Νέα

Ηθοποιός δικάζεται για βιασμό οδηγού ταξί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 205
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια είναι η αλήθεια;

  • Ο ηθοποιός λέει την αλήθεια

    Ψήφοι: 2 15,4%
  • Ο ταξιτζής λέει την αλήθεια

    Ψήφοι: 3 23,1%
  • Κανείς από τους δύο δεν θυμάται να πει την αλήθεια λόγω μαστούρας

    Ψήφοι: 8 61,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    13

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
ότι να ναι!

[size=14pt]να καταργηθεί το beat[/size]

και να επιστρέψει το uber


υγ. σιχαίνομαι τους δικηγόρους (συγγνώμη κύριε Άλεξ)

 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Γράφω σε έναν ταξιτζή στο fb (που παρεπιπτόντως μπορεί να τον είχα κάνει αντ από το beat δεν θυμάμαι):

"καλησπέρα παιδαρά!!!  :) αν ήμουν ηθοποιός θα σας βίαζα"

και με έσβησε  :grin:
 

Steve Madden

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2018
Μηνύματα
178
Like
46
Πόντοι
1
Γράφω σε έναν ταξιτζή στο fb (που παρεπιπτόντως μπορεί να τον είχα κάνει αντ από το beat δεν θυμάμαι):

"καλησπέρα παιδαρά!!!  :) αν ήμουν ηθοποιός θα σας βίαζα"

και με έσβησε  :grin:
Μπορεί να ξενέρωσε με τον πληθυντικό.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406

nikoskollias197200

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2016
Μηνύματα
39
Like
28
Πόντοι
0
Μην γελατε καθολου παιδες. Οπως εχω πει παραπανω ο καρκας ειναι aidsακιας. Σημερα τον πηραν χαμπαρι στην τριπολη και τον εστειλαν στο νοσοκομειο κορυδαλλου στην πτερυγα που ανηκει. Κριμα αν πηρε κανενα παρασημο ο ταξιτζης η οποιος αλλος πηδηχτηκε μαζι του.
 

Επισκέπτης
Μην γελατε καθολου παιδες. Οπως εχω πει παραπανω ο καρκας ειναι aidsακιας. Σημερα τον πηραν χαμπαρι στην τριπολη και τον εστειλαν στο νοσοκομειο κορυδαλλου στην πτερυγα που ανηκει. Κριμα αν πηρε κανενα παρασημο ο ταξιτζης η οποιος αλλος πηδηχτηκε μαζι του.
ποια πτερυγα ειναι αυτη;
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Μην γελατε καθολου παιδες. Οπως εχω πει παραπανω ο καρκας ειναι aidsακιας. Σημερα τον πηραν χαμπαρι στην τριπολη και τον εστειλαν στο νοσοκομειο κορυδαλλου στην πτερυγα που ανηκει. Κριμα αν πηρε κανενα παρασημο ο ταξιτζης η οποιος αλλος πηδηχτηκε μαζι του.

Για μέλος με 15 μηνύματα σαν πολλά να ξέρεις :S

Αλλά δεν ξέρεις τα βασικά, ότι όσοι έχουν κολλήσει τον ιό, αν παίρνουν αγωγή ΔΕΝ μπορούν να τον μεταδώσουν
σε αντίθεση με κάποιον/α που νομίζει ότι είναι safe και μπορεί να τον έχει και να τον μεταδίδει

:S
 
OP
OP
Sapakias

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
[size=20pt]Ξεσπά η αδερφή του Γιώργου Καρκά: «Ο αδερφός μου είναι αδίκως μέσα» [/size]
«Πιστεύω σε εκείνον και θα εξακολουθώ να πιστεύω σε εκείνον», δηλώνει η αδερφή του ηθοποιού, που κατηγορείται για βιασμό οδηγού ταξί
Συνεχίζει να προκαλεί σοκ στο πανελλήνιο η υπόθεση βιασμού του οδηγού ταξί, που ήρθε στη δημοσιότητα την προηγούμενη βδομάδα. Ο 29χρονος ηθοποιός, Γιώργος Καρκάς, ο οποίος κατηγορείται για την υπόθεση του βιασμού, βρίσκεται ήδη προφυλακισμένος στις φυλακές Τρίπολης.
Η αδερφή του φερόμενου ως δράστη μίλησε αποκλειστικά στην κάμερα της εκπομπής «Μαζί σου» για τον αδερφό της, αναφέροντας πόσο πολύ πιστεύει σε εκείνον, ενώ αποκάλυψε και τα θετικά σχόλια που ακούει από τον κόσμο για εκείνον.

«Πιστεύω σε εκείνον και θα εξακολουθώ να πιστεύω σε εκείνον. Νομίζω ότι πολύ σύντομα θα είναι κοντά μας και από εκεί και πέρα όλα θα φανούν, όλα θα πάρουν τον δρόμο τους. Ήδη αυτό που εισπράττω από τον κόσμο, φίλους, γνωστούς και αγνώστους είναι πάρα πολύ θετικό. Οπότε όλα νομίζω θα βγουν στην επιφάνεια και θα αποδειχτεί ότι είναι αθώος», ανέφερε, μεταξύ άλλων, η αδερφή του ηθοποιού. Στη συνέχεια, η ίδια μίλησε για τη στιγμή που τον συνάντησε στη φυλακή: «Συγκινήθηκα πολύ όταν τον είδα, προσπάθησα να μην του το δείξω. Αυτό που με ρωτούσε συνέχεια ήταν αν τον πιστεύουμε και αν πιστεύουμε ότι θα μπορούσε να κάνει κάτι τέτοιο. Του το αρνήθηκα αμέσως, εννοείται. Ο αδερφός μου είναι αδίκως μέσα».

Πηγή: :zombie: :zombie:

 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406
Καλα ρε δε ντρέπονται οικογενειακώς λεω Εγώ. Αντί να κάνουν τις πάπιες κάθονται και υπερασπίζονται τον αρχιανωμαλο. Στη τελική τόσοι αξιοπρεπεστατοι πουσταραδες και τραβελια πάνε και βγάζουν τα βίτσια τούς μεταξύ τους και περνανε καλά χωρίς να ενοχλούν κανέναν. Ας έκανε το ίδιο.Αυτό το αρχιδι ομως ,με υπνωτικά χάπια σπρευ κλπ έκανε κακό σε έναν ταλαίπωρο, τώρα πρέπει να πληρώσει. Αη στα διαλα οικογενειακώς
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Τυπε η ιστορια εχει πολλα περιεργα σημεια....ενδεχεται να ειναι κολομπα και ο ταριφας...
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406
Τυπε η ιστορια εχει πολλα περιεργα σημεια....ενδεχεται να ειναι κολομπα και ο ταριφας...
Κι εγώ το σκέφτηκα οτι και ταρίφας πρέπει το γυαλίζει το πόμολο αλλά πρέπει να τουντην έχει φέρει του ταρίφα. Υπνωτικα κλπ too much
 

nikoskollias197200

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2016
Μηνύματα
39
Like
28
Πόντοι
0
ποια πτερυγα ειναι αυτη;
σε αυτην την πτερυγα κρατουνται αποκλειστικα κρατουμενοι με ειτζ. Προαυλιζονται ξεχωριστα απο τους υπολοιπους και γενικα δεν εχουν καμια επαφη με τους αλλους
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
σε αυτην την πτερυγα κρατουνται αποκλειστικα κρατουμενοι με ειτζ. Προαυλιζονται ξεχωριστα απο τους υπολοιπους και γενικα δεν εχουν καμια επαφη με τους αλλους
Α,Β,Γ,Δ,Ε???? Έχουν αρίθμηση...αυτό μάλλον σε ρωτάει....
 

nikoskollias197200

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2016
Μηνύματα
39
Like
28
Πόντοι
0
Για μέλος με 15 μηνύματα σαν πολλά να ξέρεις :S

Αλλά δεν ξέρεις τα βασικά, ότι όσοι έχουν κολλήσει τον ιό, αν παίρνουν αγωγή ΔΕΝ μπορούν να τον μεταδώσουν
σε αντίθεση με κάποιον/α που νομίζει ότι είναι safe και μπορεί να τον έχει και να τον μεταδίδει

:Sδυστυχως φιλε δεν τον κοβω τον καρκα να ειναι συνεπης με την αγωγη του.το ξερω αυτο που λες.
 

Ezra

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2009
Μηνύματα
635
Like
260
Πόντοι
26
δεν πρεπει να του τον φορεσε
κατι απο αυτες τις μλκιες που ειχε παρει απο το sex shop πρεπει να τουβαλε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom