Νέα

Κασσάνδρας 4

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 161K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Ntaiana εδω που εισαι και ρωτας πανω Teleftaios!!!
Μια χαρα Μιλφ Ρωσσιδαρα με πολυ καλο σωμα και αξιολογο service !!!
Tα υπολοιπα κοριτσοπουλα στην σημερινη πρωινη βαρδυα στα περιξ ας με συγχωρεσουν αλλα δεν κανουν για μενα !!!

και εμένα έτσι μου φαίνεται!πρέπει να είναι καλή μέσα.Έτσι την έκοψα την πάστα της!Αλλά αφού μου το επιβεβαιώνεις εσύ είναι για μένα συμβολαιογραφική πράξη και μαλιστα σε περγαμηνή! :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Τιμη μου !!! :rolleyes:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 10/05  :)  :)  :)  [/move]

Κασσανδρας 4(κατω): Λαουρα - ? - Αννα
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - Αννα - Μαρια Σερβα
 

underexposed321

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
73
Κριτικές
48
Like
0
Πόντοι
80
Καλησπερα, μια κοπελα Ναταλι που ειχα πετυχει σε μια τσαρκα ποτε θα ειναι στο προγραμμα? Η δεν δουλευει πλεον?
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 11/05  :)  :)  :)  [/move]

Κασσανδρας 4(κατω): Λαουρα - ? - Αννα
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - Σαντρα - Μαρια Σερβα
 

panos0075

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
[move] :)  :)  :)  Σημερα 11/05  :)  :)  :)  [/move]

Κασσανδρας 4(κατω): Λαουρα - ? - Αννα
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - Σαντρα - Μαρια Σερβα
natali ola  ta lefta xeri na tima ta lefta kai ton pelati me to parapano mpabo koukla
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
MΠΑΖΟ ΟΛΙΚΗΣ Η ΝΑΤΑΛΥ.....:cussing:
Aμα δεν τελειωσεις σε 5 λεπτα..ξινιζει την μουρη της....
ΜΑΥΡΟ στην καριολα... :cussing:
Οι αποψεις ειναι πολλες βλεπω για τη Ναταλι ο ενας λεει οτι ειναι ολα τα λφτα και ο αλλος την λεει μπαζο.Καλα αυτο να εχει ο καθενας τη γνωμη του συμφωνω αλλα δεν βρισκω νοημα και λογο να χαρακτηριζει καποιος μπαζο και καριολα μια κοπελα επειδη απλα δεν περασε καλα μαζι της.Μπορει να χρησιμοποιει αλλα λογια.


Κανόνες λειτουργίας του forum
6. Μη χρησιμοποιείτε εκφράσεις που προσβάλλουν:
-Την προσωπικότητα, τιμή, ή υπόληψη προσώπων.
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.743
Πόντοι
4.365
Οι αποψεις ειναι πολλες βλεπω για τη Ναταλι ο ενας λεει οτι ειναι ολα τα λφτα και ο αλλος την λεει μπαζο.Καλα αυτο να εχει ο καθενας τη γνωμη του συμφωνω αλλα δεν βρισκω νοημα και λογο να χαρακτηριζει καποιος μπαζο και καριολα μια κοπελα επειδη απλα δεν περασε καλα μαζι της.Μπορει να χρησιμοποιει αλλα λογια.


Κανόνες λειτουργίας του forum
6. Μη χρησιμοποιείτε εκφράσεις που προσβάλλουν:
-Την προσωπικότητα, τιμή, ή υπόληψη προσώπων.
Δεν μας παρατας ρε κυρα-λιτσα!
Οταν οι τσατσαδες σας  μας βριζουν που δεν περναμε ..ειναι καλα..?
Οταν οι πουτανες σου στο δωματιο ξινιζουν την φατσα τους..ειναι καλα?
Δηλαδι πρεπει να μπαινουμε ολοι εδω στο site για να μαθαινουμε ποια ειναι σωστη..??? Και δεν 8α μας φαει το 50ρικο τσατσικα..???

Τεσπα..αμα δεν σου αρεσουν αυτα που ακους εδω μεσα..τα κουβαδακια σου κ σε αλη παραλια! :tickedoff:
 

midi

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
162
Κριτικές
7
Like
168
Πόντοι
1
εγω προσωπικα εχω περασει πολυ καλα με την ναταλι ...αλλα κ.λιτσα μου ο καθενας μπορει να λεει την αποψη του οπως θελει.(εξαλου τα λεφτακια μας δινουμε)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Εμενα παλι δεν μου λεει τιποτα και για αυτο τον λογο δεν εχω ακουμπηση ενω την ξερω απο το Λελας αλλα ρε alex77 οκ με λιγο καλυτερο τροπο δεν βλαπτη !!

Ετσι για τους τυπους και για να βρεις και το δικιο σου !! ;)
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Δεν μας παρατας ρε κυρα-λιτσα!
Οταν οι τσατσαδες σας  μας βριζουν που δεν περναμε ..ειναι καλα..?
Οταν οι πουτανες σου στο δωματιο ξινιζουν την φατσα τους..ειναι καλα?
Δηλαδι πρεπει να μπαινουμε ολοι εδω στο site για να μαθαινουμε ποια ειναι σωστη..??? Και δεν 8α μας φαει το 50ρικο τσατσικα..???

Τεσπα..αμα δεν σου αρεσουν αυτα που ακους εδω μεσα..τα κουβαδακια σου κ σε αλη παραλια! :tickedoff:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Επειδη εχετε ενα μπανερ εδω μεσα, δεν σημαινει οτι θα ακουτε μονο καλα λογια...

Αμα κοπελα στο στουντιο θελει να φευγει στο 5αλεπτο(σύνηθες φαινόμενο στα κασσανδρας)τοτε το κραξιμο θα το ακουτε  :zfuck: :zfuck:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Δεν μας παρατας ρε κυρα-λιτσα!
Οταν οι τσατσαδες σας  μας βριζουν που δεν περναμε ..ειναι καλα..?
Οταν οι πουτανες σου στο δωματιο ξινιζουν την φατσα τους..ειναι καλα?
Δηλαδι πρεπει να μπαινουμε ολοι εδω στο site για να μαθαινουμε ποια ειναι σωστη..??? Και δεν 8α μας φαει το 50ρικο τσατσικα..???

Τεσπα..αμα δεν σου αρεσουν αυτα που ακους εδω μεσα..τα κουβαδακια σου κ σε αλη παραλια! :tickedoff:
Δεν νομιζω ποτε να σε χαρακτηρισε κανεις οπως χαρακτηριζεις εσυ την κοπελα.Αν καταλαβες καλα που δεν λες να καταλαβεις,δεν εχω προβλημα να πεις οτι θες για την κοπελα αλλα νομιζω καποιοι χαρακτηρισμοι δεν χρειαζονται.Με το να βριζεις χανεις και το δικιο σου.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Επειδη εχετε ενα μπανερ εδω μεσα, δεν σημαινει οτι θα ακουτε μονο καλα λογια...

Αμα κοπελα στο στουντιο θελει να φευγει στο 5αλεπτο(σύνηθες φαινόμενο στα κασσανδρας)τοτε το κραξιμο θα το ακουτε  :zfuck: :zfuck:
Δεν ακουμε μονο καλα λογια.Τοσες αρνητικες κριτικες διαβαζω,τοσα αρνητικα σχολια αλλα μεσα σε ολα και θετικα.Αν η κοπελα φευγει στο 5αλεπτο να ακουμε το κραξιμο αλλα οχι με βρισιες και προσβολες του τυπου καριολα.Δεν νομιζω οτι ειναι ωραιο.
 

βικυ

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Δεν μας παρατας ρε κυρα-λιτσα!
Οταν οι τσατσαδες σας  μας βριζουν που δεν περναμε ..ειναι καλα..?
Οταν οι πουτανες σου στο δωματιο ξινιζουν την φατσα τους..ειναι καλα?
Δηλαδι πρεπει να μπαινουμε ολοι εδω στο site για να μαθαινουμε ποια ειναι σωστη..??? Και δεν 8α μας φαει το 50ρικο τσατσικα..???

Τεσπα..αμα δεν σου αρεσουν αυτα που ακους εδω μεσα..τα κουβαδακια σου κ σε αλη παραλια! :tickedoff:
πρωσεχε πως μιλας για την λιτσα γιατι αντε.η ανθρωποι που μενουν ευχαριστιμενη ερχονται στης ειδιες κοπελες.τωρα ορισμενα παιδια που δεν εχουν μεινει ευχαριστιμενη μπωρουν  να διαμαρτιριθουν με ομορφο τροπο αλλα μην προσβαλουνε.κ οσο αναφορα το κουβακι η κυρια λιτσα ειναι στην παραλια της εσυ να πας αλλου.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Δεν ακουμε μονο καλα λογια.Τοσες αρνητικες κριτικες διαβαζω,τοσα αρνητικα σχολια αλλα μεσα σε ολα και θετικα.Αν η κοπελα φευγει στο 5αλεπτο να ακουμε το κραξιμο αλλα οχι με βρισιες και προσβολες του τυπου καριολα.Δεν νομιζω οτι ειναι ωραιο.
Ωραία, άλλη φορά θα γράφουμε σιδερένιο κρεβάτι αντί για καριόλα...
Δεν έχετε καταλάβει σε τι σάιτ είστε; Ο άλλος πάνω στο θυμό του λόγω του ότι έχασε λεφτά (λογικότατο) έβρισε, δε μπορείς να ελέγξεις το θυμό του άλλου, ειδικά αυτές τις εποχές
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom