Νέα

Κέλλυ Λιόντου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gst007ath
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 520
  • Εμφανίσεις 314K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.062
Κριτικές
128
Like
22.282
Πόντοι
28.900
πάντα είχα την υποψία αλλά δεν ήμουν σίγουρος καθώς στο μάγο έγραφε 22 αν θυμάμαι καλά ενώ το κορίτσι μας είναι 40+.
Έχει όχι και 40+ μπορεί να είναι κοντά στα 35,αλλά 40 μου φαίνονται πολλά!!!
 

Deadfuckingpool

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2021
Μηνύματα
83
Like
102
Πόντοι
0
Γενικά χαζοπουτάνα,με την έννοια ότι εκτίθεται πολύ και όχι με τα ανάλογα αποτελέσματα.Πήγε νομίζω στο γραφείο του μάγου και έκανε την βιζιτού με 300 την ώρα.Συναγωνιστής εδώ που την δοκίμασε δεν έχει πεί τα καλύτερα.Προσωπικά την είχα πετύχει στην παραλία με μια άλλη που την έβγαζε φώτος,στην Βούλα.Κοντή με καλό σώμα,μεγάλα βυζιά,φυσικά ψευτικα,κωλάρα,αλλά με μεγάλο κεφάλι.Της έπιασα την κουβέντα,της είπα ότι την ξέρω και πως έχουμε βρεθεί,που δεν είχαμε και μετά απο 2 ώρες βρεθήκαμε στο Κρεολή και την γαμουσα με ένα κατοστάρικο,για 1,5 ώρα.Δεν κράτησα τηλέφωνα,δεν με ένοιαζε και χέστηκα.Ήθελα απλά να την γαμήσω,όμως άσχημα δεν πέρασα.Έδωσε όλες τις τρύπες της και μάλλον ήθελε να γαμηθεί και έβγαλε κάποια ενέργεια.Αν το έκανε κανονικό επάγγελμα με 80€ την ώρα,θα ήταν καλά,αλλά 300άρες σε καμία περίπτωση,
Τυχερός αδερφέ μπράβο σου σήμερα ρώτησα στον μάγο αν δουλεύει ακόμα εκεί αλλά μου είπαν όχι!!! Εννοείται πως αξίζει το 300 αλλά έτσι για το γαμπρό το γαμιση το θέλει. Διστιχος εν απαντάει στα μηνύματα για κατιδιαν ραντεβού ???
 

Deadfuckingpool

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2021
Μηνύματα
83
Like
102
Πόντοι
0
Ρωτάω πάντως τους συναγωνιστές οποίος έχει μέσο επικοινωνίας( τηλέφωνο δλδ) για κατιδιαν ραντεβού μαζί της ας μου στείλει ένα μήνυμα
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.287
Like
2.326
Πόντοι
456
Κρατα τα λεφτα σου για κατι πιο αξιολογο
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.891
Κριτικές
16
Like
14.715
Πόντοι
6.515
Ξεροχυνω μ αυτή τη τυπισσα, δεν ξέρω γιατί... ???

Μάλλον με ερεθιζουν οι γκόμενες που ενω λένε τίποτα αλλά έχουν σουξε στο bou
 

nipplelicker

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2017
Μηνύματα
5
Like
14
Πόντοι
0
Στο προφίλ στο Twitter έχει ένα μέιλ. Εκεί μου είχε απαντήσει και ζητούσε 300 το ραντεβού, δίνοντας ένα τηλ προφανώς κάποιου που την προμοταρει.
 

Deadfuckingpool

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2021
Μηνύματα
83
Like
102
Πόντοι
0
Στο προφίλ στο Twitter έχει ένα μέιλ. Εκεί μου είχε απαντήσει και ζητούσε 300 το ραντεβού, δίνοντας ένα τηλ προφανώς κάποιου που την προμοταρει.
Γαμωτο ακου 300 ευρω πολλα ειναι με τα μισα ανετα
 

Mr President

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2018
Μηνύματα
96
Κριτικές
5
Like
457
Πόντοι
300
Τελικά κάνει ραντεβού ή όχι. Και αν ναι πως μπορούμε να την βρούμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Join.f

nipplelicker

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2017
Μηνύματα
5
Like
14
Πόντοι
0
Εμένα δεν μ φάνηκε για κλειστό κύκλο από τη στιγμή που το έχει φάτσα φόρα στο προφίλ της. Απλά αν στείλεις από μέιλ της πουτσας δεν θα απαντήσει ποτέ. Τώρα το 300αρι ούτε για αστείο για δέκα λεπτά που θα ξεροχυσω. Άλλα όποιος έχει τα Βαλαντια ας δοκιμάσει.
 

nipplelicker

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2017
Μηνύματα
5
Like
14
Πόντοι
0
Τελικά κάνει ραντεβού ή όχι. Και αν ναι πως μπορούμε να την βρούμε
Τύπος μπες στο ο προφίλ της στο Twitter. Πρώτη μούρη σου λέει ένα μέιλ. Εκεί απαντάει. Δίνει ένα τηλ από κάποιον άλλον που μεσολαβεί για το ρνβ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom