Νέα

Κατερίνα Στεφανίδη (επικοντίστρια)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gunnar
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 292
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Πως θα κανει παιδια οταν ειναι ολυμπιονικης , οταν αποσυρθει θα κανει, οπως τοσες και τοσες.
Πολυ μαλακας αυτος που της ειπε να κανει παιδια

Αφού είπε ότι έχει ήδη 'παιδιά',προφανώς δεν θέλει άλλα
:jerking2:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.675
Πόντοι
2.606
Οι καραγκιοζηδες που της λένε να κάνει παιδιά είναι οι ίδιοι που λένε σε εσάς γιατί δεν παντρευσαι ? Αν είσαι παντρεμένος γιατί δεν έχεις παιδιά, αν έχεις ένα γιατί δεν έκανες και άλλο :confused::confused::confused:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Οι καραγκιοζηδες που της λένε να κάνει παιδιά είναι οι ίδιοι που λένε σε εσάς γιατί δεν παντρευσαι ? Αν είσαι παντρεμένος γιατί δεν έχεις παιδιά, αν έχεις ένα γιατί δεν έκανες και άλλο :confused::confused::confused:

Βλέπετε το δέντρο και όχι το δάσος

Η τύπισσα εξίσωσε τα ζώα με τα παιδιά.Αυτά που θέλουν ν'ακούν οι φεμινοανώμαλες,κι έσπευσαν να βγάλουν το σχόλιο σεξιστικό
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Περήφανη σκυλομαμα,μητουδιστρια και ψεκοβια;
Και γαμω τα πρότυπα....

Μέχρι τώρα η συγκεκριμένη δεν έχει δείξει τέτοια δείγματα.Συν το ότι είναι και παντρεμένη με άντρα (γιατί κι αυτό πρέπει να το τονίζουμε πλέον στη σημερινή ανώμαλη εποχή).
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Για τα δικα μου γουστα ειναι ωραιο πιπινακι ανετα το γαμουσα...και οχι μονο μια φορα....πολλες...και βυζακι που χωραει ολο μες το στομα :cum: :cum: :cum:
Τι πιπίνι ρε 30αρα είναι
Στα 18 της, εγώ γαμουσα αι την βουλτεψη, δεν είναι κριτήριο αυτό...
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.165
Like
34.442
Πόντοι
9.931
Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μαλακια απο το να αποκαλείς το σκυλί σου, η την γατα σου παιδί μου! Εμενα μου ανάβουν τα λαμπάκια οταν το ακούω και θελω να τις αρχίσω στο δούλεμα, που παει σχολείο; Τι ταξη παει; Ειναι καλος μαθητής και αλλα τετοια.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.899
Πόντοι
9.297
Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μαλακια απο το να αποκαλείς το σκυλί σου, η την γατα σου παιδί μου! Εμενα μου ανάβουν τα λαμπάκια οταν το ακούω και θελω να τις αρχίσω στο δούλεμα, που παει σχολείο; Τι ταξη παει; Ειναι καλος μαθητής και αλλα τετοια.
Nα το κάνεις και να μας μιλήσεις για την αντίδραση τους μετά....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.899
Πόντοι
9.297
Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μαλακια απο το να αποκαλείς το σκυλί σου, η την γατα σου παιδί μου! Εμενα μου ανάβουν τα λαμπάκια οταν το ακούω και θελω να τις αρχίσω στο δούλεμα, που παει σχολείο; Τι ταξη παει; Ειναι καλος μαθητής και αλλα τετοια.
Επίσης ανησυχητικό είναι όταν οι γονείς χρησιμοποιούν Α'πληθυντικο για ο,τι δηποτε σχετίζεται με το παιδί τους...πλήρη εξαφάνιση της προσωπικότητάς τους που μάλλον οδηγεί σε υπερπροστατευτισμο.Αραγε θα βγει σε καλό αυτό;
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.285
Κριτικές
1
Like
35.307
Πόντοι
6.256
Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μαλακια απο το να αποκαλείς το σκυλί σου, η την γατα σου παιδί μου! Εμενα μου ανάβουν τα λαμπάκια οταν το ακούω και θελω να τις αρχίσω στο δούλεμα, που παει σχολείο; Τι ταξη παει; Ειναι καλος μαθητής και αλλα τετοια.
Καλα θα κανουν να αγαπανε και αλλα ζωα εκτος των σκυλογατων,
Εχω μια γειτονισα φιλοζωη που καθε δυο μηνες φερνει συνεργειο για να ψεκαζει γιατι δεν μπορει τις κατσαριδες και τα κουνούπια, δεν καταλαβα τη διαφορα αναμεσα σε κατσαριδες και γατες
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.899
Πόντοι
9.297
Καλα θα κανουν να αγαπανε και αλλα ζωα εκτος των σκυλογατων,
Εχω μια γειτονισα φιλοζωη που καθε δυο μηνες φερνει συνεργειο για να ψεκαζει γιατι δεν μπορει τις κατσαριδες και τα κουνούπια, δεν καταλαβα τη διαφορα αναμεσα σε κατσαριδες και γατες
Αν δεν το καταλαβαίνεις εσύ πες σε μια γκόμενα να χα'ι'δεψει μια κατσαρίδα....όχι με το παπούτσι...αλλά με το χέρι!
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.201
Πόντοι
456
Οποιος ξερει να κοβει καταλαβαινει οτι ειναι χαζουλα. Το οτι ειναι πρωταθλητρια δε σημαινει οτι ειναι και genius και οτι λεει σε ολα τα θεματα εχει αξια.

Εδω grandmasters στο σκακι ενηλικες ανθρωποι τσακωνονται εδω και 1-2 μηνες για το εαν ενας τυπος εβαλε δονητη στον κωλο για να κλεψει.

Εχει φαει τον φεμινιστικο παπα και θα καταληξει στα 50 χωρισμενη με γατες και ενα σφινακι χαπια.
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456
Προτιμότερο είναι αντί να κάνει ένα νέο ζευγάρι παιδιά να υιοθετήσει ένα παιδάκι από την Αφρική, και ευγνωμοσύνη θα εισπράξει στο μέλλον περισσότερη και θα συμβάλει στην εξέλιξη της Ελληνικής φυλής προς το καλύτερο.

Υπάρχουν πλέον αρκετά παραδείγματα ανθρώπων που το κάνουν αυτό, πράγμα πολύ ευχάριστο!
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.675
Πόντοι
2.606
Καλα θα κανουν να αγαπανε και αλλα ζωα εκτος των σκυλογατων,
Εχω μια γειτονισα φιλοζωη που καθε δυο μηνες φερνει συνεργειο για να ψεκαζει γιατι δεν μπορει τις κατσαριδες και τα κουνούπια, δεν καταλαβα τη διαφορα αναμεσα σε κατσαριδες και γατες
Πλακα κανείς μαλλον τυπε?τις γάτες στο σπίτι τις έχεις εμβολιασμενες και μπανιαρισμενες ενώ οι κατσαρίδες που ζούνε στους υπονόμους τρώγοντας σκατα και μετά περπατανε πάνω στο ψωμί και στα πιάτα είναι το ίδιο ?να υποθέσω ότι στο σπίτι σου έχεις άπειρες?:confused::confused::confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.899
Πόντοι
9.297
Οποιος ξερει να κοβει καταλαβαινει οτι ειναι χαζουλα. Το οτι ειναι πρωταθλητρια δε σημαινει οτι ειναι και genius και οτι λεει σε ολα τα θεματα εχει αξια.

Εδω grandmasters στο σκακι ενηλικες ανθρωποι τσακωνονται για το εαν ενας τυπος εβαλε δονητη στον κωλο για να κλεψει.

Εχει φαει τον φεμινιστικο παπα και θα καταληξει στα 50 χωρισμενη με γατες και ενα σφινακι χαπια.
Σιγά μην χωρίσει...αν ήθελε πιο όμορφη ο άντρας της θα έβρισκε και μάλιστα αθλήτρια.
Δεν γουστάρει πιο όμορφη ,αυτό είναι το ταβάνι του...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Προτιμότερο είναι αντί να κάνει ένα νέο ζευγάρι παιδιά να υιοθετήσει ένα παιδάκι από την Αφρική, και ευγνωμοσύνη θα εισπράξει στο μέλλον περισσότερη και θα συμβάλει στην εξέλιξη της Ελληνικής φυλής προς το καλύτερο.

Υπάρχουν πλέον αρκετά παραδείγματα ανθρώπων που το κάνουν αυτό, πράγμα πολύ ευχάριστο!
Ενδιαφέρον ...θα περιμένουμε να δούμε εξελίξεις.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.899
Πόντοι
9.297
Πλακα κανείς μαλλον τυπε?τις γάτες στο σπίτι τις έχεις εμβολιασμενες και μπανιαρισμενες ενώ οι κατσαρίδες που ζούνε στους υπονόμους τρώγοντας σκατα και μετά περπατανε πάνω στο ψωμί και στα πιάτα είναι το ίδιο ?να υποθέσω ότι στο σπίτι σου έχεις άπειρες?:confused::confused::confused:
Καλά ,έχω δει γατιά να πετάγονται μέσα από σκουπιδοτενεκέδες και κάδους....και μετά γλείφονται!
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.675
Πόντοι
2.606
Προτιμότερο είναι αντί να κάνει ένα νέο ζευγάρι παιδιά να υιοθετήσει ένα παιδάκι από την Αφρική, και ευγνωμοσύνη θα εισπράξει στο μέλλον περισσότερη και θα συμβάλει στην εξέλιξη της Ελληνικής φυλής προς το καλύτερο.

Υπάρχουν πλέον αρκετά παραδείγματα ανθρώπων που το κάνουν αυτό, πράγμα πολύ ευχάριστο!
Εσύ αυτό έκανες τυπε?:confused::confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom