Νέα

Ίρις Μασάζ, Σολωμού 70, Πλατεία Βάθης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 718
  • Εμφανίσεις 193K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
  :think: Να πω τη μαύρη αλήθεια, στο  Guess My Age, δεν θα έπαιζα. Στο περίπου υπολόγισα, ταυτότητα δεν είδα. Μπορεί να είναι 36 ετών και σαρανταδυόμιση ημερών.                   
έχεις πέσει έξω 5 χρόνια και αφού παραδέχεσαι οτι δεν είσαι καλός σε αυτό ....δεν πειράζει ....
Η Ζωή είναι πάρα πολύ καλή όχι μόνο στο μασάζ αλλά και στο δεύτερο γύρο ...στο κορμί συμφωνώ είναι υποκειμενικό ....σε αλλους αρέσουν τα κόκαλα σε άλλους τα πιασίματα κλπ κλπ ...Για τα γούστα μου η Ζωή λέει , με ωραίο στήθος με φαντασία στο μαμήσι και ωραία στησίματα , κυρίως στα τέσσερα που είναι η αδυναμία μου ...
 

mixalismixalis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2020
Μηνύματα
40
Like
16
Πόντοι
0
έχεις πέσει έξω 5 χρόνια και αφού παραδέχεσαι οτι δεν είσαι καλός σε αυτό ....δεν πειράζει ....
Η Ζωή είναι πάρα πολύ καλή όχι μόνο στο μασάζ αλλά και στο δεύτερο γύρο ...στο κορμί συμφωνώ είναι υποκειμενικό ....σε αλλους αρέσουν τα κόκαλα σε άλλους τα πιασίματα κλπ κλπ ...Για τα γούστα μου η Ζωή λέει , με ωραίο στήθος με φαντασία στο μαμήσι και ωραία στησίματα , κυρίως στα τέσσερα που είναι η αδυναμία μου ...
  Την επόμενη φορά που θα πάω, μάλλον θα προτιμήσω Ρώσικο παπουτσάκι. Γούστα είναι,   θα μου πείτε, και η γνώμη σου υποκειμενική,   και δεν θα διαφωνήσω.
    Νομίζω ότι η απάντηση βρίσκεται στο τέλος της κριτικής. Για την ηλικία, βάση γεωμετρικής προόδου, σε δυό τρία ποστ θα της αλλάξουν και πάνες.  :grin:
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
    Νομίζω ότι η απάντηση βρίσκεται στο τέλος της κριτικής. Για την ηλικία, βάση γεωμετρικής προόδου, σε δυό τρία ποστ θα της αλλάξουν και πάνες.  :grin:
εισαι στην υπερβολή  στην ειρωνία και μάλλον  και εγωιστής ...είπαμε δεν πειράζει που έπεσες λίγο έξω στην ηλικία ....εξ άλλου η ενημέρωσή σου ήταν ακριβής ....γουστάρεις ρωσίδια και δεν θα διαφωνήσω αφού οι περισσότερες της κατηγορίας λένε ...
 

mixalismixalis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2020
Μηνύματα
40
Like
16
Πόντοι
0
εισαι στην υπερβολή  στην ειρωνία και μάλλον  και εγωιστής ...είπαμε δεν πειράζει που έπεσες λίγο έξω στην ηλικία ....εξ άλλου η ενημέρωσή σου ήταν ακριβής ....γουστάρεις ρωσίδια και δεν θα διαφωνήσω αφού οι περισσότερες της κατηγορίας λένε ...
Το χιούμορ, από τη φύση του έχει το στοιχείο της υπερβολής. Οσο για την καταγωγή των κοριτσιών, μου είναι αδιάφορη εφόσον περάσω καλά. Μερικές φορές χρησιμοποιώ επίθετα με γεωγραφικούς προσδιορισμούς (γυφτοαλβανίδα πχ.) όχι για να απαξιώσω τις κοπέλες που είναι από εκεί, αλλά για να τονίσω συγκεκριμένη, κακομοίρικη εμφάνιση ή συμπεριφορά. Τις καλησπέρες μου.  :hi:
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Το χιούμορ, από τη φύση του έχει το στοιχείο της υπερβολής. Οσο για την καταγωγή των κοριτσιών, μου είναι αδιάφορη εφόσον περάσω καλά. Μερικές φορές χρησιμοποιώ επίθετα με γεωγραφικούς προσδιορισμούς (γυφτοαλβανίδα πχ.) όχι για να απαξιώσω τις κοπέλες που είναι από εκεί, αλλά για να τονίσω συγκεκριμένη, κακομοίρικη εμφάνιση ή συμπεριφορά. Τις καλησπέρες μου.  :hi:
σωστός ο νέος !!!!!
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
34
Like
3.827
Πόντοι
4.365
Σχετικά πρόσφατο πέρασμα και επιλογή Ζωής. Η επιλογή έγινε (δυστυχώς) με την λογική, παπούτσι από τον τόπο σου, και επηρεασμένος από πρόσφατη συνεδρία μου (σε άλλο μαγαζί) με όχι και πολύ εμφανίσιμη Ελληνίδα, που με ξετίναξε. 40άρα η Ζωή, μέτριο προς κοντό το ύψος, αλλά το προβληματάκι είναι στο φάρδος, που δίνει μία όχι και τόσο κολακευτική στρογγυλάδα στο σύνολο. Στο μασάζ θα συμφωνήσω, αρκετά καλό. Πρόγραμμα τυπικό χωρίς γκρόβερ. Με δεδομένη την κάτω του μετρίου εμφάνιση και την εξυπνακίστικη συμπεριφορά, δεν θα ξαναπάρω. Την επόμενη φορά που θα πάω, μάλλον θα προτιμήσω Ρώσικο παπουτσάκι. Γούστα είναι,   θα μου πείτε, και η γνώμη σου υποκειμενική,   και δεν θα διαφωνήσω.
Το χιούμορ, από τη φύση του έχει το στοιχείο της υπερβολής. Οσο για την καταγωγή των κοριτσιών, μου είναι αδιάφορη εφόσον περάσω καλά. Μερικές φορές χρησιμοποιώ επίθετα με γεωγραφικούς προσδιορισμούς (γυφτοαλβανίδα πχ.) όχι για να απαξιώσω τις κοπέλες που είναι από εκεί, αλλά για να τονίσω συγκεκριμένη, κακομοίρικη εμφάνιση ή συμπεριφορά. Τις καλησπέρες μου.  :hi:

Γράφετε εύμορφα κε Μιχάλη. Περιμένουμε και κριτικές σας προς βοήθεια του κοινού..  :hi:
 

mixalismixalis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2020
Μηνύματα
40
Like
16
Πόντοι
0
Γράφετε εύμορφα κε Μιχάλη. Περιμένουμε και κριτικές σας προς βοήθεια του κοινού..  :hi:
Νέο μέλος, παλιός αναγνώστης. Μακάρι κυρJosex μου, αλλά δεν φτάνουν τα μιστά  για πολλά πολλά.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
...γρηγορη ενημέρωση με λίγα λόγια ...και η Στέλλα διακρίνεται για τον ζήλο , την τεχνική και το πάθος της ...αδύνατον να μη ικανοποιηθεί ο κάθε αρσενικός !!!
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.120
Κριτικές
491
Like
37.388
Πόντοι
41.447
...γρηγορη ενημέρωση με λίγα λόγια ...και η Στέλλα διακρίνεται για τον ζήλο , την τεχνική και το πάθος της ...αδύνατον να μη ικανοποιηθεί ο κάθε αρσενικός !!!

Η Στελλα ειναι αψογη σε ολα της
Στησιμο ,παρουσια, δωτικη γυναικα της Ρωσικης σχολης
συμφωνω 100%
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.120
Κριτικές
491
Like
37.388
Πόντοι
41.447
σε σημερινη επισκεψη αργα το απογευμα είχαμε:
Λιζα υποδοχη :inlove:
Κοπελες:
Στελλα ομορφη αδυνατη Ρωσιδα με ωραιο σωμα
Ζωη Ελληνιδα κοκκινομαλλα με πλουσιο στηθος
Ντιανα. Ψιλη ξανθια ομορφη Ρωσιδα με πολλους φαν
Ναταλι, Επισης ξανθια Ρωσιδα με ωραια ματια και επισης πολλους φανατικους θαυμαστες
Αντζελα. Νεαρη σγουρομαλλο χαμογελαστη ρωσιδα με ομορφο σωμα
Προγραμματα:
μιση ωρα 50ε
μια ωρα 80ε
body to body 100ε
Νουρου μασαζ στο στρωμα με τζελ 110ε
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.032
Πόντοι
5.946
Η Ζωή είναι η βλαμμένη που ήταν στη Λιούντα;
 

massagfildimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2019
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
143
Πόντοι
281
σε σημερινη επισκεψη αργα το απογευμα είχαμε:
Λιζα υποδοχη :inlove:
Κοπελες:
Στελλα ομορφη αδυνατη Ρωσιδα με ωραιο σωμα
Ζωη Ελληνιδα κοκκινομαλλα με πλουσιο στηθος
Ντιανα. Ψιλη ξανθια ομορφη Ρωσιδα με πολλους φαν
Ναταλι, Επισης ξανθια Ρωσιδα με ωραια ματια και επισης πολλους φανατικους θαυμαστες
Αντζελα. Νεαρη σγουρομαλλο χαμογελαστη ρωσιδα με ομορφο σωμα
Προγραμματα:
μιση ωρα 50ε
μια ωρα 80ε
body to body 100ε
Νουρου μασαζ στο στρωμα με τζελ 110ε
σε σημερινη επισκεψη αργα το απογευμα είχαμε:
Λιζα υποδοχη :inlove:
Κοπελες:
Στελλα ομορφη αδυνατη Ρωσιδα με ωραιο σωμα
Ζωη Ελληνιδα κοκκινομαλλα με πλουσιο στηθος
Ντιανα. Ψιλη ξανθια ομορφη Ρωσιδα με πολλους φαν
Ναταλι, Επισης ξανθια Ρωσιδα με ωραια ματια και επισης πολλους φανατικους θαυμαστες
Αντζελα. Νεαρη σγουρομαλλο χαμογελαστη ρωσιδα με ομορφο σωμα
Προγραμματα:
μιση ωρα 50ε
μια ωρα 80ε
body to body 100ε
Νουρου μασαζ στο στρωμα με τζελ 110ε
Πωπω ομάδα!!
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
σε σημερινη επισκεψη αργα το απογευμα είχαμε:
Λιζα υποδοχη :inlove:
Κοπελες:
Στελλα ομορφη αδυνατη Ρωσιδα με ωραιο σωμα
Ζωη Ελληνιδα κοκκινομαλλα με πλουσιο στηθος
Ντιανα. Ψιλη ξανθια ομορφη Ρωσιδα με πολλους φαν
Ναταλι, Επισης ξανθια Ρωσιδα με ωραια ματια και επισης πολλους φανατικους θαυμαστες
Αντζελα. Νεαρη σγουρομαλλο χαμογελαστη ρωσιδα με ομορφο σωμα
Προγραμματα:
μιση ωρα 50ε
μια ωρα 80ε
body to body 100ε
Νουρου μασαζ στο στρωμα με τζελ 110ε

αν θυμάμαι καλά 60 ευρώ δεν είναι η μισή  ώρα κ όχι 50;για nuru ποια απο τις 2 Ρωσίδες θα πρότεινες (Ντιανα, Ναταλία)?
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.120
Κριτικές
491
Like
37.388
Πόντοι
41.447
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.120
Κριτικές
491
Like
37.388
Πόντοι
41.447
Πριν καμία ωρα :vomit:
Λίζα στην υποδοχή με άσπρο σύνολο
Κορίτσια
Ντιάνα το ρωσικό άλογο
Άντζελα γλυκιά καστανή γυναίκα
Νάταλι η όμορφη γυναίκα με τα ωραία μάτια και το επίσης ωραίο κορμί
Στέλλα Ρωσίδα ξανθιά αδύνατη με ωραίο σφιχτό σώμα. Επιλογή της Στέλλας σούπερ σε όλα! Αργότερα κριτική
 

calcioxxx

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2018
Μηνύματα
38
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα στη παρέα..Ποιά κοπέλα μου προτείνετε με μεγάλο στήθος αν πετύχω?
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Πριν καμία ωρα :vomit:
Λίζα στην υποδοχή με άσπρο σύνολο
Κορίτσια
Ντιάνα το ρωσικό άλογο
Άντζελα γλυκιά καστανή γυναίκα
Νάταλι η όμορφη γυναίκα με τα ωραία μάτια και το επίσης ωραίο κορμί
Στέλλα Ρωσίδα ξανθιά αδύνατη με ωραίο σφιχτό σώμα. Επιλογή της Στέλλας σούπερ σε όλα! Αργότερα κριτική
Η Στέλλα συμφωνώ απόλυτα ειναι super σε όλα ....από τις πιο super και η πίπα της !!!
 

iliasiliasilias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
85
Κριτικές
15
Like
607
Πόντοι
290
Έγινε μείωση στα 50 ε πλέον για το μισάωρο

Εγώ πέρασα προχτές έχοντας διαβάσει την πληροφορία για τα 50 ευρώ. Η κ. Λίζα μου είπε οτι το πρόγραμμα των 30 λεπτών στοιχίζει 60 ευρώ τα οποία και έδωσα καθώς πέρασα με την Στέλλα. Να προσθέσω και εγώ ότι είναι super το κορίτσι, αν και για μένα είναι πολύ μεγαλύτερη απο 30 ετών. Γενικά και οι 3 κοπέλες που είχε το μαγαζί ήταν κουκλάρες και πολύ μου άρεσε που μπήκα σε δίλλημα και δεν ήξερα ποια να πρωτοδιαλέξω.

Καλό είναι να ξέρουμε με σιγουριά τι ισχύει με την τιμή γιατί

1) τα 50 ευρώ είναι ελκυστική τιμή
2) αν είναι 50 ευρώ και πλήρωσα 60 επειδή έκανα ερώτηση και έδειξα άγνοια, είναι φάουλ.
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Εγώ πέρασα προχτές έχοντας διαβάσει την πληροφορία για τα 50 ευρώ. Η κ. Λίζα μου είπε οτι το πρόγραμμα των 30 λεπτών στοιχίζει 60 ευρώ τα οποία και έδωσα καθώς πέρασα με την Στέλλα. Να προσθέσω και εγώ ότι είναι super το κορίτσι, αν και για μένα είναι πολύ μεγαλύτερη απο 30 ετών. Γενικά και οι 3 κοπέλες που είχε το μαγαζί ήταν κουκλάρες και πολύ μου άρεσε που μπήκα σε δίλλημα και δεν ήξερα ποια να πρωτοδιαλέξω.

Καλό είναι να ξέρουμε με σιγουριά τι ισχύει με την τιμή γιατί

1) τα 50 ευρώ είναι ελκυστική τιμή
2) αν είναι 50 ευρώ και πλήρωσα 60 επειδή έκανα ερώτηση και έδειξα άγνοια, είναι φάουλ.

και εμενα 60 μου ζητησαν σε πολυ προσφατη επισκεψη, για αυτο απορησα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom