Νέα

Ισαβέλλα-Ισμήνης 2, Τριγγέτα 3 και Ιπποκράτους 144

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα borsalino
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 142
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

castrol

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
μα ειναι νοσοκομα στο θριασιο.εκει την ειχα δει πριν μερικες μερες
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Πλακα κανεις!!!!Πες μου στην ανδρικη σου τιμη η Ιζαμπελα ειναι στο Θριασιο?
 

castrol

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Ναι εκει ειναι.Στο καρδιολογικο
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
φραπεδιαρη μου που το ξερεις οτι κανει πλακα?
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Μου ειχε πει η καριολα πως ηταν νοσοκομα και οτι θα σταματουσε αυτη τη δουλεια(της πουτανας) ευτυχως για μενα οπως φοινεται δεν το κανε
Όλες τις ίδιες μαλακίες λένε.Στην αρχή τους φαίνεται αδιανόητο αυτό που κάνουνε και μετά μόλις πέσουν τα πρώτα ευρώ έρχεται η γλύκα του χρήματος.Και φυσικά μετά στην πορεία αγαπάνε και την δουλειά τους(τα πληρωμένα γαμήσια δηλαδή) το ευχαριστιούνται γιατί απο αυτήν βγάζουν τόσα πολλά φράγκα και τους παρέχει αυτό το πολυτελέστατο στύλ ζωής.Αν πάει να δουλέψει νοσοκόμα στην Πολωνία η στην Ελλάδα δεν θα βγάζει ούτε 1.000 γιούρια τον μήνα.Εδώ τα 1.000 γιούρια πρέπει να τα χτύπαγε τουλάχιστον σε μια βάρδια η έστω σε διπλοβάρδια.Χώρια σαν νοσοκόμα θα καθάριζε ακαθαρσίες συμπολιτών μας και θα άκουγε μπινελίκια απο προϊσταμένους και διευθυντές αν δεν κάνει σωστά τη δουλειά της.Ενώ στο μπουρδέλο την έχουν αυτή (και τις άλλες τάνες βέβαια) θεά και αρχόντισσα με τόσα fun club αρσενικών υποτακτικών που υπάρχουν.Μην παραμυθιάζεσαι απο τις ψυχολογικές φλασιές και τα ψέμματα που λένε οι τάνες.Στα ίδια θα ξαναγυρίσει πάλι.Μπορεί να μην είναι απλώς στην Αθήνα αλλά σε κάνα Βερολίνο η Παρίσι.Μπορεί ίσως και σε καμιά επαρχία.Αλλά όσο κρατάει ακόμα η εξωτερική της ομορφιά δεν θα την αφήσει να πάει χαμένη.Το χρήμα γάρ βλέπεις είναι άτιμο πράγμα...
 

castrol

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Δεν κανω πλακα φιλε μου.Μπορεις να πας μια μερα και θα το δεις με τα ιδια σου τα ματια.Ανιτα ειναι το ονομα της...ποιο πολλα στοιχεια δεν ειανι σωστο να πω.πηγαινε και θα το δεις
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
θα την βρω την παλιοπουτανα και θα την ξεσκισω
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Όλες τις ίδιες μαλακίες λένε.Στην αρχή τους φαίνεται αδιανόητο αυτό που κάνουνε και μετά μόλις πέσουν τα πρώτα ευρώ έρχεται η γλύκα του χρήματος.Και φυσικά μετά στην πορεία αγαπάνε και την δουλειά τους(τα πληρωμένα γαμήσια δηλαδή) το ευχαριστιούνται γιατί απο αυτήν βγάζουν τόσα πολλά φράγκα και τους παρέχει αυτό το πολυτελέστατο στύλ ζωής.Αν πάει να δουλέψει νοσοκόμα στην Πολωνία η στην Ελλάδα δεν θα βγάζει ούτε 1.000 γιούρια τον μήνα.Εδώ τα 1.000 γιούρια πρέπει να τα χτύπαγε τουλάχιστον σε μια βάρδια η έστω σε διπλοβάρδια.Χώρια σαν νοσοκόμα θα καθάριζε ακαθαρσίες συμπολιτών μας και θα άκουγε μπινελίκια απο προϊσταμένους και διευθυντές αν δεν κάνει σωστά τη δουλειά της.Ενώ στο μπουρδέλο την έχουν αυτή (και τις άλλες τάνες βέβαια) θεά και αρχόντισσα με τόσα fun club αρσενικών υποτακτικών που υπάρχουν.Μην παραμυθιάζεσαι απο τις ψυχολογικές φλασιές και τα ψέμματα που λένε οι τάνες.Στα ίδια θα ξαναγυρίσει πάλι.Μπορεί να μην είναι απλώς στην Αθήνα αλλά σε κάνα Βερολίνο η Παρίσι.Μπορεί ίσως και σε καμιά επαρχία.Αλλά όσο κρατάει ακόμα η εξωτερική της ομορφιά δεν θα την αφήσει να πάει χαμένη.Το χρήμα γάρ βλέπεις είναι άτιμο πράγμα...
απλά γαμάτο πόστ και έγραψες την αλήθεια όπως έχουν τα πράγματα.
 

castrol

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Ασε την ειδα και γω και αρρωστησα...Εαν ηταν σε αλλη κλινικη θα εμπαινα ασθενης,αλλα τωρα καρδιολογικο δεν παιζει.αν και με το που την βλεπω με πιανει η καρδια μου
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Δεν κανω πλακα φιλε μου.Μπορεις να πας μια μερα και θα το δεις με τα ιδια σου τα ματια.Ανιτα ειναι το ονομα της...ποιο πολλα στοιχεια δεν ειανι σωστο να πω.πηγαινε και θα το δεις
μη λές ψέμματα  :2funny: εγώ την είδα καρδιοχειρούργο στον Ερρίκο Ντυνάν.Σοβαρά μιλάω
 

castrol

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Δεν εχω λογους να πω ψεματα.Ουτε πιεσα κανενα.Την κοπελα την ειδα εκει με την στολη και ηταν σκετη καβλα
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Δεν εχω λογους να πω ψεματα.Ουτε πιεσα κανενα.Την κοπελα την ειδα εκει με την στολη και ηταν σκετη καβλα
εσύ να πεις ψέμματα?  :2funny: :2funny: καθόλου...Εγώ όμως που δεν λέω ψέμματα την είδα καρδιοχειρούργο.Μάλιστα μου είπα ότι την προτείνανε και για λέκτορα στην ιατρική Αθηνών.Αλλά επειδή είναι εξαίρετο μυαλό θα την κάνουν επίκουρο καθηγητή  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

castrol

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
οκ δεν το συνεχιζω και δεν τραβαω κανενα ζορι εαν δεν με πιστευετε προβλημα σας
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
castrol δες το πμ σου
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Ναι εκει ειναι.Στο καρδιολογικο
Προβλεπω κανα παραθυρο σε καναλια και την κοινη γνωμη να αλλαζει πλευση μετα τα σκανδαλα που παιζουν αυτο τον καιρο και να λενε οι αδεκαστοι παρουσιαστες/στριες
''Μα ειναι δυνατον η συγκεκριμενη με τοσο απιστευτα τσιμπουκια και γαμησια να εξεταζει ασθενεις?''
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
οκ δεν το συνεχιζω και δεν τραβαω κανενα ζορι εαν δεν με πιστευετε προβλημα σας

Μην το συνεχίζεις καλύτερα. Άσε μην αρχίσουν όλοι και ζητάνε ραντεβού για εξέταση εκει πέρα.
 

liferider

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
174
Κριτικές
6
Like
52
Πόντοι
1
Καλημερα. Δυστυχως για ολους εμας τους οπαδους της θεσπεσιας Ιζαμπελας εχω ασχημα νεα. Χθες μετα απο επισκεψη μου στο συγγρου 144 εκτος απο την Ρομινα σηναντησα και την τσατσα που συνοδευε την Ιζαμπελλα λοιπον αδραξα την ευκαιρια και την ρωτησα που εχει χαθει το κοριτσι μας. Η απαντηση της με 'σκοτωσε' "εχει παει Πολωνια εδω και εναμιση μηνα", "Γιατι εφυγε;" ρωταω, "Γιατι θελει μωρακι". Οπως καταλαβαινετε παει η Ιζαμπελλα την επιασε το μητρικο ενστικτο.  :'( :( :'( :(
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Μου φαίνεται ότι λένε ότι θέλουν.Εμένα πριν λίγες μέρες μου είπε ότι σταμάτησε ξαφνικά το επάγγελμα και μετά καρφί αλλά οι γυναίκες αυτού του είδους μετά από μερικούς μήνες ξαναγυρνάνε στο επάγγελμα ξανά.Το θέμα είναι είτε γίνει μητέρα είτε όχι να ξαναγυρίσει με τι ίδιο πάθος για δουλειά .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom