Νέα

Je t'aime

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris1984
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 169
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.148
Κριτικές
491
Like
37.544
Πόντοι
41.447
κόλαση σήμερα η εκμπομπή με τίς χορευτριες να φοράνε ροζ φουστανάκια! :thumbsup: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Ναι ρε παιδια! Είδα καινούρια πουτανάκια σήμερα στο Jet'aime,ροζουλίνια! Που είναι ο Βάγκνερ?Πού είναι ο πουτσίνι? Οεο? Αμ έτσι όπως πάνε θα τον δούν και τον πουτσίνι..ααχχχχ,κι έχουμε να γράψουμε κι ενημέρωση! :grin:
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.148
Κριτικές
491
Like
37.544
Πόντοι
41.447
Ναι ρε παιδια! Είδα καινούρια πουτανάκια σήμερα στο Jet'aime,ροζουλίνια! Που είναι ο Βάγκνερ?Πού είναι ο πουτσίνι? Οεο? Αμ έτσι όπως πάνε θα τον δούν και τον πουτσίνι..ααχχχχ,κι έχουμε να γράψουμε κι ενημέρωση! :grin:
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

φίλε μην ανησυχείς, τον Πουτσίνι τον έχουν δεί πολλάκις!
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
17
Πόντοι
6
Η πολιτιστική αποχαύνωση της υποκουλτούρας στο πλαίσιο της υποανάπτυκτης και ασθενικής ελληνικής κοινωνίας που κινείται στη μιζέρια της ελλειμματικής οντότητας.
Εκμετάλλευση διανοητικά προβληματικών ατόμων με περιτύλιγμα ροζ και ειρωνική διάθεση. Θα έπρεπε το λιγότερο να τους είχαν καταδικάσει στην ΠΥΡΑ...τους ιθύνοντες της εκπομπής και ειδικότερα την παρουσίαστρια να σταυρωθεί παραδειγματικά (σε κοντό σταυρό δεν είναι και πρώτο μποϊ) σε κεντρική πλατεία κατά προτίμηση όπυ συχνάζουν αλλοδαποί...
 

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
288
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
και να διναν και κανα φραγκο στους κακομιριδες παει και ερχετε
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Η πολιτιστική αποχαύνωση της υποκουλτούρας στο πλαίσιο της υποανάπτυκτης και ασθενικής ελληνικής κοινωνίας που κινείται στη μιζέρια της ελλειμματικής οντότητας.
Εκμετάλλευση διανοητικά προβληματικών ατόμων με περιτύλιγμα ροζ και ειρωνική διάθεση. Θα έπρεπε το λιγότερο να τους είχαν καταδικάσει στην ΠΥΡΑ...τους ιθύνοντες της εκπομπής και ειδικότερα την παρουσίαστρια να σταυρωθεί παραδειγματικά (σε κοντό σταυρό δεν είναι και πρώτο μποϊ) σε κεντρική πλατεία κατά προτίμηση όπυ συχνάζουν αλλοδαποί...
Χαχα,φίλε μου η γραφή σου μου θυμίζει λίγο πρέπει να πώ κάποιον τηλεκριτικό ταινιών, ο οποιος θα έλεγε:
"Tετραγωνόγυαλος εστέτ, επαγγελματίας θεατής με μακό μπλουζάκι,γάργαρο γελάκι και πυκνό αξύριστο μαγουλάκι θα πρωτοστατήσει,κινηματογραφοεκπομπή θα ξεκινήσει και τον κόσμο θα σαστήσει.Βιντεοκλιπίστικο στυλακι και καλτοεμμονική θεματολογία σε αυτό το μπηχτουπαινυκτικό,ξεφωνηματικής κοπής cinemadikό ημίωρο αιθουσοπροβολικής σκηνογραφίας,ημιφωτικής σκηνοθεσίας και ρυθμοκαταστασιακής απαγγελίας με εναλλακτικό σεξαπιλιάρικο φορμάτ και ηχομπάντα φαντασμαγορίας,υπερστυλιζέ κειμενογραφία και μετα-Μπαμπινιωτική μπούρ-μπούρ λεξιπλασία.Η τηλεκινηματογραφική ανέμη τρώει μπάτσο εφηβικού ψαλιδομονταζικού intro-ξεπαρθενέματος με συναινετικό μεν σαδοσαρκαστικό δε μειδίαμα παρουσιαστή,που σταυρώνει τα χέρια σε φιγούρες τσαμπουκοπαρρησίας,auto-cueίστικης stand up λιβελογραφίας,φακίδες teen ειρωνείας και διαγωνισματικής δωροκυνηγετικής ερωτησοθεσίας".
Οπως διαπιστώσατε κι εσείς,με λίγη προσοχή βγαίνει πεντακάθαρο νόημα...
Ενα λεπτό,δεν θέλω να το φορέσω το πουκαμισάκι σας! Γιατρέ,πέστε τους!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Ρε παιδια αφηστε τα αυτα και βαλτε καμια φωτο απο το γνωστο μουνο την Αννα
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Αντε ρε LEFTY2 φτιαξε μας λιγο γιατι οπως φαινεται θα τον πιουμε στην εξεταστικη
 

Επισκέπτης
Εγώ τη συμπαθώ την Πάνια ...αλλά αυτή τη σφουγγαρίστρα τον Καρβέλα θέλω να ξεμαλλιάσω........έ θα έτρωγε και καμιά ψιλή και η Πάνια αφού είναι μαζί του.....
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Αδέλφια ξέρετε ποια είναι η διάφορα της Πανιά από τα μεσημέριαναδικα
Στης Πανια την εκπομπή οι διανοητικώς ανάπηροι είναι στο στούντιο ,και στα μεσημέριαναδικα  είναι στις οθόνες των ΤΗΛΕΟΡΑΣΕΩΝ  ,???χαχαχα
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Η εκπομπή της αντιπαθέστατης Πάνια είναι τρελό σκουπίδι. ʼνθρωποι με εμφανή προβλήματα προκαλούν το γέλιο στους τηλεθεατές σα ζώα σε ζωολογικούς κήπους, όπως είχαν στη βικτωριανή Αγγλία τους ανθρώπους-ελέφαντες σε κλουβιά και περιφέρονταν στην επαρχία. Το ανιτάκι βέβαια όπως πολύ ορθά κάποιος είπε πιο πριν ήταν κοτούλα μπροστά στον Πάσσαρη και τότε δεν είχε ούτε ..αετόπουλα,,,ούτε τηλεθεατόνια, ούτε αρχηγόπουλα ούτε καμιά από τις μαλακίες που αραδιάζει παίζοντας το κάτι μεταξύ μάγκισας-ρεμπέτισσας-μαίρης χρονοπούλου-ρόζας εσκενάζυ στο ξανθό και το αντιπαθητικό βέβαια.

Δίκιο έχεις αλλά που να το βρεις...
Όταν η mainstream- my ass- μουσική σκηνή έχει να επιδείξει τσαλίκηδες, μαρτάκηδες, κελεκίδου και θώδη και άλλα αστέρια, όταν ο βέρτης θεωρείται σχεδόν ποιοτικός καλλιτέχνης γιατί κάνει ζημιά στο μαγαζί που τραγουδά και όταν στη μουσική βιομηχανία έχουμε καρτέλ που κάνει αυτό του γάλακτος να μοιάζει με ωδή στον ελεύθερο ανταγωνισμό, γιατί να μην κάνει ο Κατμαν καρριέρα;

Και μόνο το ότι όλοι αυτοί κόβουν πωλήσεις από τη Heaven, ότι δεν προωθούνται απο το gay καρακατσουλιό των μάνατζερ και των ενδυματολόγων, μου τους κάνει συμπαθείς...

Η εκδίκηση του Καρβέλα για την απαξίωση της Βίσση...
 

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
288
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Δίκιο έχεις αλλά που να το βρεις...
Όταν η mainstream- my ass- μουσική σκηνή έχει να επιδείξει τσαλίκηδες, μαρτάκηδες, κελεκίδου και θώδη και άλλα αστέρια, όταν ο βέρτης θεωρείται σχεδόν ποιοτικός καλλιτέχνης γιατί κάνει ζημιά στο μαγαζί που τραγουδά και όταν στη μουσική βιομηχανία έχουμε καρτέλ που κάνει αυτό του γάλακτος να μοιάζει με ωδή στον ελεύθερο ανταγωνισμό, γιατί να μην κάνει ο Κατμαν καρριέρα;

Και μόνο το ότι όλοι αυτοί κόβουν πωλήσεις από τη Heaven, ότι δεν προωθούνται απο το gay καρακατσουλιό των μάνατζερ και των ενδυματολόγων, μου τους κάνει συμπαθείς...

Η εκδίκηση του Καρβέλα για την απαξίωση της Βίσση...
εγκρινω και επαυξανω γαμω το κατεστημενο τους
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Γιατί ενοχλεί η Ανίτα Πάνια? Και εδώ πιστεύω βλέπουμε άλλη μια έκφανση της δήθεν ελληνικής σοβαροφάνειας. Αυτοί οι άνθρωποι ΥΠΑΡΧΟΥΝ. Ανάμεσά μας. Αυτοί που φωνάζουν πιστεύω είναι της άποψης  "Κρύβουμε τα σκουπίδια κάτω από το χαλάκι" . Αυτούς τους ανθρώπους του Je t'aime λοιπόν, να τους κλείσουμε σε ένα ίδρυμα ανιάτων (κοντά στη Δροσοπούλου και Λέλας Καραγιάννη  ;)  ) . Γιατί μας στενοχωρεί να τους βλέπουμε. Μας στενοχωρει η αλήθεια. Εγώ λοιπόν θέλω να τους βλέπω. Να αισθάνονται και οι ίδιοι Μικ Τζάγκερ. Τί άλλο να κάνουν? Να κλειστούν σε 4 τοίχους για να μη μας ενοχλεί το θέαμα? Οχι
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Σημειωτεον, στην αρχή είχα άλλη άποψη. Θα τη δείτε στις αρχικές σελίδες του θρεντ. Αλλά το ξανασκέφτηκα και κατέληξα στα παραπάνω...
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Δεν νομίζω ότι είναι τόσο ανάπηροι όσο παρουσιάζονται...

Παραμύθα από πολλά που έχω ακούσει... και καλά...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.148
Κριτικές
491
Like
37.544
Πόντοι
41.447
Γιατί ενοχλεί η Ανίτα Πάνια? Και εδώ πιστεύω βλέπουμε άλλη μια έκφανση της δήθεν ελληνικής σοβαροφάνειας. Αυτοί οι άνθρωποι ΥΠΑΡΧΟΥΝ. Ανάμεσά μας. Αυτοί που φωνάζουν πιστεύω είναι της άποψης  "Κρύβουμε τα σκουπίδια κάτω από το χαλάκι" . Αυτούς τους ανθρώπους του Je t'aime λοιπόν, να τους κλείσουμε σε ένα ίδρυμα ανιάτων (κοντά στη Δροσοπούλου και Λέλας Καραγιάννη  ;)  ) . Γιατί μας στενοχωρεί να τους βλέπουμε. Μας στενοχωρει η αλήθεια. Εγώ λοιπόν θέλω να τους βλέπω. Να αισθάνονται και οι ίδιοι Μικ Τζάγκερ. Τί άλλο να κάνουν? Να κλειστούν σε 4 τοίχους για να μη μας ενοχλεί το θέαμα? Οχι

Συμφωνώ συναγωνιστή!
Είδικά εκεί που λες για το Λέλας! Σύντρόφια μας τελικά ειναι οι άνθρωποι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom