Νέα

Κασσάνδρας 4

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 161K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
πρωσεχε πως μιλας για την λιτσα γιατι αντε.η ανθρωποι που μενουν ευχαριστιμενη ερχονται στης ειδιες κοπελες.τωρα ορισμενα παιδια που δεν εχουν μεινει ευχαριστιμενη μπωρουν  να διαμαρτιριθουν με ομορφο τροπο αλλα μην προσβαλουνε.κ οσο αναφορα το κουβακι η κυρια λιτσα ειναι στην παραλια της εσυ να πας αλλου.
γεια σου ρε βικουλα τρελο μωρο με τισ sexy φωτο :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
πρωσεχε πως μιλας για την λιτσα γιατι αντε.η ανθρωποι που μενουν ευχαριστιμενη ερχονται στης ειδιες κοπελες.τωρα ορισμενα παιδια που δεν εχουν μεινει ευχαριστιμενη μπωρουν  να διαμαρτιριθουν με ομορφο τροπο αλλα μην προσβαλουνε.κ οσο αναφορα το κουβακι η κυρια λιτσα ειναι στην παραλια της εσυ να πας αλλου.

δεν διαφωνώ...αλλά για δες:

Μόλις γύρισα απο το εν λόγω σπίτι...τέλειος χώρος...πεντακάθαρος.......απίστευτα όμορφη κοπέλα...ελληνίδα όπως είπε η τσα2...η οποία και μου είπε τα προγράμματα πρίν έρθει η κοπέλα...έρχεται η κοπελιά και παθαίνω χοντρή πλάκα...τέλειο μωρό πραγματικά...φόραγε μόνο το στριγκάκι...με τέλεια στητά βυζιά...μικρή σε ηλικία...επειδή έχω και ένα πάθος με τα όμορφα πόδια...και επειδή η κοπέλα είχε τέλεια...έκανα το...λάθος (?) να ρωτήσω για ποδολαγνεία...μου λέει στην αρχή:''φυσικά με 20 € παραπάνω''...απαντάω:''εγώ να της κάνω''...καθώς θεώρησα δεδομένο ότι δεν μπορεί να πληρώνουμε ΚΑΙ γι'αυτό...και απλά η ερώτηση ήταν αν της αρέσει...αν το δέχεται...αν το αντέχει βρε αδερφέ...μου απαντάει ότι δέχεται με...10 € παραπάνω!!!!Της απαντάω:''καλά πληρώνουμε ΚΑΙ γι'αυτό???Θα της γλείψω τα πόδια και θα την πληρώσω???''...απαντάει:''γιατί αλλού δεν πληρώνεις γι'αυτό???''...της απαντάω:''όχι βέβαια''...και της λέω αμέσως:''εντάξει...δεν πειράζει...γειά σας και καλή χρονιά!!!''...και την ακούω να πηγαίνει μέσα που κάθεται η κοπέλα και να λέει βρισιές του στύλ ''μαλάκα''...απο εμένα φυσικά ένα μεγάλο ΑΚΥΡΟ ακόμα και αν φέρει την Μόνικα Μπελούτσι!!!!Τα λεφτά μου θα τα δίνω όπως και όπου γουστάρω!!!Και αυτή η απαράδεκτη τσατσά...θα χάσει πολλούς πελάτες έτσι...καλή χρονιά σε όλους!!!
ΥΓ--->Μην δείτε ότι είναι το πρώτο μήνυμα και αρχίσετε να βγάζεται συμπεράσματα...απλά να πάτε και άλλοι...και κάντε την ίδια κουβέντα...να το διαπιστώσετε αμέσως!!!

η λίτσα είναι αυτή???Εσύ???Ποιά είναι τέλος πάντων??? :think: :think: :think:

Δεν ξέρω για εσένα προσωπικά...αλλά καλό θα είναι κάποια σπίτια να μάθουν να τιμούν τα λεφτά που τους δίνουν...αν η χώρα μας έφτασε εδώ...ένας λόγος είναι αυτός...ότι κάποιοι πήγαν να πλουτίσουν αμέσως....
 

has

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2010
Μηνύματα
96
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ακουμε μονο καλα λογια.Τοσες αρνητικες κριτικες διαβαζω,τοσα αρνητικα σχολια αλλα μεσα σε ολα και θετικα.Αν η κοπελα φευγει στο 5αλεπτο να ακουμε το κραξιμο αλλα οχι με βρισιες και προσβολες του τυπου καριολα.Δεν νομιζω οτι ειναι ωραιο.

Αλλη φορα αν θελουν να βρισουν, να τις λενε αρσακειαδες? :2funny:
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
δεν διαφωνώ...αλλά για δες:

η λίτσα είναι αυτή???Εσύ???Ποιά είναι τέλος πάντων??? :think: :think: :think:

Δεν ξέρω για εσένα προσωπικά...αλλά καλό θα είναι κάποια σπίτια να μάθουν να τιμούν τα λεφτά που τους δίνουν...αν η χώρα μας έφτασε εδώ...ένας λόγος είναι αυτός...ότι κάποιοι πήγαν να πλουτίσουν αμέσως....
τωρα τι φταινε τα μπουρδελα με τουσ πουστηδεσ που φαγανε δισ και τα ξυνουν και πινουν στην υγεια σου κε στην υγεια μου κε στην υγεια καθε κοροιδου
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
τωρα τι φταινε τα μπουρδελα με τουσ πουστηδεσ που φαγανε δισ και τα ξυνουν και πινουν στην υγεια σου κε στην υγεια μου κε στην υγεια καθε κοροιδου

Καμία...απλά έχουμε μάθει να γινόμαστε πλούσιοι στον μήνα επάνω...και εδώ τα μπουρδέλα το ίδιο κάνουν...απ'την μύγα να βγάλουν ξύγκι....

ΥΓ--->Ισως να υπάρχει μια σχέση...ότι την χώρα την κατάντησαν το μεγαλύτερο μπουρδέλο... :rockon: :rockon:
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Καμία...απλά έχουμε μάθει να γινόμαστε πλούσιοι στον μήνα επάνω...και εδώ τα μπουρδέλα το ίδιο κάνουν...απ'την μύγα να βγάλουν ξύγκι....

ΥΓ--->Ισως να υπάρχει μια σχέση...ότι την χώρα την κατάντησαν το μεγαλύτερο μπουρδέλο... :rockon: :rockon:
ρε κορονα μου παντωσ ειναι κολοδουλεια μια απο τισ χειροτερεσ τουσ λογουσ του ξερεισ δε ξερεισ τι τραβανε τα κοριτσακια και τι βιτσια κανουνε η ακουνε τωρα θα μου πεισ δουλεια τουσ ειναι,αλλα κανεισ δε ξερει τι τισ ωθησε να κανουν αυτην την δουλεια,εγω παντωσ αν και γουσταρω καπου τισ συμπονω και αν τουσ μιλησεισ εχουνε μπεσα και ανθρωπια . γνωμη μου σορρυ αν σε ζαλισα
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231
ρε κορονα μου παντωσ ειναι κολοδουλεια μια απο τισ χειροτερεσ τουσ λογουσ του ξερεισ δε ξερεισ τι τραβανε τα κοριτσακια και τι βιτσια κανουνε η ακουνε τωρα θα μου πεισ δουλεια τουσ ειναι,αλλα κανεισ δε ξερει τι τισ ωθησε να κανουν αυτην την δουλεια,εγω παντωσ αν και γουσταρω καπου τισ συμπονω και αν τουσ μιλησεισ εχουνε μπεσα και ανθρωπια . γνωμη μου σορρυ αν σε ζαλισα

καλα ρε μη τρελλαινεσαι κιολας. αμα δε γουσταρανε δε θα κανανε αυτη τη δουλεια οι περισσοτερες. αλλα για πηγαινε ρωτα τες αν θα δουλευανε ποτε να δεις τι θα σου πουνε. Πουτανες γινανε γιατι δε γουσταρουν να δουλευουν αλλα να στηνονται στα 4 και να οικονομανε. και δε τις κατηγορω. ποιος γουσταρει να δουλευει; Τωρα νταξει και οι πουτανια δουλεια ειναι αλλα αλλο να πλενεις σκαλες και αλλο να αραζεις σε ενα κρεβατι και να γλυφεις πουτσες. και αλλο να παιρνεις 700 ευρω και αλλο χιλιαδες.

αν εχουν μπεσα και ανθρωπια ειναι αλλο θεμα. ανθρωποι ειναι οπως ολοι με τις καλες και τις κακες τους στιγμες. ειναι ομως και πουτανες. δηλαδη γυναικες που για το χρημα τα κανουν ολα. αυτο κατι σημαινει. αλλα οχι και να τις λυπομαστε. ελεος. για λυπηση ειμαστε εμεις που παμε και τα σκαμε. αλλα εμεις ειμαστε αρρωστοι ανιατα τι να κανουμε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
πρωσεχε πως μιλας για την λιτσα γιατι αντε.η ανθρωποι που μενουν ευχαριστιμενη ερχονται στης ειδιες κοπελες.τωρα ορισμενα παιδια που δεν εχουν μεινει ευχαριστιμενη μπωρουν  να διαμαρτιριθουν με ομορφο τροπο αλλα μην προσβαλουνε.κ οσο αναφορα το κουβακι η κυρια λιτσα ειναι στην παραλια της εσυ να πας αλλου.
Το σαιτ δεν είναι παραλία κανενός, ο καθένας μπορεί να λέει την γνώμη του άφοβα χωρίς να προσβάλει τον άλλον.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
MΠΑΖΟ ΟΛΙΚΗΣ Η ΝΑΤΑΛΥ.....:cussing:
Aμα δεν τελειωσεις σε 5 λεπτα..ξινιζει την μουρη της....
ΜΑΥΡΟ στην καριολα... :cussing:
Σε καμια περιπωση δεν ειμαι αντιθετος με την αγαακτηση σου, για μια ασχημη εμπειρια σου με την ναταλλυ (Παρ΄ολο που απορω, μιας και τις ......7 φορες !!! που εχω παει με την κοπελα, η μια ειναι καλυτεη απο την αλλη)Ισως την πετυχες σε αχηη στιγμη.

Σε καμια περιπωση δεν ειμαι αντιθετος και δεν αμφισβητω την κριση σου.

Σε αυτο που ειμαι αντιθετος ειναι οι φρασεις που χρησιμοποιησες.

Προσωπικα πιο πολυ βαση δινω σε μια κακη κριτικη που τεκμηριωνεται "πολιτισμενα" παρα σε μια υβριστικη.
Νομιζω οτι χρησιμοποιωντας ακραιους χαρακτηρισμους, χανουμε το οποιο δικιο εχουμε.
Ο σεβασμος και η ευγενεια δεν εκαναν ποτε κακό.

Αυτη ειναι η αποψη μου, και φυσικα δεν σημαινει απαραιτητα, οτι ειναι κια η σωστη.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
καλα ρε μη τρελλαινεσαι κιολας. αμα δε γουσταρανε δε θα κανανε αυτη τη δουλεια οι περισσοτερες. αλλα για πηγαινε ρωτα τες αν θα δουλευανε ποτε να δεις τι θα σου πουνε. Πουτανες γινανε γιατι δε γουσταρουν να δουλευουν αλλα να στηνονται στα 4 και να οικονομανε. και δε τις κατηγορω. ποιος γουσταρει να δουλευει; Τωρα νταξει και οι πουτανια δουλεια ειναι αλλα αλλο να πλενεις σκαλες και αλλο να αραζεις σε ενα κρεβατι και να γλυφεις πουτσες. και αλλο να παιρνεις 700 ευρω και αλλο χιλιαδες.

αν εχουν μπεσα και ανθρωπια ειναι αλλο θεμα. ανθρωποι ειναι οπως ολοι με τις καλες και τις κακες τους στιγμες. ειναι ομως και πουτανες. δηλαδη γυναικες που για το χρημα τα κανουν ολα. αυτο κατι σημαινει. αλλα οχι και να τις λυπομαστε. ελεος. για λυπηση ειμαστε εμεις που παμε και τα σκαμε. αλλα εμεις ειμαστε αρρωστοι ανιατα τι να κανουμε  :2funny: :2funny: :2funny:
Ωραια τα λες και συμφωνω μαζι σου.

Αφου λοιπον ειναι τοσο ευκολα και ροδινα, γιατι δεν προτρεπουμε γυναικες απο το περιβαλλον μας να κανουν αυτη την δουλεια?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
εντάξει τα έχουμε παίξει εντελώς,το έχουμε κάψει τελείως στην ελλάδα!και φυσικά δε φταίει ποτέ κανείς άλλος εκτός από εμάς τους ίδιους.Δεν θέλω να αναφερθώ σε πράγματα και καταστασεις εκτενώς,αλλά αυτά που γράφονται από τους περισσότερους νομίζω απευθύνονται σε ανθρώπους με iq -8500.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Ωραια τα λες και συμφωνω μαζι σου.

Αφου λοιπον ειναι τοσο ευκολα και ροδινα, γιατι δεν προτρεπουμε γυναικες απο το περιβαλλον μας να κανουν αυτη την δουλεια?

γιατί "πρίν τις προτρέψεις" έχεις πάρει ήδη την απάντηση.Μα καλά είναι τώρα αυτή ερώτηση για την οποία περιμένεις απάντηση? :huh:
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231
Ωραια τα λες και συμφωνω μαζι σου.

Αφου λοιπον ειναι τοσο ευκολα και ροδινα, γιατι δεν προτρεπουμε γυναικες απο το περιβαλλον μας να κανουν αυτη την δουλεια?

εγω τις προτρεπω αλλα δε μακουνε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

polidoro

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2009
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εσυ βρε αλεξ77 λεσ ψεματα μα πολα ψεματα επειδη εισαι μαλακασ.γιατι η ναταλι εχει ενα μηνα να δουλεψει στο κασσανδρασ 4.η ναταλι ειναι αστερι Τ. κε.Π .!!!!!!.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 12/05  :)  :)  :)  [/move]

Κασσανδρας 4(κατω): Λαουρα - Λαουρα - ?
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - Βικυ - Μαρια Σερβα
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.743
Πόντοι
4.365
Σε καμια περιπωση δεν ειμαι αντιθετος με την αγαακτηση σου, για μια ασχημη εμπειρια σου με την ναταλλυ (Παρ΄ολο που απορω, μιας και τις ......7 φορες !!! που εχω παει με την κοπελα, η μια ειναι καλυτεη απο την αλλη)Ισως την πετυχες σε αχηη στιγμη.

Σε καμια περιπωση δεν ειμαι αντιθετος και δεν αμφισβητω την κριση σου.

Σε αυτο που ειμαι αντιθετος ειναι οι φρασεις που χρησιμοποιησες.

Προσωπικα πιο πολυ βαση δινω σε μια κακη κριτικη που τεκμηριωνεται "πολιτισμενα" παρα σε μια υβριστικη.
Νομιζω οτι χρησιμοποιωντας ακραιους χαρακτηρισμους, χανουμε το οποιο δικιο εχουμε.
Ο σεβασμος και η ευγενεια δεν εκαναν ποτε κακό.

Αυτη ειναι η αποψη μου, και φυσικα δεν σημαινει απαραιτητα, οτι ειναι και η σωστη.
Εχεις καποιο δικιο φιλε CHEYENNE,
ΑΛΛΑ οπως μου μιλανε...τους μιλαω-απανταω.. :tickedoff:
Ξερει αυτη η πουτανα η Ναταλυ...  ξερει..
γιατι πρωτη αυτη ανοιξε το βρωμοστομα της...
για αυτο τα ακουει κ απο'δω!
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.743
Πόντοι
4.365
εσυ βρε αλεξ77 λεσ ψεματα μα πολα ψεματα επειδη εισαι μαλακασ.γιατι η ναταλι εχει ενα μηνα να δουλεψει στο κασσανδρασ 4.η ναταλι ειναι αστερι Τ. κε.Π .!!!!!!.
Εσυ τι κλωναρι εισαι παλι??? :uglystupid:
Σαλτα κ γαμισου... κ φερε μας την εισπραξη!!!
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Ειρήνη ημίν!
angelwings.gif
angelwings.gif
angelwings.gif
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Για  2η και 3η βαρδια σημερα 13/05  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 4(κατω): Ρωξανη - Αννα
Κασσανδρας 4(πανω): Βικυ - Μαρια Σερβα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom