Νέα

Ίρις Μασάζ, Σολωμού 70, Πλατεία Βάθης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 718
  • Εμφανίσεις 193K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.032
Πόντοι
5.946
φαντάζεσαι την Τζέσικα σε αυτό το μαγαζί?
δεν νομίζω... στο καινούργιο μπορεί αλλά να έρχεται το Τζεσικάκι κάθε μέρα στα πρεζάκια δεν το βλέπω...
βέβαια αν δεν ξεγκομενιάσει δεν το βλέπω να ξαναδουλεύει...
 

Mikelantzelo

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
632
Like
183
Πόντοι
6
Και Ποιος Ήταν ο Λέο ο Πορθος Που το Φάγε το Γκομενάκι τον Γνωρίζεις??????????
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
φαντάζεσαι την Τζέσικα σε αυτό το μαγαζί?
δεν νομίζω... στο καινούργιο μπορεί αλλά να έρχεται το Τζεσικάκι κάθε μέρα στα πρεζάκια δεν το βλέπω...
βέβαια αν δεν ξεγκομενιάσει δεν το βλέπω να ξαναδουλεύει...

Καλά ας διαλέξει εκείνη το ίδρυμα και της καλύπτουμε κ οδοιπορικά!!
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.120
Κριτικές
491
Like
37.388
Πόντοι
41.447
Πριν λιγο.
Καινούργια θεραπεύτρια με όνομα Λουίζα.
Ξανθια, μικροκαμωμένη, μιλφ..Αρκετά όμορφη.
Οι υπόλοιπες:
Μαίρη Τζουλια και Άνζελα
 

Rafa

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
14
Κριτικές
4
Like
194
Πόντοι
0
Πολύ σωστά φίλε μου τα λές και μην σου πω και λίγα γράφεις, σε πολλά καλά ιδρύματα πλέον υπάρχει άλλη τελείως αντιμετώπιση...Όσον αφορά την Αλεξάνδρα την είχα πάρει στο αδελφό μαγαζί στην Μεσογείων, πραγματικό αστέρι κ εμφάνιση αλλά και τα υπόλοιπα και άψογο μασάζ, τα είχα γράψει τότε....είχε φύγει λίγο πριν το πέσιμο τότε που είχε γίνει στο μαγαζί και έκλεισε μετά μόνιμα...την έψαχνα και στην Συγγρού στο καινούργιο μαγαζί χαμηλά, αλλά μ είχε πει η Λίζα ότι είχε σταματήσει οριστικά, ίσως και είχε και άλλο όνομα κάποια στιγμή γιατί τότε είχε δυσκολευτεί να καταλάβει ποια έλεγα, τώρα θα χει μεγαλώσει κ αυτή καθώς ήταν 30 κάτι σίγουρα τότε θεωρώ αλλά και πάλι θα άξιζε φουλ λογικά, αν ξέρει κανείς τπτ βέβαια ας γίνει ήρωας

@AntonisL & @alexalex77777, χαίρομαι που υπάρχουν κι άλλοι συναγωνιστές που θυμούνται τη συγκεκριμένη! Έχω ξαναγράψει για αυτήν, είναι ίσως ό,τι καλύτερο έχω συναντήσει στο χώρο του μασάζ...

Πάντα την επέλεγα για nuru και ποτέ δεν το μετάνιωνα! Φοβερή από το 1ο μέχρι το τελευταίο λεπτό της συνεδρίας...

Στο "Golden Time" (Συγγρού 45), στην παρουσίαζαν ως Ελένη, στο "Amouage Health Spa" (Μεσογείων 289) ως Αλεξάνδρα. Μάλλον το πρώτο είναι και το πραγματικό της όνομα, αφού ρωτώντας μετά που σταμάτησε, κατάλαβαν για ποια έκανα λόγο, όταν την ανέφερα ως Ελένη...

Όντως σταμάτησε, λίγο πριν το οριστικό κλείσιμο του μαγαζιού της Μεσογείων και έκτοτε δεν έχει εμφανιστεί πουθενά αλλού...

Μακάρι να επιστρέψει κάποια στιγμή, άλλωστε η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία!!

Γενικώς, τα δύο εκείνα μαγαζιά της Λίζας έχουν γράψει ιστορία, από κάθε άποψη...

Πήγαινες και ακόμα και μετά το πέρας της συνεδρίας, δε σου έκανε καρδιά να φύγεις!

Όπως είπε και ο @Zero, πολύ ωραίες εποχές...
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.032
Πόντοι
5.946
Η Ελένη του Σ45 όντως ήταν πολύ καλή επιλογή και πραγματικά πολύ ωραία γυναίκα!!!
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.120
Κριτικές
491
Like
37.388
Πόντοι
41.447
σημερα αργα το απογευμα:

Ροστερ
Αντζελα Πολωνη με ανοιχτα καστανα μαλλια
Λουιζα επισης Πολωνη, πιο πετιτ , μου τονισε οτι ειδικοτητα της ειναι το αυταρχικο  :fuck1:
Τζουλια, μελαχρινη Ρουμανα
Μηνα ξανθια Ελληνιδα
Και Μαριαννα, νεα αφιξη, ξανθια ψιλη με πιασιματα πολυ ενδιαφερουσα περιπτωση
Η μιλφαρα Μαιρη σε αδεια...
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Πριν λιγο.
Καινούργια θεραπεύτρια με όνομα Λουίζα.
Ξανθια, μικροκαμωμένη, μιλφ..Αρκετά όμορφη.
Οι υπόλοιπες:
Μαίρη Τζουλια και Άνζελα
με το που ανοίγει βουρ για δοκιμη στο πλάσμα....
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.570
Πόντοι
20.686
Ξυπνησες απο κωμα ?
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
ρε ανεβασταγοι,καθιστε να δουμε ποιες και ποσες θα ειναι στο καθε μαγαζι και μετα μιλαμε για βουρ και τετοια.μεχρι τοτε εχουμε καιρο.τωρα μονο  :wanker: :bigdick:
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.120
Κριτικές
491
Like
37.388
Πόντοι
41.447
το καταστημα λειτουργει και παλι με φουλ ροστερ

στην υποδοχη η παντα ευγενικη Λιζα
κοπελες σημερα ηταν:

Στελλα Ρωσιδα αδυνατη με ωραιο σωμα
Ναταλι, ομορφη γυναικα , γνωστη απο Συγγρου 45 και Φραντζη 4. Ρωσιδα
Ζωη Ελληνιδα
Μινα, Ελληνιδα εχει εργαστει στο Φραντζη 4 σαν Σοφια
και η επιστροφη της Ντιανας της Ρωσιδας μετα απο πολλους μηνες! Αδυνατη γυναικα με ωραια μακρια ποδια
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
το καταστημα λειτουργει και παλι με φουλ ροστερ

στην υποδοχη η παντα ευγενικη Λιζα
κοπελες σημερα ηταν:

Στελλα Ρωσιδα αδυνατη με ωραιο σωμα
Ναταλι, ομορφη γυναικα , γνωστη απο Συγγρου 45 και Φραντζη 4. Ρωσιδα
Ζωη Ελληνιδα
Μινα, Ελληνιδα εχει εργαστει στο Φραντζη 4 σαν Σοφια
και η επιστροφη της Ντιανας της Ρωσιδας μετα απο πολλους μηνες! Αδυνατη γυναικα με ωραια μακρια ποδια
Μηνα ...τέλειος συνδυασμός μασαζ χαπι εντ ....
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Αυτη την ελλη που ειχαν το πιπινακι ξερει κανεις που εχει χαθει ;
 

Σαϊνης

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
100
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
με το νέο ξεκίνημα και … πολλές ορμές (τόσο καιρο ρε μάγκες εκτός) βρέθηκα στο τριβείο απέναντι από θεραπενίδα ονόματι ζωή, ελληνικής προέλευσης και κατασκευής (εν μέσω ρωσικού καταιγισμού: ναταλί, στέλλα, ντιάνα).  α! μια ακόμα στα ενδότερα – μίνα λέει!
ζωή περί τα 35, μελαχρινοκαστανή, κοντό μαλλί, μετρίου ύψους, κιλά ό,τι πρέπει για να χώνεις βαθειά τα χέρια, μαύρη μπλόυζα κολλητή που διέγραφε το στήθος (ω ρε μάνα μου), σορτσάκι που άφηνε τα ποθητά μέρη ακάλυπτα (τα της εμφάνισης)
εξαιρετικής ευγένειας, με αίσθηση του χιούμορ, βαθειά φωνή, τσχπινιά – πολλά υποσχόμενη  (τα της συμπεριφοράς)
το πακέτο θετικό συνεπώς βουρ στα εντός
ο αγών διήρκεσε 1 ώρα  με μασάζ χαλαρωτικό ιδιαίτερου επαγγελματισμού, περί το 30λεπτο και η συνέχεια με  body – body για αρχή και όλα τα ….. αξεσουάρ μέχρι το τέλος με απαράμιλλη συμμετοχή.
΄΄ηταν μια διαπίστωση του λεγόμενου ‘παπούτσι απ’ τον τόπο σου (όμως σε καμιά περιπτωση δεν ήταν μπαλωμένο’.  τουναντίον!

και μην ξεχάσω, αυτή τη φορά το ποτό που μου προσφέρθηκε ήταν αναψυκτικούλι, λόγω ζέστης και πριν και μετά.
 

mixalismixalis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2020
Μηνύματα
40
Like
16
Πόντοι
0
με το νέο ξεκίνημα και … πολλές ορμές (τόσο καιρο ρε μάγκες εκτός) βρέθηκα στο τριβείο απέναντι από θεραπενίδα ονόματι ζωή, ελληνικής προέλευσης και κατασκευής (εν μέσω ρωσικού καταιγισμού: ναταλί, στέλλα, ντιάνα).  α! μια ακόμα στα ενδότερα – μίνα λέει!
ζωή περί τα 35, μελαχρινοκαστανή, κοντό μαλλί, μετρίου ύψους, κιλά ό,τι πρέπει για να χώνεις βαθειά τα χέρια, μαύρη μπλόυζα κολλητή που διέγραφε το στήθος (ω ρε μάνα μου), σορτσάκι που άφηνε τα ποθητά μέρη ακάλυπτα (τα της εμφάνισης)
εξαιρετικής ευγένειας, με αίσθηση του χιούμορ, βαθειά φωνή, τσχπινιά – πολλά υποσχόμενη  (τα της συμπεριφοράς)
το πακέτο θετικό συνεπώς βουρ στα εντός
ο αγών διήρκεσε 1 ώρα  με μασάζ χαλαρωτικό ιδιαίτερου επαγγελματισμού, περί το 30λεπτο και η συνέχεια με  body – body για αρχή και όλα τα ….. αξεσουάρ μέχρι το τέλος με απαράμιλλη συμμετοχή.
΄΄ηταν μια διαπίστωση του λεγόμενου ‘παπούτσι απ’ τον τόπο σου (όμως σε καμιά περιπτωση δεν ήταν μπαλωμένο’.  τουναντίον!

και μην ξεχάσω, αυτή τη φορά το ποτό που μου προσφέρθηκε ήταν αναψυκτικούλι, λόγω ζέστης και πριν και μετά.
Σχετικά πρόσφατο πέρασμα και επιλογή Ζωής. Η επιλογή έγινε (δυστυχώς) με την λογική, παπούτσι από τον τόπο σου, και επηρεασμένος από πρόσφατη συνεδρία μου (σε άλλο μαγαζί) με όχι και πολύ εμφανίσιμη Ελληνίδα, που με ξετίναξε. 40άρα η Ζωή, μέτριο προς κοντό το ύψος, αλλά το προβληματάκι είναι στο φάρδος, που δίνει μία όχι και τόσο κολακευτική στρογγυλάδα στο σύνολο. Στο μασάζ θα συμφωνήσω, αρκετά καλό. Πρόγραμμα τυπικό χωρίς γκρόβερ. Με δεδομένη την κάτω του μετρίου εμφάνιση και την εξυπνακίστικη συμπεριφορά, δεν θα ξαναπάρω. Την επόμενη φορά που θα πάω, μάλλον θα προτιμήσω Ρώσικο παπουτσάκι. Γούστα είναι,   θα μου πείτε, και η γνώμη σου υποκειμενική,   και δεν θα διαφωνήσω.
 

massagfildimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2019
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
143
Πόντοι
281
Λέμε για την ίδια Ζωή?Η Ζωή δεν είναι πάνω από 36 ετών!
 

mixalismixalis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2020
Μηνύματα
40
Like
16
Πόντοι
0
Λέμε για την ίδια Ζωή?Η Ζωή δεν είναι πάνω από 36 ετών!
  :think: Να πω τη μαύρη αλήθεια, στο  Guess My Age, δεν θα έπαιζα. Στο περίπου υπολόγισα, ταυτότητα δεν είδα. Μπορεί να είναι 36 ετών και σαρανταδυόμιση ημερών.                   
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom