Νέα

Jason-Αντιγόνη και...ουδέτερο φύλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gunnar
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 198
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Όντως...τα παλιότερα χρόνια θυμάμαι πως ήταν γύρω στις 300.000. Τώρα θα πρέπει να είναι κάπως μειωμένος αριθμός.

Για το 2016 είχα διαβάσει για πάρα πολύ μεγάλο αριθμό. Βαριέμαι τώρα να ψάξω το άρθρο.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.817
Like
15.557
Πόντοι
3.656

Συνημμένα

  • conchita wurst penis.jpg
    conchita wurst penis.jpg
    19,3 KB · Εμφανίσεις: 28

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.736
Πόντοι
1.306
ΕΛΣΤΑΤ: 25.894 περισσότεροι θάνατοι από γεννήσεις το 2016!

Μειώνεται σταδιακά ο πληθυσμός της Ελλάδας - Επιδεινώνεται η εικόνα, το 2015 καταγράφηκαν 29.368 περισσότεροι θάνατοι από γεννήσεις


καλα κρασια
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
150.000 εκτρώσεις το χρόνο είναι ο πραγματικός αριθμός. Και πάλι είναι τεράστιος αριθμός βέβαια.  :S
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
OP
OP
Gunnar

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Αυτά για την σεξουαλική διαπαιδαγώγηση είναι μαλακίες. Πρέπει να είσαι τελείως στόκος για να μην ξέρεις τί παίζει.

Στα 25 και στα 30 ναι. Αλλά στα 15 και στα 16 οι περισσότεροι δεν είναι αρκετά ενημερωμένοι.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Αυτό γίνεται διότι η σεξουαλική απελευθέρωση στην Ελλάδα δεν συνοδεύτηκε και από την αντίστοιχη ενημέρωση, κυρίως γιατί τα τσιράκια της εκκλησίας μέσα στην εκπαίδευση εμποδίζουν τη σεξουαλική αγωγή. Στη δική μου εποχή το σχολείο δεν μας μάθαινε ούτε πως γίνεται το παιδί και ρωτάγαμε τους γονείς μας, αν δεν ντρεπόμασταν. Τι συζητάμε τώρα..

Τα εχω γραψει αναλυτικα σε παλια ποστ. Στην Ελλαδα παιζει υποχρεωτικη αγαμια (forced celibacy) στους αντρες, κρυφοπαρτουζωματα στις γυναικες και συνειδητη μη χρηση προφυλακτικου!
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Τον Jason τον είχα δει ένα βράδυ στην Ερμού με κάτι φίλες του. Φόραγε μια μακριά μπλούζα και μια μακριά φούστα.  :grin:

Τον εχω δει πολλες φορες και τον βρισκω καλογουστα ντυμενο.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
πως ειναι δυνατον δικαστες υποτιθεται σοβαροι ανθρωποι να ασχολουνται με τετοιες  :jerking: :jerking:
οι δικαστες τι φταινε? εγω ηθελα να ηξερα ποιος είναι ο δικηγόρος που ανελαβε τετοια υποθεση..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Αν δικαιωθει απο τα δικαστηρια, και θελησει μετα να βγαλει διαβατηριο (για να παει ας πουμε σε καμια αραπια να αρπαξει πουτσες) τι στο διαολο θα του γραψουνε εκει που λεει "Φυλο/Sex"
N (Neutral) ;

Καπου πηρε το ματι μου οτι χρησιμοποιει την αγγλικη λέξη "binary" για να προσδιοριστει και που σημαινει δυαδικος. Λετε απο εκει να κλεψαμε την λέξη "μπινές" .

Αστε το... το γκουγλαρισα και την βρηκα την λέξη....
Μπινές. Το ελληνικό «μπινές» προέρχεται από το τουρκικό ibne, (που προέρχεται από τα αραβικά), με αντιμετάθεση των δύο πρώτων γραμμάτων. Στα αραβικά «ούμπνα» και «μααμπούν» σημαίνει «αυτός που θέλει να γαμηθεί». Χρησιμοποιείται και ως γλωσσολογικό ισοδύναμο της ελληνικής λέξης «μαλάκας», η οποία στα τούρκικα δεν υφίσταται. Έτσι, δύο φίλοι χαριτολογώντας, αντί να πουν ο ένας στο άλλον: «τι λες ρε μαλάκα», λένε, «τι λες ρε πούστη» (ibne). Τα μπινελίκια σύμφωνα με ορισμένα λεξικά (Δημητράκου, Πετρόπουλου) έχουν σχέση με τον μπινέ. Τα μπινελίκια σημαίνουν τα γλυκά ή τους μεζέδες και ως ευφημισμός σημαίνει τις βρισιές (όπως λέμε θα στολίσουμε κάποιον με «γαλλικά»).
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Αν δικαιωθει απο τα δικαστηρια, και θελησει μετα να βγαλει διαβατηριο (για να παει ας πουμε σε καμια αραπια να αρπαξει πουτσες) τι στο διαολο θα του γραψουνε εκει που λεει "Φυλο/Sex"
N (Neutral) ;

Καπου πηρε το ματι μου οτι χρησιμοποιει την αγγλικη λέξη "binary" για να προσδιοριστει και που σημαινει δυαδικος. Λετε απο εκει να κλεψαμε την λέξη "μπινές" .

Αστε το... το γκουγλαρισα και την βρηκα την λέξη....

αντιδάνειο του αντιδανείου ω αντιδάνειο  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom