Νέα

Kate Upton

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Τρυποκάρυδος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 122K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.805
Like
16
Πόντοι
16
Τελικά πολύ ανοιχτόμυαλοι είμαστε σ' αυτό το σάιτ και προοδευτικοί.Αποδεχόμαστε τις απόψεις των άλλων χωρίς να γκρινιάζουμε καθόλου.
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
Τελικά πολύ ανοιχτόμυαλοι είμαστε σ' αυτό το σάιτ και προοδευτικοί.Αποδεχόμαστε τις απόψεις των άλλων χωρίς να γκρινιάζουμε καθόλου.
ειπα απο την ΑΡΧΗ οτι ειναι θεμα γουστου το αν σου αρεσει μια γκομενα.

αλλα ως γνωστον μαλακες υπαρχουν πολλοι.λαιον ομως ενας.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
ειπα απο την ΑΡΧΗ οτι ειναι θεμα γουστου το αν σου αρεσει μια γκομενα.

αλλα ως γνωστον μαλακες υπαρχουν πολλοι.λαιον ομως ενας.

Μωρή Παλόμα, αν σχολίαζα το γούστο σου δε θα έκανα παράθεση μία πρόταση απ' το ποστ σου. Χέστηκα για το γούστο σου
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
επειδη ειπα οτι αν την εβλεπα σε μπουρδελο σκουζεις ε?  :2funny:

εχω πετυχει πολυ πιο καβλιαρες σε τσαρδια στο μεταξουργειο μεγαλε οποτε κι εκει λαθος εισαι ...

σας πασαρουν μια γκομενα κι αμεσως να την πειτε μουναρα μαλακες... :jerking:

 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.476
Κριτικές
21
Like
1.925
Πόντοι
6.415
καθολου δε τα παραλεω.γουστα ειναι αυτα.

η φατσα της δε μου αρεσει,το σωμα της καθολου(δε μου αρεσουν οι τοσο λεπτες) και μονο βυζι εχει .

περι ορεξεως...

δε μου αρεσουν οι τοσο λεπτες....εμ πέστο ντε ρε φιλαράκι... :grin: :grin: :grin:

ας βάλουμε κατι για σένα

842-02650311w.jpg



 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.476
Κριτικές
21
Like
1.925
Πόντοι
6.415
επειδη ειπα οτι αν την εβλεπα σε μπουρδελο σκουζεις ε?  :2funny:

εχω πετυχει πολυ πιο καβλιαρες σε τσαρδια στο μεταξουργειο μεγαλε οποτε κι εκει λαθος εισαι ...

σας πασαρουν μια γκομενα κι αμεσως να την πειτε μουναρα μαλακες... :jerking:

Εγώ σε υποστηρίζω ρε speres...δείτε χάλια στο παρακάτω βίντεο...τσκ τσκ ...κοιτάξτε τια αμερικανιές μας σερβίρουν κι εμέις τα χάβουμε σαν χάνοι

Πάντως για να μην φρίξεις δες το, έχει και πιγκουίνους μέσα...ψωμομένους τους έκοψα
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
φιλε σαλονικα για  να δεις ποσο για τον πουτσο ειστε σκεψου απλα τζενιφερ λοπεζ...εχει καμμια σχεση αυτη με την ξανθια που τοσο πολυ θαυμαζετε?  :jerking:

αυτο εννοω δε μου αρεσουν οι αδυνατες...

αλλα το ξερω,ειναι δυσκολο να το χρησιμοποιεις το μυαλο...
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.476
Κριτικές
21
Like
1.925
Πόντοι
6.415

Όποιος πει ότι στο παραπάνω βίντεο δεν είναι μούναρος είναι απλά gay  :grin: :grin: :grin:
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.805
Like
16
Πόντοι
16
Σπέρες όπως κατάλαβες δεν κάνει να πολυανοίγεσαι εδώ μέσα,δεν είσαι και πολύ καιρό στο σάιτ γι' αυτό.Από δω και πέρα θα ξέρεις.Έλεγα να μιλήσω για τα γούστα μου κι εγώ αλλά θα με παίρνανε με τις πέτρες.Άστα...
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Εγώ σε υποστηρίζω ρε speres...δείτε χάλια στο παρακάτω βίντεο...τσκ τσκ ...κοιτάξτε τια αμερικανιές μας σερβίρουν κι εμέις τα χάβουμε σαν χάνοι

Πάντως για να μην φρίξεις δες το, έχει και πιγκουίνους μέσα...ψωμομένους τους έκοψα

τι να λεμε ρε τυπε τωρα αμα δεν ειναι η ντοπια 1.65 (με το ζορι) πλαστικουρα δεν καβλωνουμε λεμεεε  :rockon: :rockon:

 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.476
Κριτικές
21
Like
1.925
Πόντοι
6.415
Σπέρες όπως κατάλαβες δεν κάνει να πολυανοίγεσαι εδώ μέσα,δεν είσαι και πολύ καιρό στο σάιτ γι' αυτό.Από δω και πέρα θα ξέρεις.Έλεγα να μιλήσω για τα γούστα μου κι εγώ αλλά θα με παίρνανε με τις πέτρες.Άστα...

Μια απλή επικοδομητική συζήτηση κάνουμε  :2funny: :2funny: σιγά μην σε πάρουμε με τις πέτρες αν μας πεις οτι η αλβανίδα που πήδηξες χτες στην Φυλής με 1 δεκάρικο ήταν 100 φορές καλύτερη από την αδύνατη η φακλάνα Καιτούλα Upton

600full-kate-upton.jpg
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.805
Like
16
Πόντοι
16
Μια απλή επικοδομητική συζήτηση κάνουμε  :2funny: :2funny: σιγά μην σε πάρουμε με τις πέτρες αν μας πεις οτι η αλβανίδα που πήδηξες χτες στην Φυλής με 1 δεκάρικο ήταν 100 φορές καλύτερη από την αδύνατη η φακλάνα Καιτούλα Upton

600full-kate-upton.jpg
Τόσα ξέρεις από γυναίκες τόσα λες.Πες μου τί σχέση μπορεί να έχει αυτό το πιτσιρίκη με την Θεοφανία Παπάθωμα και την Μόνικα Μπελούτσι αν τις ξέρεις βέβαια.
Στο τέλος θα μας πεις κιόλας ότι είναι από τις πιο όμορφες γυναίκες στον κόσμο!
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
τι να κλασει η αμερικανα βυζαρου μπροστα στην Δουκισα την Νικολετα και τις ελλεινιδες φιλες τους τυπε  :rockon: :rockon:  μιλαμε για λιρες εκατο απο παντου μας τις ζητανε  :rockon: :rockon:
Μουνάρες κ οι μεν,μουνάρα κ η δε...

Μην τα ισοπεδώνουμε όλα...
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
επειδη ειπα οτι αν την εβλεπα σε μπουρδελο σκουζεις ε?  :2funny:

εχω πετυχει πολυ πιο καβλιαρες σε τσαρδια στο μεταξουργειο μεγαλε οποτε κι εκει λαθος εισαι ...

σας πασαρουν μια γκομενα κι αμεσως να την πειτε μουναρα μαλακες... :jerking:
Τώρα τα ισοπέδωσες όλα...Ας έλεγες τουλάχιστον στούντιο...
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
καθολου δε τα παραλεω.γουστα ειναι αυτα.

η φατσα της δε μου αρεσει,το σωμα της καθολου(δε μου αρεσουν οι τοσο λεπτες) και μονο βυζι εχει .

περι ορεξεως...
Δεν έχει πολύ όμορφο πρόσωπο;

Είναι λεπτή αυτή με τόσα πιασίματα;

Όχι ρε συ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom