Νέα

Κακοποίηση ζώων!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Heelover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
7
Like
4.700
Πόντοι
736
Ήθελα να βρω μπροστά μού κάποιο ζώο να υφίσταται κακοποίηση από κάποιον (κύριο)
Τι ωραία που θα περνάγαμε...
Μαζί σου κ εγώ φίλε μου ,είναι πολλοί/ες σκατόψυχοι . Πονάει η ψυχή μου σε κάθε τέτοιο γεγονός .
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.111
Πόντοι
10.411

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
10
Like
3.277
Πόντοι
746
Το εδειξαν στην ΤV
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
7
Like
4.700
Πόντοι
736
Το εδειξαν στην ΤV
Εγώ ρε παιδιά είχα μια σκυλίτσα 18 χρόνια. Την αγάπη που πήρα μόνο με την μητρική αγάπη μπορώ να την ισοσκελισω. Μου άλλαξε εντελώς την ζωή προς το καλύτερο, όταν ήμουν στα κάτω μου το καταλάβαινε και με έκανε να ξεχνιέμαι από τα καθημερινά προβλήματα. Η αγάπη ενός τετράποδου είναι το καλύτερο φάρμακο στην ψυχή του ανθρώπου. Έρχονται στιγμές που αναρωτιέμαι αν ήταν όλοι οι άνθρωποι τυφλοί, πως θα ήταν ο κόσμος μας , ποια θα ήταν η σημασία παρουσίας των ζώων στην κοινωνία μας και πόσο διαφορετικοί θα ήταν αυτοί που κακοποιουν τα ζώα?
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.366
Like
13.715
Πόντοι
3.656
αυτοί που κακοποιούν τα ζώα είναι ψυχικά διαταραγμένοι σε κάθε περίπτωση το ίδιο θα έκαναν

κανονικα θα έπρεπε να θεωρούνται επικίνδυνοι και για τον άνθρωπο και να περνάνε ψυχολογικά τεστ για να ξανά βγουν στην κοινωνία

άνθρωπος που βασανίζει ή σκοτώνει ζώα δεν κάνει για να ζει στο απέναντι σπίτι...μπορεί να κάνει το ίδιο στα παιδιά σου
 

Hawkeye Argill

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
614
Κριτικές
10
Like
2.788
Πόντοι
736
Εγώ ρε παιδιά είχα μια σκυλίτσα 18 χρόνια. Την αγάπη που πήρα μόνο με την μητρική αγάπη μπορώ να την ισοσκελισω. Μου άλλαξε εντελώς την ζωή προς το καλύτερο, όταν ήμουν στα κάτω μου το καταλάβαινε και με έκανε να ξεχνιέμαι από τα καθημερινά προβλήματα. Η αγάπη ενός τετράποδου είναι το καλύτερο φάρμακο στην ψυχή του ανθρώπου. Έρχονται στιγμές που αναρωτιέμαι αν ήταν όλοι οι άνθρωποι τυφλοί, πως θα ήταν ο κόσμος μας , ποια θα ήταν η σημασία παρουσίας των ζώων στην κοινωνία μας και πόσο διαφορετικοί θα ήταν αυτοί που κακοποιουν τα ζώα?
Οταν καποιος κακοποιει ζωο το επομενο του βημα( και αυτο που θελει στ'αληθεια),ειναι να κανει κακο σε ανθρωπους.ΝΟΜΟΣ!
 
Τελευταία τροποποίηση:

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
10
Like
3.277
Πόντοι
746
Εγώ ρε παιδιά είχα μια σκυλίτσα 18 χρόνια. Την αγάπη που πήρα μόνο με την μητρική αγάπη μπορώ να την ισοσκελισω. Μου άλλαξε εντελώς την ζωή προς το καλύτερο, όταν ήμουν στα κάτω μου το καταλάβαινε και με έκανε να ξεχνιέμαι από τα καθημερινά προβλήματα. Η αγάπη ενός τετράποδου είναι το καλύτερο φάρμακο στην ψυχή του ανθρώπου. Έρχονται στιγμές που αναρωτιέμαι αν ήταν όλοι οι άνθρωποι τυφλοί, πως θα ήταν ο κόσμος μας , ποια θα ήταν η σημασία παρουσίας των ζώων στην κοινωνία μας και πόσο διαφορετικοί θα ήταν αυτοί που κακοποιουν τα ζώα?
Εγω ποτε δε καταλαβα πως χαιρονταν (απο λυκειο) να τρεχουν γρηγοτερα ωστε να πατησουν γατες με τα οχηματα επειδη οι γατες περνουσαν τους δρομους,ποτε δεν μου φαινοταν ευχαριστο ποτε δεν χαβαλεδιασα και αν το κανα ηταν λογω αγνοιας την οποια διορθωσα μετα οδηγωντας κι εγω
 

Jorge1987

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2024
Μηνύματα
151
Like
348
Πόντοι
21
Παίδες όποιος κάνει τέτοιο πράγμα είναι τουλάχιστον σκατάνθρωπος με μαύρη ψυχή. Είναι τέρμα αρχικομπλεξάρες του κερατά οι οποίοι δεν έχουν τα κάκαλα να τα βάλουν μ'έναν όμοιό τους και ξεσπούν σ'αυτά τα παλσματάκια που μόνο αγάπη θέλουν και σου δίνονται ολοκληρωτικά. Εκτελεστικό απόσπασμα είναι η λιγότερη ποινή που τους αξίζει
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
1
Like
6.150
Πόντοι
2.356
άνθρωπος που βασανίζει ή σκοτώνει ζώα δεν κάνει για να ζει στο απέναντι σπίτι...μπορεί να κάνει το ίδιο στα παιδιά σου
Δε νομίζω.

Πρόκειται για καθάρματα και κοτάρες ταυτόχρονα.

Εκεί που τους παίρνει τα κάνουν. Σε αδύναμα πλάσματα δηλ.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.366
Like
13.715
Πόντοι
3.656
Δε νομίζω.

Πρόκειται για καθάρματα και κοτάρες ταυτόχρονα.

Εκεί που τους παίρνει τα κάνουν. Σε αδύναμα πλάσματα δηλ.

Ισχύει αλλά παραμένουν ψυχάκικες και επικίνδυνοι

επίσης αυτές οι αρρώστιες κάνουν developing δηλαδή μπορεί κάποιος να ξεκινήσει σκοτώνοντας για πλάκα γατιά ή σκυλιά και μετά να του τη βιδώσει και να γυρνάει στα πάρκα να απαγάγει παιδιά.

κανονικά θα έπρεπε να έχει μπει μέσα από την αρχή...όπως αυτός στην θεσσ/κη που τον είχαν σε βίντεο να πατάει το κεφάλι μιας γάτας. Αν είχε πατήσει το κεφάλι ενός βρέφους δε θα έτρωγε μια 20άρα? Ε τόσο έπρεπε να φάει και τώρα.
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
7
Like
4.700
Πόντοι
736
Σκατά στον τάφο τους γαμώ τον κερατά που τους έσπερνε .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom