Νέα

καυλιάρα πεθερά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1234567
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.863
Κριτικές
3
Like
818
Πόντοι
96
ΟΛΕΣ οι φωτο είναι από καλλιστεία που έγιναν στο Las Vegas με θέμα:
[size=18pt]"ΠΑΝΩ ΑΠΟ 50"[/size]

(και οι γκόμενες είναι πάνω από 50, βεβαιώνει η επιτροπή διοργάνωσης...)

Τι να λέμε τώρα!

291yvlh.jpg


chick%20over%2050.jpg


95ms6h.jpg


Όποιος θέλει περισσότερες πληροφορίες ας βάλει στο google "over 50 beauty contest" και θα βρει κι άλλες.
πωπω αυτες ειναι πραγματικες γυναικες :lheel: :kissass:  :fuck1: :rockon:
 

Επισκέπτης
ΟΛΕΣ οι φωτο είναι από καλλιστεία που έγιναν στο Las Vegas με θέμα:
[size=18pt]"ΠΑΝΩ ΑΠΟ 50"[/size]

(και οι γκόμενες είναι πάνω από 50, βεβαιώνει η επιτροπή διοργάνωσης...)

Τι να λέμε τώρα!

291yvlh.jpg


chick%20over%2050.jpg


95ms6h.jpg


Όποιος θέλει περισσότερες πληροφορίες ας βάλει στο google "over 50 beauty contest" και θα βρει κι άλλες.

πανω απο 50????
πωωωω γαματες ειναιιιιιιιι!!!
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Τον τελευταίο καιρό μετά από μία τυχαία συνάντηση με την πεθερά μου (άνοιξα την πόρτα του μπάνιου και ήταν μεσα με κατεβασμένο κυλοτάκι στην λεκάνη) άρχιασ ανα την σκέφοτμαι συνέχεια. Ουσιαστικά όμως με ερεθίζει να την "υπηρετήσω" και να ασχοληθώ με τα χείλη και πόδια της. Κανένας ομοιδεάτης?
:jerking: :jerking: ειδες την πεθερα σου ετοιμη να χεσει και εσυ φτιαχτηκες κοπρολαχνεια full
 
OP
OP
1

1234567

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
22
Πόντοι
1
Παιδιά νομίζω ότι είμαι σε καλό δρόμο γιατί άνοιξα συζήτηση για το βίντεο τησ Τζούλια και μου είπε με παράπονο ότι δεν το έχει δει!!! Έτοιμος είμαι.....
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Παιδιά νομίζω ότι είμαι σε καλό δρόμο γιατί άνοιξα συζήτηση για το βίντεο τησ Τζούλια και μου είπε με παράπονο ότι δεν το έχει δει!!! Έτοιμος είμαι.....

Ρε συ...ο τάλος την  :fuck1: την πεθερά του με το βίντεο της Τζούλιας...ρε...μπας και είσαι ο τάλος και μας δουλεύεις??? :think: :think:
 
OP
OP
1

1234567

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
22
Πόντοι
1
Καμία σχέση με τον Ταλός
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Καμία σχέση με τον Ταλός

Του τάλου την λένε Λίλα...δεν πιστεύω να έχουν το ίδιο όνομα με την δικιά σου???

Και ο πορνόπαπος έχει αναφέρει κάτι...όχι με την δικιά του πεθερά...αλλά με την πεθερά του δροσερού_αγοριού!!!
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
Παιδιά νομίζω ότι είμαι σε καλό δρόμο γιατί άνοιξα συζήτηση για το βίντεο τησ Τζούλια και μου είπε με παράπονο ότι δεν το έχει δει!!! Έτοιμος είμαι.....
παρε και καμια σαμπανια κοντα..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

booklover

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2009
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά νομίζω ότι είμαι σε καλό δρόμο γιατί άνοιξα συζήτηση για το βίντεο τησ Τζούλια και μου είπε με παράπονο ότι δεν το έχει δει!!! Έτοιμος είμαι.....

Κανόνισε να το δείτε μαζί.  Έχε και κρασάκι, όπως είπε κάποιος συνάδελφος.  Κάποια στιγμή που ο "Γιώργος" θα σπρώχνει τη Τζούλια στην οθόνη, χούφτωσ'την, χούφτωσ' την.

Και μετά πες μας τι έγινε.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Η παροιμια την λεει γρια,καθε αλλο αυτες ειναι που ξερουνε τι θελουνε και πως να σε ευχαριστησουν περισσοτερο

Ακριβώς όπως τα λες είναι! Κι αν σε κάποιες περιπτώσεις υστερούν λίγο σε εξωτερική εμφάνιση, ξέρουν και σε αποζημιώνουν με το παραπάνω σε όλα τα άλλα.... :headbang: :headbang: :headbang:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Καμία σχέση με τον Ταλός
Χουφτωστην Χούφτωστην
Θα την χουφτώσει κανένας άλλος και μετά θα ανοίξεις θέμα: "Δεν πρόλαβα να γαμήσω την πεθερά μου"
και θα τρέχουμε μετά εμείς να σε παρηγορούμε
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ακριβώς όπως τα λες είναι! Κι αν σε κάποιες περιπτώσεις υστερούν λίγο σε εξωτερική εμφάνιση, ξέρουν και σε αποζημιώνουν με το παραπάνω σε όλα τα άλλα.... :headbang: :headbang: :headbang:
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Μπορη να υστερουν σε εμφανιση μερικες αλλα σε αποζημιωνουν αλλιως οπως σωστα το λες, δεν μπορη να ειναι ολες μοντελες,αν και πολλες απο αυτες ειναι μονο γλαστρες οπως μας εχει τυχη αρκετες φορες 
 
OP
OP
1

1234567

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
22
Πόντοι
1
Giorgo soy exei tyxei na skiseis orimi 50ara gynaika?
 

ntipap

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
52
Like
4
Πόντοι
0
ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΛΑ? ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ 8 ΜΑΡΤΗ. ΤΙ ΗΛΙΚΙΑ ΕΧΕΙΣ? ΕΙΜΑΙ ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΟΣ ΜΕ ΚΑΛΟ ΚΑΥΛΙ
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Και ο πορνόπαπος έχει αναφέρει κάτι...όχι με την δικιά του πεθερά...αλλά με την πεθερά του δροσερού_αγοριού!!!

Έχει το δροσερό αγόρι πεθερά......?  :think: Και ποιός "ποτίζει" τη γυναίκα του?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom