μισάωρο ακόμα 4-5 της αρεσκείας σου!
Όρεξη να έχεις!
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.565
Κριτικές
43
Like
8.866
Πόντοι
1.936
σήμερα πάλι βγήκα για μπουρδεελότσαρκα.
καποια μαλακία πρεπει να ειχε γίνει γιατι ο τόπος ήταν γεμάτος μπάτσους και περιπολικά. πήγα Φυλης και Μεταξουργειο και ηταν ΟΛΑ ΚΛΕΙΣΤΑ!!! :huh:
γύρισα όλη την Ομονοια και πλατεία Λαυρίου και υπήρχαν οι γνωστες τοξικομανείς και κάποιες ασχημες αλοδαπές.
ΚΑΝΕΝΑ GILF!! :headbang: :headbang:

βλέπω την φαντασιωση μου να μενει για παντα φαντασιωση... :'(


Σε λάθος μέρη ψάχνεις να βρείς τα γούστα σου αγαπητέ συνάδελφε!!
Αν θές ώριμα πρός το σιτεμένα κοριτσάκια θα πρέπει να αρχίσεις να πηγαίνεις μέγαρο,στήν πλατεία Καρύτση όταν ο Παρνασσός έχει φιλολογικό γκαλά,την Κυριακή το πρωί έξω από εκκλησίες όταν τελειώσει η λειτουργία.....τέτοια πράγματα!!
 
OP
OP
Ena Vima Mprosta

Ena Vima Mprosta

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2011
Μηνύματα
164
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
11
Άντε στο τζοις (Βερανζέρου και γ Σεπτεμβρίου) κάτσε για ένα καφέ, και εκτός από την κλασσική Μαρία θα δεις στο μισάωρο ακόμα 4-5 της αρεσκείας σου!
Όρεξη να έχεις!


Με πληρωμή είναι όλες αυτές ή απλά πάνε για να ψωνίσουν κανένα νεανικό παπάρι;;;
Θα πάω συντομα, να σαι σιγουρος!!!!! :2funny:
Ευχαριστωωω :) :) :) :)
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
Oποιοs θελει γκιλφ αs παει σε ενα κωλομπαρο ειναι Γκυζη νομιζω οδοs Καλιγγα ειναι αναμεσα καθετη Παρασχου και Αλεξανδραs.........η θεια δεσποινα ,υπευθυνη χοντρουλα τον  :pipa3: :pipa2: και με 10 ευρω ενα ποτακι.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom