Νέα

Κόλλησα ΣΜΝ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iakwvos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 785
  • Εμφανίσεις 100K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
Ρε τρελε,πηγες σε γιατρινα και της ειπες οτι σου σπασε η καποτα στο μπουρδελο?και πιασατε κουβεντα και για σιτυ τουρια?

Σιγά το κακό...Έχουν δει και ακούσει ένα σωρό τέτοια.Στον γιατρό και στον παπά τα λες όλα!
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
ρε θηριο, γαμησες τουριστριες ακαποτα.....και εκατσαν αυτες να της τον χωσεις ετσι??
Αφού μεθυσμένες τις γαμας
Όταν τον χώνεις στον κώλο συνέρχονται καπως
 

simera_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
281
Επειδή βλεπω οτι αρκετοί δεν γνωρίζεται πραγματα που θα σας κανουν την αγωνία λιγότερη και την οποία επαφή ασφαλέστερη ας πω κι εγω τι γνωρίζω επιςημα φυσικα μεσω των κέντρων αναφοράς και του κελπνο.

Test για hiv αλλα 4ης γενεάς (ag p24- ab hiv 1-2) ειναι απόλυτος έγκυρο στο διάστημα 6-8 εβδομαδες, στο σύγγρος στο κανουν στο μηνα με την ιδια εγκυρότητα οπως και σε πολλες χώρες τις Ευρώπης αλλα και Αμερική μετα τις 4εβδομαδες το θεωρούν απολυτα έγκυρο.
Εσεις κάντε το στις 6 εβδομαδες αρκεί να ειναι 4ης γενεάς. Ολες σχεδόν οι μεγάλες κλινικές εχουν αυτα τα τεστ.

Οσο αφορα τα  μικρά τα παράσημα εντοπίζονται πολυ ποιο γρήγορα μόλις εμφανίσεις τα συμπτώματα και με απλές εξετάσεις και αντίστοιχες θεραπείες τα ξεπερανας.

Για τον hiv το μονο έγκυρο σιτε εδω ειναι αυτο hivaids.gr και φυσικα το kelpno.
Υπαρχουν τηλεφωνικές γραμμές για πλήρη ενημερωση κτλ.
Οποτε μην σκορπάτε άδικα άγχος και χρηματα στην κάθε μαλακια που ακούτε η διαβάζεται
 

jumaru

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
3.116
Κριτικές
5
Like
129
Πόντοι
296
Επειδή βλεπω οτι αρκετοί δεν γνωρίζεται πραγματα που θα σας κανουν την αγωνία λιγότερη και την οποία επαφή ασφαλέστερη ας πω κι εγω τι γνωρίζω επιςημα φυσικα μεσω των κέντρων αναφοράς και του κελπνο.

Test για hiv αλλα 4ης γενεάς (ag p24- ab hiv 1-2) ειναι απόλυτος έγκυρο στο διάστημα 6-8 εβδομαδες, στο σύγγρος στο κανουν στο μηνα με την ιδια εγκυρότητα οπως και σε πολλες χώρες τις Ευρώπης αλλα και Αμερική μετα τις 4εβδομαδες το θεωρούν απολυτα έγκυρο.
Εσεις κάντε το στις 6 εβδομαδες αρκεί να ειναι 4ης γενεάς. Ολες σχεδόν οι μεγάλες κλινικές εχουν αυτα τα τεστ.

Οσο αφορα τα  μικρά τα παράσημα εντοπίζονται πολυ ποιο γρήγορα μόλις εμφανίσεις τα συμπτώματα και με απλές εξετάσεις και αντίστοιχες θεραπείες τα ξεπερανας.

Για τον hiv το μονο έγκυρο σιτε εδω ειναι αυτο hivaids.gr και φυσικα το kelpno.
Υπαρχουν τηλεφωνικές γραμμές για πλήρη ενημερωση κτλ.
Οποτε μην σκορπάτε άδικα άγχος και χρηματα στην κάθε μαλακια που ακούτε η διαβάζεται
σωστος ετσι ειναι απλα το 3 μηνες που λεω ειναι επειδη εγω το αφησα  να περασει πανω απο το οριο των 4-6 εβδομαδων ωστε να ειμαι σιγουρα  πανω απο το οριο ημερων εγκυροτητας και ολα να ειναι 100% εγκυρα.για να φανταστεις οταν την ρωτησα εαν θαπρεπει να κανω παλι στο 6μηνω ηταν αρνητικη καθετα και μου ειπε οτι δεν συντρεχει λογος.ασχετα εαν εγω τελικα παω απλα και μονο για δικους μου ψυχολογικους λογους.
 

jumaru

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
3.116
Κριτικές
5
Like
129
Πόντοι
296
Ρε τρελε,πηγες σε γιατρινα και της ειπες οτι σου σπασε η καποτα στο μπουρδελο?και πιασατε κουβεντα και για σιτυ τουρια?
εννοειτε φιλε με την υγεια δεν παιζεις και ισα ισα που ηταν πολυ σοβαρη και με βοηθησε παρα πολυ ψυχολογικα με τις οδηγιες-συμβουλες που μου εδωσε.οπως ειπε και αλλος συναγωνιστης στο γιατρο παντα την αληθεια
 

simera_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
281
σωστος ετσι ειναι απλα το 3 μηνες που λεω ειναι επειδη εγω το αφησα  να περασει πανω απο το οριο των 4-6 εβδομαδων ωστε να ειμαι σιγουρα  πανω απο το οριο ημερων εγκυροτητας και ολα να ειναι 100% εγκυρα.για να φανταστεις οταν την ρωτησα εαν θαπρεπει να κανω παλι στο 6μηνω ηταν αρνητικη καθετα και μου ειπε οτι δεν συντρεχει λογος.ασχετα εαν εγω τελικα παω απλα και μονο για δικους μου ψυχολογικους λογους.

Μην μπαινεις σε αυτην την διαδικασία ....το εχω περασει στο παρελθόν μικρός που δεν υπήρχαν τα 4ης γενεάς.

Αν εκανες τέτοιο τεστ μετα τις 6εβδομαδες ανεξάρτητων συμπτωμάτων η οχι και βγηκε αρνητικό ΤΕΛΙΩΣΕΣ εισαι αρνητικος μην ψάχνεις να βρεις μετα διαφορα γιατι θα καταλήξεις σε ψυχίατρο (το εχω πάθει.....)

Και εφοσον την κουβεντα την ανοίγουμε να σας πω τι μου είπαν πανω απο 5 γιατροί για τους τρόπους μετάδοσης χαμηλού ρίσκου.

Πιπα....σου κανει....μηδέν κίνδυνος
Πιπα του κάνεις : μικρός κίνδυνος εαν εκσπερματισει
Γλυφωμουνι τις κανεις ....θεωρητικός κίνδυνος με ενα δυο περιστατικά παγκόσμιος ως αναφορά μετάδοσης με αυτον τον τροπο και στις αρχές τις επιδημίας....οι περισσοτεροι γιατροί δεν το θεωρούν καν επικίνδυνη επαφή για hiv καθως και οποίες μελέτες έγιναν για να αποδείξουν αυτο τον τροπο μετάδοσης απέτυχαν.
Γενικά περιστατικά μετάδοσης τπυ ιού απο απροφυλακτο στοματικο σεξ υπαρχουν και κλινικά αποδεδειγμένα μονο για αυτους που κανουν και το 99,99% αφορα gay άνδρες.
Το σάλιο ουδετεροποιει τον ιο , οι πληγές ίσως αυξάνουν τον κίνδυνο αλλα παλι ειναι χαμηλού ρίσκου.

Ολα τα αλλα ομως τα κολας πολυ εύκολα απο απροφυλακτο στοματικό.

Φυσικα για απροφυλακτο σεξ πας κανόνικα για ολες τις εξετάσεις η ακομα και αν εχει σπάσει η καποτα , ειδικά αυτος που δέχεται .
Το πρωκτικό ειναι το ποιο επικίνδυνο απο ολα.

Ενημερώθηκε σωστα απο σωστές πηγες και κάντε τις σωστές εξετάσεις στο χρονο που πρεπει.
 

jumaru

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
3.116
Κριτικές
5
Like
129
Πόντοι
296
Μήπως ήταν σε αποχή 3 μήνες για να κάνει εξέταση που θα λαμβάνει τα στοιχεία από την τελευταία επαφή;Αν πας σήμερα με μια γυναίκα και κάνεις αύριο εξέταση ή σε μια εβδομάδα μετά δε θα "δει" τον ιό αν τον έχεις αρπάξει.
και θα συνεχισω να ειμαι σε αποχη και σε αλλους τοσους ή και περισσοτερους με την υγεια των αλλων δεν παιζουμε  
 

jumaru

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
3.116
Κριτικές
5
Like
129
Πόντοι
296
Μην μπαινεις σε αυτην την διαδικασία ....το εχω περασει στο παρελθόν μικρός που δεν υπήρχαν τα 4ης γενεάς.

Αν εκανες τέτοιο τεστ μετα τις 6εβδομαδες ανεξάρτητων συμπτωμάτων η οχι και βγηκε αρνητικό ΤΕΛΙΩΣΕΣ εισαι αρνητικος μην ψάχνεις να βρεις μετα διαφορα γιατι θα καταλήξεις σε ψυχίατρο (το εχω πάθει.....)

Και εφοσον την κουβεντα την ανοίγουμε να σας πω τι μου είπαν πανω απο 5 γιατροί για τους τρόπους μετάδοσης χαμηλού ρίσκου.

Πιπα....σου κανει....μηδέν κίνδυνος
Πιπα του κάνεις : μικρός κίνδυνος εαν εκσπερματισει
Γλυφωμουνι τις κανεις ....θεωρητικός κίνδυνος με ενα δυο περιστατικά παγκόσμιος ως αναφορά μετάδοσης με αυτον τον τροπο και στις αρχές τις επιδημίας....οι περισσοτεροι γιατροί δεν το θεωρούν καν επικίνδυνη επαφή για hiv καθως και οποίες μελέτες έγιναν για να αποδείξουν αυτο τον τροπο μετάδοσης απέτυχαν.
Γενικά περιστατικά μετάδοσης τπυ ιού απο απροφυλακτο στοματικο σεξ υπαρχουν και κλινικά αποδεδειγμένα μονο για αυτους που κανουν και το 99,99% αφορα gay άνδρες.
Το σάλιο ουδετεροποιει τον ιο , οι πληγές ίσως αυξάνουν τον κίνδυνο αλλα παλι ειναι χαμηλού ρίσκου.

Ολα τα αλλα ομως τα κολας πολυ εύκολα απο απροφυλακτο στοματικό.

Φυσικα για απροφυλακτο σεξ πας κανόνικα για ολες τις εξετάσεις η ακομα και αν εχει σπάσει η καποτα , ειδικά αυτος που δέχεται .
Το πρωκτικό ειναι το ποιο επικίνδυνο απο ολα.

Ενημερώθηκε σωστα απο σωστές πηγες και κάντε τις σωστές εξετάσεις στο χρονο που πρεπει.
συμφωνω σε ολα να 'σαι καλα γιατι μιλας με σωστη τοποθετηση.
 

jumaru

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
3.116
Κριτικές
5
Like
129
Πόντοι
296
και θα συνεχισω να ειμαι σε αποχη και σε αλλους τοσους ή και περισσοτερους με την υγεια των αλλων δεν παιζουμε 
μεχρι να ολοκληρωθουν οι εξετασεις εννοω για την αποχη
 

simera_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
281
μεχρι να ολοκληρωθουν οι εξετασεις εννοω για την αποχη

Ηρέμησε εισαι αρνητικός απο hiv μην χαλάς τον εαυτό σου αλλο.

Κάνε ενα τηλεφωνο στο 2107222222 να σε ηρεμήσουν η στο Συγγρος.
Εφοσον εισαι Αθήνα.

Οτιδήποτε αφορα τωρα ηπατίτιδες φαινεται μετα τος 6 εβδομαδες ποσο δε τους 3μηνες...

Εισαι απόλυτος καλα προχωρά (move on)

Άνοιξη εχουμε
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
και θα συνεχισω να ειμαι σε αποχη και σε αλλους τοσους ή και περισσοτερους με την υγεια των αλλων δεν παιζουμε 

Μακάρι να σκέφτονταν όλοι σαν εσένα φίλε...
Σου εύχομαι να μην έχεις απολύτως τίποτα και να επανέλθεις στις επάλξεις αλλά με πλήρη εξάρτηση αυτή τη φορα!
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
4
Like
1.335
Πόντοι
216
Ρε τρελε,πηγες σε γιατρινα και της ειπες οτι σου σπασε η καποτα στο μπουρδελο?και πιασατε κουβεντα και για σιτυ τουρια?


Τύπε είναι μην σου τύχει ..... Αναγκαστικά της τα λές όλα, εντάξει δε της αναφέρεις πώς πήγες και σε τσαρδί στο Μετάξι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346

sotirakis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
23
Like
517
Πόντοι
291
Σιγαωμην τρεχεις σε γιατρους και διαγνωστικα κεντρα να χαλας χρονο και χρημα. Στην εποχη μας μπορεις ανετα να ψαξεις τα συμπτωματα και να μαθεις ακριβως τι εχεις και πως να το αντιμετωπισεις. Εγω ειχα κολλησει παλιοτερα βλεννοροια και χλαμυδια. Δεν πηγα πουθενα. Ειδα μονος τι επρεπε να παρω τα πηρα και με λιγοτερο απο 10-15 ευρω ειχα καθαρισει και την ιδια μερα κιολας. Βεβαια αν θες να πεταξεις λεφτα ειναι αλλο θεμα...

εντάξει δεν είναι απόλυτα λογικό αυτό έως και καθόλου, γιατί έτσι μπορεί να κάνεις μισή δουλειά, καλό είναι να πηγαίνουμε και σε κανένα διαγνωστικό όταν ασχολούμαστε με αυτό το sport (το ελεύθερο), το να χαλάσεις 40 ευρώ μια φορά δεν είναι και τόσο τραγικό, για την υγεία στην τελική το κάνεις, εγώ βέβαια που πήγα πρόσφατα για κάποιο θέμα θα μπορούσα να πληρώσω λιγότερα, της τάξεως των 5 ευρώ, αλλά την πάτησα με την μαλάκω την γραμματέα που με δικαιολογίες μου είπε πως πρέπει να πληρώσω ιδιωτικά.
Ότι μπορούμε να ενημερωθούμε στο Internet πάνω κάτω να δούμε τι έχουμε συμφωνώ, αλλά μετά θέλει συνταγή ιατρού για να τα πάρεις από το φαρμακείο, συν διπλογραφικά χαρτιά ...
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
137
Πόντοι
396
εντάξει δεν είναι απόλυτα λογικό αυτό έως και καθόλου, γιατί έτσι μπορεί να κάνεις μισή δουλειά, καλό είναι να πηγαίνουμε και σε κανένα διαγνωστικό όταν ασχολούμαστε με αυτό το sport (το ελεύθερο), το να χαλάσεις 40 ευρώ μια φορά δεν είναι και τόσο τραγικό, για την υγεία στην τελική το κάνεις, εγώ βέβαια που πήγα πρόσφατα για κάποιο θέμα θα μπορούσα να πληρώσω λιγότερα, της τάξεως των 5 ευρώ, αλλά την πάτησα με την μαλάκω την γραμματέα που με δικαιολογίες μου είπε πως πρέπει να πληρώσω ιδιωτικά.
Ότι μπορούμε να ενημερωθούμε στο Internet πάνω κάτω να δούμε τι έχουμε συμφωνώ, αλλά μετά θέλει συνταγή ιατρού για να τα πάρεις από το φαρμακείο, συν διπλογραφικά χαρτιά ...

Καμια συνταγη δεν θελουν ασε τι λενε οι οδηγιες οτι παρεχονται μονο με ιατρικη συνταγη. Εμενα ποτε δεν μου εχουν ζητησει.
 

sotirakis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
23
Like
517
Πόντοι
291
Καμια συνταγη δεν θελουν ασε τι λενε οι οδηγιες οτι παρεχονται μονο με ιατρικη συνταγη. Εμενα ποτε δεν μου εχουν ζητησει.

ίσως είναι γνωστός σου αλλά και πάλι εγώ αν ήμουν δεν θα έδινα στο άκυρο φάρμακα ακόμα και σε γνωστό μου
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
137
Πόντοι
396
ίσως είναι γνωστός σου αλλά και πάλι εγώ αν ήμουν δεν θα έδινα στο άκυρο φάρμακα ακόμα και σε γνωστό μου

Ουτε καν σε οποιο φαρμακειο βρω παω μιας και παντα τυχαινει να ναι κλειστα οταν θελω να παω και ψαχνω εφημερευον. Κανενας ποτε δεν εχει ζητησει τιποτα. Δεν ζητανε γενικα..Το πολυ να σε ρωτησουν αν σου ειπε γιατρος να το παρεις αλλα μεχρι εκει.
 

Perikefaleas

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2017
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
τσουξιμο μετα απο ελευθερο στοματικο σε μπου...τι εξετασεις πρεπει να κανω γνωριζει κανενας?
warnban.gif
 [/color[/URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom