Νέα

Καινούρια Παπούτσια Reebok No 45,5 Τιμή 40 Ευρώ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 149
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Πωλούνται παπούτσια Reebok Classic άσπρα Νο 45,5 (USA 12) καινούρια στο κουτί τους μόνο 40 ευρώ (κανονική τιμή 65 ευρώ). Στείλτε προσωπικό μήνυμα, μένω στην Αθήνα.

URL]]
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.740
Like
54
Πόντοι
16
Πωλούνται παπούτσια Reebok Classic άσπρα Νο 45,5 (USA 12) καινούρια στο κουτί τους μόνο 40 ευρώ (κανονική τιμή 65 ευρώ). Στείλτε προσωπικό μήνυμα, μένω στην Αθήνα.

http://[URL unfurl="true"]www.langolodellosport.com/shop/components/com_virtuemart/shop_image/product/REEBOK_NPC_RAD_3_4b4705f6cb4fc.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

τρελο παπουτσακι δικε μου!!! :2funny: :2funny: :2funny:  δε μου λες εχουν και κρυμενη αεροσολα?? :2funny: :2funny: :2funny: λοιπον μου δινεις 30 ευρω τα πηρα.. :2funny: :2funny: :2funny:
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.710
Κριτικές
3
Like
4.719
Πόντοι
606
αν τα παω σε τσαγκαρη,θα τα μικρυνει 2 νουμερα? :think: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Πωλούνται παπούτσια Reebok Classic άσπρα Νο 45,5 (USA 12) καινούρια στο κουτί τους μόνο 40 ευρώ (κανονική τιμή 65 ευρώ). Στείλτε προσωπικό μήνυμα, μένω στην Αθήνα.

http://[URL unfurl="true"]www.langolodellosport.com/shop/components/com_virtuemart/shop_image/product/REEBOK_NPC_RAD_3_4b4705f6cb4fc.jpg[/img[/URL]]
[/quote]που τα κονομησες τυπε?
 

Επισκέπτης
Παιδια δεν μπορω να τα δωσω κατω απο 40 γιατι ειναι ολοκαινουρια, εχω και την αποδειξη που γραφει "65 ευρω" απο το καταστημα της Reebok. Βασικα εχω ενα κολλημα με το νουμερο, θελω να μου ειναι τελειως εφαρμοστο στο ποδι και επειδη αυτα μου ηταν λιγο ευρυχωρα οταν τα φορεσα πηγα ξανα στο μαγαζι και πηρα το μισο νουμερο πιο κατω (το 45 δηλαδη). Αυτα που πουλαω τα φορεσα εξω μια φορα μονο αλλα διστασα να τα παω για αλλαγη γιατι η σολα απο κατω εχει ενα αυτοκολλητακι που ειχε πατηθει και σκεφτηκα οτι δεν θα μου τα αλλαζαν. Τελος παντων, τα παπουτσια ειναι τελειως καινουρια, ειναι ευκαιρια τα 40 ευρω αν ειναι το νουμερο σας.
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Παιδια δεν μπορω να τα δωσω κατω απο 40 γιατι ειναι ολοκαινουρια, εχω και την αποδειξη που γραφει "65 ευρω" απο το καταστημα της Reebok. Βασικα εχω ενα κολλημα με το νουμερο, θελω να μου ειναι τελειως εφαρμοστο στο ποδι και επειδη αυτα μου ηταν λιγο ευρυχωρα οταν τα φορεσα πηγα ξανα στο μαγαζι και πηρα το μισο νουμερο πιο κατω (το 45 δηλαδη). Αυτα που πουλαω τα φορεσα εξω μια φορα μονο αλλα διστασα να τα παω για αλλαγη γιατι η σολα απο κατω εχει ενα αυτοκολλητακι που ειχε πατηθει και σκεφτηκα οτι δεν θα μου τα αλλαζαν. Τελος παντων, τα παπουτσια ειναι τελειως καινουρια, ειναι ευκαιρια τα 40 ευρω αν ειναι το νουμερο σας.
αρα μεταχειρισμενα....φιλαρακι 20 ευρο
 

Επισκέπτης
Ελα να τα δεις και πες μου μετα αν ειναι καινουρια. Τελος παντων, οποιος τα θελει, 40 ευρω. Αλλιως θα τα φορεσω εγω κι αυτα.  :-*
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Που έχει φτάσει η κρίση ρε πούστη μου?
να πουλάτε και τα παπούτσια σας?
Έβλεπα πριν μέρες στη ΧΕ:
πωλούνται παπούτσια ελαφρώς μεταχειρισμένα 20€....
Δεν πάμε καθόλου καλά...

Βασικα εχω ενα κολλημα με το νουμερο, θελω να μου ειναι τελειως εφαρμοστο στο ποδι

Το ίδιο κι ο Usain Bolt.
Αλλιως δεν κατεβαίνει κάτω από τα 10"
 

Επισκέπτης
Δεν ειναι θεμα κρισης, ειναι οτι για ενα παπουτσι αξιας 65 ευρω κατεληξα να δωσω 130.  

:uglystupid:
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
τα πουλας για να παρεις βιζιτα ?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Παιδια δεν μπορω να τα δωσω κατω απο 40 γιατι ειναι ολοκαινουρια, εχω και την αποδειξη που γραφει "65 ευρω" απο το καταστημα της Reebok. Βασικα εχω ενα κολλημα με το νουμερο, θελω να μου ειναι τελειως εφαρμοστο στο ποδι και επειδη αυτα μου ηταν λιγο ευρυχωρα οταν τα φορεσα πηγα ξανα στο μαγαζι και πηρα το μισο νουμερο πιο κατω (το 45 δηλαδη). Αυτα που πουλαω τα φορεσα εξω μια φορα μονο αλλα διστασα να τα παω για αλλαγη γιατι η σολα απο κατω εχει ενα αυτοκολλητακι που ειχε πατηθει και σκεφτηκα οτι δεν θα μου τα αλλαζαν. Τελος παντων, τα παπουτσια ειναι τελειως καινουρια, ειναι ευκαιρια τα 40 ευρω αν ειναι το νουμερο σας.
τυπε δεν πιστευω να ζητανε να φανε και μπανανα? :2funny:
μηπως ειναι απτο καταστημα στην reelbok κατα ζοφυρι μερια? :2funny:
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Τυπε τα ποδια σου μυριζουν???? ανα δεν εχουν τα παπουτσια καμια περιεργη μυροδια εγω δινω ενα 30 αλλα πρωτα να τα δοκιμασω ο.κ/??
 

Επισκέπτης
Χαχα! Ρε μια φορα τα εχω φορεσει λεμε που πηγα για καφε στη Νεα Σμυρνη, τι να μυριζουν? Αλλα 30 ευρω δεν τα δινω παιδες, ειναι ξεφτυλα. 40 ευρω πιστευω οτι ειναι μια πολυ καλη τιμη για σχεδον αφορετο παπουτσι σαν αυτο και δεν θα πεσω πιο κατω. Ευχαριστω!  :sunglasses:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Χαχα! Ρε μια φορα τα εχω φορεσει λεμε που πηγα για καφε στη Νεα Σμυρνη, τι να μυριζουν? Αλλα 30 ευρω δεν τα δινω παιδες, ειναι ξεφτυλα. 40 ευρω πιστευω οτι ειναι μια πολυ καλη τιμη για σχεδον αφορετο παπουτσι σαν αυτο και δεν θα πεσω πιο κατω. Ευχαριστω!  :sunglasses:
ο σπανουλης εισαι τυπε? :2funny:
θα τα μυρισει ο παμμεγιστος και αν περασουν το τεστ θα τα βρειτε στα λεφτα
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
ο σπανουλης εισαι τυπε? :2funny:
θα τα μυρισει ο παμμεγιστος και αν περασουν το τεστ θα τα βρειτε στα λεφτα
Τιτανοτεραστιε τι λεει ο τυπος???ακου για καφε!!! 25 και αφτα επειδη τον συμπαθισα :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Τιτανοτεραστιε τι λεει ο τυπος???ακου για καφε!!! 25 και αφτα επειδη τον συμπαθισα :2funny: :2funny: :2funny:
αν τα πηγε και για καφε πεφτει κατα πολυ η τιμη δικε μου :2funny:
σε λιγο θα πει οτι τα ετρεξε κιολας,μετα οτι επαιξε και κανα μπασκετακι :2funny:
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
μιας και ανοιξε θρεντ λεω να παραθεσω και γω την αγγελια μου εδω
πολειτε λακοστ παπουτσι το τονιζω αριστερο σχεδον καινουριο
για τιμη μονο πμ
feb19+1225.jpg

περαν της πλκας φιλε μου αν αληθεια πουλας το παπουτσι και δε το κανεις ετσι για χαβαλε μαλλον δε θα το πουλησεις εδω
γιατι το σαιτ πλεον εχει γινει τοσο σοβαρο που αμα παμε σε κηδεια ολοι μαζι οι μισοι θα βγαινουν φωτο με τον μακαριτη και οι αλλοι μισοι θα στοιχηματιζουν οτι τον ειδαν να κουνιετε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom