Νέα

Κασσάνδρας 3

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 122K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ZIGOLO69

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
214
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
11
παιχτες ρωτησα την ιδια τη Βικη, τι εννοει με αυτο που ειπε σχετικα με "περιοδο"... :think:
και με διαβεβαιωσε οτι εχει πληρωσει 25000€ παραπανω για να κανει την επεμβαση ετσι ωστε να εχει και περιοδο και επιπλεον συμπληρωσε πως με εξωσωματικη εχει δυνατοτητα να κανει και παιδι! :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:λοιπον μετα απο αυτο, νομιζω πως ηρθε η ωρα να ακουσω το βιολογικο μου ρολοι που χτυπα και να γινω και εγω μανα! :headbang:

ρε μαγκες,αρχικα γελασα,μετα το εψαξα λιγο απο δικτυο αλλα δεν βρηκα ακρη...μηπως εχει προχωρησει τοοοοοσο πολυ η επιστημη?
ρε που παμε ρε?
ας απαντησει καποιος με γνωσεις πανω στο αντικειμενο
Ναι κωλοπαιδο :2funny: :2funny: :2funny:
 

econ

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια.να περνατε καλα.ο βικοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς. :2funny:

Βικυ ασχετα απο την βλακεια που λεει ο καθενας...
Ειναι μαλακια η κοπελα ή το studio να μην λεει την αληθεια..

Βλεπεις ειναι και μερικες κοπελες τοσο ομορφες..που αντε να τις ξεχωρισεις.. :headbang: :headbang:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 20/04  :)  :)  :) [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Ιρενα - Βικυ - Σαντρα
Κασσανδρας 3(πανω): ? - Νατασα - Ναταλι
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Βικυ ασχετα απο την βλακεια που λεει ο καθενας...
Ειναι μαλακια η κοπελα ή το studio να μην λεει την αληθεια..

Βλεπεις ειναι και μερικες κοπελες τοσο ομορφες..που αντε να τις ξεχωρισεις.. :headbang: :headbang:
Σου ειπε κανείς ψεματα? :huh:
 

econ

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Σου ειπε κανείς ψεματα? :huh:

Κοιτα...Δεν πηγα ουτε σε κανα gay bar...ουτε σε κανα περιεργο studio..

Πηγα να γαμησω σαν ανθρωπος μια κοπελιτσα...Γιατι σαν κοπελιτσα μου παρουσιαζεται..και οχι σαν Βαγγελας..:uglystupid:
Οποτε αφου παρουσιαζεται σαν κοπελιτσα..λεει ψεμματα..

Πρεπει να μου το πει..ειμαι TS..
 

Επισκέπτης
Ο Φιλος μου ο Βικος που ειναι? Θελω παρα πολυ να τον αγκαλιασω και να τον χουφτωσω. Θελω να του πω κατι ερωτικα παραμυθια στο κρεββατι.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 21/04  :)  :)  :) [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Ιρενα - Νινα - Σαντρα
Κασσανδρας 3(πανω): Νατασα - Ναταλι - Ναταλι
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Κοιτα...Δεν πηγα ουτε σε κανα gay bar...ουτε σε κανα περιεργο studio..

Πηγα να γαμησω σαν ανθρωπος μια κοπελιτσα...Γιατι σαν κοπελιτσα μου παρουσιαζεται..και οχι σαν Βαγγελας..:uglystupid:
Οποτε αφου παρουσιαζεται σαν κοπελιτσα..λεει ψεμματα..

Πρεπει να μου το πει..ειμαι TS..
Ρε φιλε πας στο μπουρδελο-στουντιο. Εμφανιζεται η ''κοπελα'' εκ γεννετης ή οχι και αν αυτο σου αρεσει περνας, αν οχι φευγεις. Απο εκει και περα τι να κανει, να βαλει φωτεινη επιγραφη απο εξω <<τωρα δουλευει τρανς>>?

Τα εχουμε πει 100 φορες εδω μεσα και μερικοι μας λετε και μαλακες γιατι θελετε να πεισετε τον εαυτο σας οτι αποκλειεται να εχετε γαμησει τρανς, γιατι ειστε και βαρβατοι ναουμε:grin: :grin:

Προσωπικα εμενα δεν μου αρεσει αυτο που βλεπω στην βικυ και αλλες γνωστες ''κοπελες'' του σαιτ, αλλά οποιος θελει...δικαιωμα του  :2on1:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Ρε φιλε πας στο μπουρδελο-στουντιο. Εμφανιζεται η ''κοπελα'' εκ γεννετης ή οχι και αν αυτο σου αρεσει περνας, αν οχι φευγεις. Απο εκει και περα τι να κανει, να βαλει φωτεινη επιγραφη απο εξω <<τωρα δουλευει τρανς>>?

Τα εχουμε πει 100 φορες εδω μεσα και μερικοι μας λετε και μαλακες γιατι θελετε να πεισετε τον εαυτο σας οτι αποκλειεται να εχετε γαμησει τρανς, γιατι ειστε και βαρβατοι
ναουμε:grin: :grin:

Προσωπικα εμενα δεν μου αρεσει αυτο που βλεπω στην βικυ και αλλες γνωστες ''κοπελες'' του σαιτ, αλλά οποιος θελει...δικαιωμα του  :2on1:

ρε φίλε πολύ σωστά μίλησε το παιδί και λογικά.Τί σχέση έχουν οι άρες μάρες που ποστάρεις?
 

aprosektos

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2010
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Για τρύπα έψαχνες κ τρύπα βρήκες τώρα δεν σου είπε κανείς να την παντρευτείς επομένως μην ζητάς κ ληξιαρχική πράξη γεννήσεως.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
ρε φίλε πολύ σωστά μίλησε το παιδί και λογικά.Τί σχέση έχουν οι άρες μάρες που ποστάρεις?
Εχουμε πει 2500 φορες οτι η βικυ και η αντζελα(απο τις πολυ γνωστες παρουσιες στο σαιτ)ειναι τρανς. Απο την αλλη μερικοι μας λενε ειστε μαλακες οι κοπελες δεν ειναι τρανς. Μετα λενε οτι φταινε οι κοπελες που δεν τους λενε πριν μπουν <<ειμαι τρανς>>( και ενω η Αντζελα εχει πει οτι ειναι τρανς και η βικυ δεν νομιζω οτι το εχει αρνηθει περα απο την μαλακια με την περιοδο που ειπε...). Άρα γιατί λεω αρες,μαρες? :zfuck: :zfuck:
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Opa μαγκες μη λετε μαλακιες..και αν δηλαδη παι καποιος εκτος σαιτ και δεν γνοριζει τιποτα δεν θα επρεπε να ενημεροθη???
Το σωστο ειναι να ενημερονονται οι πελατες για το τι ακριβως θα γαμισουν...
 

econ

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Να ρε παιδια..ενω εγω γνωριζα για την αντζελα..Για την Βικυ δεν το ειχα διαβασει πουθενα.. :headbang:

Ωραια και εγω σας λεω..μπαινω μεσα την βλεπω και μου αρεσει..Γιατι να πληρωσω για να γαμησω κατι που δεν γουσταρω...Γιατι πρεπει να το μαθω απο εδω μεσα οτι ειναι τρανς και να ξενερωσω την ζωη μου..Δεν ειναι μαλακια???

Θα μπορουσαν να το λενε..εξαλλου οι τρανς εχουν τους οπαδους τους..
Δεν κρινω αυτους που πανε μαζι τους...γουστο τους..Εγω ομως γιατι να παω..και μαλιστα εν αγνοια μου.. :jerking:
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231
... και η βικυ δεν νομιζω οτι το εχει αρνηθει περα απο την μαλακια με την περιοδο που ειπε...).

καλα γιαυτο μην παιρνεις και ορκο...

αλλα ξεκολλατε λιγο τη ζωη σας. φτανει πια το θεμα βικυ.
οσοι εχουν εχουν αμφιβολιες για τη βικυ ας πανε να τη δουνε και να βγαλουν τα δικα τους συμπερασματα.

κι οσοι τη γαμησαν και μετα εμαθαν οτι παιζει και να χει κανει φανταρος δε θα παθετε και τιποτα. εμπειριες ειναι ολα. ουτε σας γαμησανε ουτε σας την κοψανε ουτε πουστεψατε. απλα μαθατε κατι. τωρα ξερετε και πως βγηκε η παροιμια "τον πουστη πολλοι εμισησαν την πιπα του ομως κανεις."
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Μην περιμένετε από την υπηρεσία να σας πει αν η κοπέλα που δουλεύει είναι τρανζίστορ ή όχι, δεν είναι μαλάκες, χάνουν πελάτες έτσι
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Μην περιμένετε από την υπηρεσία να σας πει αν η κοπέλα που δουλεύει είναι τρανζίστορ ή όχι, δεν είναι μαλάκες, χάνουν πελάτες έτσι
γενικα αν δεν ειστε σιγουροι,μη γαματε σιλικονατες!
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 22/04  :)  :)  :) [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λινα - Νεα αφιξη - Σαντρα
Κασσανδρας 3(πανω): Ελενα - Ιρενα - Ναταλι
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 23/04  :)  :)  :) [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λινα - Βικυ - Σαντρα
Κασσανδρας 3(πανω): Νινα - Ναταλι - Ναταλι
 

mihalis13

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
165
Like
2
Πόντοι
1
Η Μικαέλα έχει σταμάτησει???Γιατι έχω πολύ καιρο να την δω
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom