Νέα

Καινούρια Παπούτσια Reebok No 45,5 Τιμή 40 Ευρώ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 149
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Παιδια αμα τα δειτε θα καταλαβετε τι εννοω. Τα παπουτσια ειναι σαν να τα εχεις βγαλει απο τη βιτρινα, α-φ-ο-ρ-ε-τ-α λεμε! Τα δινω μαζι με το κουτι τους, με τα χαρτια που τους βαζουν μεσα για να μη "σπανε" και μαζι με την αποδειξη!

Οποιος του κανουν και δεν τα παρει με 40 ευρω ειναι κοροιδο, μιλαμε για ευκαιρια!  :rockon:
 

klitiras

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
τζαμπα ασχολησαι με τους χαβαλεδες φιλε-μαγκια κλανια ειναι  κ υφακι..
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
μιας και ανοιξε θρεντ λεω να παραθεσω και γω την αγγελια μου εδω
πολειτε λακοστ παπουτσι το τονιζω αριστερο σχεδον καινουριο
για τιμη μονο πμ
feb19+1225.jpg

περαν της πλκας φιλε μου αν αληθεια πουλας το παπουτσι και δε το κανεις ετσι για χαβαλε μαλλον δε θα το πουλησεις εδω
γιατι το σαιτ πλεον εχει γινει τοσο σοβαρο που αμα παμε σε κηδεια ολοι μαζι οι μισοι θα βγαινουν φωτο με τον μακαριτη και οι αλλοι μισοι θα στοιχηματιζουν οτι τον ειδαν να κουνιετε
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Χαχα! Ρε μια φορα τα εχω φορεσει λεμε που πηγα για καφε στη Νεα Σμυρνη, τι να μυριζουν? Αλλα 30 ευρω δεν τα δινω παιδες, ειναι ξεφτυλα. 40 ευρω πιστευω οτι ειναι μια πολυ καλη τιμη για σχεδον αφορετο παπουτσι σαν αυτο και δεν θα πεσω πιο κατω. Ευχαριστω!  :sunglasses:
Η διαφορά του καλής τιμής απ την ξεφτίλα τιμή είναι 10 ευρώ.
Θυμήθηκα κάποτε που διάβασα για μια πιθανολογούμενη μεταγραφή παίχτη.Δε θα βρήκαν λέει για 100 δραχμές.Αυτός ζητούσε 100 οι άλλοι δε του δίναν μία
 

Επισκέπτης
Ε ναι, στην προκειμενη περιπτωση τα 10 ευρω εχουν σημασια. 30 ευρω ειναι κατω απο τη μιση τιμη ενω 40 ευρω ειναι πανω.
 

kurt

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2006
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Φιλαρακι για να πηγες για καφε Νεα Σμυρνη λογικα θα περπατησες στον πεζοδρομο που ειναι χαλια και λογικα θα εχεις κανει ζημια στην σολα,για να λες και οτι ντραπικες να τα πας για αλαγη λογο του φθαρμενου αυτοκολιτου...πες μου ποτε θες να συναντηθουμε να παμε στην reebok να τα τεσταρουμε να μου πουν αν αξιζει να μας δωσουν και μια καλη τιμη λογο της φθορας...αααα και να μην ξεχασω αν χρειαζοντε σερβις σε τσαγκαρη τα εξοδα δικα σου...
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Απο τις 8/7 παιδευεσαι να πουλησεις ενα ζευγαρι παπουτσια για 40 ευρω...
Και τρως και τοσο δουλεμα απο τον καθενα εδω κι οπου αλλου εχεις βαλει την αγγελια σου
Κατανοητο το οτι μπορει να εχεις αναγκες που ισως δεν μπορουμε να φανταστουμε...
Η σε εχει πιασει ο εγωισμος του οτι την πατησες στο νουμερο και δεν θες να χασεις πολλα

ΦΙΛΙΚΑ θα σου πω οτι τα 30 ευρω αν δεν ειναι δουλεμα απο τον συναγωνιστη παραπανω ειναι καλη προσφορα και εισαι λαθος που δεν την δεχεσαι..... ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!!!!

ΟΜΩΣ ΣΚΕΨΟΥ ΛΙΓΟ ΑΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΣΟΣ ΚΟΠΟΣ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΜΑ ΓΙΑ 40 ΕΥΡΩ ?????

[glow=red,2,300]ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΧΑΡΙΣΕ ΤΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΕΙΣ !!!![/glow]
 

Επισκέπτης
Ποιο δουλεμα ρε μεγαλε? Σιγα τα αυγα!  :jerking:  Εγω το γουσταρω το δουλεμα, ισα-ισα που ετσι διατηρειται η αγγελια ψηλα και ολο και καποιος μπορει να τη δει σοβαρα. Ενα καρο αγγελιες υπαρχουν εδω, ετσι γουσταρα κι εβαλα μια κι εγω. Δεν την εχω βαλει αλλου, θελω αυτος που θα τα παρει να ειναι συναγωνιστης μπουρδελιαρης.  :dancing:  30 ευρω δεν τα δινω γιατι ειναι ολοκαινουρια, ειπαμε αμα δεν τα παρει κανεις με 40 τα φοραω εγω, εξαλλου μισο νουμερο μεγαλυτερα μου ειναι. :rockon:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ποιο δουλεμα ρε μεγαλε? Σιγα τα αυγα!  :jerking:  Εγω το γουσταρω το δουλεμα, ισα-ισα που ετσι διατηρειται η αγγελια ψηλα και ολο και καποιος μπορει να τη δει σοβαρα. Ενα καρο αγγελιες υπαρχουν εδω, ετσι γουσταρα κι εβαλα μια κι εγω. Δεν την εχω βαλει αλλου, θελω αυτος που θα τα παρει να ειναι συναγωνιστης μπουρδελιαρης.  :dancing:  30 ευρω δεν τα δινω γιατι ειναι ολοκαινουρια, ειπαμε αμα δεν τα παρει κανεις με 40 τα φοραω εγω, εξαλλου μισο νουμερο μεγαλυτερα μου ειναι. :rockon:

βάζε το ένα μόνο μπας και ξαναλλάξεις γνώμη και με το ένα καινούργιο να ξαναβάλεις αγγελία.
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Αμα τα είχε πουλήσει θα ζητούσε να κλειδωθεί το θρεντ  :grin:

Πάντως επειδή είναι δύσκολοι οι καιροί....εεεεε... και να μην ανοίγουμε κι αλλο θέμα....
πουλάω σκαρπίνι ασπρο γαμπριάτικο Νο 45,5 προς 49,90 μόνοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
Όποιος ενδιαφέρεται πι εμ  :s&m_2:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Αμα τα είχε πουλήσει θα ζητούσε να κλειδωθεί το θρεντ  :grin:

Πάντως επειδή είναι δύσκολοι οι καιροί....εεεεε... και να μην ανοίγουμε κι αλλο θέμα....
πουλάω σκαρπίνι ασπρο γαμπριάτικο Νο 45,5 προς 49,90 μόνοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
Όποιος ενδιαφέρεται πι εμ  :s&m_2:
ο λιλας θα ενδιαφερεται τυπε :2funny:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
ΕΛΕΟΣ για γελια το θρεντ !!!!!

Πολυ ομως ................
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom