Νέα

Ίσως... η πιο μαλακισμένη διαφήμιση!;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sperminator_tx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 376
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.899
Like
1.779
Πόντοι
216
Είναι κατώτεροι απο τους Ναζί δολοφόνους,γιατί ο ένας έπραξε βάσει προπαγάνδας και άλλαξε άρδην όταν είδε την αλήθεια -πέρα της κομματικής παρωπίδας- ενώ ο άλλος είναι απλά βλαμμένος και δεν καταλαβαίνει την κατάστασή του και το τι προκαλεί,αλλά εξακολουθεί να πιστεύει την προπαγάνδα της ΝΤΠ ότι είναι ξεχωριστός κτλ κτλ,ενώ είναι ο πλέον αναλώσιμος και όταν θα επικρατήσει το Ισλάμ εδώ,θα είναι ο πρώτος που θα πετάξουν απο τις ταράτσες τα μελαμψά αγόρια,που λογίζει ως γκόμενους.

Κατά τα γραφόμενά σου και οι δυο δρουν βάσει προπαγάνδας. Οι μεν προκάλεσαν τον άμεσο θάνατο 50-70 εκατομυρίων ψυχών. Οι δε;
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.941
Πόντοι
7.865
Κατά τα γραφόμενά σου και οι δυο δρουν βάσει προπαγάνδας. Οι μεν προκάλεσαν τον άμεσο θάνατο 50-70 εκατομυρίων ψυχών. Οι δε;
Οι δε όλου του πολιτισμένου πλανήτη.Και μην το συζητάμε άλλο.Ελεος πια.Αλλο.πολιτικη τοποθέτηση και άλλο ψυχασθένεια.Επισης να μας πουν και οι αριστερατζες για το πόσα εκατομμύρια έφαγαν ο Στάλιν,ο Μάο,το σόι του Κιμ και ο Πολ Ποτ...θα εκπλαγειτε ...

Επίσης να μας πουν ποια ήταν και η αριστερή θεώρηση περί ομοφυλοφιλίας,πόσο μάλλον παρενδυσιας,αλλά και η σχέση της με τα ηλεκτροσόκ και τους εγκλεισμους σε ψυχιατρικά ιδρύματα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.899
Like
1.779
Πόντοι
216
Οι δε όλου του πολιτισμένου πλανήτη.Και μην το συζητάμε άλλο.Ελεος πια.Αλλο.πολιτικη τοποθέτηση και άλλο ψυχασθένεια.Επισης να μας πουν και οι αριστερατζες για το πόσα εκατομμύρια έφαγαν ο Στάλιν,ο Μάο,το σόι του Κιμ και ο Πολ Ποτ...θα εκπλαγειτε ...

Επίσης να μας πουν ποια ήταν και η αριστερή θεώρηση περί ομοφυλοφιλίας,πόσο μάλλον παρενδυσιας,αλλά και η σχέση της με τα ηλεκτροσόκ και τους εγκλεισμους σε ψυχιατρικά ιδρύματα.
Τύπε, οι δηλώσεις σου εκφράζουν ψυχασθένεια, να το κοιτάξεις. Όλοι γνωρίζουμε τα εγκλήματα κατά τις ανθρωπότητας είτε απο ακροαριστερούς, είτε απο ακροδεξιούς. Το ερώτημα είναι, με ποιά λογική αντιπαραθέτεις πολιτικά εγκλήματα απέναντι σε μια μικρή κοινωνική ομάδα (η οποία σε τίποτα δεν έχει να κάνει με την κοινότητα των ομοφυλόφιλων).
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.819
Πόντοι
9.297
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.941
Πόντοι
7.865
Τύπε, οι δηλώσεις σου εκφράζουν ψυχασθένεια, να το κοιτάξεις. Όλοι γνωρίζουμε τα εγκλήματα κατά τις ανθρωπότητας είτε απο ακροαριστερούς, είτε απο ακροδεξιούς. Το ερώτημα είναι, με ποιά λογική αντιπαραθέτεις πολιτικά εγκλήματα απέναντι σε μια μικρή κοινωνική ομάδα (η οποία σε τίποτα δεν έχει να κάνει με την κοινότητα των ομοφυλόφιλων).
Δες την κουβέντα από την αρχή και μην πορδευεις.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.941
Πόντοι
7.865

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.941
Πόντοι
7.865
Δηλαδή είσαι γκέι και συ;
Συγγνώμη, σε είχα παρεξηγήσει.
δεν είπα πουθενά ότι ότι δεν είμαι,ουτε ότι είμαι.είπα ότι δεν γουστάρω τραβέλια σαν το σόι σου.
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.899
Like
1.779
Πόντοι
216
Ρώτα τον γιό σου.Θα έχει τα χύσια μου στον κώλο του.
Ρε τύπε, απέτυχες να δώσεις οποιαδήποτε απάντηση σε απλά ερωτήματα. Μάθε να το κόβεις όταν σε έχουν ξεφτυλίσει.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.941
Πόντοι
7.865
Ρε τύπε, απέτυχες να δώσεις οποιαδήποτε απάντηση σε απλά ερωτήματα. Μάθε να το κόβεις όταν σε έχουν ξεφτυλίσει.
με ξεφτύλισες σε τι?στο ότι δεν έχεις δεί τι εχω γράψει και πετάχτηκες σαν την πορδή;κάνε μας τη χάρη δικέ μου και κόψε τα ιαχωβίστικα που παίρνετε μια κουβέντα και γράφετε ελεγείες.
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.899
Like
1.779
Πόντοι
216
με ξεφτύλισες σε τι?στο ότι δεν έχεις δεί τι εχω γράψει και πετάχτηκες σαν την πορδή;κάνε μας τη χάρη δικέ μου και κόψε τα ιαχωβίστικα που παίρνετε μια κουβέντα και γράφετε ελεγείες.
Ρε τύπε δε παίρνεις τα χάπια σου;
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.941
Πόντοι
7.865
Τρικυμία εν κρανίω.
δικέ μου εγώ ότι έγραψα έχει και κάποιο επιχείρημα.έχεις να πείς κάτι;όχι.απλά ξεκινάς κουβέντες άσκοπες.ξέρουμε ότι μπορεί να έχεις τα κόμπλεξ σου,αλλά έχουμε και μια ζωή να ασχοληθούμε και ο χρόνος είναι πολύτιμος.δεν έχω να πώ κάτι άλλο.Έχω δίκιο,έχετε άδικο και τέρμα.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.941
Πόντοι
7.865
Ρε τύπε δε παίρνεις τα χάπια σου;
Τα αφήνω για εσάς.Αν έχεις να πείς κάτι συγκεκριμένο σε αυτά που είπα πες το και θα σε γράψω στα μέζεά μου.Κατα τα άλλα άντε γειά,με ανώμαλους δεν μιλάω.Και τέλος.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.941
Πόντοι
7.865
Σωστά, εσύ προτιμάς υπόθετα.
Σαφώς.Καλύτερα να τα βάζω στον κώλο μου,παρά να είναι η μουρη μου σαν κώλος,όπως και η δικιά σου και να τα καταπίνω.Και μην πολυκουνιέσαιι,σπυριάρη πινέζε,γιατί απο κοντά θα κλαίς πάλι,όπως τότε που σε στρίμωξαν οι νταβάδες κοντά στο Φυλής 104 πριν κάτι χρόνια.Και μην πείς μα και μου για να με βγάλεις τρελό,που ήσουν με τα πλαστα 50άρικα όταν πήγες να γαμήσεις εκεί και έγινε σύστριγκλο με την τρανς ιδιοκτήτρια....Αν με δείς με ξέρεις πολύ καλά...Χρόνια πορνόφατσα και έχουμε συναντηθει δεκάδες φορές στην πιάτσα.
Άντε και γαμήσου νυχτιατικα,που το παίζετε όλοι ιστορία και δήθεν,λες και δεν ξέρουμε ποιοί είστε.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.941
Πόντοι
7.865
Disagree Dragons Den GIF by CBC
Ναι ρε...Εννοείται...
Είμαι τρελός...
Που σε είχε κάνει ρόμπα ο πάλαι ποτέ Απόλυτος που έκανες τα ίδια σε πιατσόβιες κάποτε.
Ή να πούμε για τα σπίτια στη Βριλησσού που δεν ξαναπάτησες;
Κάνε μας τη χάρη ρε νούμερο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom