Νέα

Ιστοριες απο ταχιτζηδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ydroxoos^
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ydroxoos^

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
221
Like
17
Πόντοι
1
Μιας και τοσο πολυπληθες το φορουμ αποκλιεται να μην εχουμε μαζι μας ταξιτζηδες...ας μας πουν καμια ωραια περιεργη και καβλιαρικη ιστορια τους,αλλωστε ολη μερα στον δρομο ολοι κατι εχει να διηγηθει καποιος..Εμενα χαδερφος μου πχ εχει παρει Αντρογυνο μαζι με τα παιδια τους,φτανουν στον προορισμο,κατεβαινει ο συζυγος μαζι με τα παιδια και η γυναικα του ,λεει παω με την κατερινα για ψωνια και θα ερθω να σας βρω,εν τελει ο χαδερφος πηγε την γυναικα σε ξενοδοχειο που την περιμενε ο γαμιας και σιγουρα οχι για ψωνια!!!
 

gfe_lover

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
273
Κριτικές
17
Like
13
Πόντοι
1.225
Τις ακουμε τις (μουφο)ιστοριες τους μεσα στα ταξι..Πρεπει να τις δουμε και γραμμενες εδω?
 
OP
OP
Y

ydroxoos^

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
221
Like
17
Πόντοι
1
οκ..παιρνεις ορκο οτι ολες ειναι μουφα??οκ αν σου πει ο αλλος οτι γαμησε μοντελο με την πρωτη ματια οκ μουφιζει,αλλα επειδη εχω στο σοι ταριφες,οι ιστοριες με μιλφακια και 40αρες δεν ειναι μουφες...Γιατι αβυσσος η ψυχη της ελλεηνιδας.και ως γνωστον αν η ελλεηνιδα θελει να γαμηθει δεν παιρνει χαμπαρι απο ταξι,οικογενεια,παιδια,ακομα και στο συνταγμα διπλα στον τσολια μπορει να γαμηθει
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
ο χαδερφος πηγε την γυναικα σε ξενοδοχειο που την περιμενε ο γαμιας και σιγουρα οχι για ψωνια!!!

Πες μας τουλάχιστον ότι πήγε στο ξενοδοχείο με τον ίδιο τον χάδερφο, να έχει και πιο σασπένς η ιστορία...
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Καλά οι κίτρινοι χούλιγκανς έχουν γαμήσει όλο το σύμπαν - γνωστό. :jerking: Έπρεπε να είχαν κουμπάκι off ρε πούστη - Αβέρωφ... τον κλείνεις άμα δε γουστάρεις. :2funny:
 

Επισκέπτης
Να σας πω την ιστορία με τον ταξιτζή, που πλάκωσε κάποιον επειδή τον έλεγε ταχιτζή;
 
OP
OP
Y

ydroxoos^

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
221
Like
17
Πόντοι
1
θι θενιορ!!!!ε τωρα να πω οτι πηγε ο ξαδερφος επανω...δεν ειμαι παπατζης!!!
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Τις ακουμε τις (μουφο)ιστοριες τους μεσα στα ταξι..Πρεπει να τις δουμε και γραμμενες εδω?
χαχαχαχα ναι ειμαι ταξιτζης και εχω να πω οτι πεφτει πολυ μουφα....αν εισαι ομως γρηγορος και ξυπνιος εχει και τυχερα (λιγα)
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Τύπε, μήπως έχεις καμία άδεια και θες να την πουλήσεις; Και τα τυχερά μάρκετινγκ είναι.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Ειναι αυτος που πηδουσε την γυναικα του bbwlover;
 

bakouliskos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
1
Να σας πω την ιστορία με τον ταξιτζή, που πλάκωσε κάποιον επειδή τον έλεγε ταχιτζή;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Η σύζυγος (Ρωσίς) μου έχει πει πως είναι σχεδόν παράδοση τα πεσίματα σε ταξιτζήδες την πρωτοχρονιά από αυτές που εν τέλει μείναν στην απ' όξω..
Οι δε εναπομείνασες στην απ'όξω εν Ρωσία στην Τρελλάς θα προκαλούσαν πανικούς, ατυχήματα, διαζύγια κλπ.. 
 

Επισκέπτης
εμένα πάντως μια φορά ένας ταρίφας μου είπε ότι είχε μια 18χρονη πελάτισσα που προσφέρθηκε αντι για χρήμα να του πάρει  :pipa1: και αυτός δέχτηκε...και μάλιστα μου είπε ότι της ζήτησε και του έδωσε το κινητό της....του λέω ρε φίλε κόψε τα παραμύθια και μου λέει αν δεν με πιστεύεις θα σου δώσω το κινητό της...του λέω δως το...μου το δίνει τη παίρνω τηλέφωνο μετά απο κανα 2ωρο... της είπα τηλεφωνώ εκ μέρους του κ.Γιώργου του ταξιτζή και θέλω να κλείσω ραντεβού και μου κλείνει! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: το πουτανάκι δεν έλεγε πολλά από μάπα αλλά είχε ωραίο σώμα και ήταν πολύ καβλιάρα :fuck1: :fuck1: :fuck1:...σύντροφοι μην μου ζητήσετε με πμ το κινητό της γιατί αυτό το σκηνικό παίχτηκε το 2003 και έκτοτε έχω χάσει τα ίχνη της...
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
Εγώ είχα πετύχει έναν ταξιτζή-περίπτωση. Μου έλεγε ότι χτύπησε μια γκόμενα που του έστελνε τόσο καβλιάρικα μηνύματα που τράβαγε μαλακία μέσα στο ταξί! Μετά με ρώτησε αν στη σχολή μου (του είχα πει που ήμουν φοιτητής) έχει γκομενίτσες για να έρθει να τις κεντρώσει και να τις μπολιάσει! 
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Οι ταριφες παιζουν στα ισια τους κυνηγους και τους ψαραδες στις φιδιες
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
εγω ειχα γνωρισει ταξιτζη που μ ελεγε οτι μασκαρευετε για να μην του την πεφτουν οι γκομενες..
οταν τον πηρα φορουσε αποκριατικη μασκα σημιτης.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
μην πιστευτε οτι ακουτε...
το 50% δεν ισχυει..
συν ζουμε σε αλλη εποχη που εδω δεν σου λεει ο αλλος ουτε καλημερα ειτε επειδη εχει τοσα αγχη στην ζωη του ειτε αδιαφορια κτλ....
κουφες φασεις παρα πολλες αλλα συμβαινουν πραγματα που καν λες ειναι αληθεια συμβαινει τωρα η ειναι φαντασια......
παντως να ξερετε ολοι ειτε οι stripers eite oi βιζιτουδες οταν πανε για δουλεια η ραντεβου ειναι σαν να πανε σε κηδεια ειδικα στο πηγαινε....
ασχετα τι θα βγαλουν στην δουλεια η στο hotel...συν πολυ παραμυθι στα τηλεφωνα στον πελατη αν ηταν πωλητριες θα χαν master
ιστοριες οταν βρω χρονο γιατι θα χει πολυ typing....
---------
ο ταριφας πηγαινε την γυναικα του κουμπαρου καθε μερα στην δουλεια-καθε μερα στο ιδιο χοτελ για 15/20 λεπτα 8/30 το πρωι της τον εδινε....
αν το μαθε ποτε ο αλλος δεν ξερω..
αλλα ρε πουστη μου καθε μερα πρωινιατικα....
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Οι ταριφες παιζουν στα ισια τους κυνηγους και τους ψαραδες στις φιδιες

Δεν ξερω τι λετε εσεις τυποι μου, εγω παντως χθες που πηγα με το ταξι στο βουνο για κυνηγι με επιασε μια λιγουρα... ετσι εριξα πετονια και ψαρεψα μια γοργονα  :tits2: τετοιο τσιμπουκι δε μου εχουν ξανακανει  :pipa2:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
εμένα πάντως μια φορά ένας ταρίφας μου είπε ότι είχε μια 18χρονη πελάτισσα που προσφέρθηκε αντι για χρήμα να του πάρει  :pipa1: και αυτός δέχτηκε...και μάλιστα μου είπε ότι της ζήτησε και του έδωσε το κινητό της....του λέω ρε φίλε κόψε τα παραμύθια και μου λέει αν δεν με πιστεύεις θα σου δώσω το κινητό της...του λέω δως το...μου το δίνει τη παίρνω τηλέφωνο μετά απο κανα 2ωρο... της είπα τηλεφωνώ εκ μέρους του κ.Γιώργου του ταξιτζή και θέλω να κλείσω ραντεβού και μου κλείνει! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: το πουτανάκι δεν έλεγε πολλά από μάπα αλλά είχε ωραίο σώμα και ήταν πολύ καβλιάρα :fuck1: :fuck1: :fuck1:...σύντροφοι μην μου ζητήσετε με πμ το κινητό της γιατί αυτό το σκηνικό παίχτηκε το 2003 και έκτοτε έχω χάσει τα ίχνη της...

Θέλουμε το κινητό...
Θέλουμε το κινητό...
Θέλουμε το κινητό...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom